Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


порадьте комбік до 500$

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.01.2014, 11:43 #2328186   #21
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від creepy Переглянути допис
..ше один критерій який повинен бути це петля ефектів.
Тобі для чого петля? Просто цікаво,шо через неї буде юзатись
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2014, 10:00 #2328666   #22
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
Так,так варіантів багато.Якшо вибирати вати,а не звук-тоді вперьод!Асортімент в налічії!!!
До бошок - кабінети треба доречі,які не малі гроші коштують.А рендали РЖ мають властивість,через пів року,макс рік -масово ломатися.Лампові комбіки з 6-дюймовими динаміками,як на мене це кощунство,а не звук.Навіть для дому.Так,по ватам цього вистарчає.тільки якшо так говорити - можна гітару просто до шафи притулити і гучності буде достатньо,тоді і комбіка не треба купляти



Знач по твоїм словам,я би вже мав три роки мучитись з цим комбіком.А я його тут чуваку на форумі раджу

і на рахунок меси...Я її позбувся - бо вона мені по звуку не підходила,а не через те,шо ват забагато
маладэц шо позбувся - тепер я тішусь 1.5роки)) просто божественний комбайн для мого вуха

Додано через 10 хвилин
хм...разніца між повною ламповою схемою і транзисторною, або гібридом в тому, що останні звучать на любій гучності при тому шо лампу дійсно тре гріти неменш 50% цього цілком достатньо, щоб мати жирний багатий на гармоніки саунд. 65вт. ланей з 12ти дюймовим динаміком буде адекватніше звучати на мінімальній гучності ніж *вулик*на 15 ват з 6-8дюймовим динаміком на режимі *надрив очка*. імхо. я собі додому купував ібунец 30 вт, через те що мене заєбали мілкі динаміки. звучав адекватно...до того як почав лямпою *світити* продав *** і не жалію.

Востаннє редагував Rhythm: 13.01.2014 о 10:01. Причина: Пізніше додано
Rhythm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ALM (13.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2014, 15:06 #2328865   #23
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від Rhythm Переглянути допис
маладэц шо позбувся - тепер я тішусь 1.5роки)) просто божественний комбайн для мого вуха

Додано через 10 хвилин
хм...разніца між повною ламповою схемою і транзисторною, або гібридом в тому, що останні звучать на любій гучності при тому шо лампу дійсно тре гріти неменш 50% цього цілком достатньо, щоб мати жирний багатий на гармоніки саунд. 65вт. ланей з 12ти дюймовим динаміком буде адекватніше звучати на мінімальній гучності ніж *вулик*на 15 ват з 6-8дюймовим динаміком на режимі *надрив очка*. імхо. я собі додому купував ібунец 30 вт, через те що мене заєбали мілкі динаміки. звучав адекватно...до того як почав лямпою *світити* продав *** і не жалію.
власне не саме я намагався сказати йому. А Ромко почав говорити та то забагато. Та 50-65вт комбік на 2-3 поділці не буде хату зносити. Буде як і 15 -30 вт на половині звуку може чуть голосніше та і можна волюм на педалі чи проці зменшити. В мене на педалі волюм ніколи не на максимумі був неважливо влома граю , на концерті чи на базі.

П.С, і на завершення скажу так я бачив тих хто навіть з транзюка пристойний звук видобував і бачив купу тих кому лампи на вході і виході не допомагали аж ніяк.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2014, 15:38 #2328876   #24
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

та ***, то шо ручка волюм є, неозначає шо її треба крутити на максимум чи то в комбіку чи в педалі. рівні гейну і волюму між собою компромісні, незавжди кочегарка дає хороший результат. для хати однозначно тре якийсь гібрид. тут вже рекомендували який хороший. з тими псєвдооранжами я б взагалі не звязувався. + кабінети купляти до того слабенького пуделка. парадокс, на ссилкає які скидали є блядь рендали в 150, та 300 вт...так ж казали шо 65вт. *** включиш дома. шото несходиться. в ТС є два варіанта, або повірити на слові юзерам, або самому ходити і слухати. комбік то так як і гітара, на фанарь одиниці вгадують. краще мати взагалі кілька) всім вдалих покупок
Rhythm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2014, 00:59 #2330308   #25
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

або не парити мозги, постаивти на комп гітар ріг і не заморачуватися.... комби най стоять на репетиційних базах, хочеш паіграть голосно? - прихаді на базу і ібош....хош позаніматься - гітар ріг в помощ, слава програмерам, останні версії рулять, гравнає шоб звукова тягнула.....і нефіг тут дємагогію розводити..у кожного своя правда відповідно до смаків....тому думку когось тре враховувати але робити по своєму, так як краще для себе самого любімого...
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2014, 08:14 #2330357   #26
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
або не парити мозги, постаивти на комп гітар ріг і не заморачуватися.... комби най стоять на репетиційних базах, хочеш паіграть голосно? - прихаді на базу і ібош....хош позаніматься - гітар ріг в помощ, слава програмерам, останні версії рулять, гравнає шоб звукова тягнула.....і нефіг тут дємагогію розводити..у кожного своя правда відповідно до смаків....тому думку когось тре враховувати але робити по своєму, так як краще для себе самого любімого...
жеби небуло затримки треба купити якусь Фаст-трек про або щось альтернативне або замовити в Ромки спікер-сім. Я досих пір маю ним спаяний маршаловський спікер-сім і навіть якщо в мене буде проц з емуляторами кабінетів я його нізащо не продам хоча він коштував тоді дешево. Все ж таки залізо покруче емуляторів та прорамм.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2014, 10:41 #2330438   #27
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

не стоїть забувати шоб ті всі ріги зввчали, треба нормальну звукову карту і *систему відтворення* студійні монітори або студійні вуха. і то невпевнений що воно буде адекватно відтворювати...на студійних монфторах jbl eon15 звучить, спору нема. но дамой не поставиш) тай цына)
Rhythm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2014, 11:00 #2330444   #28
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від Rhythm Переглянути допис
не стоїть забувати шоб ті всі ріги зввчали, треба нормальну звукову карту і *систему відтворення* студійні монітори або студійні вуха. і то невпевнений що воно буде адекватно відтворювати...на студійних монфторах jbl eon15 звучить, спору нема. но дамой не поставиш) тай цына)
ямахаи або крк моніторів хватить. Фаст трек про або є інші бюджетні варіанти для гри в реальному часі без затримки звуку. Але чи варті ті всі танці з бубном та привязка до компа ? Комбік все ж таки автономія та можливість взяти з собою куди завгодно.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2014, 11:45 #2330461   #29
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ямахаи або крк моніторів хватить.
КРК-коштують в ту саму ціну,шо тут комбік купляти хочуть.Тай до чого тут ваші гітар ріги?Ше розпишіть тут 2 сторінки,яку краще народну версію Ріга скачати шоб не глючила
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rhythm (16.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2014, 13:58 #2330522   #30
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

вот і я про шо...норм монітори від 1800 за штуку. карточка від 1000...і в результаті ***** а не звук через ріг. скачайте пару пресетів з нету...хрін воно так звучить як викладають семпли. розові окуляри.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
КРК-коштують в ту саму ціну,шо тут комбік купляти хочуть.Тай до чого тут ваші гітар ріги?Ше розпишіть тут 2 сторінки,яку краще народну версію Ріга скачати шоб не глючила
про нвародні версії влучно підмічено...хоча в мене ліцензійний ріг, но від того воно не краще. просто побавитись і накатати швидку сиру демку, шоб не просрати ідею тощо

Востаннє редагував Rhythm: 16.01.2014 о 13:58. Причина: Пізніше додано
Rhythm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ALM (16.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2014, 09:45 #2331438   #31
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
КРК-коштують в ту саму ціну,шо тут комбік купляти хочуть.Тай до чого тут ваші гітар ріги?Ше розпишіть тут 2 сторінки,яку краще народну версію Ріга скачати шоб не глючила
а причому тут наші ? я гітар ріг рекомендував чи амплітуб чи ще щось ? Карточка дешевші ніж 1000 грн , але всеодно це буде не звук а джіджікання пласмасове. Але це все привязка до компа вдруг поломався комп чи ще щось все ти в прольоті. Та і комбік то все ж таки комбік.

Як унітаз не фарбуй він в ванну не перетвориться. Тому я рекомендую комбік і все ж таки оприділитися і знати що хочеш.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2014, 12:59 #2331514   #32
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
а причому тут наші ? я гітар ріг рекомендував чи амплітуб чи ще щось ?
Ну так ніхто і не писав,шо ти таке рекомендував
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2014, 20:58 #2334412   #33
Rhythm
 
Аватар для Rhythm
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

шось купив вже?
Rhythm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.01.2014, 05:06 #2337090   #34
creepy
 
Аватар для creepy
Типово Відповідь: порадьте комбік до 500$

Цитата:
Допис від Rhythm Переглянути допис
шось купив вже?
ще трішки грошей не вистачає ...в наступну неділю думаю зробити вже вибір і відпишусь.дякую всім
creepy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rhythm (29.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:05.