Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Увага шахраї!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2018, 14:45 #2733235   #281
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

щойно звонив по цьому номеру - люблю гнати з тих гнид, але трубку не беруть нажаль
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ximik (27.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2018, 19:52 #2733247   #282
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Sirius83 Переглянути допис
Попри мої скарги на даного субєкта в olx реакції ніякої, таке враження що система сприяє розплоду такої нечесті.
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Чувак ти борешся з наслідками, а не причиною. А причина це тупорила барига олікс. Скільки я їм кидав тих шахраїв і толку. Тому не кидайте сюди тих шахраїв у вас інтернет чорнило і папір швидше переведеться чим там шахраї. Давно пора вже зробити систему рейтингів та відгуків як на амазон ітд
олх це просто "дошка оголошень".
це якби ти претензії виставляв до стовпа на якому наклеєна обява.

з рейтингами колись був аукро,де були всі дані про продавців.
зараз це аукціони
skylots.org
newauction.com.ua
і інші.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2018, 19:59 #2733249   #283
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
олх це просто "дошка оголошень".
це якби ти претензії виставляв до стовпа на якому наклеєна обява.

з рейтингами колись був аукро,де були всі дані про продавців.
зараз це аукціони
skylots.org
newauction.com.ua
і інші.
і шо важко прикрутити до дошки свистілки перділки типу рейтингів відгуків ітд? просто їм вигідно або пох от і все
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2018, 20:27 #2733251   #284
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
і шо важко прикрутити до дошки свистілки перділки типу рейтингів відгуків ітд? просто їм вигідно або пох от і все
https://www.olx.ua/terms/
розділ 8.
їм пох,звичайно.попередили,а дальше самі думайте.

Тим людям які ведуться на "вигідні" пропозиції типу нового 7 айфона за півціни і перераховують гроші наперед,то мабуть ніякі відгуки і рейтинги не поможуть.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Tommygun (13.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2018, 20:40 #2733252   #285
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Sirius83 Переглянути допис
Приймайте в клуб чергового "клоуна" з olx Максим Александрович, буцім мешкає в Тернополі але поганенько в ньому орієнтується хоча вулиці трохи повивчав номер тел.0979789091 розводить на товар якого немає і якщо повідомляєш що з Тернополя чи підїхати подивитися на товар, то морозиться і скидає дзвінок.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/gen...f031f;promoted
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kom...tml#eeb52f031f
Попри мої скарги на даного субєкта в olx реакції ніякої, таке враження що система сприяє розплоду такої нечесті.
Спробуй по приколу ОЛХ доставку. Він не отримає гроші, поки ти не забереш товар
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2018, 21:10 #2733254   #286
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис
Спробуй по приколу ОЛХ доставку. Він не отримає гроші, поки ти не забереш товар
по приколу свої бабки на 5 днів закинути в "облако" ))) ахаххахахаха
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2018, 10:51 #2735091   #287
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Всі ці шахраї з ЛОХ лише аматори. Ось хто розводить людей в промислових масштабах і не несе відповідальність

Прихований текст: hotline.ua 
Ektalion зараз поза форумом  
Подякували 2:
MadPiksel (03.09.2018), maksym7 (30.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2018, 22:34 #2735257   #288
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Та народ трохи розслабився, канторі багато років.
А як показує практика, булки розслабляти не треба. Тільки післяоплата, тільки хардкор
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2018, 10:17 #2735358   #289
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
Та народ трохи розслабився, канторі багато років.
А як показує практика, булки розслабляти не треба. Тільки післяоплата, тільки хардкор
По неперевіреній інформації сайт злили іншим людям, які займаються шахрайством.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2018, 08:02 #2735962   #290
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

380960200856, 0443373700
Від імені PumbBank надсилають SMS про блокування картки.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2018, 13:26 #2739431   #291
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Випадково в FB натрапив на рекламу сайту з взуттям Solomon по халявним цінам. Сайт нормальний, .com, дизайн і т.д.(посилання не даю, щоб не сприймали за бота)). Замовив я дві пари кросівок, оплатив зразу карточкою гроші. І все. Ні на пошту не прийшло підтвердження, ні потім на листи вони не відповідають. Тільки в кабінеті на сайті бачу своє замовлення.
Відчуваю що я лох і мене кинули, і навіть незнаю що в цьому випадку робити - куди писати? Немає ж ніякого впливу на такі сайти, а вони за день нормально так бабла піднімають на таких самих як я...
Хтось стикався з такими "кидками" і що в таких випаках робити?
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 16.11.2018, 14:00 #2739669   #292
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Випадково в FB натрапив на рекламу сайту з взуттям Solomon по халявним цінам. Сайт нормальний, .com, дизайн і т.д.(посилання не даю, щоб не сприймали за бота)). Замовив я дві пари кросівок, оплатив зразу карточкою гроші. І все. Ні на пошту не прийшло підтвердження, ні потім на листи вони не відповідають. Тільки в кабінеті на сайті бачу своє замовлення.
Відчуваю що я лох і мене кинули, і навіть незнаю що в цьому випадку робити - куди писати? Немає ж ніякого впливу на такі сайти, а вони за день нормально так бабла піднімають на таких самих як я...
Хтось стикався з такими "кидками" і що в таких випаках робити?
кешбек пробуй зробити в банку з якого платив
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (16.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2018, 20:08 #2739685   #293
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Так чисто для знання, щоб хтось теж не замовив в них шини www.lux-shina.com.ua/ , як я Якщо в двох словах, то на деякі позиції трохи краща ціна була, під приводом акції, але попередили, що доставка 3-10 днів і по передоплаті, бо зараз період запари пояснили і не відправляють наложеним. Ну я попередньо порився по відгуках, нічого кримінального не нарив, тай замовив. Сьогодні на 7 написав на вайбер \м коли буде відправка, написали що завтра(на 8 день), сьогодні 9 день дивлюсь на НП нема ніякої посилки в додатку, дзвоню не дозвонюється. Порився в неті і найшов на харківському форумі братів по не щастю, тупо в цей проміжок всі попались.

П.С. сайт вже вмер, але може як вдруг знову піднімуть, то щоб мати на увазі.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ektalion (18.11.2018), mhl (17.11.2018), MrDem (19.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2018, 20:27 #2739686   #294
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
кешбек пробуй зробити в банку з якого платив
Написав на офіційний сайт Salomon, ось що відповіли:
Hi there,
Unfortunately this website is a scam, yes. Our only official website is http://salomon.com .We recommend getting in touch with your bank to check if they can help you get a refund. In the mean time, we'll forward the link to our legal department so we can shut it down.
Thanks
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2018, 00:36 #2739765   #295
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

До речі по "Лох Шині", на харківському форумі зустрілись всі брати по не щастю, вже навіть в вайбері чат з кинутими на шини є, більше 50 людей. Найбільша сума на яку замовили в них то 122 000грн!! . Попались як прості смертні, так і юр. фірми навіть. І не помогло провіряти по базах чи є зареєстрованне ТОВ, ні то що на пром.юа була та компанія, ні що прайс.юа їх пропонував. Десь до ляма певно добігає сума вже.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2019, 18:57 #2756194   #296
Alex09
Учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!! мебас!!!

Доброго дня! Просто хочу встановити справедливість. Я зробила замовлення на mebas.com.ua , замовила шафe-купе . Мені зателефонували і попросили скинути завдаток, я скинула1000грн.

Наступного дня мені зателефонували і сказали скинути всю суму , тоді в такому випадку доставка буде безкоштовна

І я довіряючи людям 14 січня скинула ще 8723грн. і в загальному сума вийшла 9723грн. Тобто я оплатила всю суму за шафу

Для мене і моєї сімї це велика сума, і тому не хочу, щоб ще хтось попався на вудочку цих шахраїв

Більше двох місяців я переживаю телефоную їм, і чую у відповідь завтра, в понеділок , коли я телефоную в понеділок тоді кажуть в четвер і так без перестанку. Коли я сказала що досить мене обманювати , поверніть гроші , тоді мені по вайбері відправили липову накладну , і вказали неправильне прізвище

PS: Я зверталась в поліцію, відкрита справа. Замовляла через prom.ua, які відшкодували мені 30% зі своєї сторони.

Шафи я так ніколи і не бачила, ніколи вже і не побачу, просто хочу застерегти інших

Вчора, після публікації подібного відгуку, мені компенсували 2000 грн... Дуже хочу застерегти інших! Скріни додаються. Більше скрінів завантажити не можу, але при потребі додам ще в наступному пості.

Востаннє редагував Alex09: 23.04.2019 о 20:58.
Alex09 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2019, 20:32 #2756407   #297
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Увага шахраї!!! мебас!!!

Цитата
Допис від Alex09 Переглянути допис
Більше двох місяців я переживаю телефоную їм, і чую у відповідь завтра, в понеділок , коли я телефоную в понеділок тоді кажуть в четвер і так без перестанку.
можливо що тої шафи-купе в них немає в наявності.меблі з Польщі возять.
в нас немає де купити щоб ближче було чи повелись на низьку ціну?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2019, 19:20 #2758489   #298
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Непонятна афера

Сталась сьогодні зі мною ситуація, шахрайський замисел якої до кінця так я і не зрозумів.

Продаю на ОЛХ обладнання (компресор і ще там до нього). Давно вже, бо специфічне. 20 тис. грн.
Дзвонить чоловік, хоче купити, не торгується, каже,що оптимально, якщо він візьме машину, сам заїде і там же розрахується, раз апарат робочий. Апарат за 10 км в батьків в Лозовій.
Домовився з ним , що на 15 год мене біля дому чекатиме його машина (таксі, як виявилось), а він в останній момент не може приїхати бо люди на офісі. Сідаю в таксі, мене там чекали, і маю маршрут з ним: Тернопіль - Лозова - Добробуд (офіси, там купець має вийти, розрахуватись) - далі на Лепкого (таксіст має завезти обладнання купцю додому).
Сівши в таксі я починаю задумуватись, що тут щось не те. Ну не можна так купувати, не спитавши про деталі, торг, тощо. Але якщо я з обладнанням в машині і ніде в глуш не їду то чого боятись? Хоча чим далі, тим стрьомніше. Таксист ще підливав масла, що бувають аферісти, що в нього грузовий тариф, і що як не вийде купець - то я платитиму.
В результаті під офісами Добробуду дзвоню, кажу, що під'їхав,а купець наполягає, щоб я піднявся в його офіс на 7 поверх. Я навідріз відмовився, кажу чекаю тут. Після 20 хв, він не бере трубку... Я змушений їхати додому з товаром і розраховуватись з таксістом.
Правда, кажу таксісту, дасьте мені свій номер, так як я все одно напишу заяву в міліцію за шахрайські дії, а ви будете свідком. Таксіст не був в захваті від цього. Тоді вже я сказав, що нікуди не їдемо, викликаєм поліцію і нехай виясняють хто в чому винен, так як я відмовляюсь платити за таксі.
Коли набрав 101 і почав говорити, таксіст сказав, що завезе мене додому безплатно, мол не треба ніяких поліцій, це нічого не дасть. В результаті мене завезли додому, я не втратив нічого, окрім часу та настрою. Таксист ще хотів компенсацію за бензин, але я відмовив...

Ніяк не можу доперти: в чому була тут фішка ? Сфоткав номер таксі - дійсно є таки машина по автоцивілці
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
igorslf (22.05.2019), roma22101987 (16.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2019, 19:43 #2758495   #299
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

можливо варіант, що так заробляє таксі..типу прокатав..повозив...мусиш заплатити

а як ти почав казати за поліцію, сказав, що не треба...

може поліцію 1/10 викликає..а решта платять, от і бізнес
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.05.2019, 20:10 #2758496   #300
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Непонятна афера

В таксістів такі напряги з роботою що таким займаються?певно тут щось не то.

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Правда, кажу таксісту, дасьте мені свій номер, так як я все одно напишу заяву в міліцію за шахрайські дії, а ви будете свідком.
не думаю що це би розглядалось як шахрайство.

От що би було якщо таки піднятись в офіс на 7 поверх..То обладнаня в машині лишається і варіант що таксіст втіче.. тоже з його сторони змісту нема таке робити.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:43.