Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.01.2016, 05:54 #2606570   #81
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

https

Додано через 44 секунды
https

Востаннє редагував gsv: 11.01.2016 о 05:54. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 22:13 #2648434   #82
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Попалась в руки св-шка.Realistic TRC-415
Треба провірити чи все робить.Щось всюди тихо.дальнобої на 15 кан?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 06:24 #2648465   #83
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Попалась в руки св-шка.Realistic TRC-415
Треба провірити чи все робить.Щось всюди тихо.дальнобої на 15 кан?
15 AM

в місті якщо запхати кусок дроту замість антени, нічого не почуєш. Шуми, наводки зашкалюють.
не натискай в жодному разі тангенту з такою антеною, спалити вихідний каскад можна дуже легко.
попросись до когось в машину де є рація для тестування.

ну і якщо плануєш ремонтувати такі залізяки системно, то подумуй про генератор 27 мГц, ну і антенку.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2016, 21:27 #2650907   #84
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Може я чогось не розумію, але у нашій 100% покритій GSM/GPRS місцевості навіщо взагалі CB якщо є Zello, без будь-яких обмежень по дальності між абонентами, нескінченою кількістю каналів і таке інше. ?

Я щось випустив з уваги?
Seagull зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2016, 21:49 #2650911   #85
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Цитата в місті якщо запхати кусок дроту замість антени, нічого не почуєш.
є 1,2м антена Lemm для авто,вчіпив біля вікна.Деколи на рівні шуму чую переговори на рос. мові про ціни на солярку в рублях.Чи то проходження таке чи що.Хоча в рос канали в "5",а моя вроді як не перестроєна.
частотомір треба.


Цитата Може я чогось не розумію, але у нашій 100% покритій GSM/GPRS місцевості навіщо взагалі CB якщо є Zello, без будь-яких обмежень по дальності між абонентами, нескінченою кількістю каналів і таке інше. ?

Я щось випустив з уваги?
Під час руху будет тикати в телефоні ту прогу зелло?А якшо гроші на телефоні закінчаться?
Плюс рації в тому що весь час на звязку і під час руху спокійно говориш.нажав кнопку і сказав шо треба зразу.

Востаннє редагував Romko_7: 27.08.2016 о 21:55.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2016, 11:36 #2651106   #86
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Позавчора було дуже круте проходження зранку.

Провів QSO з Донецьком, Луганськом (2 оператори), Маріуполем, Мілітополем, підмосков'ям, Північним Кавказом (забув місто і не записав), Тамбовом.

Відео з QSO з Донецьком. https://www.instagram.com/p/BJmp9-Xj...ken-by=gsvster

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
Може я чогось не розумію, але у нашій 100% покритій GSM/GPRS місцевості навіщо взагалі CB якщо є Zello, без будь-яких обмежень по дальності між абонентами, нескінченою кількістю каналів і таке інше. ?

Я щось випустив з уваги?
коли останній раз запускав Zello? Він практично дохлий.
Рація на дорозі однозначно краща. Ти робиш виклик і маєш зв'язок з оточуючими тебе автомобілями, і зразу всі в курсі куди ти їдеш і орієнтовно які можуть бути ситуації на цій ділянці. На обгоні зручно запитатись у дальнобоя чи є зустрічна, коли багато полос і ДТП, можна запитати на якій полосі і зразу зайняти ту, яку треба. Можна запитатись де поїсти, де купити солярку і ще купа всього. І все це моментально, а не треба колупатись в телефоні.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
є 1,2м антена Lemm для авто,вчіпив біля вікна.Деколи на рівні шуму чую переговори на рос. мові про ціни на солярку в рублях.Чи то проходження таке чи що.Хоча в рос канали в "5",а моя вроді як не перестроєна.
частотомір треба.
Це проходження. На 15 каналі мацкалі, всупереч правилам користування цивільним діапазоном і забороною вести там комерційну діяльність, загадили ефір потужними трансляторами реклами, які дуже гарно проходять коли є проходження. Ніде в світі такого немає. Ну і в Києві теж цим грішать

В РФ на "5", але там і ті і ті працюють. Якщо близький контакт, то "5" і "0" один одного чують.

Якщо ремонтуєш, то бажано тобі мати КСВ-метр, генератор, частотомір. Якщо плануєш займатись встановленням, то в ідеалі мати антенний аналізатор, правда трохи дороге задоволення.

Додано через 9 хвилин

моя стаціонарна антена. 1/2 λ

Востаннє редагував gsv: 29.08.2016 о 11:36. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Подякували 3:
Filosof (08.09.2016), onvi (29.08.2016), Romko_7 (29.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2016, 07:08 #2652953   #87
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Невеличкий апгрейд антени "магнітна рамка". Кільце з товстого каоксиального кабелю замінив на мідний фідер, який використовується в антенах мобільного зв'язку.

https://www.instagram.com/p/BKGnSEZgKdq/

Цікаво таку антенку собі вчепити на машину. Надіюсь люди не будуть шугатись. Великий плюс такої антени, що по розмірах вона невелика (діаметр 1 метр), а по характеристиках взуває антени на пів хвилі (5 метрові штирі, не кажучи вже про короткі автомобільні антенки).

Востаннє редагував gsv: 11.09.2016 о 07:14.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2016, 09:40 #2653375   #88
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Класна рація і антенка недорого продається: http://cb.org.ua/cbforum/viewtopic.p...p=41116#p41116
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 20:24 #2654192   #89
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

досить простий і оптимальний варіант домашньої балконної (підвіконникової) антени. Магнітні рамки не чутливі до промислових завад-перешкод, вони є резонансні і дуже ефективні. Подібні антени роблять також в автомобільному варіанті. Звичайний штирь в балконному варіанті захлиснеться від завад.

https
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 05:59 #2656154   #90
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

кусок ефіру

https://soundcloud.com/gsvster/test-...ts-15-kanal-am

змайстрував автоматичний записувач, а в результаті може запущу репітер.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2019, 08:16 #2747156   #91
monax2008
Учасник
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Я так розумію тема вже давно мертва? Всеж спробую запитати хто має контакти до майстрів настройщиків антен і рацій СіБішок.
Паша вже не займається цим... Де ще таке роблять???
Ще питання, який канал для Тернополя? В кожному майже місті є ...
monax2008 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (02.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2019, 08:42 #2747159   #92
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Цитата
Допис від monax2008 Переглянути допис
Я так розумію тема вже давно мертва? Всеж спробую запитати хто має контакти до майстрів настройщиків антен і рацій СіБішок.
Паша вже не займається цим... Де ще таке роблять???
Ще питання, який канал для Тернополя? В кожному майже місті є ...

Шкода, що Паша це закинув. Інших майстрів навіть не знаю.
Маю КСВ-метр, можу глянути, стукни в вайбер-воцап 0632969681
Каналу для Тернополя немає, всі на 15-му товчуться. Надто мало фанатів зв"язку, особливо СіБі. Літом по проходженні як працював на 20 FM на дальні зв"язки, то взагалі нікого не чув з Тернополя
На БАМі хтось має стаціонарну антенку, ще минулого року з ним спілкувався.


Молодняк зараз УКХ юзає.

Додано через 2 хвилини
Мій минулорічний DX з Маріуполем: https://www.instagram.com/p/BihuZa1l_Gi/

Востаннє редагував gsv: 02.02.2019 о 08:42. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2019, 09:23 #2747213   #93
monax2008
Учасник
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

дякую. Напишу на воцап
monax2008 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2019, 14:03 #2747738   #94
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Колись перестроював рації,мав доступ в інституті до вимірювальної техніки.Потім закинув,тепер пробую знов.
Частотомір є,аналізатор в процесі.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Молодняк зараз УКХ юзає.
щось і на укв тишина.

Востаннє редагував Romko_7: 10.02.2019 о 14:15.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2021, 16:07 #2796826   #95
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Так що там з СіБі? Я продав своє скудо разом з радейком. Не встиг зняти. Поїхало до Зборова. Але теперішнє авто теж роблю «радіоактивним»))) Якраз чекаю на дзвінок від Павла. Тоеба антену налаштувати, бо кабель подовжував. Маю сьогодні з ним зустрітись.

Востаннє редагував Колобок: 25.11.2021 о 17:37.
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:48.