Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Мультиварка...що за "звір"?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.08.2012, 12:58 #2014500   #1
deukbr
Типово Мультиварка...що за "звір"?

Можливо хтось має і користується? Які враження?
deukbr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 13:00 #2014511   #2
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

я маю,але не користуюсь так само як і хлібопічкою

прикольно перший час побавитись ,але я погана газдиня
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deukbr (15.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 16:28 #2014649   #3
deukbr
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
я маю,але не користуюсь так само як і хлібопічкою

прикольно перший час побавитись ,але я погана газдиня
Може просто мало хвалять?
deukbr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 16:50 #2014657   #4
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата
Допис від deukbr Переглянути допис
Може просто мало хвалять?
мультиварку?)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 20:09 #2014754   #5
base
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Плов дуже смачно готує і тушені овочі.
base зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deukbr (15.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 23:01 #2014848   #6
deukbr
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
мультиварку?)
Газдиню

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від base Переглянути допис
Плов дуже смачно готує і тушені овочі.
А ще що?
Яка у Вас модель мультиварки?
Якісь зауваження до неї?

Востаннє редагував deukbr: 15.08.2012 о 23:01. Причина: Пізніше додано
deukbr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2015, 00:17 #2502213   #7
natkamuwa
Учасник
 
Аватар для natkamuwa
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
я маю,але не користуюсь так само як і хлібопічкою

прикольно перший час побавитись ,але я погана газдиня
я теж не користуюсь, мені не дуже подобається їжа в мультиварці
natkamuwa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2014, 20:23 #2346329   #8
Ponyanka
Учасник
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

В мене Редмонд 250, це нова їхня модель. Вміє практично все! Ну, принаймні, більше, ніж я Зупки ставлю варити, коли йду гуляти з дочкою - до нашого приходу все готове. А відкладеним стартом користуюсь звечора, на ранок каша готова! Дуже корисний шнур з кнопкою на ньому, мультиварку не треба з розетки витягувати, просто кнопку натиснула, і вже не страшно. Пробовала пекти смаколики з книги рецептів, яка є в комплекті - дуже непогано!
Може, хтось має свої фірмові рецепти для мультиварки? Буду вдячна!
Ponyanka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2014, 20:32 #2346334   #9
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата
Допис від Ponyanka Переглянути допис
В мене Редмонд 250, це нова їхня модель. Вміє практично все! Ну, принаймні, більше, ніж я Зупки ставлю варити, коли йду гуляти з дочкою - до нашого приходу все готове. А відкладеним стартом користуюсь звечора, на ранок каша готова! Дуже корисний шнур з кнопкою на ньому, мультиварку не треба з розетки витягувати, просто кнопку натиснула, і вже не страшно. Пробовала пекти смаколики з книги рецептів, яка є в комплекті - дуже непогано!
Може, хтось має свої фірмові рецепти для мультиварки? Буду вдячна!
Якраз вибираю яку б придбати, по цій, що скажеш? Всім задоволена? Скільки часу в користуванні? Чи є якісь проблеми?
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2014, 07:25 #2346481   #10
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Почитайте отут, є багато відгуків і нюансів
http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=143&t=3841
nadusha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2014, 19:40 #2346840   #11
Ponyanka
Учасник
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Якраз вибираю яку б придбати, по цій, що скажеш? Всім задоволена? Скільки часу в користуванні? Чи є якісь проблеми?
Користуюся трохи більше місяця, поки що проблем не побачила. Єдине, це те, що оглядове віконечко запотіває, не дуже видно страву. Розмір досить великий, але в мене велика кухня Ще не все пробувала готувати (в книзі рецептів, що йде в комплекті 200 рецептів), але в мене ще часу - все життя попереду. До речі, гарантія в 25 місяців - це ще один плюс
Ponyanka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zaharys (14.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2015, 17:03 #2578135   #12
nickuvan
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата
Допис від Ponyanka Переглянути допис
В мене Редмонд 250, це нова їхня модель. Вміє практично все! Ну, принаймні, більше, ніж я Зупки ставлю варити, коли йду гуляти з дочкою - до нашого приходу все готове. А відкладеним стартом користуюсь звечора, на ранок каша готова! Дуже корисний шнур з кнопкою на ньому, мультиварку не треба з розетки витягувати, просто кнопку натиснула, і вже не страшно. Пробовала пекти смаколики з книги рецептів, яка є в комплекті - дуже непогано!
Може, хтось має свої фірмові рецепти для мультиварки? Буду вдячна!
І в нас мультиварка Редмонд, правда новіша модель, дуже задоволені нею. Готуємо поки-що із книги рецептів, там 101 рецепт, можна вибирати щось нове і цікаве на кожен день
nickuvan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2014, 21:59 #2346923   #13
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

В мене мама купила ось таку мультиварку десь місяця півтори тому. Заїжджав до неї, пробував в тій мультиварці готувати - класна штука, скажу я вам! Однозначно варта своїх грошей! Мама теж нею задоволена!

З плюсів мультиварки, як впринципі ще одного приладу на кухні, виділю наступне:
- Реально легко готувати. Наскільки вже в мене до приготування дві руки ліві, то я зміг приготувати і тушену курку і посмажити картоплю з грибами і навіть спекти брауні!
- Більш здорове харчування. Для приготування використовується менше жиру, а це - однозначно класно. А можна взагалі готувати в ній на пару і тоді зовсім жиру і не потрібно. Мама готувала котлети на пару - дуже смачні. Ну і ще вона там всякі супчики варить, овочі на пару готує.

На рахунок конкретної моделі скажу лиш, що як на мене, вона хороша. Всякі таймери є, багато режимів, налаштувань і т.д. Конструкція надійна, все таки Philips - не останній бренд! Так що я неочіковано для себе відкрив новий прилад для кухня який однозначно планую й собі купити, як варіант, ту саму модель, бо не бачу змісту брати щось інше.
MadMan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2014, 22:32 #2346939   #14
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

десь більше місяця тому ось така

куплялась в "Орбіті", щонайближчий магазин техніки від дому, по принципу жінка дістала, що "хацу",
психанув пішов у магазин, першому ліпшому продавцю сформулював задачу, і за 5+- хв. тарабанив додому.
Так як я був не дуже добрий і напевно по мені було видно, то продавець наполегливо пропонував мені саме цю, (були і значно дорожчі), по принципу надійний трахтор, яким будете задоволені.

Тепер не жалкую
більшість баняків і супутнього шансового інструменту на кухні чемно порозкладані і невикористовуються, бо ця зараза все готує значно швидше.
то все лірика, тепер факти.

має 3 основних типу приготування:
1. мультиварка (банняк на 5 л який нагрівається зі всіх сторін крім верху)
2. пароварка (в банняк ставиться перемичка в дирках для готування на пару)
3. скороварка (всьо то саме шо в 1 і 2 але 2 чи 3 рази швидше, якщо не забути закрити клапан).

Плюси розписувати не буду, реклами і піару є дох...ра
мінуса:
Баняк основний типу не пригоряє, але продавець порадив все ж таки з ним по акуратніше, бо були нарікання на анти пригарне покриття баняків інших виробників, але я не здивуюсь, якщо точно такого звіра побачу з іншим лейбачком.
Перші рази приготування тупо смердів стеариновою пласмасою - вже не смердить.
При випікані чого небуть (кондитерських речей) потрібно підкладати на дно фольгу 1-2 шари, інакше прилипає випічка до "неприлипаємого, антипригарного" баняка.
Баняк інший (на випадок "так ся стало" вартує в районі 300 грн, при вартості апарата зі всім 690)
Вбило: нема кнопки вкл, викл тіко з розетки, якщо подається живлення, то зажинання кнопок аля "подогрев" і тд. до стану вимкнуто, все-рівно викликає підтримування якоїсь йому відомої температури, том після приготування тіко з розетки.

В мене склалася наполеглива парадоїдальна думка, що цей девайс в режимі скороварка (в нас використовується на 95%) вимиває сіль, бо скільки не солю інградієнти, всерівно доводиться досолювати уже готові страви, а в режимі пароварка (імхо) навіть нема чого тратити енергію на соління до готовності

Відстрочку старту не пробував ні разу, не було потреби.

моя оцінка 8/10
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2014, 06:59 #2347000   #15
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата:
Допис від MadMan Переглянути допис
В мене мама купила ось таку мультиварку десь місяця півтори тому. Заїжджав до неї, пробував в тій мультиварці готувати - класна штука, скажу я вам! Однозначно варта своїх грошей! Мама теж нею задоволена!

З плюсів мультиварки, як впринципі ще одного приладу на кухні, виділю наступне:
- Реально легко готувати. Наскільки вже в мене до приготування дві руки ліві, то я зміг приготувати і тушену курку і посмажити картоплю з грибами і навіть спекти брауні!
- Більш здорове харчування. Для приготування використовується менше жиру, а це - однозначно класно. А можна взагалі готувати в ній на пару і тоді зовсім жиру і не потрібно. Мама готувала котлети на пару - дуже смачні. Ну і ще вона там всякі супчики варить, овочі на пару готує.

На рахунок конкретної моделі скажу лиш, що як на мене, вона хороша. Всякі таймери є, багато режимів, налаштувань і т.д. Конструкція надійна, все таки Philips - не останній бренд! Так що я неочіковано для себе відкрив новий прилад для кухня який однозначно планую й собі купити, як варіант, ту саму модель, бо не бачу змісту брати щось інше.

Теж такою користуюсь)
Плюси перераховані, їжа смачніша-факт, вона виходить якоюсь насиченішою, чи шо...
Випічка не пригорає, нічого ніколи не підставляла, дозування солі не змінюється, вона нікуди не дівається, з першого дня ніякого стороннього запаху при приготуванні замічено не було.На пару щодня використовую.
Що вже готувала:
На пару:
Овочі (сочніші і швидше готуються, чим в духовці)
Рибу (без коментарів, це взагалі мій маст хев)
Кнедлі, чи то ліниві вареники з творогом і ягодою всередині (ніяких окропів в каструлі, ошпарювання бризками, розлізшого тіста.Виклав на спец дно, закрив кришку, виставив таймер, дістав))
Котлети
Омлет-то воопше)), дуже ніжний.
В казанку:
Голубці-режим тушіння
Плов-режим варіння
Капуста-тушіння
Дичина-тушіння
Всякі каші, з фруктами, без і т.д.-режим каші
Торт-не торт, десерт-не десерт, випічка-не випічка, хз, шо то-типу шарлотки-кус кус з шоколадом і яблуками і згущенним молоком-режим випічки
Картопля печена, в духовці хай ховається, виходить з скоринкою, але всередині сочна, розсипчата, класна, навіть можна нічим не поливати.
Рекомендую!
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2014, 10:07 #2347308   #16
samtuivodurniy
Banned
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

сама ліпша мультіварка - це нормально одружитись)
samtuivodurniy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2014, 09:33 #2363580   #17
Dimas_01
 
Аватар для Dimas_01
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

почитав тему і купив собі)

Довго вибираючи купив скороварку-мультиварку, і чим саме більше задоволений - це швидкість приготування! плов 10 хв, буряк варить на пару за 8 хв, випікає теж класно. Вечерю чи обід за 15-20 хв можна приготувати!
Dimas_01 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (16.03.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2014, 10:32 #2363606   #18
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Теж вчора придбала)) зварила рагу (нарізала всього і закинула), смакотааа.
Недорогу і нормальну)))

Додано через 3 хвилини
http://i2.rozetka.ua/goods/22577/record_22577204.jpg

Востаннє редагував kosichkina: 16.03.2014 о 10:32. Причина: Пізніше додано
kosichkina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2014, 16:19 #2430274   #19
Muleska
Учасник
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Цитата:
Допис від Dimas_01 Переглянути допис
почитав тему і купив собі)

Довго вибираючи купив скороварку-мультиварку, і чим саме більше задоволений - це швидкість приготування! плов 10 хв, буряк варить на пару за 8 хв, випікає теж класно. Вечерю чи обід за 15-20 хв можна приготувати!
О, і в мене така сама, мені подобається
Muleska зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dimas_01 (01.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2014, 10:50 #2363616   #20
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Мультиварка...що за "звір"?

Питання до власників мультиварок: на скільки виросли показники використанної єлектроенергіі? Хочеться почути відповідь тих, хто вже довший час користується. Дякую.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:01.