Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Воля» (Odeko-Dilines)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.12.2010, 10:53 #1526018   #241
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Якась ліва кантора той Ділайнс. Значить, можна не платити, а підключитись до іншого провайдера.
В свій час не платили біттеру пів року, а нічого окрім прізвища (вигаданого) там не потребували. Через півроку (кабельний по 180грн в міс) інет відключили. Ну ми особо не обіжались, просто перейшли на іншого провайдера )))

Додано через 4 хвилини
глянув свій договір - нема ні мого підпису, ні паспортних даних. Тай за 200-300грн ніхто судитись не буде, тим більше ділайнс нічого не втратив, послуга ж не надавалась.

Востаннє редагував Robinzon: 15.12.2010 о 10:53. Причина: Пізніше додано
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2010, 10:54 #1526023   #242
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Та позвоніть чи прийдіть на лфіс, домовтеся шоб може трохи скоротили борг, розкинули на кілька місяців і далі користуйтеся нетом.
Є така опція, коли абонент не користується нетом з нього стягують по 20грн (я точної суми не знаю) в місяць, за невідключення.
Я інколи в шоці від людей, самі не платили, затупили позвонити, договір підписали не читався і провайдер винен. Є звичайно всякі випадки, але тут не праві ви - 100%. Думаю провайдер піде вам на зустріч і все владнається, просто не робіть як справжні українці і не пробуйте постійно когось наїбати.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2010, 10:58 #1526030   #243
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
просто не робіть як справжні українці і не пробуйте постійно когось наїбати.
не згоден!
є послуга, нема грошей - так, наіпав получається. Нема послуги, нема грошей - вроді справедливо. Нема послуги, требують гроші - хамство, які б вони там пунктики в договорі дрібним шрифтом не понапридумували
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2010, 11:04 #1526038   #244
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від mockinbird Переглянути допис
не згоден!
є послуга, нема грошей - так, наіпав получається. Нема послуги, нема грошей - вроді справедливо. Нема послуги, требують гроші - хамство, які б вони там пунктики в договорі дрібним шрифтом не понапридумували
Договір є договір, неважливо чи ти згоден. Якшо наприклад ти береш тарифний план якогось мобільного оператора і там є пункти з зірочками. Ти ж не пишеш оператору, шо він козел (хоч в більшості так і є) і понапридумував всяких не вигідних умов і обмежень.
Якшо є підпис під договором, твоя адреса і бажання провайдера - можуть бути проблеми. З іншої сторони сума не така шоб за неї хтось шось предявляв.
Але відповідальності вчитися треба.
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 3:
mr.psiho (23.12.2010), Robinzon (15.12.2010), trasher (15.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2010, 11:11 #1526048   #245
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Договір є договір, неважливо чи ти згоден. Якшо наприклад ти береш тарифний план якогось мобільного оператора і там є пункти з зірочками. Ти ж не пишеш оператору, шо він козел (хоч в більшості так і є) і понапридумував всяких не вигідних умов і обмежень. Якшо є підпис під договором, твоя адреса і бажання провайдера - можуть бути проблеми. З іншої сторони сума не така шоб за неї хтось шось предявляв. Але відповідальності вчитися треба.
Я розумію твою точку зору, працюю в банку, знаю як складаються договори і з якими уловками - просто з людської точки зору, тошнить вже від такого! Тому совість і порядність в договорах відкидаю як таку. І відношення до таких установ відповідне: вважаєш що я тобі винен за те що не отримав, бо в договорі падвох, то попробуй застав мене заплатити. Заставиш - заплачу, не заставиш - ***.
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2010, 11:20 #1526055   #246
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від mockinbird Переглянути допис
Я розумію твою точку зору, працюю в банку, знаю як складаються договори і з якими уловками - просто з людської точки зору, тошнить вже від такого! Тому совість і порядність в договорах відкидаю як таку. І відношення до таких установ відповідне: вважаєш що я тобі винен за те що не отримав, бо в договорі падвох, то попробуй застав мене заплатити. Заставиш - заплачу, не заставиш - ***.
Людська точка зору, це звичайно похвально, але договір з підписом має більшу юридичну силу, вот і вся математика.
Я не підписую нічого, що для мене не є вигідно - це просто і зберігає купу нервів, часу і грошей
Якщо дивитись на ситуацію, з точки зору підприємця, який надає послугу, то картина зовсім інша. Наприклад, людям не видають зарплату, бо підприємець вважає, що вони не достатньо добре працювали, заставити його заплатити дуже цікаво і просто коли є договір, правда?
Безвідповідальність у нас дуже часто стає на шляху достатку і бізне відношень, нажаль
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2010, 13:51 #1526185   #247
contras552
Banned
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від mockinbird Переглянути допис
не згоден!
є послуга, нема грошей - так, наіпав получається. Нема послуги, нема грошей - вроді справедливо. Нема послуги, требують гроші - хамство, які б вони там пунктики в договорі дрібним шрифтом не понапридумували
Згідний, несправедливо. А хіба в цьому світі є десь справедливість?
Після бою руками не махають. В договорі про таку ситуацю написано? Написано. Він з такою умовою погодився? Погодився. То хто тепер винен? Хто йому винен, що він підписує все підряд, не читаючи? А навіть, якщо колись читав, але забув, то хто ж винен? Тепер буде наука.

Он, в банку, візьми в кредит якусь мінімальну суму, і спробуй не виконати умов договору, бо типу забув, чи спробував списати все на "якось воно буде", та заіпешся потім платити. І ніякі аргументи там не приймаються. Договір є договір, який треба виконувати. Або нєфіг підписувати те, що тобі може бути не вигідно.
contras552 зараз поза форумом  
Подякували 2:
LeoN (15.12.2010), mr.psiho (23.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2010, 18:52 #1526217   #248
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Банк - то інше, і в цій ситуації порівняння недуже доречне. Якщо я взяв кредит в банку, то я користуюсь цими грошима безперервно і лише сплачую або не сплачую відсотки, а не як в цій ситуації, не заплатив - не отримав.
І говорю я про конкретну ситуацію - якщо нема бажання платити цих 300грн і надалі співпрацювати з ділайнсом, вони не заберуть ці гроші ніяким способом. Все.
п.с. сам є клієнтом ділайнса і все оплачую вчасно )))

Додано через 4 години 32 хвилини
Пакет HOME 3 за 95грн


Востаннє редагував Robinzon: 15.12.2010 о 18:52. Причина: Пізніше додано
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 08:22 #1526786   #249
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Dilines оголосив нові тарифи http://dilines.net/index.php?page=pr...page=unlimited
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (16.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 09:04 #1526827   #250
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Dilines оголосив нові тарифи http://dilines.net/index.php?page=pr...page=unlimited
Ха-ха, тепер київстару потрібно щось робити, щоб не втратити нових клієнтів

Як я люблю таку конкуренцію, коли за ту саму ціну вже маю в 4-ри рази більшу швидкість від останної 1Мбіт/сек. А починав все з 128 кб/сек

П.С. Хвала ділайнсу
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 09:25 #1526851   #251
ternolex
 
Аватар для ternolex
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Про Cable-net як завжди забули...
ternolex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 09:40 #1526867   #252
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

якщо непомиляюся технічні можливості каблнету недозволяють більшого
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternolex (16.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 09:43 #1526872   #253
Manijak
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ха-ха, тепер київстару потрібно щось робити, щоб не втратити нових клієнтів

Як я люблю таку конкуренцію, коли за ту саму ціну вже маю в 4-ри рази більшу швидкість від останної 1Мбіт/сек. А починав все з 128 кб/сек

П.С. Хвала ділайнсу
Любив би краще працювати і думати головою. Нічого ні звідки не береться. Щоб десь добавити треба десь забрати. Казав мені знайомий з Ділайнсу, що в них відбулося скорочення. Це означає, що сервіс тепер погіршиться у звязку з нехваткою робочої сили. Так що нема чого дуже радіти. За ті гроші що в нас платять за нет завжди буде багато мінусів в якості надання послуг.
Manijak зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 5
Dexter (16.12.2010), LeoN (16.12.2010), StealZ (16.12.2010), ternolex (16.12.2010), Yarkop (16.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 10:01 #1526890   #254
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Любив би краще працювати і думати головою. Нічого ні звідки не береться. Щоб десь добавити треба десь забрати. Казав мені знайомий з Ділайнсу, що в них відбулося скорочення. Це означає, що сервіс тепер погіршиться у звязку з нехваткою робочої сили. Так що нема чого дуже радіти. За ті гроші що в нас платять за нет завжди буде багато мінусів в якості надання послуг.
Інколи краще жувати. Які скорочення? Планується круглодобова підтримка клієнтів збільшення машин для рем. бригад і таке інше. Заявлена швидкість в пакетах була вже більше місяця, коли проводилось тестування. Жодних проблем не було.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 10:09 #1526897   #255
chubik
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Любив би краще працювати і думати головою. Нічого ні звідки не береться. Щоб десь добавити треба десь забрати. Казав мені знайомий з Ділайнсу, що в них відбулося скорочення. Це означає, що сервіс тепер погіршиться у звязку з нехваткою робочої сили. Так що нема чого дуже радіти. За ті гроші що в нас платять за нет завжди буде багато мінусів в якості надання послуг.
Щось той знайомий напевно тобі не те розказує, ніких скорочень немає. Ти краще перевір інфу, а вже потім тут .....
chubik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
StealZ (16.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 10:45 #1526934   #256
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Любив би краще працювати і думати головою. Нічого ні звідки не береться. Щоб десь добавити треба десь забрати. Казав мені знайомий з Ділайнсу, що в них відбулося скорочення. Це означає, що сервіс тепер погіршиться у звязку з нехваткою робочої сили. Так що нема чого дуже радіти. За ті гроші що в нас платять за нет завжди буде багато мінусів в якості надання послуг.
Ще не зустрічав тупішого пояснення збільшення швидкості нету в оператора ))
Я якраз працюю і думаю головою(робота в мене така) і за допомогою моєї праці і нету кошу непогане бабло.
Так що краще - жуй.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 10:55 #1526946   #257
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

є така штука як абонплата. вона нараховується за готовність надати тобі послугу, за те що твій кабель стирчить в порту і займає місце... в даному випадку оператор був готовий виконати свої зобовязання. за це і нараховано абонплату
Frutik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (16.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 13:23 #1527065   #258
newkos
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

нормальний стабільний інет

newkos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 13:44 #1527086   #259
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від newb Переглянути допис
нормальний стабільний інет
ну в мене таких результатів не дає ))) для своїх ділайнс мабуть більше старається
на speedtest.net беру рекомендований сервер - дає 30-32 довнлоад і 15-16 аплоад, пінг в межах 50мс. Інші сервери довн 15-20, ап 8-10. Хз чому так, хоча торент стабільно качає
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2010, 13:54 #1527095   #260
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Наскільки зрозумів (з останньої таблички) переведення автоматичне без всяких переоформлень договорів?



Ох і заживу тепер на 60 !!!! Вдуматись тільки мегабітах, а починав з 128 кілобіт
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:00.