Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.12.2016, 14:34 #2666386   #521
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Бо якою мірою Ви міряєте, такою відміряли Вам.
--- я не міряв по собі
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2016, 17:42 #2666425   #522
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тобто судили інших.

Використовуючи фільм раша тудей.
Зрозуміло.
Учень, я би сказав, що від будь-якого людського суду толку мало. Всерівно вирішувати не людям. А от любові як до Бога так і до ближнього хотів би бажати всім присутнім в темі. Щоб мотивація була любов. Таке точно можливо.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2016, 08:49 #2666664   #523
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якою владою, Вітябе?
Підлеглі - це "під ними"?
--Старійшини не судять, а вирішують чи ввідавати винного на суд Богу, чи він готовий виправлятись. Все згідно цих віршів.

1 Коринтянам 5:
9 Я писав вам у листі не єднатися з перелюбниками,
10 але не взагалі з цьогосвітніми перелюбниками, чи з користолюбцями, чи з хижаками, чи з ідолянами, бо ви мусіли були б відійти від світу.
11 А тепер я писав вам не єднатися з тим, хто зветься братом, та є перелюбник, чи користолюбець, чи ідолянин, чи злоріка, чи п'яниця, чи хижак, із такими навіть не їсти!
12 Бо що ж мені судити й чужих? Чи ви не судите своїх?
13 А чужих судить Бог. Тож вилучіть лукавого з-поміж себе самих!


Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Любов старійшин і бажання допомогти грішнику- це справа не для публічного обговорення.Поведінка таких, братів керованих Божою любов'ю, є для багатьох чимось нереальним, у що їм тяжко повірити, бо вони такого у своєму середовищі не бачать.
--Це точно брате.

Востаннє редагував Vityab: 03.12.2016 о 08:49. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 09:23 #2668498   #524
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Старійшини не судять, а вирішують чи ввідавати винного на суд Богу, чи він готовий виправлятись.
Розбір гріхів і вилучення - це не суд? Старійшини Ваші хіба не вилучають і не називають, як Ваш брат Учень, вилучену людину мертвою?
....
Перенесено:
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То кожен, незалежно чи з земною, чи небесною надією, чи тільки ті що думають що залізти на Небо залежить від несамовитого бажання них самих, як лжепомазанці ???
"Несамовите бажання" - це Ви про Рассела і Рутерфорда, засновників вашої організації?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це 1914 рік, як було так і залишилось.
Були ще інші роки, про які говорили і Рассел і Рутерфорд. Тор було "мінливе світло" чи звичайна гра "вгадай дату"?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Бо те покоління ще досі живе.
Я також живу, причому не є похилого віку.
Ви переінакшуєте слова Ваших керівників - так прийнято у Вашій організації?
Вони, коли почали говорити про "покоління 1914 року" мали на увазі цілком земні роки, людей, які жили чи народилися цього року. І їх земні роки вже закінчилися. Ваші теж? Ви вже дух без тіла?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це від людини не залежить, а тільки від Батька і кому уготовано, навіть Ісус ХрИстос сказав, що не він це вирішує, а тільки його Батько. Якщо людина несамовито це заявляє- це фальшива заява про помазання (нове народження)- лжепомазанці.
Згоден з Вами.
Тільки Єгова вирішує і тільк Він приводить людину до покаяння, віри в Ісуса Христа і прийняття Його як Господа і Спасителя і тільки Єгова народжує таку людину до нового життя. Тільки Він переводить людину зі стану духовної смерті до нового життя, народжуючи її духовно.
Тому є оцих два стани: або людина духовно мертва, або народилася знову, від Духа Божого.
Якщо Ви, Учень, не народжені згори, то Ви ще мертвий.
Тому поспішіть прийти до Отця, покаятися в тому, що довірили своє життя керівникам Вашої організації-лжепомазанцям і прийняти від Нього те, що Він дарує кожному, хто насправді вірує в Ісуса Христа. І очікуєте від Нього. Якщо віруєте насправді в Ісуса - то отримаєте.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А от ХрИстос взяв і прийшов 1914 року, причому дуже точно, про що говорили за десятки років наперед.
Читайте Біблію, Слово Боже.
Там описано яким буде прихід Ісус Христа: зі звуком трубним і т.д. "І побачить кожне око Того, Кого прокололи"
Втім, Ви ж дослідник Біблії? Не помітили цього всього? Не побачили під час читання і дослідження передумов приходу Ісуса і того, як описано Його повернення?
Як так могло статися із дослідником Біблії?
Чи Ви так само її досліджуєте як це робив Рассел?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 21:59 #2669422   #525
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Розбір гріхів і вилучення - це не суд? Старійшини Ваші хіба не вилучають і не називають, як Ваш брат Учень, вилучену людину мертвою?
--Ні не вважають, хіба, що духовно мертвим, але щиро мають надію, що людина визнає провину і повернеться.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Цитата Допис від Ychen
То кожен, незалежно чи з земною, чи небесною надією, чи тільки ті що думають що залізти на Небо залежить від несамовитого бажання них самих, як лжепомазанці ???
"Несамовите бажання" - це Ви про Рассела і Рутерфорда, засновників вашої організації?
--Думаю, що це про вас.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Цитата Допис від Ychen
Це 1914 рік, як було так і залишилось.
Були ще інші роки, про які говорили і Рассел і Рутерфорд. Тор було "мінливе світло" чи звичайна гра "вгадай дату"?
--Що Новаку, ви маєте на увазі?

Востаннє редагував Vityab: 21.12.2016 о 21:59. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2016, 19:55 #2669655   #526
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ні не вважають, хіба, що духовно мертвим
То Ваш брат Учень взяв на себе забагато, назвавши вилученого мертвим? Взяв на себе роль Бога?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
але щиро мають надію, що людина визнає провину і повернеться.
Якщо людина, для прикладу, курить і ніяк не можке позбавитися цієї звички, то у вас за це вилучають, вірно?
Отже, по-Вашому, це цілком правильно вважати мертвим того, хто курить і вилучений за це?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Думаю, що це про вас.
Хіба я встановлював дати кінця світу?
Проголошував їх серед людей і притягував до себе?
Потім проголошував інші дати кінця, а вони знову не спрацьовували?
Це ж у вашій організації така поведінка є ознакою людини, яка має особливе "помазання". Ваші ж засновники, Рассел і Рутерфорд були помазанцями, чи не так?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2016, 20:56 #2669679   #527
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То Ваш брат Учень взяв на себе забагато, назвавши вилученого мертвим? Взяв на себе роль Бога?
--Спитайте у брата Міші, що він мав на увазі.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо людина, для прикладу, курить і ніяк не можке позбавитися цієї звички, то у вас за це вилучають, вірно?
Отже, по-Вашому, це цілком правильно вважати мертвим того, хто курить і вилучений за це?
--Якщо і мертвим то духовно. Правильно що вилучений.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Хіба я встановлював дати кінця світу?
Проголошував їх серед людей і притягував до себе?
Потім проголошував інші дати кінця, а вони знову не спрацьовували?
Це ж у вашій організації така поведінка є ознакою людини, яка має особливе "помазання". Ваші ж засновники, Рассел і Рутерфорд були помазанцями, чи не так?
--То було 100 років тому, і що? А ви зараз не знаєте у скількох Богів ви вірите? Чи вже знаєте?
Я не зхнаю чи були вони помазанцями, я цим не цікавився, хоч більш за все, могли бути. Так що?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2016, 08:55 #2669733   #528
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Спитайте у брата Міші, що він мав на увазі.
Ваш брат Міша повидаляв ці свої дописи і сказав, що на цю тему спілкуватися не буде. Тому питаю у Вас - що означає така поведінка Вашого брата по вірі?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Якщо і мертвим то духовно. Правильно що вилучений.
Тобто той, хто курить - той є духовно мертвий, вірно я Вас зрозумів?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--То було 100 років тому, і що?
То були засновники організації в яку Ви вступили.
Розумієте?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 20:42 #2670289   #529
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата --Якщо і мертвим то духовно. Правильно що вилучений.
--- перелік ознак за наявності яких можна визнати людину духовно мертвим зазначено у 2-му розділі послання ап. Павла до Ефесян ( які в повній мірі притаманні організації свідків ЙГВГ)

--- все решта що собі надумала та чи інша релігійна течія можна залишити без розгляду, так як виходить за межі Писань, і не є підставою визнати людину духовно мертвою. На кшталт у фізичному плані людину визнають живою за наявності певних конкретних ознак, які свідчать про наявність тих чи інших процесів у тілі які в свою чергу свідчать про те, що людина жива ,... всі решту думки не беруться до уваги....у випадку зі організацією свідків ЙГВГ група духовно мертвих згідно Писаня визнали когось більш мертвим на підставі власного вчення......

--- ось тому коли якась релігійна організація забажала визнати когось мертвим духовно на підстав власних переконань які не мають підтвердження у Писанні, це не тягне за собою жодних наслідків в реальному духовному житті цієї людини.

- ознаки духовно мертвої особи:

І вас, що мертві були:
1. через ваші провини й гріхи,
2. в яких ви колисьпроживали:
3.за звичаєм віку цього,
4.за волею князя
, що панує в повітрі,
5.духа, що працює тепер у неслухняних, між якими й усі ми проживали колись
6.у пожадливостях нашого тіла,
7. як чинили волю тіла й думок,
8. і з природи були дітьми гніву, як і інші,


ознаки духовно оживших відповідно До писань:

Бог же, багатий на милосердя, через Свою превелику любов, що нею Він нас полюбив,
і нас, що мертві були через прогріхи,
1.оживив разом із Христом,
2. спасені ви благодаттю,
3. і разом із Ним воскресив,
4. і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі,щоб у наступних віках показати безмірне багатство благодаті Своєї в добрості до нас у Христі Ісусі.
5. Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий,не від діл, щоб ніхто не хвалився.
6.Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував
7.щоб ми в них перебували.
(До Ефесян 2:1-10)

Додано через 5 годин 18 хвилин
- виключно для свідків ЙГВГ
- цікава інформація про організацію вартової вежі, те що приховує панівна верхівка

СВИДЕТЕЛИ ИЕГОВЫ: НЕКУДА ИДТИ

https://www.nekudaidti.com/

Востаннє редагував engar: 26.12.2016 о 20:44. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 19:38 #2670674   #530
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ні не вважають, хіба, що духовно мертвим, але щиро мають надію, що людина визнає провину і повернеться.
Ну канєшно. Ти ж вкурсі всіх справ.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То Ваш брат Учень взяв на себе забагато, назвавши вилученого мертвим? Взяв на себе роль Бога?
Новак, вони перелякані. Бояться постійно, що можуть щось ляпнути... а за та таке ж буде покарання... а це аксіома - Єгова вб'є.

Додано через 45 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тобто той, хто курить - той є духовно мертвий, вірно я Вас зрозумів?
Новак, ну там ще мертвіші бувають.)))

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- перелік ознак за наявності яких можна визнати людину духовно мертвим зазначено у 2-му розділі послання ап. Павла до Ефесян ( які в повній мірі притаманні організації свідків ЙГВГ)
В СЄ своя інструкція рулить https://vk.com/doc306356149_42519128...af23be98b7de81

Востаннє редагував Lео: 28.12.2016 о 19:38. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 22:14 #2670710   #531
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Лео а чим ти так Єгову провинив?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 20:22 #2671207   #532
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ваш брат Міша повидаляв ці свої дописи і сказав, що на цю тему спілкуватися не буде. Тому питаю у Вас - що означає така поведінка Вашого брата по вірі?
--Мабуть, зрозумів, що щось не правильно написав. Я не знаю.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тобто той, хто курить - той є духовно мертвий, вірно я Вас зрозумів?
--Так, Новаку, хто курить тютюн не може бути послідовником Бога, бо не цінує дар Бога - життя. Шкодить здоров'ю свідомо. А ще така людина не відповідає такому критерію.

Матвія 6:
24 Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То були засновники організації в яку Ви вступили.
Розумієте?
--Ну були і що? Ви ж всеодно зараз навіть не досягли того, що вони були досягли у їх часи, у розумінні Бога.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 22:17 #2671222   #533
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Мабуть, зрозумів, що щось не правильно написав. Я не знаю.
Він написав, що Лео, після вилучення, став для нього мертвим.
Цей вираз, мабуть, був неправильним, як вважаєте?
Ваші родичі, які не є членами Вашої організації, вони ж не є мертвими для Вас?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Так, Новаку, хто курить тютюн не може бути послідовником Бога, бо не цінує дар Бога - життя. Шкодить здоров'ю свідомо.
А ті, хто зловживають їжею, особливо солодким?
Або ті, хто працює в шкідливих умовах - таких Ви теж вилучаєте? Бо вони теж свідомо шкодять своєму здоров"ю.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ну були і що? Ви ж всеодно зараз навіть не досягли того, що вони були досягли у їх часи, у розумінні Бога.
Ні, не досягнув. Фальшивих дат приходу Ісуса Христа не призначаю раз за разом. Зводити людей такими проголошеннями не маю бажання. Панувати над такими зведеними (обманутими) людьми теж.
А Ви бажаєте стати таким якими були Рассел чи Рутерфорд, Ваші засновники?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 22:18 #2671223   #534
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Лео а чим ти так Єгову провинив?
З ним в мене якраз все добре.
Я не знаю що саме стало причиною.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 08:28 #2671232   #535
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Він написав, що Лео, після вилучення, став для нього мертвим.
Цей вираз, мабуть, був неправильним, як вважаєте?
Ваші родичі, які не є членами Вашої організації, вони ж не є мертвими для Вас?
--Правильно написав.
А родичі обіцянок Богу не давали, а Лео - давав.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А ті, хто зловживають їжею, особливо солодким?
Або ті, хто працює в шкідливих умовах - таких Ви теж вилучаєте? Бо вони теж свідомо шкодять своєму здоров"ю.
--Згоден, Новаку, але це практично не можна довести, а тому і звинуватити у цьому не можна.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, не досягнув. Фальшивих дат приходу Ісуса Христа не призначаю раз за разом. Зводити людей такими проголошеннями не маю бажання. Панувати над такими зведеними (обманутими) людьми теж.
А Ви бажаєте стати таким якими були Рассел чи Рутерфорд, Ваші засновники?
--Свідки Єгови також не призначають. Потім, це тільки у вашому упередженому розумі хтось зводив людей.
Новаку, я хочу бути самим собою. То може ви маєте бажання на когось походити, я такого бажання не маю, тому нічого інших порівнювати з собою.
Такщо Новаку, Рассел і Рутерфорд знали у скількох Богів вони вірили, а ви досі не знаєте. Ось і робіть висновки.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 10:22 #2671246   #536
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата З ним в мене якраз все добре
В смислі? Надієшся на спасіння поза організацією?

Додано через 6 хвилин
Цитата Так, Новаку, хто курить тютюн не може бути послідовником Бога, бо не цінує дар Бога - життя
А хіба він не дав нам тіло у власне розпорядження?
А ти в курсі,що солодке теж шкодить,сіль взагалі називають білою смертю,чи то як раз цукор біла смерть,не суть. Жирене,,жирне,алкоголь?
Тобто твої керівники в день смерті Ісуса пють вино (алкоголь - яд який отруює організм) і розказують іншим,шо не можна курити?

Востаннє редагував GrecVam: 02.01.2017 о 10:22. Причина: Пізніше додано
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 10:30 #2671254   #537
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А родичі обіцянок Богу не давали, а Лео - давав.
Яку обіцянку? Можете уточнити?

Додано через 51 секунду
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Згоден, Новаку, але це практично не можна довести, а тому і звинуватити у цьому не можна.
Довести можна і дуже легко. Просто після цього вам прийдеться вилучити маже всіх, тому...

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Свідки Єгови також не призначають.
Вже не призначають, бо після багатьох фальшивих дат знайшли вигадку: вирішили оголосити, що Ісус вже прийшов, але, наразі, є невидимим.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Новаку, я хочу бути самим собою. То може ви маєте бажання на когось походити, я такого бажання не маю
Маю бажання (як і апостол Павло) все більше і більше уподоблятися Ісусу Христу.
У Вас нема такого бажання?

Востаннє редагував Новак: 02.01.2017 о 10:30. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 19:10 #2671302   #538
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
В смислі? Надієшся на спасіння поза організацією?
Не хочу писати по цій темі. Не хочу щоб клірики СЄ читали.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 20:01 #2671309   #539
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Не хочу щоб клірики СЄ читали
Ааа,знач надієшся,шо приймуть назад.
Ну то таке,діло твоє.
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 04:08 #2671347   #540
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Ааа,знач надієшся,шо приймуть назад.
Ну то таке,діло твоє.
Ні. В іншому справа. Я хотів щоб мене вилучили. Вірніше відчути як це. Цікавило чому вилучені не охоче повертаються назад.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:30.