Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.11.2018, 13:52 #2739493   #3781
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Євробляхи. Що їх чекає?

Всім привіт. Маю декілька запитань по так званих євробляхах.
Як ви всі знаєте ВРУ прийняла два законопроекти по бляхах, а також внесено зміни до Митного кодексу.
Залишилося все це підписати порошенку.
Таке запитання, допустимо якась людина купила собі євробляху в Литві, зробила себе співвласником (чи ще якийсь варіант. Я просто не в курсі як там заганяють ті тачки, то на фірму реєструють, то транзитом... хз), в'їхала на ній в Україну, згодом продала її і забула.
І ось тепер настає покарання штрафом та конфіскація авто. Скажіть, штрафувати кого будуть??? Того хто їздить на цій автівці, чи того хто ввіз її на Україну? Як працюватиме ця система?
Ну а допустимо цю машину розбили, порізали на метал, здали на АвтоШрот, що тоді?
Чи я так розумію, ті автівки що були ввезені до набрання чинності закону про євробляхи лишуть в спокої, тобто або розтаможуй або не попадайся бо штрафанемо.
Сам маю авто на укрреєстрації, ніколи на ті бляхи не вівся бо в цій країні владу не обдуриш і халяву не получиш.

Додано через 4 хвилини
Цікаво мені тим, що багато друзів дуже мені радили купити євробляху. І самі так раділи, що мають за 2500 євро добру машину. Цікаво чим це все закінчиться, бо я так розумію розтаможити її також не з легких способів. Потрібно цією автівкою їхати за кордон, знайти власника, отримати від нього якісь документи, договір купівлі-продажу та ще щось,, також оцінку авто зробити. Потім оплатити акциз, ввізне мито, пенсійний фонд, ПДВ, потім перший облік, страхівка. Чи вартує воно того?

Востаннє редагував alder: 14.11.2018 о 13:52. Причина: Пізніше додано
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2018, 16:38 #2739521   #3782
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Євробляхи. Що їх чекає?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
Всім привіт. Маю декілька запитань по так званих євробляхах.
Як ви всі знаєте ВРУ прийняла два законопроекти по бляхах, а також внесено зміни до Митного кодексу.
Залишилося все це підписати порошенку.
Таке запитання, допустимо якась людина купила собі євробляху в Литві, зробила себе співвласником (чи ще якийсь варіант. Я просто не в курсі як там заганяють ті тачки, то на фірму реєструють, то транзитом... хз), в'їхала на ній в Україну, згодом продала її і забула.
І ось тепер настає покарання штрафом та конфіскація авто. Скажіть, штрафувати кого будуть??? Того хто їздить на цій автівці, чи того хто ввіз її на Україну? Як працюватиме ця система?
Ну а допустимо цю машину розбили, порізали на метал, здали на АвтоШрот, що тоді?
Чи я так розумію, ті автівки що були ввезені до набрання чинності закону про євробляхи лишуть в спокої, тобто або розтаможуй або не попадайся бо штрафанемо.
Сам маю авто на укрреєстрації, ніколи на ті бляхи не вівся бо в цій країні владу не обдуриш і халяву не получиш.

Додано через 4 хвилини
Цікаво мені тим, що багато друзів дуже мені радили купити євробляху. І самі так раділи, що мають за 2500 євро добру машину. Цікаво чим це все закінчиться, бо я так розумію розтаможити її також не з легких способів. Потрібно цією автівкою їхати за кордон, знайти власника, отримати від нього якісь документи, договір купівлі-продажу та ще щось,, також оцінку авто зробити. Потім оплатити акциз, ввізне мито, пенсійний фонд, ПДВ, потім перший облік, страхівка. Чи вартує воно того?
http://forum.te.ua/showthread.php?t=193546 ласкаво просимо
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2018, 18:11 #2739526   #3783
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Кожен експерт рахує по свої методиці, якщо деякі експерти мають каталог так званий «швале» і з нього залежно від комплектації і року визначають ціну, то інші експерти просто відкривають mobile.de і шукають таку саму модель і з таким самим пробігом і таким чином визначають вартість.
Тому перед оформленням варто поговорити з брокером і експертом, тоді будеш знати оцінку
Все воно то так, але остаточне рішення за митриком, і він може не погодитись з оцінкою експерта і поставити свою ціну, середньостатистичну на наших номерах. Я займався колись розтаможкою (не авто) десь шість років, і повірте навіть коли надасте купу підтверджуючих ціну документів, митник може розтаможити від ціни яку він на
пише.
Десь два дні тому страйкували люди в Франківську бо всім подораховували, шляхом підняття митнойі вартості, по 800 з чимось йевро платежів. А ще цікава річ що всі журналюги писали що то вробляхери страйкують...
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2018, 19:52 #2739531   #3784
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Євробляхи. Що їх чекає?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
Всім привіт. Маю декілька запитань по так званих євробляхах.
Як ви всі знаєте ВРУ прийняла два законопроекти по бляхах, а також внесено зміни до Митного кодексу.
Залишилося все це підписати порошенку.
Таке запитання, допустимо якась людина купила собі євробляху в Литві, зробила себе співвласником (чи ще якийсь варіант. Я просто не в курсі як там заганяють ті тачки, то на фірму реєструють, то транзитом... хз), в'їхала на ній в Україну, згодом продала її і забула.
І ось тепер настає покарання штрафом та конфіскація авто. Скажіть, штрафувати кого будуть??? Того хто їздить на цій автівці, чи того хто ввіз її на Україну? Як працюватиме ця система?
Ну а допустимо цю машину розбили, порізали на метал, здали на АвтоШрот, що тоді?
Чи я так розумію, ті автівки що були ввезені до набрання чинності закону про євробляхи лишуть в спокої, тобто або розтаможуй або не попадайся бо штрафанемо.
Сам маю авто на укрреєстрації, ніколи на ті бляхи не вівся бо в цій країні владу не обдуриш і халяву не получиш.

Додано через 4 хвилини
Цікаво мені тим, що багато друзів дуже мені радили купити євробляху. І самі так раділи, що мають за 2500 євро добру машину. Цікаво чим це все закінчиться, бо я так розумію розтаможити її також не з легких способів. Потрібно цією автівкою їхати за кордон, знайти власника, отримати від нього якісь документи, договір купівлі-продажу та ще щось,, також оцінку авто зробити. Потім оплатити акциз, ввізне мито, пенсійний фонд, ПДВ, потім перший облік, страхівка. Чи вартує воно того?
Скажи для чого тобі оце все? Ти ж немаєш блях, хіба хочеш з друзів стібатись, або всетаки маєш і переживаєш шо дальше робити
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2018, 19:53 #2739532   #3785
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Все воно то так, але остаточне рішення за митриком, і він може не погодитись з оцінкою експерта і поставити свою ціну, середньостатистичну на наших номерах. Я займався колись розтаможкою (не авто) десь шість років, і повірте навіть коли надасте купу підтверджуючих ціну документів, митник може розтаможити від ціни яку він на
пише.
Десь два дні тому страйкували люди в Франківську бо всім подораховували, шляхом підняття митнойі вартості, по 800 з чимось йевро платежів. А ще цікава річ що всі журналюги писали що то вробляхери страйкують...
Митний брокер є сполучною ланкою між митником і клієнтом. І брокер знає яку ціну митниця пропускає. Тому обов`язково це питання потрібно попередньо обговорювати з брокером і лише отримавши гарантії потрібно починати процес.
Я теж займаюся розмитненням ( не в Тернополі, тому що мені потрібні гарантії) і знаю оцінку з похибкою в 10 євро
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2018, 21:29 #2739540   #3786
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Євробляхи. Що їх чекає?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Скажи для чого тобі оце все? Ти ж немаєш блях, хіба хочеш з друзів стібатись, або всетаки маєш і переживаєш шо дальше робити
для чого тобі пояснювати?
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2018, 22:04 #2739541   #3787
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Євробляхи. Що їх чекає?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Скажи для чого тобі оце все? Ти ж немаєш блях, хіба хочеш з друзів стібатись, або всетаки маєш і переживаєш шо дальше робити
Ти не шариш, він для друга питається
Dao зараз поза форумом  
Подякували 3:
Kokorakatan (15.11.2018), KSW (15.11.2018), vanco2 (14.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 00:42 #2739547   #3788
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Я теж займаюся розмитненням
Дай вгадаю. Ти проти євроблях тому що це податки, які ідуть на дороги, школи і лікарні. А ще навозять всякий шрот, перетворили Україну на смітник.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 06:16 #2739548   #3789
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Євробляхи. Що їх чекає?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
для чого тобі пояснювати?
Для чого тобі відповідати?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 07:35 #2739552   #3790
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Євробляхи. Що їх чекає?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Для чого тобі відповідати?
Бо я по темі ставлю питання.
Розумієш?
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 08:05 #2739556   #3791
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Євробляхи. Що їх чекає?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
Бо я по темі ставлю питання.
Розумієш?
Нє нужна тебе такая машина брат©
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 08:36 #2739560   #3792
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Дай вгадаю. Ти проти євроблях тому що це податки, які ідуть на дороги, школи і лікарні. А ще навозять всякий шрот, перетворили Україну на смітник.
В мене є власна думка, яку я тримаю при собі
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 12:22 #2739579   #3793
olex
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Правильно написали, що по каталогу, а це приблизно середня вартість на укрномерах.
В випадку,якщо брати від середньої вартості на укрномерах,то те розмитнення не логічне навіть для відносно нових машин з малою кубатурою...
olex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 12:48 #2739585   #3794
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від olex Переглянути допис
В випадку,якщо брати від середньої вартості на укрномерах,то те розмитнення не логічне навіть для відносно нових машин з малою кубатурою...
ну та логічно - середня ціна в Україні включає вже витрати на розмитнення.
Як так рахувати - то кожне нове розмитнення буде дорожче за попереднє
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 14:11 #2739591   #3795
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Нехай всі власники євроблях об'єднуються і не розтаможують авто, а здають їх на шроти і гроші собі в кишеню покладуть, а не в казну сраної держави!
Бо чиновники тільки і чекають, пошвидше б вже почала працювати ця система, пошвидше б вже люди почали платити скажені бабки за розтаможки.
А також поліція вже точить вила, бо скоро почнуть виписувати скажені штрафи або можливо відпускатимуть за пару соток євро.
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 14:52 #2739595   #3796
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
Нехай всі власники євроблях об'єднуються і не розтаможують авто, а здають їх на шроти і гроші собі в кишеню покладуть, а не в казну сраної держави!
Тебе тут чекають: https://auto-euro-sila.com.ua/ А ще краще почитай у законі, куди будуть спрямовані кошти від розмитнення.

Востаннє редагував kolibryks: 15.11.2018 о 16:38.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (15.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 17:34 #2739610   #3797
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата Нехай всі власники євроблях об'єднуються і не розтаможують авто, а здають їх на шроти і гроші собі в кишеню покладуть, а не в казну сраної держави!

всі такі "мрійники" з тим різанням на шрот..вже навіть зараз ціни при здачі на шрот яй як присіли...бо немає попиту на таку кількість ще і старих авто..бо самі бачимо, таки багато є нових або відносно нових..і не особливо вже в попиті старі Пассати 1995р..щоб їх аж тисячами на шроти здавати..

якщо таки зажмуть яйця і почнуть масово то все здавати на кавалки..то ціна буде практично по ціні металолому...4-5грн/кг (образно кажучи)...

Не така в нас система дурна...це стосується всіх сфер діяльності..починаючи від наприклад малини (ще 3р назад була на закупці 45грн..кг..а цього року дехто і по 4-5грн/кг скуповував) і закінчуючи тими ж яблуками, які при перенасичені ринку цього року в садках брали за копійки...

Так що не надійтесь здати стару бляху на розборку за 1000-2000євро....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 17:46 #2739613   #3798
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Ціну яку дав за бляху треба ділити на 4, то приблихна вартість за яку здасиш її на шрот, ніхто за пасата 5 на шроті не те що 2000 навіть 1000 не дадуть
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (15.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 18:55 #2739619   #3799
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата Не розмитнив «бляху» - готуйсь до штрафу
Источник: https://auto.ria.com/uk/news/autolaw...k-shtrafu.html © AUTO.RIA.com™
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 20:02 #2739620   #3800
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ціну яку дав за бляху треба ділити на 4, то приблихна вартість за яку здасиш її на шрот, ніхто за пасата 5 на шроті не те що 2000 навіть 1000 не дадуть
Не треба недооцінювати шрот, може коли буде наприл ціни і опустяться, але старі машини нікуди не дінуться ще кілька років, і на шорт буде попит.

По суті чуваки на бляхах замість того щоб зібратись разом і вимагати зміни законів "безплатно", заплатили за "білети" на цей перфоменс в розмірі різниці між бляхами і шротом. Я впеанений що якщо бляхи прижучать, то чувакам з "білетами" припече найбільше, і воин почнуть бушувати, і прийнятніші закони таки приймуть. Але звичайно для більшості пасажирів це не допоможе, бо багато шроту вже не завезеш в країну приписки через відсутність документів всіх або не можливість знайти верблюда, або просто економічну недоцільність даної дії. Зато шрот подешевшає в нас, і буде коштувати може в півтора рази більше, а може і нє, що на ціні шроту буде +/- 500-1000 баксів різниці.

Потім екс-бляхери куплять собі шрот вже на реєстрації, будуть насолоджуватись інвентарем БУ запчастин забезпечених ними ж, звичайно ціна не буде як металолом

ПС. Особливо шкода чуваків які собі пригнали старий і відносно дорогий лакшері, типу 5ті ікси, або аудюхи чи рейнджі, вони втратять найбільше - зато комфорт.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:31.