Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.05.2017, 16:04 #2691950   #1
carcass
Учасник
Question На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Є ідея стартапу, і як завжди потрібні гроші. Питання де краще їх почати збирати. З нашого як варіант "ВЕЛИКАІДЕЯ", але це суто Українська платформа і гроші там водяться українських обсягів, а мій проект сервісу націлений на більш широку аудиторію. Тому є ще два варіанти. Це або "Indiegogo", або в ідеалі "Kiсkstarter", правда я чув що в його випадку потрібен рахунок в Американському банку. Хто можливо вже стикався з цим, має досвід чи хочаб може дати розумну пораду?

Востаннє редагував saymon: 11.05.2017 о 19:02.
carcass зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2017, 16:10 #2691953   #2
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

наскільки памятаю в Кікстартері треба не просто рахунок, а бути громадянином США або Євросоюзу. Але є контори, які подають заявку від свого імені.
Починати треба однозначно з Бігггідеї. Вилізе дуже багато нюансів, які можна врахувати під час подачі на серйозніші платформи.
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2017, 17:26 #2691960   #3
domini
Активний учасник
 
Аватар для domini
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

З 10 стартапів якщо 1 доповзе до фінішу буде добре. Бажано його ще вчасно продати )
domini зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2017, 21:03 #2691985   #4
carcass
Учасник
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
наскільки памятаю в Кікстартері треба не просто рахунок, а бути громадянином США або Євросоюзу. Але є контори, які подають заявку від свого імені.
Починати треба однозначно з Бігггідеї. Вилізе дуже багато нюансів, які можна врахувати під час подачі на серйозніші платформи.
Можливо і так, в нас її обтесати якщо можна так сказати і зрозуміти шо бракує, а що не так, за одно і пару гривень можливо заробити щоб було легше вийти на серйозніші платформи.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від domini Переглянути допис
З 10 стартапів якщо 1 доповзе до фінішу буде добре. Бажано його ще вчасно продати )
Продати, а ще й на вигідних умовах це взагалі ідеально.

Востаннє редагував carcass: 11.05.2017 о 21:03. Причина: Пізніше додано
carcass зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2017, 23:15 #2691999   #5
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Є 2 основних варіанта. Або на втілення своєї ідеї відкладаєш гроші від заробленого на основній роботі .
Або робиш акціонерне товариство і продаєш акції своєї компанії. Другий варіант значно складніший, (треба завоювати довіру до себе і показати перспективність своїї справи) алі і коштів залучити можна значно більше.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2017, 00:56 #2692013   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

А що за стартап? Типу пристрій якийсь, гаджет чи що? Тут є декілька американців думаю якщо що домовитесь. У мене також близькі родичі там, можна тут домовитись зі мною, а вони відповідно його вже закинуть на кікстартер. Так надійніше бо я і відповідальність тут, результат там. Та й гроші можна знайти якщо захотіти.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2017, 10:36 #2692039   #7
carcass
Учасник
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А що за стартап? Типу пристрій якийсь, гаджет чи що? Тут є декілька американців думаю якщо що домовитесь. У мене також близькі родичі там, можна тут домовитись зі мною, а вони відповідно його вже закинуть на кікстартер. Так надійніше бо я і відповідальність тут, результат там. Та й гроші можна знайти якщо захотіти.
Це веб-сервісі кросплатформенні додатки до нього (чисто для зручності). А збирати гроші я хотів би, тому що цей сервіс близький до стартапів і краунфаундингу, а поки би збиралися гроші то би зрозумів чи є сенс це робити і чи людям цікаво.
carcass зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2017, 15:18 #2692080   #8
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Цитата
Допис від carcass Переглянути допис
цей сервіс близький до стартапів і краунфаундингу
Дейтинг із геолокацією?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2017, 17:17 #2692131   #9
petryxa
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Мав відношення до кількох хардверних старптапів, що запускались на кікстартері і індієгого. Що сказати - нелегка це доля краудфандинг.
Щоб проект реально "вистрелив" його підготовку до запуску на Кікстартері розпочинають за пів-року-рік. Мова йде про хардвер, в програмних продуктах мабуть дещо інші особливості, але вони також присутні. Є реально цікаві проекти, які не зібрали потрібної суми через погану підготовку до запуску (невчасно запустились, слабкий розголос в тематичних ЗМІ, погано поданий контент на сторінці,...), а є повна лажа яка збирала сотні тисяч...
Значення має навіть пора року коли продукт виводиться на краудфандинг. Деякі клієнти викладали порядка 10К уо суто на підготовку рекламної кампанії перед запуском.
Індієгого дещо лояльніше ставиться до матеріалів, які ти подаєш на запуск. І там можна поставити "флексібл гол" - тобто навіть коли ти не збереш повної суми, гроші можна отримати. На Кікстартері, здається, такої можливості ще досі немає.
petryxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2017, 17:58 #2692148   #10
carcass
Учасник
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Дейтинг із геолокацією?
Ні
carcass зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2017, 15:00 #2692230   #11
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: На якій платформі краще збирати гроші для стартапу?

Цитата
Допис від carcass Переглянути допис
Ні
Вичерпно
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:36.