Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.09.2010, 22:05 #1455972   #1
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

Отож відбувся реліз довгоочікуваної цяцки Darksiders: Wrath of War, котра вже давно полюбилась власникам x-box консолей.





Цитата Описание: Вы - Война, и ваша единственная задача – принести Апокалипсис в мир людей, сеять смерть и быть карой божией в Судный День. И вот настал этот час, вас призвали… но что это? Прибывая на землю, Война видит разруху – Ад на земле, в прямом смысле этого слова! Демоны и люди вцепились друг в друга смертельной хваткой и весь этот клубок огня и смерти накатывается на вас. И в конце концов убивает рукой самого сильного демона… Вы в Аду… Спустя 100 лет заключения совет вызволяет Войну, но не для того, чтобы спасти от наказания. Они считают, что это Война во всем виноват и предлагают исправить сложившуюся ситуацию. Так начинается история борьбы между Адом и Раем, в которой вам отводится ключевая роль. Кто предатель? Из-за кого человечество было уничтожено раньше срока? Все это скрыто, пожалуй, в одном из самых крутых сюжетов, созданных за последние несколько лет. Эта игра целиком погрузит вас в мир Апокалипсиса. Запаситесь платками, так как периодически возникает желание вытереть лицо от ангельской и демонической крови, льющейся рекой по экрану монитора и вас сильно удивят целые здания в окне, когда вы оторветесь от игры.
Цитата Особенности игры:
– Сюжет игры от знаменитого Джо Мадурейра. Визуальный стиль и сценарий разработаны автором популярных комиксов Джо Мадурейра (X-Men, Battle Chasers и The Ultimates).
– Кинематографичность. Благодаря новейшим технологиям, «Darksiders» полностью перенесет вас в мир апокалипсиса! Детализированные спецэффекты, завораживающее освещение и мощнейший саундтрек полностью погружают в игру.
– Огромный открытый мир. Вы можете исследовать все закоулки постапокалиптического мира абсолютно свободно. Вас никто не ограничивает – идите, куда захотите.
– Ярость его не знает границ. Война – полностью оправдывает свое имя. Он обрушивает на противника свои удары, мгновенно перемещаясь по полю боя, а сверхспособности повергнут врагов в неописуемый ужас.
– Арсенал Войны. В вашем распоряжении как мифическое, так и современное вооружение. Кроме того, почти любой предмет, который вы найдете – это оружие!
– Верните свое могущество. Пожирайте души и восстанавливайте с их помощью утраченные способности.
– Всадник. В случае необходимости Война может призывать своего призрачного скакуна по кличке Руина.
Цитата Минимальные системные требования:
Operating System : Microsoft Windows XP (SP3) /Windows Vista (SP1) / Windows 7
Processor : Intel Pentium IV at 3.0Ghz / AMD Athlon 64 Processor 3800+ at 2.4Ghz
Video Card : 256 MB VRAM – nVidia GeForce 8800 or GeForce GT220 / ATI Radeon X1900
Memory : 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista & 7)
Hard Disk : 12 GB of free Hard Drive Space
Sound : DirectX 9.0c compatible sound card
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse
Installation : DVD-ROM Drive
Цитата Рекомендуемые системные требования:
Operating System : Microsoft Windows XP (SP3) /Windows Vista (SP1) / Windows 7
Processor : Intel Core 2 Duo E6420 Dual Core at 2.13Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+ Dual Core at 2.60Ghz
Video Card : 256 MB VRAM – nVidia GeForce GTS 240 / ATI Radeon HD 3870
Memory : 2 GB RAM (XP) / 3 GB RAM (Vista & 7)
Hard Disk : 12 GB of free Hard Drive Space
Sound : DirectX 9.0c compatible sound card
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse
Installation : DVD-ROM Drive
Насоолоджуємось
Это сообщение было скопировано Jony из записи Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК! в дневнике Jony
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2010, 23:54 #1456062   #2
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

Якісного репаку ще вроді нема, чекаю
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2010, 07:17 #1456102   #3
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

подивився скріни - непогано. Сподіваюсь що буде в стилі Blade of Darkness. Якщо так - тоді просто супер... Тому що Блейда ще ніхто до цих пір не переплюнув нажаль. Погано буде якщо це порт з консолей типу Дед Спейс. Від третього лиця ще й збоку - незручно просто торба.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2010, 07:54 #1456121   #4
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

Де ти бачив слешери з видом з плеча? Ти що впав?

Особисто мене гра не цікавить. Не люблю, коли меч більший за персонажа. Це вже нездорово і попахує фрейдизмом.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2010, 08:14 #1456129   #5
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

ну репак не репак, а от з норм пілюльою вже є, на ex.ua глянь.
цяцька цікава і норм сюжет.
на рахунок меча - гол.герой має абілко трансформуватись в великого дємана, якому цей мечик якраз підходить
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2010, 09:39 #1456192   #6
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Де ти бачив слешери з видом з плеча? Ти що впав?

Особисто мене гра не цікавить. Не люблю, коли меч більший за персонажа. Це вже нездорово і попахує фрейдизмом.
Ціхо, мої висновки були суто з скрінів... Головне щоб геймплей цікавий був сюжет не дуже хромав. Якщо так - тоді круть. Зараз на ютубі пошукаю геймплейні роліки...

Глянув на Ютубі. Щось той хлопака рубає тих демонів наліво і направо дуже легко... І встиг вже побачити на торентах - більше 13 гектарів однако...

--------27.09.2010-----

Знаєте, а цяцька затягнула мене)) давно такого не було. Класний сюжет. Геймплей також на висоті. Хороший слешер. Бездумно на твердих мінібосів не підеш - порвуть і не подумають. Тактика потрібна, а це вже плюс. Повно комбо ударів. Зброя по зоду гри посилюється як пасивно, так і за допомогою певних плюшок, які можна у зброю вставити. За зібрані душі - можна відкрити нові чи поапгрейдити наявні комбо. Є трохи головоломок. Є заначки, які треба пошукати і в них бонуси. Дуже цікаво. Рекомендую.

2 Nemesis-T. Можна сказати що твоє зауваження стосовно великого меча і фрейдизму - ну геть ніякого відношення до якості гри немає. Абсолютно. Це те саме що можна сказати "Мені не подобається сонце - бо воно жовте, а не синє (типу улюбленого кольору)". Правда смішно звучить?

Востаннє редагував regman: 27.09.2010 о 07:48. Причина: Пізніше додано
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2010, 10:32 #1458583   #7
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

незнаю повна кака як на на мене, а не гра, "Castlevania: Lords of Shadow "кладе на лопатки "Darksiders: Wrath of War"
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2010, 11:27 #1458617   #8
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

хм) не бачив там ніяких "лопаток". Ігри ідентичні у своєму жанрі. Що там що там - плюшки за експу/душі купуєш. Появиться репак - спробуєм і цю. Тоді можна буде напевне сказати яка "рулить". Тік в тій Каслванї більшу аркадність побачив, з тим "кілометровим" батогом-хрестом).
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 01:05 #1459115   #9
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

regman

Просто я люблю справжню зброю, а не якісь супер-мега-мечі, чи мегатронні пушки. Навіть якщо це вже чарівний меч, то все одно, хоча б нормальних розмірів. Не моє це, тому більше не буду срати в цій темі. Краше переграю Відьмака. Вот там нормально замутили, світ казковий, але зброя нормальна. А всі ці Данте-фіганте з трьохметровими мечами, це вже перебор. Анімешна фіча. ІМХО
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 09:34 #1459213   #10
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

Немесіс а що ж ти хотів від японців(всі ці слешери ними і підживлюються). У них то очі ніби баби сруть більярдними шарами, то мечі ніби член малий а грошей на джипа нехватає . Якби законодателями мод в слешерах були європейці/америкоси то б може б і бачили ми нормальну зброю, як в Блейд оф Даркнес наприклад.
Доречі, ось вже є російська версія http://tracker.0day.kiev.ua/details.php?id=99645 на 9 гіг.
Мдя, опис від Аг вообще не радує http://www.ag.ru/reviews/darksiders_wrath_of_war
УГ якесь получається.

Востаннє редагував erazel: 28.09.2010 о 09:40.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 10:43 #1459248   #11
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

опис від АГ - виключно субєктивна думка автора статті. Не більше. Варто лише глянути на оцінку геймері і АГ. Різницю бачите? Ото ж бо. Я не скажу що це шедевр по всім параметрам, але все ж таки свого роду доволі хороший продукт. Сюжет цікавий.

Шкода що іспанці закинули Блейда. Якби розвивали цю тему далі - ось тоді би думаю шедевр би був.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 17:26 #1460363   #12
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

Шкода що Тройка розпалася.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 18:05 #1462064   #13
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

скачав, поставив. перші враження: "привіт, артас. ооо, а графікою нас обділили." *заходжу в настройки, виставляю роздільну здатність 1920х1080. вертаюсь в меню, жму нова гра. переконуюсь, що графікою таки обділили. дають контроль над персонажем. вбиваю паро-трійко монстрів, бачу, що обділили ще й фізикою*. сумно, як для гри 2010 року. але геймплей непоганий, та й сюжет на перший погляд хороший. думаю, пройду разок...
здивувало, що з машин, столів і мусорних баків при знищенні випадають душі
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 15:55 #1465700   #14
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

ти знаєш, я також думав спочатку що це лажа типу колишнього Enclave, якщо хтось памятає, що там також тупо клац-клац мишкою і все навкруги лежить. Але ні. Можливо рядових трупачків, зомбачків ти і порубаєш одною лівою, то з вищими демонами - не так все просто)). Прикольно що комбо розвиваються. Я вже дійшов до павучихи, останньої з приближенних - неможу вальнути. Вона своїм парашутом зверху мене накриває майже завжди, так і потрохи=потрохи і всі житухи на нуль виводить...
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2010, 10:52 #1472214   #15
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

пройшов. ну що ж. гра на 7/10.
сама сильна сторона цієї гри, як на мене - сюжет. його б, та круто реалізувати, ціни б грі не було. а так, графіка, звук тягнуть донизу, геймплей досить непоганий, але навряд звичайні люди будуть проходити цю забавку більше одного разу. але один раз пройти рекомендую, воно того варто
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2010, 23:02 #1487208   #16
S.N.O.W.
Типово Відповідь: Darksiders: Wrath of War - нарешті на ПК!

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
Знаєте, а цяцька затягнула мене)) давно такого не було. Класний сюжет. Геймплей також на висоті. Хороший слешер. Бездумно на твердих мінібосів не підеш - порвуть і не подумають. Тактика потрібна, а це вже плюс. Повно комбо ударів. Зброя по зоду гри посилюється як пасивно, так і за допомогою певних плюшок, які можна у зброю вставити. За зібрані душі - можна відкрити нові чи поапгрейдити наявні комбо. Є трохи головоломок. Є заначки, які треба пошукати і в них бонуси. Дуже цікаво. Рекомендую.
судячи з цього коменту розробники файно вирішили в плані геймплею покосити на Год оф Вар і тому подібне))
S.N.O.W. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:08.