Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Результати опитування: Чому занепадає Рок в Тернополі?
Відсутність організаційного осередку 22 40.74%
Рок-музика, як така вимирає 6 11.11%
Зменшилась слухацька аудиторія 12 22.22%
Не знаю і мені всерівно 14 25.93%
Голосували: 54. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.06.2010, 11:43 #1376364   #1
Zak
Типово Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Пам"ятаю час коли Тернопільський Рок-клуб був на вершині, всі говорили про Тернопіль, як рок-столицю.
Тепер нажаль ситуація змінилася, від чого мені якось, навіть, боляче.
Можна подумати, що саме змінилося?
Гопніки як були так і залишилися - так? Так!
Драки як були так і залишилися - так? Так!
Довженка залишилось - так? Так!
Люди як немали грошей так і не мають - так? Так!
А змінилося знаєте, що? Та нічого! Просто Тернопіль, як такий в певний момент перестав розвиватися в напрямку рок музики, а, що ще гірше, все переросло

в просте заробляння грошей, при чому мізерне та мимолітне заробляння без думки про завтра, а молодь нема кому навчити. Ви колись бачили підростаюче покоління

рокерів? Вони тільки по гідропарку ходять і ричать як дибіли. Не подумайте, про сам вид співу, як скрім чи грув, я нічого поганого не маю. Але раніше такого не

було, раніше люди більше загально розвиватися, хотіли грати на інструментах. Скільки було бажаючих грати! Як часто говорить Дістемпер на форумах, люди ішли на

багато жертв, щоб купити гітару і навчитися грати. Тепер є магазини з нормальними цінами, є інтернет, є можливість, порівняно з кінцем 90-х початком 2000-х і що?

Та нічого, легше кричати ГР-Р-Р-Р-Р. А чому? Та дуже просто, просто тому, що нема на кого рівнятися, нема кому вчити їх. А як ви хочите щоб хтось ходив на

концерти коли народ не доганяє ніхрина. Як можна продавати товар нікому про це не повідомивши? Не давши зрозуміти, що вчорашнє "хочу" сьогодні повинно стати

"я без цього не можу".
Коли Фірма "Samsung" почала випускати свою дешеву продукцію всі почали купляти товар через його ціну. Тому, що якість тоді аж ніяк не задовільняла

споживача. А що сталося потім, потім "Samsung" здобув свою цільову аудиторію і почав піднімати ціни, а разом з ними і якість. А ви як хочете, дати людям гамно, а

здерти як за фірмУ? Так не буває.
Скільки нормальних рок-гуртів є в Тернополі? Я можу нарахувати тільки "3", хоча форум кишить різними гуртами, але всерівно якісну музику грають тільки

три гурти: Rattlehead, Los Colorados, Testaband. Все! Ось це всі гурти, що заслуговують на увагу, інші ж бо, або занадто "круті", щоб у Висадках приймати участь, або

занадто тупі. А з молодими гуртами взагалі плачевна ситуація. Прийдуть на репетицію потовчуть по 6 струні в октаву з басом і бочкою в строї Drop-(саме нижче що

може бути) і заспівають ГР-Р-Р-Р-Р і не забудуть випити по літрі на душу. Так щоб слух не травмувати. Правда, коли шукають собі басиста, або гітариста, то хочуть

зразу Billy Sheehan та Steve Vai.
Поки Рок-Тернопіль дрімав, розвивався Реп-Тернопіль, розвивався Шансон-Тернопіль, розвивалися "клабери" Тернополя. Вот вам і відповідь. Слухацька

аудиторія суттєво зменшилась. А порахувати не важко, якщо на організацію висадки іде для прикладу: 5000 грн., а білети будуть по 40 грн. то відповідно з

заробітком 30% потрібно назбирати
5000х1,3/40=163 людини.
Постає питання яке приміщення скільки людей вільно вміщає? Також потрібно врахувати, що люди які ходять на вистадки, підуть і за 100 грн. Тоді відповідно

кількість відвідувачів може зменшитися.
5000х1,3/100=65 людини. Меньше більше ніж в двічі.
А ті хто крутить носом, то поставте їм 10 грн. вони не підуть. Ось так!
А приміщення для виступів? Куди не крути, але Довженка як було 10 років тому, так і залишилось. А народ то побачив, що може бути краще, Україна ж

велика, та й інтернет появився. Відповідно і кажуть: "смисл іти в цей гадюшник". Колись не було таких можливосте як зараз, а тепер куди хоч, туди і їдь.
Взагалі без розвитку нікуди, погодьтеся, я не кажу, що треба зробити, а тільки кажу чому так сталося. Потрібно було також розвивати і саме приміщення

"Довженка", а то акустика самого приміщення там нікудишня. Аа-а точно... Для того щоб розвивати потрібно влкадати грошики, а хто в нас хоче вкладати грошики?

Та ніхто! Кожен лише думає про те, як би це заробити вже і зараз, пофіг що потім можна "коліна гризти". Це ж так складно подивитися трішки дальше свого носа! За

це мені дійсно дуже шкода.
Ви знаєте, мені по моїй роботі приходиться дуже багато подорожувати по Україні. І така тенденція нажаль тільки в Тернополян і Львів"ян і я не знаю чому? Маючи на

увазі подорожувати - я не говорю про раз був у Франківську, раз в Львові і раз в Тернополі. І то в Львові і Тернополі мені набили морду. Ні! Я говорю це на повному

серйозі. В нас не можуть навіть скомпануватися щось зробити. Рідкість, а якщо і збираємося, то тільки нажратися і пожалітися, як все фігово.
Коли вже народ зрозуміє, що все залежить тільки від нас. Не від кого, а від нас. Невже так важко встати і подивитися на ситуацію з боку і без лукавства.
Але, як завжди немає часу. Його і не буде скажу я Вам. Не встигнете повернутися, як час сплине і не буде навіть що згадати... Так що не варто сидіти склавши руки,

варто починати щось робити поки не пізно, а то скоро інші міста перетягнуть на себе одіяло і про Тернопіль забудуть. Як вже забули, про найчистіше та найбільш

озеленене місто України. Шкода...
Zak зараз поза форумом  
Подякували 10:
!!Laz!! (05.07.2010), ALM (22.06.2010), Bossyj (20.07.2010), Gemini (22.06.2010), psih (26.06.2010), Romko_7 (21.06.2010), volodyar (23.06.2010), zhjckfd (22.06.2010), [RCT].(*P@vuk****) (22.06.2010)
Сказали Фууу!: 4
Advok@AT (21.06.2010), Distemper (22.06.2010), Sten1 (23.06.2010), Zavgosp (02.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 12:48 #1376440   #2
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Цитата Скільки нормальних рок-гуртів є в Тернополі? Я можу нарахувати тільки "3", хоча форум кишить різними гуртами, але всерівно якісну музику грають тільки

три гурти: Rattlehead, Los Colorados, Testaband. Все! Ось це всі гурти, що заслуговують на увагу, інші ж бо, або занадто "круті", щоб у Висадках приймати участь, або

занадто тупі
3 гурти і все? Немлс і Джізз тупі або занадто круті для висадки? Як же Севен , Орандж , Добрий вечір і інші гурти? шо всі пафосні хардкорщики і тупі ? не сміши... Раніше просто грали на "лайні" і було бажання грати зараз діючих 4-5 реп баз і толком то і музикантів немає в Тернополі. Деякі сбилися з музики . Чув шо Гевко драммер якого небачив вже 100 років став качком і не барабанить більше взагалі...

На рахунок теперішних неформалів і гуртів молодих так згоден ситуація палчевна.

ПРоблема Довженка не тільки у кризі і зменшенні слухачів. Основна масса перестала туди ходити саме через "важкий" харакрет висадок. Тобто майже постійно один метал. Інколи розбавляють місцеві гімнасти Лос Колорадос , Джізз та хтось приїжджий з Хедлайнерів які грають поп-рок або середньо-темповий рок. НУ блін прийти на концерт і слухати сплошний метал або альтернативу теж не багато кому подобається. Невистарчає на конерті інших напрямків музики. рок , поп-рок , панк , ска-панк - реггі , грандж , інді , емо(якого я так не люблю) , фанк , рокабіллі і інших жанрів. Так само і в плані гуртів. Сплошні металісти , купка хардкорщиків , панк-року взагалі майже нема вже , поп-рок окрім скаїв. Ну шось там хтось пробував , але заглох. Імола нажаль вже неграє як і інші. Емо/емо-кор Мейд непогано грали , але розпалися. Інших жанрів взагалі немає в Тернополі.. Багато хто нехоче йти не через гопніків , а через те , що немає толком шо послухати..

Гопам є кому дати відсіч , але відтоді , як перестали ходити олдскули і хулігани на висадки "діти-квіти" ( теперішні неформали) страждають від крутих хлопців які стадом нападають на нівчому невинних патлатих і гордяться цим... слабших завжди легше бити..

раніше , якщо навіть і не подобається музика то можна було побачити старих олдових знайомих та музикантів нашого міста зараз нажаль їх ходять одиниці туда і не через те , що "виросли" , а по тим причинам які я описав. З іншого боку Висадка і так постраждала від кризи тому я розумію частково Миколу чому він надає перевагу жестяку. ІБо шоби хоть шось заробити або накрайняк вийти в ноль і не попасти на бабло.

А ше є пафосні музиканти які хваляться своїм мега вмінням грати обсирають панк , як стиль музики і деколи ше гурт в якому я граю , а самі своєю крутізною тільки показушнічають в Тернополі , а далі ніколи і не їздили з гуртами. Вийняток це лише Віталй з АЛМ і Ростік з колорадосів які дійсно чудово грають і не пантують. Такшо проблеми ще і в іншому.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 16:09 #1376707   #3
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

всьо епічно і пєчально =(
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 23:20 #1377188   #4
Advok@AT
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

є ще команди, той же Ред Лайн, наприклад... досить крута команда...
або молоді My Soul...
про інші Сірожа написав...

кстать, Повний Привід зараз зробив трохи своїх піснь - вони реально на такому рівні, що дай Боже всім Тернопільським молодим командам написати щось подібне )))

П.С. Rock is dead )))

Додано через 8 хвилин
гггггггггг
ще раз перечитав пост топікстартера... ))))))
купа позитивних емоцій ))))

Шансон-Тернопіль? тобто? )))

нема кому вчити їх? як ти собі це уявляєш? і хто буде вчити? ))) якщо гри - то в тернополі є прекрасні викладачі які підтягнуть занння теорії та практики. Якщо "філософії" - то "горє тєбє, Рєспубліка" )))

Востаннє редагував Advok@AT: 21.06.2010 о 23:20. Причина: Пізніше додано
Advok@AT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (22.06.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
Lione (23.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 08:05 #1377321   #5
Zak
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Це все правильно, але ці гурти знають тільки музиканти, на висадках їх практично ніколи немає, а декого і взагалі не було ні разу. От поставте себе на місце любого підлітка, який в принципі не слухав рок, але може бути потенційним фанатом, а може і музикантом. Де він почує цей рок в Тернополі? (Я не говорю про інтернет). Та вже ніде, немає загальних концертів, я не говорю про Хмільне щастя, там де виступають тільки 2 наших гурти, якщо я не помиляюся. Вже навіть висадок, порівняно, немає.
Я згоден, що ще є гурти в місті, але їх ніхто не чув. Хто старший той пам"ятає старі добрі часи з стометрівкою, постійними зборами музикантів. Якось був відчутний рух. А тепер є купа можливостей, а результат плачевний.
Тепер за Шансон-Тернопіль. Я ні в одному місті України крім Донецька і Тернополя не чув стільки шансону по радіо, а особливо в маршрутках. Тобто цінитилів шансону в нас побільшало і це факт. Вот, що я мав на увазі.
На рахунок немає кому вчити. Анатолій Макара як був 10 років тому, так і є. Суть не у вчителях як таких. Пригадайте, колись говорили багато за Сергія з гурту "Екзистенція", говорили за "Папу" - гурт "скай". Віталя АЛМ - само-собою. Я веду до того, що багато було хороших гітаристів і молодь в основному тягнулася до них, хотіли грати так класно, як пацани. Це я назвав тільки декілька людей, а їх було значно більше. От в чому справа. А сам Анатолій Макара нічого не зробить коли не буде кому вчитися. Він учнів просто не назбирає.
Думаю мій топік люди оцінять. Тому, що я щиро шкодую, що Тернопільські рокери стали настільки меркантильними і перестали розвивати цей напрямок музики. Хоча з старших пацанів, які пам"ятають старі часи тут залишилось зовсім не багато.
А знаєте чому так шкода? Та тому, що Тернопільські Рокери мають особливий талант до музики, ОСОБЛИВИЙ. На усіх висадках саме гра Тернополян мені завжди подобалась. О... забув, ще була така група з Києва колись співала там дєвочка: "Я не курва, я просто дала" ех...класно було.
Пора щось робити пацани!!!
Zak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 08:52 #1377365   #6
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Цитата
Допис від Zak Переглянути допис
Це все правильно, але ці гурти знають тільки музиканти, на висадках їх практично ніколи немає, а декого і взагалі не було ні разу. От поставте себе на місце любого підлітка, який в принципі не слухав рок, але може бути потенційним фанатом, а може і музикантом. Де він почує цей рок в Тернополі? (Я не говорю про інтернет). Та вже ніде, немає загальних концертів, я не говорю про Хмільне щастя, там де виступають тільки 2 наших гурти, якщо я не помиляюся. Вже навіть висадок, порівняно, немає.
Я згоден, що ще є гурти в місті, але їх ніхто не чув. Хто старший той пам"ятає старі добрі часи з стометрівкою, постійними зборами музикантів. Якось був відчутний рух. А тепер є купа можливостей, а результат плачевний.
Тепер за Шансон-Тернопіль. Я ні в одному місті України крім Донецька і Тернополя не чув стільки шансону по радіо, а особливо в маршрутках. Тобто цінитилів шансону в нас побільшало і це факт. Вот, що я мав на увазі.
На рахунок немає кому вчити. Анатолій Макара як був 10 років тому, так і є. Суть не у вчителях як таких. Пригадайте, колись говорили багато за Сергія з гурту "Екзистенція", говорили за "Папу" - гурт "скай". Віталя АЛМ - само-собою. Я веду до того, що багато було хороших гітаристів і молодь в основному тягнулася до них, хотіли грати так класно, як пацани. Це я назвав тільки декілька людей, а їх було значно більше. От в чому справа. А сам Анатолій Макара нічого не зробить коли не буде кому вчитися. Він учнів просто не назбирає.
Думаю мій топік люди оцінять. Тому, що я щиро шкодую, що Тернопільські рокери стали настільки меркантильними і перестали розвивати цей напрямок музики. Хоча з старших пацанів, які пам"ятають старі часи тут залишилось зовсім не багато.
А знаєте чому так шкода? Та тому, що Тернопільські Рокери мають особливий талант до музики, ОСОБЛИВИЙ. На усіх висадках саме гра Тернополян мені завжди подобалась. О... забув, ще була така група з Києва колись співала там дєвочка: "Я не курва, я просто дала" ех...класно було.
Пора щось робити пацани!!!
ТО було не ДЄвочка вже давно , а Ірена Карпа та гурт "Фактично Самі."

Цитата А знаєте чому так шкода? Та тому, що Тернопільські Рокери мають особливий талант до музики, ОСОБЛИВИЙ. На усіх висадках саме гра Тернополян мені завжди подобалась
ой. тоді я позор нашого міста в плані гри. )))) Хоча я ж не нарікаю себе музикантом , а лабухам простітєльно.

Ті чуваки з екзистенції . Такий РУслан(Руля) ше в Млинки любив їздити не раз їздили разом і разом лазили в печеру. Говорили також і про драммера "малого" , що в скаях зараз. ТПВГ в старому складі круто грали , ПТаха Проджект хоть дерли Гвейн Ейпс , але загалом вживу драйвово грали. Та багато було тоді і середнячкових гуртів. Багато лабухів та музикантів ну в розмові з ними просто втомилися займатися одніжю справою роками тобто грати лише музику.. КОли робиш одне діло постійно треба трохи давати якийсь творчий відпуск чи шо .. АТо може набриднути взагалі.

Цитата Пора щось робити пацани!!!
Що наприклад? ОГолосити так сьогодні відбудеться конслультація молодих музикантів! Сьогодні вас будуть приймати : Гітарист - Рокстік ло - колорадос , Басист - Влад , барабанщик - Ганз і інші початок о 19:00 вхід - 4 літри пива. Молодь запитають , що ви хочете грати. ВОни скажуть хочемо бути похожими на Нірвану , а грошей мати , як Лінкін Парк. Ага добре . Зараз ми вам напишемо які акорди треба грати і як себе поводити. ))
КОлись не було інтернету і мас медіа такого. ВСяких там рок-ЗМІ і було і бажання грати і напевно і ті "старої закалки" музики і є сам круті як ти кажеш...
Distemper зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Lione (23.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 10:29 #1377469   #7
Advok@AT
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

2 Zak
"Хмільне щастя, там де виступають тільки 2 наших гурти"

стабільно виступають такі тернопільські гурти, як Повний Привід, Ганзи, Гуарана, SounDJack, час від часу грають Ще Ті. Дуже часто відбуавють благодійні концерти, де грало купа тернопяльських команд - від Колорадосів до Ego і Вейрони....

"Я згоден, що ще є гурти в місті, але їх ніхто не чув."

як на мене, зараз місць для гри достатньо. Літом - купа фестів (найближчий тернопільський буде байк зліт, де будуть ті ж Ганзи, Ред Лайн і Одеон, о! кстать ще забули про кльову команду Одеон), зимою - закриті майданчики

"Тернопільські Рокери мають особливий талант до музики, ОСОБЛИВИЙ"

Єта патаму-у-у што ми чьо-о-о-орниє-є-є-є ))

Додано через 1 хвилину
P.S. мнє кажется, у нєкоторіх слішком много свободного врємєні....

Востаннє редагував Advok@AT: 22.06.2010 о 10:29. Причина: Пізніше додано
Advok@AT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
by Vit'OK (24.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 10:51 #1377502   #8
volodyar
 
Аватар для volodyar
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Якщо по словам Advok@AT все так чьотко і все проводиться в нашому славному місті, то можу зробити лише один висновок. Рок як такий вимирає. За що і проголосував.
А всі рокери тусуються на форумах замість того щоб грати ))))))
volodyar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 11:06 #1377520   #9
Ogopogo
 
Аватар для Ogopogo
Post Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Ааа, рєбята, ви б ще "Гейзер" згадали!
З.І. А команда "Ортодокс" ще жива? Теж ото гарчали...
Ogopogo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 11:10 #1377524   #10
Baralgin
 
Аватар для Baralgin
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Цитата:
Допис від Ogopogo Переглянути допис
Ааа, рєбята, ви б ще "Гейзер" згадали!
З.І. А команда "Ортодокс" ще жива? Теж ото гарчали...
Ортодокс тепер носить назву Abnormal deform і займається випуском альбому !
Baralgin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 12:08 #1377576   #11
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

ага і без Смертяка вже грають...
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 16:18 #1377868   #12
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

ну про Сергія з Екзистенції - Мося зара в києві живе і паше як кінь...думаю дай йоу гітару в руки то вложить багатьох тернопільських... Руля - ритм гітарист - теж живе і процвітає але на музику часу нема... Лесик - їх вокаліст в бізнесі...
товариші, дійсно музики в тернополі мало...половина команд грають тупо чуже і на цьому заробляють, інші намагаються під когось косити і ніц з того не виходить...ще одні товчуться на місці через власні переконання, попри те, що є суперовими музикантами...
А Дістемпер знов бє на жалість і плачеться шо панк обсирають ...
з Іншого боку музикантів хороших в Тернополі купа але з тих чи інших причин їх не видно і не чути або грають музику яка є не в фаворі в даний момент... інші ж грають перетворилися в кабачників...
Volkmar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sirco (02.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 19:37 #1378049   #13
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Ух зачепили болючу тему. Впринципі не все так погано як пише автор у своєму першому пості. Дивлюсь на малих і бачу зовсім інших дітей чим були за моїх часів, хоч я ше вроді не такий і старий. Я чогось впевнений що рок музика у нас розвивається... Набагато більше гуртів, багато хто грає в гаражах,підвалах або на муз базах,дома ітд. Походу ті що раньше на сотці тусувались здебільшого зара і грають у гуртах. На рахунок висадки то не ходжу вже давно і не хочу ходити. Якийсь тупняк як на мене і поясню чого. По перше треба чітко розділити цільову аудиторію а не так шо на флаєрах які розклеєні по місту пише будуть панк групи, ти приходиш а там якіто сатанюги з перевернутими хрестами грають дезняк Ну можливо зара інакше але тоді ще так було. І взагалі аж тошнить скільки там бухих дітей. Зара час від часу ходжу у Хмільне щастя. Може там і не зовсім той музон який я особисто люблю, проте кращої альтернативи поки що не бачу. І на рахунок ціни то дешевше чим піти на ту висадку. Подобається фест Нівроку але він дуже рідко. Ще декілька років назад у Тернополі практично не було ні одної репетиційної бази, зараз ростуть як гриби після дощу. Те саме з звукозаписуючими студіями. Одне що б хотілось це те щоб у нас зробили якийсь дійсно мега фест і запросили хоча б одну кульну групу з закордону.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 20:12 #1378089   #14
darken
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

блін реально я б ЗА десь виступити з гуртом но навіть незнаю де ). і є в мене друзі які мають свій гурт та матеріал, но ще ніде не виступали і як на мене музика в них досить кльова(грають щось типу панку, но все якісно). а ви кажете що в нас народу нема.
може ще навіть рано лізти з каверами коли свого матеріалу толком нема. просто як в яких гуртів виходить. дехто креативний від початку і пише музику швиденько в когось народжуються композиції досить повільно.
але думаю що Тернопіль в плані рок-музики досить непогано живе. гуртів в нас вистчає і людей які займаються музикою теж, просто хто які цілі в ній шукає. хто самореалізації а кому просто для душі пре пограти.
але думаю 4 муз бази для нашого невеликого містечка це досить непогано.
і не тре плакати. а просто хай кожен щось помаленьку робить і все в нас буде

Додано через 3 хвилини
може б зібрались всі гурти та замутили щось типу живої лаби. і кожен б приніс по кусочку свого апарата. так би зібрали апаратуру пограли поспілкувались... підтримав б такую ідею.

Востаннє редагував darken: 22.06.2010 о 20:12. Причина: Пізніше додано
darken зараз поза форумом  
Подякував(ла):
by Vit'OK (24.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 21:45 #1378206   #15
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
ну про Сергія з Екзистенції - Мося зара в києві живе і паше як кінь...думаю дай йоу гітару в руки то вложить багатьох тернопільських... Руля - ритм гітарист - теж живе і процвітає але на музику часу нема... Лесик - їх вокаліст в бізнесі...
товариші, дійсно музики в тернополі мало...половина команд грають тупо чуже і на цьому заробляють, інші намагаються під когось косити і ніц з того не виходить...ще одні товчуться на місці через власні переконання, попри те, що є суперовими музикантами...
А Дістемпер знов бє на жалість і плачеться шо панк обсирають ...
з Іншого боку музикантів хороших в Тернополі купа але з тих чи інших причин їх не видно і не чути або грають музику яка є не в фаворі в даний момент... інші ж грають перетворилися в кабачників...
Рома я на тебе гнав? та лишіться вже того Дістемпера... Чи я вас так непокою? Я не плачу навідміну від деяких пафосних-музик які крім Тернополя нічого і незнають. А виражаю свою думку ось і все. + я не являюсь темою обговорення тому нехер про мене говорити бо як я почну про вас говорити то точно неприємно вам буде панове професіОнали.

П.С. Що на локусі , що тут однаковий результат..
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Advok@AT (22.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 22:38 #1378277   #16
zhjckfd
 
Аватар для zhjckfd
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Чому Пугачова покинула сцену?? та тому, що вона уже не актуальна серед маси сучасних "зірочок". Так само, як і вона колись витіснила когось. Це закономірно і природньо. Це не є регрес, не є погано і не є застій. Скоротилась публіка, так дійсно, думаю це через політику. Колись все таки були люди дружніші, організованіші і відданіші. Зараз, що не об'єднує - то одразу засім маніпуляції. І одразу ж кожен хоче показати своє особливе я. Це занадто глибоко уже я.
Отже до Пугачової. Гроші і бла бла, то всьо дуже добре і витіснення зі сцени також, але нічого зараз не завадить їй зробити концерт і зібрати стадіони!!! Проведіть аналогію.
Думаю це не є добре критикувати молоді команди, які ще навіть повністю вільно не почуваються на сцені, потрібно піднімати старенькі, досвідченні, які б просували молодих, тобто давали отой приклад. Памятайте, що саме розчарування руйнує мрії і мету. І от ви думаєте, ось цим обливанням брудом їхньої завзятості щось ДОПОМОЖЕ??
Навпаки... ви лише осогубите ситуацію.
Ніколи не повертайтесь в минуле, те що було - там і залишилося. Творіть нове.
щодо металу - чим вам не подобається метал?? Чим вам не подобається важка сцена? Вона зараз напевна єдина, що тримає альтернативу... Розвиток головне, а не стереотипи і традиції.
Щодо фінансової справи.. на жаль, всі ставлять це на вищий пріорітет, в першу чергу це орендодавці, як приміщення, так і обладнання, це вже потім гурти і подібне. Критикувати тут точно не організаторів потрібно.
zhjckfd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2010, 22:59 #1378304   #17
murones13
 
Аватар для murones13
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Відсутність організаційного осередку
помоєму головна причина!
нема грошей - нема концертів (просто як двері) мало хто хоче братися за шось нове(концерти фести і т.д.) бо зараз це дорого і ризиковано ше влетіти можна круто
а по друге все міняється!!! колись купа народу ходила на ті самі висадки і я ходив але з того часу змінились погляди на музику почали подобатись і інші стилі...і вже не так хотілось піти на наприклад Анну а скажімо послухати Мертвого Півня або RHCP,
The Brian Jonestown Massacre,Joy Division
а шось навіть схожого на висадках не було....так шо я згідний шо Висадкам не вистачало і певно до цих пір не вистачає різноманітності музики
murones13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2010, 07:52 #1378472   #18
zhjckfd
 
Аватар для zhjckfd
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Думаю ще є факт "жиріння", тобто люди хочуть све і одразу. Наприклад ніхто не буде слухати наприклад там якогось "живого півня", бо є кращі - "мертвий півень", чи там якусь "жертву", бо є ж "Мерва". А не завжди є можливість запросити ці групи. І то лише легенький приклад. Зазвичай і Мерви і півнів мало, щось жирніше подавай, зарубіжне і всяке таке.
zhjckfd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2010, 08:20 #1378503   #19
Zak
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Цікаво, що я такого написав, що аж Distemper та Advok@AT написали мені "фу.." Для виявлення свого фу, я спеціально зробив опитування. Я ж ніколи тобі Distemper не ставлю негативний відгук за твої орфографічні помилки. На форумі ще так ніхто не пише з помилками як ти (Уявляю собі як ти граєш).
І Advok@AT'у також не вгодиш, на все в нього є свої причини, але він особисто нічого не робить. Я в шоці з Вас пацани.
Не можна бути такими агресивними.

На рахунок інших. Ви все правильно пишете, але я зазначив, що на жаль тільки в Тернополі така ситуація. В інших містах такого немає. Чомусь в інших містах не вимирає рок і організатори знаходяться і цільова аудиторія є.
Якщо ви хочите на висадку зробити різношерсту музику то не важко порахувати, що можна зробити квитки дешевші з розрахунком, що Прийдуть Панки, поп-рок, і т д. Заплатять по своїх 20 грн. і відповідно з 18 до 19 грає Панк. З 19-20 грає там треш, З 20 до 21 грає Дез, З 21 до 22 грає все, що має приставку КОР )))
Можна, але просто лінь комусь зайнятись цим. А в інших містах чомусь не впадло людям цим займатись.
Тепер на рахунок молодих гуртів. Вот про, що я і говорю. Можливо Вони і є, але їх ніхто не чує і не бачить. Уявіть собі, що навіть якщо Ви граєте краще всіх, але Вас ніхто не чув. Як ви це зможете комусь доказати? та ніяк. І от так стають "Діванщегами"
До речі бачили скільки є кліпів в наших реперів. Так погоджуюсь вони не дуже, але це всерівно якась робота. Едуард Романюта також колись жахливі кліпи мав, а тепер я на форумі бачив досить такий нічого кліп в нього.
Робіть Висновки. Думаю все повинно налагодитися. До речі не думаю, що рок-музика згасне. З духовної точки зору - це музика вільних людей, так? А з комерційної - Нова гра Guitar Hero настільки популярна зарз робиться, що просто не може пропасти РОК, як такий

Востаннє редагував Zak: 23.06.2010 о 08:31.
Zak зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zhjckfd (23.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2010, 08:56 #1378549   #20
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тернопіль, як Рок-місто. Роздуми...

Цитата
Допис від Zak Переглянути допис
, що я такого написав, що аж Distemper та Advok@AT написали мені "фу.." Для виявлення свого фу, я спеціаяльно зробив опитування. Я ж ніколи тобі Distemper не ставлю негативний відгук за твої орфографічні помилки. На форумі ще так ніхто не пише з помилками як ти (Уявляю собі як ти граєш).
І Advok@AT'у також не вгодиш, на все в нього є свої причини, але він особисто нічого не робить. Я в шоці з Вас пацани.
Не можна бути такими агресивними.

На рахунок інших. Ви все правильно пишете, але я зазначив, що на жаль тільки в Тернополі така ситуація. В інших містах такого немає. Чомусь в інших містах не вимирає рок і організатори знаходяться і цільова аудиторія є.
Якщо ви хочите на висадку зробити різношерсту музику то не важко порахувати, що можна зробити квитки дешевші з розрахунком, що Прийдуть Панки, поп-рок, і т д. Заплатять по своїх 20 грн. і відповідно з 18 до 19 грає Панк. З 19-20 грає там треш, З 20 до 21 грає Дез, З 21 до 22 грає все, що має приставку КОР )))
Можна, але просто лінь комусь зайнятись цим. А в інших містах чомусь не впадло людям цим займатись.
Тепер на рахунок молодих гуртів. Вот про, що я і говорю. Можливо Вони і є, але їх ніхто не чує і не бачить. Уявіть собі, що навіть якщо Ви граєте краще всіх, але Вас ніхто не чув. Як ви це зможете комусь доказати? та ніяк. І от так стають "Діванщегами"
До речі бачили скільки є кліпів в наших реперів. Так погоджуюсь вони не дуже, але це всерівно якась робота. Едуард Романюта також колись жахливі кліпи мав, а тепер я на форумі бачив досить такий нічого кліп в нього.
Робіть Висновки. Думаю все повинно налагодитися. До речі не думаю, що рок-музика згасне. З духовної точки зору - це музика вільних людей, так? А з комерційної - Нова гра Guitar Hero настільки популярна зарз робиться, що просто не може пропасти РОК, як такий
Цитата ж ніколи тобі Distemper не ставлю негативний відгук за твої орфографічні помилки. На форумі ще так ніхто не пише з помилками як ти (Уявляю собі як ти граєш).
та? а я не уявляю як ти граєш та і уявляти не хочу. Ти судиш людину , як пише так і грає? Якщо слідувати цій логіці то це брєд.. Про Андрія Адвоката говорити не буду думаю він взмозі сам собі відповісти? ПРо не можна бути такими злими. А ти впевненний , що я це пишу з злост. і налитими кровю очима?? Я позитивний цілком , але в житті , а на форумі то такий образ ха й всі думають , що злюка.

Доречі я ж тут ні слова про воькамра не написав першим він взявся знов мене крииткувати? такшо не ми одну тут такі з Адвокатом..

Хтось там писав , що чого не любимо метал. Та я сам слухаю певний ряд метальових команд , але слухати 6 гуртів з 7 на концерті які граютб метал просто проїдається , напридає і починає харити. Так само , як слухати сплошний панк-рок 2 часа тоже захарить. Тому невистарчає різнлбарвності. ДО організатора я претензій немаю і не критикував.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:23.