Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.05.2009, 10:57 #921842   #121
Samira28
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Мені опалення робив ПП Дзюба , прийшли гарні молоді хлопці зробили все акуратно , скоро , дали гарантію , вроді все без проблем, я задоволена , вроді навіть недорого получилось , якщо цікавить можу номер дати
Samira28 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bax (08.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 11:01 #921850   #122
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Samira28 Переглянути допис
Мені опалення робив ПП Дзюба , прийшли гарні молоді хлопці зробили все акуратно , скоро , дали гарантію , вроді все без проблем, я задоволена , вроді навіть недорого получилось , якщо цікавить можу номер дати
давай номер в ПП, бо хочу автономне опалення собі поставити
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 11:37 #921915   #123
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
to YG
Та видиш - в мій огород лізуть і навіть не питаються чий врожай!
Давай!... хоча котли то не головне.., головне прибамбаси до опалення всякі мелочі... на тому більше заробляють..
ну давай .. марку будь якого котла..
і ціну... )
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 11:43 #921926   #124
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Vitaliy_www Переглянути допис
Давай!... хоча котли то не головне.., головне прибамбаси до опалення всякі мелочі... на тому більше заробляють..
ну давай .. марку будь якого котла..
і ціну... )
ну не спорь з Ромком, всеодно дешевше продасть, навіть якщо ніц на тому не заробить)))
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 12:14 #921968   #125
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Пропозицію надіслав в приват!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 14:42 #922174   #126
Samira28
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Номер надіслала, удачі!!!
Samira28 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 14:47 #922178   #127
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Samira28 Переглянути допис
Номер надіслала, удачі!!!
???
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 14:49 #922185   #128
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
???
будь уважним
YG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (08.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 15:12 #922219   #129
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Пропозицію надіслав в приват!
Ромка дивись бо в мінуса зайдеш і без зарплати лишишся

До чого цей безглуздий спор ? Людина створила тему що встановити опалення, а тут прям битва " опалювальних" магнатів розгорнулась
Я розумніший я власнику в пп ціни опускаю (ех хоть сам себе похвалю )
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 17:54 #922367   #130
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Ромка дивись бо в мінуса зайдеш і без зарплати лишишся

До чого цей безглуздий спор ? Людина створила тему що встановити опалення, а тут прям битва " опалювальних" магнатів розгорнулась
Я розумніший я власнику в пп ціни опускаю (ех хоть сам себе похвалю )
ну ти ж знаєш як далеко нам до мінусів
я не хотів спорити але тут такі "добрі" розводяться .... і головне самовпевнені!
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2009, 18:40 #922393   #131
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Vitaliy_www - балаболка, не відповідає за свої слова
Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Закладаюсь на 100 грн що продам котла дешевше за тебе.
Цитата:
Допис від Vitaliy_www Переглянути допис
Давай!...
Цитата 08.05.2009 14:03 мда... застрелься
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2009, 23:55 #924184   #132
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Підкажіть який перелік документів потрібно мати шоб відключили від центрального опалення і де їх брати?
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2009, 08:07 #928358   #133
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
Ага і модний котьол Вайлант викидаєм на металолом бо ніякий ідіот не схоче його купити.
Так і буде, але зараз опалювати електрикою і переплачувати бо МОЖЛИВО колись вонобуде вигідніше не є розумно, поки таке станеться я думаю вайлант на газі себе 2 рази окупть.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2009, 08:32 #928383   #134
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так і буде, але зараз опалювати електрикою і переплачувати бо МОЖЛИВО колись вонобуде вигідніше не є розумно, поки таке станеться я думаю вайлант на газі себе 2 рази окупть.
А ше зара встановили ліміт Електрики - тому користувачів опалення на електриці вітаю з очередним вльотом! При такій політиці мені навіть неможливо продавати кодішин/тепливой насос, бо вони виходять за базові 400-600 Кв/рік , а далі йде дуже цікавий тариф.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2009, 11:28 #928587   #135
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Вчора по радіо чув як Тимошенко казала, що ціни на газ для населення не піднімуться. Такщо газові котли себе оправдовують.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2009, 08:49 #929411   #136
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

pomka, хочу встановити котел який би мав можливість гріти воду в крані і підлогу.

Є якісь нюанси? Наприклад то тре якийсь інший програматор щоб підтримувати температуру підлоги?

Які котел ти порекомендуєш і з якою потужністю для обігріву 3-кімнатної квартири на 82м.кв?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2009, 08:56 #929419   #137
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

По потужності на обігрів теплих підлог немає певних обмежень - підійде будь-який імпортний котел. Тепла підлога регулюється лише RTL і думаю цього достатньо!

З котлів рекомендую:
Saunier Duval
Sime
і можна Vaillant.
І якщо є можливість - постав конденсаційний (можна навіть Saunier Duval - в них ціна дуже цікава ). Просто отримаєте хороший коефіцієнт кондесації (до 15% економії газу) завдяки теплим підлогам!

Востаннє редагував pomka: 16.05.2009 о 09:01.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2009, 17:15 #929788   #138
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Народ, а хтось може скаже які треба документи збирати для встановлення опалення
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2009, 13:51 #930708   #139
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
По потужності на обігрів теплих підлог немає певних обмежень - підійде будь-який імпортний котел. Тепла підлога регулюється лише RTL і думаю цього достатньо!

З котлів рекомендую:
Saunier Duval
Sime
і можна Vaillant.
І якщо є можливість - постав конденсаційний (можна навіть Saunier Duval - в них ціна дуже цікава ). Просто отримаєте хороший коефіцієнт кондесації (до 15% економії газу) завдяки теплим підлогам!
1. Що таке RTL ?
2. Яка буде кінцева ціна всього проекту з кондинсаційним котлом?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2009, 14:13 #930726   #140
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
1. Що таке RTL ?
2. Яка буде кінцева ціна всього проекту з кондинсаційним котлом?
1. Регулятор температури теплої підлоги;
2. З конденсаційним котлом це буде вартувати приблизно 3 - 3,5 тис євро.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:43.