Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


«Pick up» в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.05.2009, 20:55 #919787   #41
Summer time
Guest
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від kadeem Переглянути допис
Summer time, а можна подумати шо я для тебе знайомлюсь і зустрічаюсь з дівчатами ))))
Та ні
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 11:48 #995168   #42
DNS
 
Аватар для DNS
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

SUmmer Ану колись)) Ти самий матьорий пікапер в наших лісах?)))
DNS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2009, 21:45 #997710   #43
COTTAGER
 
Аватар для COTTAGER
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Файно, що Богачев таку фішку, як сайт, замутив! є що почитати)))
COTTAGER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2009, 21:52 #997719   #44
Summer time
Guest
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від DNS Переглянути допис
SUmmer Ану колись)) Ти самий матьорий пікапер в наших лісах?)))
у мене весілля на носі, такоє вже не прокатіт
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2009, 22:56 #1002051   #45
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

знаєте... мені слабо віриться, що у такій нелегкій справі можна добитися вищого пілотажу, читаючи книжки чи просиджуючи на форумах
я погоджуюся, що мистецтво зваблення можна набути з віком -- в 20 років просто неможливо дійти своїм розумом до якихось певних тонких моментів, які спокійно усвідомлюєш у 35
я також погоджуюся, що його можна мати від народження , це певний талант (навіть більше чи менше виражений) -- вміння відчувати, розуміти, слухати, бачити на самому тонкому душевному і флюїдному рівні; щоб зрозуміти, що дівчина хоче і дати це їй у бІльшій мірі

чи можна цьому навчити? не знаю... юний пікапер, який підглядє в шпаргалки з книжки під час зйому -- навряд чи звабить мене...
це занадто тонка наука. я розумію, їх вчать основам, намагаючись розібратися у помилках і невдачах. але навчити цьому в досконалості неможливо. неможливо навчити людину харизмі, так і неможливо навчити зваблювати на вищому рівні.
ІМХО

Па коли тебе хочуть просто "зняти" -- це люба розумна дівчина нутром почує. і ніякого відношення знання "правил зйому" не має до відношення науки спокуси.
є чоловіки,які намагаються поклеїти дівчину -- вони галантні, можуть гарно або навпаки незграбно, по-чоловічи, залицятися, вони сиплють компліменти і красиві, ухожені -- АЛЕ у них на лобі написано "БАБНІК" або по-модному "ПІКАПЕР"
це відчуваєш. інтуіція і розум рулять. відчуваєш з відстані в сто метрів відоб"єкта..

а є чоловіки, які ВЗАГАЛІ НІЧОГО не роблять -- але від них йде ТАКА сексуальна енергетика -- аж дух захвачує! він ходить, рухається, дивиться, стоїть -- просто суцільна сексуальність. ніяких спеціальних дій. і також це зразу відчуваєш, що це -- ідеальний любовнік. ось це -- спокуса

так що і пікапери, і їхні "лідери" -- збіговисько закомплексованих... тому що нормальний мужик не буде прораховувати всі ходи наперед -- він впевнений у собі, і він особистість!
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2009, 23:18 #1002055   #46
Rivs2010
 
Аватар для Rivs2010
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Суть пік апу, скоріш за все і заключається в тому, аби похизуватися перед кимось. Який смисл це робити "тупо про себе"?
Нажаль це неправда ! Це перш за все сам собі хвастаєшся а не на показ ! А це велика різниця між самим собою і кимось !!!

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
знаєте... мені слабо віриться, що у такій нелегкій справі можна добитися вищого пілотажу, читаючи книжки чи просиджуючи на форумах
я погоджуюся, що мистецтво зваблення можна набути з віком -- в 20 років просто неможливо дійти своїм розумом до якихось певних тонких моментів, які спокійно усвідомлюєш у 35
я також погоджуюся, що його можна мати від народження , це певний талант (навіть більше чи менше виражений) -- вміння відчувати, розуміти, слухати, бачити на самому тонкому душевному і флюїдному рівні; щоб зрозуміти, що дівчина хоче і дати це їй у бІльшій мірі

чи можна цьому навчити? не знаю... юний пікапер, який підглядє в шпаргалки з книжки під час зйому -- навряд чи звабить мене...
це занадто тонка наука. я розумію, їх вчать основам, намагаючись розібратися у помилках і невдачах. але навчити цьому в досконалості неможливо. неможливо навчити людину харизмі, так і неможливо навчити зваблювати на вищому рівні.
ІМХО

Па коли тебе хочуть просто "зняти" -- це люба розумна дівчина нутром почує. і ніякого відношення знання "правил зйому" не має до відношення науки спокуси.
є чоловіки,які намагаються поклеїти дівчину -- вони галантні, можуть гарно або навпаки незграбно, по-чоловічи, залицятися, вони сиплють компліменти і красиві, ухожені -- АЛЕ у них на лобі написано "БАБНІК" або по-модному "ПІКАПЕР"
це відчуваєш. інтуіція і розум рулять. відчуваєш з відстані в сто метрів відоб"єкта..

а є чоловіки, які ВЗАГАЛІ НІЧОГО не роблять -- але від них йде ТАКА сексуальна енергетика -- аж дух захвачує! він ходить, рухається, дивиться, стоїть -- просто суцільна сексуальність. ніяких спеціальних дій. і також це зразу відчуваєш, що це -- ідеальний любовнік. ось це -- спокуса

так що і пікапери, і їхні "лідери" -- збіговисько закомплексованих... тому що нормальний мужик не буде прораховувати всі ходи наперед -- він впевнений у собі, і він особистість!

Опше то я рахую що ти неправа ! Річ в тім наприклад любому чоловікові подобається жінка так ! Він ж небуде молоти шо попало аби її звабити він мабуть перш за все подумає шо сказати ! Для того існуть правила деякі заготовлені фрази якими можна скористатись навіть ті самі рухи рук вирази обличчя - це дуже велику роль грає !
Кажеш з роками все приходить з опитом є такі шо їм і в 50-ят неприходить ! Так шо то таке Розумію якщо вродженний з таким талантом ( Pick up ), а якщо ні то Pick upom можна з чієюсь допомогою стати ! То чому цим нескористатись ! От так я гадаю !!!

Востаннє редагував Rivs2010: 08.08.2009 о 23:18. Причина: Пізніше додано
Rivs2010 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nofelet (01.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2009, 23:34 #1002073   #47
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від Rivs2010 Переглянути допис
НДля того існуть правила деякі заготовлені фрази якими можна скористатись навіть ті самі рухи рук вирази обличчя - це дуже велику роль грає !
омг
як на мене,пікапери -- бездарності закомплексовані. замість того,щоб глобально розвиватися -- заучують на тренінгах шаблонні способи закадрити діівчину... на один раз...

крім вивченої моделі поведінки не знають,що робити-говорити-казати!
застрянеш з таким у ліфті (класична ситуація) -- так він тебе 4 години підряд розважати буде. а якщо застрянеш в метро під землею у закритому вагоні без світла? самій ще санітаркою дведеться побути -- особливо чутливих до свідомості приводити

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Rivs2010 Переглянути допис
Кажеш з роками все приходить з опитом є такі шо їм і в 50-ят неприходить ! Так шо то таке Розумію якщо вродженний з таким талантом ( Pick up ), а якщо ні то Pick upom можна з чієюсь допомогою стати ! То чому цим нескористатись ! От так я гадаю !!!
вважаю, що навчитися цьому на вищому рівні не можна.
хіба що нижче середнього .


а особисто мене від завчених фраз-жестів-поглядів верне. і краще нехай хлопець буде сам собою, чим корчити з себе крутого мачо-сйомщика

Востаннє редагував olyaoli4ka: 08.08.2009 о 23:44. Причина: Пізніше додано
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2009, 23:42 #1002082   #48
Rivs2010
 
Аватар для Rivs2010
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Доречі пікапером не кожен може стати !
Кашеш треба бути самим собою ! Якщо так то просто зараз реально дньом виходиш на площу і що ми бачимо - дівчата глямурні шо аж тошнит і верне а ти кажеш бути самим собою , іноді ми як актёри граєм ролі ! А забули колись таке було тобто фраза :
"Будь простий як бараболя !"
Просто реально тут немає що доказувати у кожної людини є своя голова, таланти , вміння і як вона їх використає то вже її приватне !
Rivs2010 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2009, 20:01 #1003177   #49
COTTAGER
 
Аватар для COTTAGER
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
омг
як на мене,пікапери -- бездарності закомплексовані. замість того,щоб глобально розвиватися -- заучують на тренінгах шаблонні способи закадрити діівчину... на один раз...

крім вивченої моделі поведінки не знають,що робити-говорити-казати!

і краще нехай хлопець буде сам собою, чим корчити з себе крутого мачо-сйомщика
звичайно можна говорити, що пікапери закомплексовані і все таке, але....
блін! мене дратує, коли людина таке каже, сама не знає, і говорить єрунду!
пікапер це перш за все людина яка хоче розвиватись і досягає своєї цілі!!! навіть таким шляхом..
ліпше бути тормозом?????
COTTAGER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2009, 20:41 #1003207   #50
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від COTTAGER Переглянути допис
пікапер це перш за все людина яка хоче розвиватись і досягає своєї цілі!!! навіть таким шляхом..
заучувати стандартні моделі поведінки у стандартних ситуаціях -- це розвиватися і досягати цілі?

Додано через 38 секунд
Цитата:
Допис від COTTAGER Переглянути допис
блін! мене дратує, коли людина таке каже, сама не знає, і говорить єрунду!
а це Ви часом не єрунду написали?

Востаннє редагував olyaoli4ka: 10.08.2009 о 20:41. Причина: Пізніше додано
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 09:12 #1003438   #51
COTTAGER
 
Аватар для COTTAGER
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

А як з Вами по другому проканає!!!!?
То не так, так не можна, не пасує...Хто придумав ці обмеження???
COTTAGER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 09:58 #1003483   #52
Powergood
Активний учасник
Cool Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
омг
як на мене,пікапери -- бездарності закомплексовані. замість того,щоб глобально розвиватися -- заучують на тренінгах шаблонні способи закадрити діівчину... на один раз...
Пікап - знання, навики - сила, яка може буде використана по-різному і не обовязково "на один раз" більшість починають цікавитися пікапом тому що влюбилися в якусь дівчину і страдають, незнають що робити (а страх втрати буває досить сильний). Професіонали не використовують шаблони

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
крім вивченої моделі поведінки не знають,що робити-говорити-казати! вважаю, що навчитися цьому на вищому рівні не можна...хіба що нижче середнього . ...
Так але це ти говориш про початківців. Хто займається довгий час - може досягнути відчутних успіхів. Крім того із роботою в даному напрямку зменшується страх, а коли людина впевнена в собі ніколи не виникне труднощів типу "що сказати". Тільки із спробами проходить страх - тільки з ними! Коли нічого не робити -ніколи не пройде..

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
а особисто мене від завчених фраз-жестів-поглядів верне. і краще нехай хлопець буде сам собою, чим корчити з себе крутого мачо-сйомщика
Є і такий вид пікапу "Натуральний" вроді називається.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 15:37 #1003748   #53
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

"Пікапами" стати неможливо , ним треба народитися , а ті придурки що стають перед красивими жінками на коліна на центральній площі міста і трусять всяку єрунду ( можливо ним і являється автор теми , бо розказували шо десь такий чоловік років 30-35 ) є натуральними лохами , і крім сміху в спину вони від нормальної дівчини більше нічого не почують
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 15:57 #1003760   #54
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

блін, читати книжку щоб познайомитись - то трошки тойво...
якісь немічні всі пішли....
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 17:17 #1003823   #55
Powergood
Активний учасник
Thumbs down Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
"Пікапами" стати неможливо , ним треба народитися , а ті придурки що стають перед красивими жінками на коліна на центральній площі міста і трусять всяку єрунду ( можливо ним і являється автор теми , бо розказували шо десь такий чоловік років 30-35 ) є натуральними лохами , і крім сміху в спину вони від нормальної дівчини більше нічого не почують
Я не пікапер, проте мене дуже цікавлять люди, хто вони, що їм дано, відносини між людьми - для мене нічого цікавішого не існує. Відповідаю послідовно: можливості трансформації себе Дуже великі, просто колосальні (нажаль про них більшість людей навіть не підозрює..). Наприклад є інструменти для підготовки акторів - дуже ефективні. Сьогодні на ринку праці існують навіть професії люди-ляльки - люди створені спеціально і які ціле життя грають певну роль і отримують за це гроші. Взагалі всі люди - штучні всі люди сворені з людей і коли починаєш розбиратися що твоє - виходить що насправді тобі мало чого належить! Світогляди, принципи, симпатії, антипатії... - це все створено, все взято в інших людей майже немає нічого твого.. Тому не потрібно писати - що о вони лохи - граються, притворяються та всі ми граєм і всі притворяємся але одні роблять це добре, а інші погано. Основне що навчитися можна і не тільки для спокушення жінок а і для себе.

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
блін, читати книжку щоб познайомитись - то трошки тойво...
якісь немічні всі пішли....
Напишу коротко: не тільки знайомство, не тільки жінки, не тільки книжку.. Для пікапу можна використовувати самі різноманітні знання та вміння починаючи від психології, тринажерного залу та дуже багато чого іншого і закінчуючи з дівчиною у ліжку. Може і немічні але в нас є можливість стати кращими, набагато кращими.
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vovan4uk (23.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 22:17 #1004060   #56
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Основне що навчитися можна і не тільки для спокушення жінок а і для себе.
светел тот, кто верует

згадала випадок, коли недоучений пікапер намагався зняти мою подругу (їй 35, але вона виглядає огого! ) "гумором і розочкою" в ресторані, де ми сиділи з її дочкою. дочка-підліток сміялася, червоніла,знву сміялася, глумилася над "кавалером". а невдалий і чуть-чуть піддатий (напевне, для хоробрості) донжуан намагався з"ясувати, подружка їхня сестра чи няня.

а ще був такий випадок. цього літа я здила на зустріч випускників і ми з подругою зайшли в ресторанчик при ношому ЗУЗі, який закінчили 5 років тому. і ось підкочують до нас троє хлопців з третього курса. не знаю, чи пікапери, але їх намагання підкотити кіндери настількивіддавали якос ь заученістю і такою іграшковістю
ю,що, звичайно, ми трошки їм підіграли заради сміху. а коли вони нас запитали з якого микурса -- ми сказали, що до того часу, як вони поступили, ми давно вже получили дипломи.

більш жалюгідного видовища я не бачила


напевно, "правила зйому" не містять чітких рекомендацій не знімати старших по віку, за званням чи посадовому становищу
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (23.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 23:02 #1004093   #57
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

вот моя думка: немає комбінацій, чи чіткого алгоритму в тому всьому, 100% дій чи фраз, є просто розуміння речей, правильна "соображалка" в голові, "правильна" поведінка, "правильні" вчинки - вот що є СИЛА!
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 23:08 #1004095   #58
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
светел тот, кто верует

згадала випадок, коли недоучений пікапер намагався зняти мою подругу (їй 35, але вона виглядає огого! ) "гумором і розочкою" в ресторані, де ми сиділи з її дочкою. дочка-підліток сміялася, червоніла,знву сміялася, глумилася над "кавалером". а невдалий і чуть-чуть піддатий (напевне, для хоробрості) донжуан намагався з"ясувати, подружка їхня сестра чи няня.

а ще був такий випадок. цього літа я здила на зустріч випускників і ми з подругою зайшли в ресторанчик при ношому ЗУЗі, який закінчили 5 років тому. і ось підкочують до нас троє хлопців з третього курса. не знаю, чи пікапери, але їх намагання підкотити кіндери настількивіддавали якос ь заученістю і такою іграшковістю
ю,що, звичайно, ми трошки їм підіграли заради сміху. а коли вони нас запитали з якого микурса -- ми сказали, що до того часу, як вони поступили, ми давно вже получили дипломи.




напевно, "правила зйому" не містять чітких рекомендацій не знімати старших по віку, за званням чи посадовому становищу
Правила як такі є але в житті буває по-різному..
Алкоголь і пікап речі дійсно не сумісні тому, що коли людина випивша це замітно і її ніхто серйозно не сприймає. Викладачі з пікапу не рекомендують знайомитися із старшими - всетаки бажано щоб дівчина була молодшою на 2-5 роки на випадок ЛТР(Long Term Relationship) і створення сімї.
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rivs2010 (11.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2009, 23:11 #1004099   #59
Rivs2010
 
Аватар для Rivs2010
Exclamation Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Правила як такі є але в житті буває по-різному..
Алкоголь і пікап речі дійсно не сумісні тому, що коли людина випивша це замітно і її ніхто серйозно не сприймає. Викладачі з пікапу не рекомендують знайомитися із старшими - всетаки бажано щоб дівчина була молодшою на 2-5 роки на випадок ЛТР(Long Term Relationship) і створення сімї.
На всі 100% тебе підтримую !
Rivs2010 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2009, 23:42 #1005021   #60
RomKo-K
 
Аватар для RomKo-K
Типово Відповідь: «Pick up» в Тернополі

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
заучувати стандартні моделі поведінки у стандартних ситуаціях -- це розвиватися і досягати цілі?
шось нове придумала!
мені здавалось шо там вчать наоборот бути не стандартним, безшаблоним, і виходити за рамки шаблону!
RomKo-K зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:00.