Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Грузиться незрозумілий робоий стіл - Win10

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.02.2020, 14:40 #2774666   #1
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Грузиться незрозумілий робоий стіл - Win10

Доброго дня.

Є у мене знайоий якому поставили диск SSD і (тут я тоно не знаю) заінсталювали Win10 або обновили з Win7 до Win10.

Все файно, но є одна проблема, проблема дуже і дуже дивна... Як включає компютер (Dell Inspirion 17), то часом грузиться якби другий користувач... який в настройках ознаений як локальний користувач Адміністратор і загружається який "інший" робоий стіл. Притому компютер набагато повільніше працює.

А деколи грузиться нормальна 10-ка і все літає. Так ось коли вклюається цей "дивний" профіль треба перезагрузити комп і поинає грузитись та десятка що треба... а деколи декілька перезагрузок не допомагає...

Що це таке? І де шукати кінці? Знайомий просить щоби я допоміг, а біда у тому що я тупо не розумію що це таке може бути...

Може хто підкаже де я як перевірити якісь параметри?
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2020, 17:32 #2774680   #2
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Грузиться незрозумілий робоий стіл - Win10

Може допоможе вимкнути обліковку адміністратора?
net user Адміністратор / active: no

Головне, щоб потім було під ким заходити )
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2020, 18:38 #2774682   #3
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Грузиться незрозумілий робоий стіл - Win10

коли є інтернет грузиться профіль майкрософта, а коли нету нема грузиться локальний профіль... якщо вам важливі всякі там синхронізації і тому подібна драбудень тоді варто відключити локальний обліковий запис як написали раніше, якшо вінда не ліцензія і не хочеться лишнього гемору то можна перейти повністю на локальний обліковий запис і не паритися
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2020, 10:15 #2774702   #4
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Грузиться незрозумілий робоий стіл - Win10

nickname а навіщо перезавантажувати коли можна просто вийти з непотрібного облікового запису?
А на вінчестері теж таке було? Може проблема з ССД диском?

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
коли є інтернет грузиться профіль майкрософта, а коли нету нема грузиться локальний профіль...
Брєд В десятці завантажується той профіль який використовувався останнім.
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2020, 20:24 #2774982   #5
Risky
Учасник
Типово Відповідь: Грузиться незрозумілий робоий стіл - Win10

Ще в Win7 стикався з тим, що коли є проблеми із профілем то створюється "тимчасовий" чистий із адмінськими правами та відповідно завантажується. Комп працює повільніше. Після перезавантаження може вернутись на звичайний профіль, або зупинитись на цьому "тимчасовому". Незнаю воно то чи ні. Вирішується створенням свого нового чистого та переходом на нього.
Risky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:51.