Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відсвяткували День мертвих?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.12.2016, 21:25 #2668314   #281
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Що ви самі знаєте про Ісуса Христа? Ось читайте.
Піди випий і закуси в память про нього. Це ж ніразу не ритуал,правда?
Ой,вибач,ти ше певно не доріс до того ніразу не ритуалу. Та і час ще не настав,еге ж?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2016, 09:18 #2668337   #282
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Це ж ми віримо в маячню Чарльза Рассела.
Саме так, бо Ви вірите в маячню Рассела, а я ні.

Востаннє редагував Ychen: 15.12.2016 о 09:31.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2016, 12:34 #2668367   #283
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Саме так, бо Ви вірите в маячню Рассела, а я ні.
Дякую за відвертість.
Ви, Учень, вже не вперше назвали вчення Рассела маячнею, але тоді я не відмітив того повідомлення Вашого, а зараз занесу в закладки.
Спитаю в інших Ваших одновірців чи вони однодушні з Вами в оцінці вчення Рассела, засновника організації в якій ви всі перебуваєте разом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2016, 20:04 #2668444   #284
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата оцінці вчення Рассела, засновника організації
Це не його вчення і він не був засновником Свідків Єгови- він був Дослідником Біблії і відновлював правдиве поклоніння, хоч помер скоріше ніж утворилась організація відома під назвою: Свідки Єгови.
Тому вся маячня яку Ви тут пишете мене і не повинна цікавити, бо Рассел тільки розпочав відновлювати правдиве поклоніння і багато чого вірив у те у що ви вірите. То що я маю повторювати Вашу, чи його маячню ??? Ану скажіть чому я маю у всьому наслідувати Вас Новак, чи Рассела ???

Додано через 10 хвилин
Цитата назвали вчення Рассела маячнею
Ще раз повторюю Рассел тут ні до чого. Маячня у яку він на початку вірив походить з тої фальшивої релігії де знаходитесь Ви. Але він відкинув маячню, хоч не всю. Можливо якби він довше прожив, то позбувся б маячні повністю, або майже повністю. Учіться у Рассела позбуватись маячні, в цьому плані Рассел на той час, зі своїх сучасників, досяг найбільших результатів, коли інші спали непробудним сном.
Якщо я до Рассела ставлюсь з позиції Святого Письма, то Вам Новак, який несамовито рветься на Небо, тим більше не збираюсь слухати Вашу маячню! Ні Рассел, ні Ви для мене не указ.
Буде від Вас ще якась маячня, чи від імені Рассела, чи вже ні ???

Востаннє редагував Ychen: 15.12.2016 о 20:15. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2016, 20:37 #2668453   #285
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ще раз повторюю Рассел тут ні до чого. Маячня у яку він на початку вірив походить з тої фальшивої релігії де знаходитесь Ви.
Не правильно. Рассел унаследовал почти все лжеучения у лжепророка адвентистов Миллера, который ложно предсказывал конец света в 1874 году и который сам распространял эту ересь.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2016, 21:18 #2668463   #286
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата лжепророка адвентистов Миллера,
Мене адвентисти не цікавлять тим більше.

Додано через 6 хвилин
Цитата Рассел унаследовал почти все лжеучения у лжепророка адвентистов Миллера
І потім позбувся і від цих вчень також, покинувши їх і адвентистів, бо Досліджував і шукав відповіді на запитання, які цікавили завжди думаючих людей. Тобто позбувався лжевчень, які поділили хрЕстеянство на різні конфесії, від ваших також.

Востаннє редагував Ychen: 15.12.2016 о 21:28. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2016, 21:38 #2668471   #287
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І потім позбувся і від цих вчень також, бо Досліджував і шукав відповіді на запитання, які цікавили завжди думаючих людей.
Учень, Ви можете застосовувати у спілкуванні штампи, можете навіть мислити ними, але я віддаю перевагу фактам. Причина проста: факти (справи) - більш промовиста річ, аніж слова.
А факти вже багато разів тут були сказані-пересказані: і те, як Рассел у захопленні, перейнятому від Міллєра, шукав інший час приходу Ісуса Христа (після того, як дата Міллєра не справдилася), знаходив, проголошував, здобував прихильників, які разом із ним очікували і означеного часу Ісус не повертався. Потім він призначав іншу дату, знову проголошував, але Ісус знову не хотів погодитися. Потім Рассел помер, але його справу продовжив його особистий юрист Рутерфорд, який, за словами тогочасних членів організації, був подібний на Рассела як ніч подібна на день. Втім, незважаючи на цю відмінність, основна фішка залишилася та ж: проголошувати новий час (інший рік) приходу Ісуса Христа. І знову мимо. Потім і Рутерфорд помер.
Наступники Рутерфорда не кинули цього коника, який притягував легковірних в організацію, але зрозуміли, що не варто вказувати точний рік повернення Ісуса Христа, щоб уникнути значних втрат членів організації після кожної чергової такої дати, а слід робити туманні передбачення типу "покоління, яке ... не помре, але..."
Ну а потім, коли і наступники Рутерфорда померли і оте покоління померло, то було вигадане ще краще: "Ісус повернувся, але незримим чином".
Отак і сформувалася цілком конкретна організація, якій зараз ще далеко до тих же адвентистів. Чому далеко?
Бо за тими справами, як-от: вичислення дат приходу Ісуса Христа, проголошення цих дат, формування вчення та норм і правил внутрішнього розпорядку (відповідно до мінливого світла), у організації так званих "свідків Єгови" забули основне - прийняти Ісуса Христа і отримати від Єгови усиновлення через нове народження. Яке дарується Богом кожному, хто насправді вірує в Ісуса Христа і прийняв Його на ділі, а не на словах.

Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2016, 22:28 #2668474   #288
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)
То кожен, незалежно чи з земною, чи небесною надією, чи тільки ті що думають що залізти на Небо залежить від несамовитого бажання них самих, як лжепомазанці ???

Додано через 1 хвилину
Цитата вказувати точний рік повернення Ісуса Христа
Це 1914 рік, як було так і залишилось.

Додано через 2 хвилини
Цитата "покоління, яке ... не помре, але..."
Бо те покоління ще досі живе.
Я також живу, причому не є похилого віку.

Додано через 13 хвилин
Цитата прийняти Ісуса Христа і отримати від Єгови усиновлення через нове народження.
Це від людини не залежить, а тільки від Батька і кому уготовано, навіть Ісус ХрИстос сказав, що не він це вирішує, а тільки його Батько. Якщо людина несамовито це заявляє- це фальшива заява про помазання (нове народження)- лжепомазанці.

Додано через 4 хвилини
Цитата Потім і Рутерфорд помер.
ХрИстос також помер 33 року і апостоли повмирали всі до одного.

Додано через 3 хвилини
Цитата що не варто вказувати точний рік повернення Ісуса Христа
А от ХрИстос взяв і прийшов 1914 року, причому дуже точно, про що говорили за десятки років наперед.

Востаннє редагував Ychen: 15.12.2016 о 22:35. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 00:07 #2668487   #289
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата А от ХрИстос взяв і прийшов 1914 року
Скоріше забіг,так,на хвилинку. Певно проходив мимо,думаю,зайду. Навіть не поздоровався.

А армагедон вже тоже того,відбувся?
І шо,ви вижили? Ну мої вітання.

Цікаві життя там в вашій палаті. Шо не день то подія світового масштабу
GrecVam зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leading (16.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 09:06 #2668496   #290
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Учень, я пропоную припинити тут офтоп і пененести розмову про ваших "помазанців" в якусь вашу, свідківську тему.
Ось цю, для прикладу.

Востаннє редагував Новак: 16.12.2016 о 09:24.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 11:44 #2668529   #291
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата А армагедон вже тоже того,відбувся?
Армагедон (майбутнє), прихід ХрИста в ролі Царя Божого Царства (1914 р.), прихід ХрИста в ролі виконавця Божого Суду (майбутнє)- це різні речі.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...96%D0%B4&p=par
А Ви ліпите все в одно, не розрізняючи різних подій, тому маючи такий вузький кругозір (небіблійний кругозір) у Вас таке виходить. Ваше пояснення, яке Ви видаєте за наше, немає нічого спільного з тим що розуміємо ми.
Сідай двійка, вчи матеріал.

Додано через 1 хвилину
Цитата Шо не день то подія світового масштабу
Звісно що ХрИстос має вплив на події світового масштабу.

Востаннє редагував Ychen: 16.12.2016 о 12:10. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 12:04 #2668538   #292
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Армагедон і прихід ХрИста в ролі Царя Божого Царства- це різні речі.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...96%D0%B4&p=par
Нє,я ж не спорю. Думаю спитаю.


Цитата Звісно що ХрИстос має вплив на події світового масштабу, коли прийшов як Цар в 1914 році (не прийшов в ролі Судді, що ще буде)
І коронація була? Тебе запрошували,чи в тебе такий діагноз,шо не випускають погуляти?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 12:24 #2668546   #293
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата І коронація була?
Звісно що була, кому потрібний Цар не коронований ??? А куди поділись царі, час яких минув, чому зникли всі після 1914 року ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 12:52 #2668555   #294
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Звісно що була, кому потрібний Цар не коронований ???
Головний лікар сам особисто коронував,чи це завдання найстарішого пацієнта клініки?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 17:06 #2668607   #295
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Учень, Вам подобається офтоп і тролінг?
Я ж просив Вас перенести дискусію на Ваші теми у відповідні профільні теми, Ви не побачили?
На правила форуму Вам начхати?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 19:32 #2668617   #296
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Вам подобається офтоп і тролінг?
Що ж поробиш, зверніть увагу кому потрібно нагадати правила форуму:http://forum.te.ua/showpost.php?p=2668214&postcount=279
І Вам також, за цей тройлінг:http://forum.te.ua/showpost.php?p=26...ount=283:dash:
P.S. Якщо бажаєте тролити, то дотримайтесь тем самі, тоді не виникне у Вас дурних запитань, чому Вам відповіли у цій темі, а не в іншій. А як можна відповісти в іншій темі, коли тут було підняте це питання, чого Ви його розпочали тут ???

Додано через 8 хвилин
Цитата Ага. Точно так. Це ж ми віримо в маячню Чарльза Рассела.
Ось початок тролінгу.

Додано через 2 хвилини
Цитата Буде від Вас ще якась маячня, чи від імені Рассела, чи вже ні ???
Але Ви не зупинились, а вирішили і далі тролити, а тепер видаєте з себе невіноватую.

Востаннє редагував Ychen: 16.12.2016 о 19:34. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 20:36 #2668631   #297
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Але Ви не зупинились, а вирішили і далі тролити, а тепер видаєте з себе невіноватую
Тихо,йому можна.
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 20:42 #2668633   #298
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
P.S. Якщо бажаєте тролити, то дотримайтесь тем самі, тоді не виникне у Вас дурних запитань, чому Вам відповіли у цій темі, а не в іншій. А як можна відповісти в іншій темі, коли тут було підняте це питання, чого Ви його розпочали тут ???
Гаразд, Ви визнали, що є нітрохи не кращим за мене в цьому питанні, і я не хочу на цю тему сперечатися.

Я попросив Вас перенести розмову про Вашу релігійну організації в профільну тему і сам переніс свою відповідь туди.
Ви згодні перенести розмову в іншу тему чи і далі будете офтопити тут?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2016, 21:36 #2668641   #299
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата і я не хочу на цю тему сперечатися.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 22:25 #2669414   #300
Vityab
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Піди випий і закуси в память про нього. Це ж ніразу не ритуал,правда?
Ой,вибач,ти ше певно не доріс до того ніразу не ритуалу. Та і час ще не настав,еге ж?
--Ви про що?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Дякую за відвертість.
Ви, Учень, вже не вперше назвали вчення Рассела маячнею, але тоді я не відмітив того повідомлення Вашого, а зараз занесу в закладки.
Спитаю в інших Ваших одновірців чи вони однодушні з Вами в оцінці вчення Рассела, засновника організації в якій ви всі перебуваєте разом.
--Думаю, вам Новаку, до того чому навіть навчав Рассел далеко, хоч він багато в чому на той час і сам помилявся.
Наприклад, Чарльз Тейз Рассел знав у скількох Богів він вірив, а ви знаєте у скількох Богів ви вірите, Новаку? Цікаво.

Додано через 35 хвилин
Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
І коронація була? Тебе запрошували,чи в тебе такий діагноз,шо не випускають погуляти?
--У вас є свій варіант?

Востаннє редагував Vityab: 21.12.2016 о 22:25. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:14.