Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ціни на ювелірні вироби

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.06.2012, 16:29 #1965013   #21
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну проба мала б бути. А що не можливо поставити пробу на будь який кусок металу? В ломбардах вміють точно визначити процент вмісту золота чи приблизно 500, приблизно 700. Не знаю я якби сидів на такій роботі то не спав би і не їв поки б не придумав як хоча б 10-20грн на одному виробі лівачнути. Знайомі працювали на чаях на вагу, то всі чаї мінімум двічі розбавляли дешевшими - власник і самі працівники.
ТИ хіба би гірі робиви би? розмова йде про вироби а не про люки для каналізаціїї. Ювелір професія поважна, довго набувається репутація кліентура і втратити честь і імя на 2 грамах??
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aleko2007 (14.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 16:33 #1965019   #22
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Я про діамант так вкратце напишу))
А розмір, кількість граней, дисперсія і чистота опишіть буде легше саказати про вартість. Краще камні оцінювати в гемолога, коїх в нас я знаю одного. Якщо розмір білше 1,5 карата (1 карат це 6мм стандартної огранки) то мова про метал вже не піде, бо це мусор по рівнняню з камнем. Зайдіть в Діамант проти нац банку. Солідний магазин. Да кільця зовнішньо одинакові можуть мати ціну з різицею 1000 грн бо камні різні по прозорості наприклад.

А так це розиова ні прошо)))
Це все звісно добре. Але людина питала не СКІЛЬКИ ВАРТУЄ, а ДЕ КУПИТИ. А от це "ДЕ" від ціни каменя мало залежить. Якщо ціни хороші то вони будуть хороші і на 0,1 каратний камінь і на 2 каратний
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 16:36 #1965022   #23
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
ТИ хіба би гірі робиви би? розмова йде про вироби а не про люки для каналізаціїї. Ювелір професія поважна, довго набувається репутація кліентура і втратити честь і імя на 2 грамах??
Колись давно один знайомий ювелір говорив, що ...ювелір може не погано заробляти руками, виготовляючи вироби. Тільки він почне "хімічити" з пробами - його посадять. Все заключається тільки в часі, але посадять однозначно (рано, чи пізно).Тому, справжні ювеліри навіть і не думають щось підробляти.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (15.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:18.