Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Орнава" чи то "Родіна"? ні, то є вуйкошоп!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2006, 18:06 #169351   #81
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Ну то напевно після вашого зауваження виправили )))

Дуже хороший знайомий розповідав про те, як оператор супермаркету ТЕКО в якомусь районі заводила товар в програму (напевно в школі просто так просиділа за партою).
Те що пам*ятаю зараз : майонеЗА, пампИрз, коНЯК, олдАйз.
А тепер тримайтесь: переклад назви "Цельное молоко" - "Молоко незайманої корови". І головне, ці цінники стояли на товарах.
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 18:09 #169354   #82
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

Кста, Оксана, нарахунок мясних виробів, саме ваша працівиця казала моїй хнайомій хорошій (доречі також Оксані), щоб так ковбас копчених нізащо не купувати, бо вони там далеко не свіжі і багато є застояного товару....
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 18:18 #169359   #83
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

нещодавно буле передачка про м"ясо в супермаркетах... (нівякому разі не стверджую що так роблять у нашій Родіні). Існують хім. спец. розчини, які так сказать, "відновлюють" зіпсуте м"ясо. Показували м"ясо до того і після... я був просто шокований. Про шкідливість впливу на організм думаю говорити не потрібно.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 18:19 #169360   #84
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово

ну ось спыльними зусиллями вдалося довести до відома народу, що ковбаса таки несвіжа.... ужоссс просто.
ставлюсь покуїстично, тому що ковбаси їм рідко
Byr4uk. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 18:31 #169372   #85
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово

"Цельное молоко" - "Молоко незайманої корови"
розсмішило, від реготу почервонів як клюква!
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 18:34 #169375   #86
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Уяви як реготали ті хлопці, шо налаштовували їм програму ))
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 23:05 #169560   #87
Lesko
Типово

Ну що в Родині раз було то людина з персоналу не знала де потрібний мені товарі немогла раз пояснити про товар що я хотів.
Оксано, стосовно того що продавці чи адміністратори, чи ще хтось з персоналу наслуховується за день - так це їхні проблеми, така в них робота і вони мають просто нормально працювати зі всіма, а не так як передімною закривати касу після того як я постояв в черзі і казати що вона вже змучилась і закінчила роботу.
Відмовився від покупок в Родині на певний період перейшов на інтернет-магазин "Торгсвіту" причому ціни там дійсно кращі. Я б хотів все таки реальні знижки а не "дуті" як в Родині, адже я приходжу купувати не на день продуктів (середня закупка моя становила 400-600 грн).
По товарах - по продуктах немав претензій, а по землі для рослин - придбали, віддали для того щоб посадили туди пальму, порадили ту землю викинути, оскільки якість грунту була дуже паршива і в ній водилимь якісь комахи.
Lesko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 08:39 #169595   #88
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

Цитата:
Допис від Конзерва
Оксана
Булочка з журавлиною 100гр.Родина - це мабуть по ваших накладних
а я читав на ціннику... написано - булочка з клюквою
зробив зауваження продавцю
у відповідь- ВЕЛИКІ КРУГЛІ ОЧІ
так і написано на ціннику, ніколи не було булочки з клюквою. Такого товару взагалі нема, отож цінника також не могло бути. Тут ти уже пургу гониш. Я сама пряме відношення маю до виробництва, і краще а ніж ти знаю, що там може стояти чи журавлина, чи клюква. Покажи мені у очі такий цінник, а потім зможеш паклюжити Родину.
Оксана зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 09:19 #169610   #89
Siriy
Типово

Рідко буваю в Родині, але такого пропустити не можу -
Цитата В Тернополі (по секрету скажу) є санепідем станція та спілка захисту прав споживача, які бувають в нас дуууууже рідко, а лише через те, що простроченого товару у нас НЕМА і не буває НІКОЛИ. Менеджери за цим пильно слідкують.
Не буду підставляти хорошу людину, якій з вашою конторою ще працювати,але кожен раз коли приїжджаю постійно за пивком вислуховую цікаві історії про втюхування в Родину товарів, термін реалізації яких минув. Менеджери нічого проти не мали,навіть були за і мило посміхались.Принаймі для себе я знаю,який відділ оминати,щоб якоїсь шняги не купити.
А санстанція рідко буває по тій самій причині,що ваші менеджери посміхаються зіпсованому товару - бабло всі люблять.
Інфа абсолютно правдива. ніякого упередженого ставлення до Родини чи Орнави в цілому у мене немає.
Цитата Хто був у Києві (типу столиці) і в славнозвісному Сільпо той нехай порівняє нашу чистоту овочів із їхньою. Там не те що болото на овочах, вони ще й стоять напів а той узагалі гнилі за ціною свіжих. Кажу перевірені факти, на власні очі бачила
По-перше, вважаю,що вам як співробітниці Родини(або ж Орнави,соррі,може помиляюсь) дещо неетичним є висловлюватись про організацію роботи закладу конкурента.Навіть якщо це перевірені факти,які ви бачили на власні очі.Нагадує добре українське "а шо я, а шо я, а он подивіться в них ще гірше". Замість обговорення недоліків конкурента краще б вдосконалювали свою роботу.
По-друге.Постійно скуповлююсь у Сільпо(вул.Саперне поле,м.Київ(типу столиця).При моєму доволі упередженому ставленні до цієї мережі супермаркетів, мушу визнати,що працюють відмінно,особливо після того як привселюдно "відпердолив" керівника охорони лекцією на тему "Чому я можу зайти в зал з рюкзаком на спині, а ви не маєте права у нього подивитись". Так що раз на раз не приходиться.
Успіхів вам.
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:05 #169638   #90
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата:
Допис від Оксана
Тут ти уже пургу гониш. Я сама пряме відношення маю до виробництва, і краще а ніж ти знаю, що там може стояти чи журавлина, чи клюква. Покажи мені у очі такий цінник, а потім зможеш паклюжити Родину.
НУ це вже взагалі не гарно з твого боку... можна подумати що ти, чи хтось з працівників родини знають що клюква це російська назва журавлини Та ви абетки на память не знаєте... (так як я - таблички множення 6х8=48 а далі всьо - ступор .... )
Не можна так категорично заявляти про те чого не було, напротивагу заявам про те що було.... марна справа....

Повертаючись до теми про "ходові цукерки "Ромашка" - теж не розумію категоризму. От класична схема реалізації цукерок: Відкривають ящик і по мпірі його спорожнення досипають свіжих на протязі напркилад місяця. Тоді зверху завжди свіжі цукерки, а знизу - брєжнєвсікі . Коли поставка товару затримується, або рішили "порєдки" робити - добираються до старих цукерок і висипають їх у коробку з свіжимим або на вітрину. Або з вітрини в коробку... Варінатів безліч, і я майже на 100% впевнений що описаний випадок мав місце - бо сенсу брехати нема.... Лічиться реорганізацією роботи і роботою над помилками....
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:14 #169646   #91
Ancik
Типово

Цитата
Допис від Strilok
Чесно кажучи читаючи пости в мене склалось враження що шановний Конзерва має якесь відношення то Родини. Мені якось до лампочки хто є власниками магазину, головне щоб в продажі все було і бажано свіже , а зводити рахунки через нет обсира......чи весь маркет з усіма працівниками це не файно. Люди будьте людьми, замість того щоб допомогти або просвітити когось в питанні яким володієш в досконалості, писати що всі барани це вже занадто. Я думаю якщо шановний добродій питав за чечевицею у відділі посуду або де продають пиво, то і недивна реакція менеджера. Кінець кінцем я сам буваю часто в Родині, там висять здоровенні щити які вказують про місце розташування товару, і я повністью згоден з думкою якщо комусь неподобається то нехай не ходить.І ще я згідний що нашій державі ще далеко до Європи, і недумаю що ми з таким відношення там скоро будемо. Чесно я місцевий житель тому буду захищати рідне місто від таких закидів, бо якщо бачити у себе тільки погане то доброго ніколи не буде. І на остаток шановний Козерва, тіж самій вуйки як ви кажете, я думаю будуть непроти взяти такого освідченого спеціаліста до себе на роботу. Почніть щось міняти з себе - підіть і навчіть тих баранів якщо ви дійсно щось знаєте...
Цілком згоден.
Ancik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:17 #169648   #92
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

Bhagavan

Не суди всіх по собі. А на рахунок клюкви- то взагалі нонсенс. Як може стояти цінник, коли його ніхто ніколи їм не робив? А ти переграй цю ситуацію, звідки ти знаєш хто він, а хто я?
Оксана зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:31 #169657   #93
happyMAMI
 
Аватар для happyMAMI
Типово

читаю читаю. аналізую аналізую і слів ніяк не знаходила у відповідь тут пишущим. аж от сьогодні тіко вже в горлі стала ця вся писанина. ну чого ви до Сяні примахалися? те, що вона працівник даного суперу ще не означає, що вона винна у всіх гріхах і що вона вам має давати якісь коментарі з того чи іншого приводу. будь який магазин має свої погрішності з товаром і тут нічого не вдієш. то є виробництво і тут працюють живі люди. не виключайте людський фактор. і навряд чи Оксана може дати експертну оцінку діям тих чи інших пролдавців/менеджерів/тощо

насправді проблема Орнави не у працівниках, а у начальстві, якому лиш би прибутки рахувати, а на особисте "я" персоналу начхати. тому менеджери не винні, що вони в робочий час обговорюють особисті питання між собою. особисто я намагаюся сама знайти товар який мене цікавить і лише згодом питаю в консультантів, якшо шось не здибаю. консультант - така ж людина, як і ми. і якшо до нього "підкотити" з наглим виразом обличчя і нагрузити типу "слиш, чувіха, тут мені, бла, нада чєчєвіци, бла. бо я такой крутой і знаю таке слово", то навряд чи йому захочеться вам допомогти. (про чечевіцу не в обіду автору слів, а для прикладу). треба зрозуміти, що людина весь день проводить в залі і споглядає наглі (зачасту) рожі клієнтів майже без вихідних. та ще й за таку сяку зарплатню. нехай не саму нижчу, але зароблену тяжкою працею (я вважаю, що в Орнаві люди важко працюють).

ще скажу про всяке там качання прав. мабуть жоден супер в Тернополі не є таким толерантним по відношенню до покупця, коли той качає права. в Родині все просто. не подобається - кличеш менеджера відділу і всі проблеми вирішуються. колись ми купували там бочок і попросили нарізати одразу. нам нарізали абсолютно не той шматок шинки, на який ми вказували. звичайно, це ми аж вдома помітили. нічого. муж поїхав, показав менеджеру відділу і вона сама нам ще й нарізала інший. такі ж ситуації й щодо інших пецендентів.

особисто в родині скуповуюся рідко, бо мені далеко. надаю перевагу Торговому суперу. але коли перед праздниками тре всякого мнєса/яєць і прочого - завжди їду в родину. там є все, в купі, і не тре ходити по ринку в болоті, під дощем/сонцем/тощо.

кому не подобається обслуговування - шукайте інші супери з підходящим сервісом. от мені не подобається Київ і я в нього не хожу, хоча це майже в моєму домі. мені краще потратити 15 хв, але закупитися там, де все свіже, доступне і є з ким "пагаваріть" (в плані проконсультуватися по товару)
happyMAMI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:42 #169661   #94
Siriy
Типово

Я до Оксани не примахувався. Просто заперечив її категоричні НЕМАЄ і НІКОЛИ. І висловив свою думку щодо Родини.
Можна було тихенько сидіти,занотовувати ці пости і пред*явити їх потім керівництву для усунення таких недоліків,на які ми тут вказуєм.
Ніхто не заставляв Оксану рвати на собі тєльняшку і розпинатися за всю Родину "Та ми,та ми, та у нас,та у нас".
А так піпл отримав об*єкт протистояння і спрямував усі претензії на принцесу-воїна, захисника Родини.
Кажуть москалі в таких випадках "по-де-лом"!
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:51 #169663   #95
pijon[ars]
 
Аватар для pijon[ars]
Типово

Цитата:
Допис від Оксана
pijon[ars]

ці конфети самі ходові, і вони НЕ застоюються за прилавком. Як можна замовити товар, якого у тебе і так до грома на прилавку

Ще раз таке буде звернись до продавця, вона знає що далі робити. Але якщо ти приходиш додому і через 5 днів пробуєш і таке говориш, то виправдань тобі нема. Покажи наочно свою правоту! Слова це просто слова. Ніхто нівяких інстанціях за таку справу братись не буде! Повір мені.
Та вірю я Вам! А ше я вірю своїм очам. Питання не тільки про "Ромашку", а про розважні шоколадні цукерки загалом. Я як правило беру багато видів цукерок і перевіряти кожен кульочок трохи незручно і взагалі не знаю як на це відреагує охорона якшо почну розпаковувати те шо мені наважили.

В моїй родині(не магазин!) цукерки і одного дня не протримаються, моментально їх зїдають малі.

Може дійсно цукерки приходять до Вас уже простроченими або на межі?
Або умови зберігання невідповідні.

Три рази купляв у Вас цукерки і три рази частина була несвіжою.

На рахунок розмов з продавцями: на питання "чи свіжий якийсь товар?", а цей товар не свіжий, то як правило відмовляють його брати, або радять інший.
pijon[ars] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:52 #169664   #96
happyMAMI
 
Аватар для happyMAMI
Типово

Цитата
Допис від Siriy
Я до Оксани не примахувався. Просто заперечив її категоричні НЕМАЄ і НІКОЛИ. І висловив свою думку щодо Родини.
Можна було тихенько сидіти,занотовувати ці пости і пред*явити їх потім керівництву для усунення таких недоліків,на які ми тут вказуєм.
Ніхто не заставляв Оксану рвати на собі тєльняшку і розпинатися за всю Родину "Та ми,та ми, та у нас,та у нас".
А так піпл отримав об*єкт протистояння і спрямував усі претензії на принцесу-воїна, захисника Родини.
Кажуть москалі в таких випадках "по-де-лом"!
шкода, блін, що всякі такі власники підприємств з недоліками не читають ось такі от форуми. у великих розвинутих компаніях є люди, які спеціально вивчають різноманітного роду питання в інеті на всяких там чатах, форумах і потім подають пропозиції по покращенню роботи керівництву. а я на місці Оксани таки б рвала на собі тєльняшку за підприємство на якому я працюю . просто шкода тих працівників, що вони, блін, пашуть, як конячки, а товстенький дядя в темному костюмі сидить потім і з ухмилкою вираховує з зрпл кожного "за хамство клієнту", "за недостачу", "за тє, сеє"

ну, але те що ми - клієнти - хочемо сервісу то є нормально. як би там не було. а ми розвиваємося і хочем бути білими людьми, йома йо.

памятаю, як півтори роки тому відкривали цей супер. в мене тоді чоловік там працював менеджером одного з відділів. так от. більшість менеджерів там жило безвилазно тиждень!!! бо їм поставили завдання - відкрити супер такого то числа (перед святом. щоб капусточку зрубити). так от. я возила на таксі обіди і вечері мужу. шкарпетки і змінний одяг. а в останню ніч ще й сама власноруч допомогала викладку товару робити, бо не встигали. і ніхто з начальства не обмовився навіть словечком, що це максимально понаднормова робота. а потім просто більшість з тих менеджерів, які душу вклали в роботу, поперли з роботи, бо "є люди, які вже давно намічені на твоє місце. а ти лишень зробив за них чорну і брудну роботу". ось так от. і в тернопільському суді лежить море справ про таке от незаконне звільнення без виплат понаднормових, але ті справи чомусь легко закриваються не на користь позивачів.

а сервісу як не було, так і не буде, хоч ми й західна україна. типу, пансьтво мали б бути. інтілігєнти, шолі
happyMAMI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:54 #169668   #97
pleo
Guest
Типово

Цитата
Допис від Regen
Мається на увазі, де можна купити взуття CAT (це саме для тих хто не розуміє, шо таке катерпілЯри) в Тернополі, і оригінальні, крім Родини?
Першими це взуття почали продавати в магазині "СІМ" біля роксолани
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 10:56 #169669   #98
pleo
Guest
Типово Re: ОРНАВА чи то РОДІНА? ні, то є ВУЙКОШОП!

[quote="Конзерва"]
Цитата
Допис від pleo
Цитата:
Допис від Конзерва

.... Конкретним прикладом нижчої ціни є вироби зі скла... Один з наборів Богемія з в них коштує 175-180 грн, а в інших магазинах тернополя такий самий мінімум 200-210... тому не все однозначно..
ага, товари першої непотрібності, ой необхідності
В свому пості ти не вказував конкретну групу товару, тому зауваження недоречне.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 11:09 #169670   #99
FredJr
 
Аватар для FredJr
Типово

Про переклейку бірок з датою виготовлення на ковбасах і про її несвіжість від багатьох чув і навіть пару раз бачив. Можна звичайно відмазатись що помилково не ті наклейки поклеїли, але факт залишається фактом.
FredJr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 11:11 #169672   #100
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово

Ну що ви накинулись на Родину? В чужому оці соринку шукаєте, а в свому довбиньку не бачите. Погодьтеся, що з усіх тернопільських маркетів, Родина найкраща. В любій річчі мінуси можна знайти. Краще б говорили, як покращити і сервіс, обслуговування. а не вишукувати на якій мові що написано і чи мясо з вуздечкою чи без.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:03.