Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Гурт "Его" (ех-Еліс)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.09.2007, 15:29 #419049   #81
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

щодо організації безглуздого змагання то з цим до Сергія Камінко.
А легке підсирання виступів і зауваження щодо не впевненності чи фігового звучання на якомусь концерті це лиш стимул до виправлення у наступному ось і все.
взагалі то для музик якшо звісно їх ше не захопиля "Звіздячка", а таке часом буває навіть у тих груп які реально з себе ніц не представляють і навіть у Тернополі досить хорошим стимулом на розкрутному періоді є жорстке критикування їх творчості, саме тоді якшо підійти до всього з розумом мона зробити якісь висновки....бо якшо хвалити то можуть і зазнатися.
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2007, 16:34 #419107   #82
RHCPepper
 
Аватар для RHCPepper
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
і навіть у Тернополі досить хорошим стимулом на розкрутному періоді є жорстке критикування їх творчості, саме тоді якшо підійти до всього з розумом мона зробити якісь висновки....бо якшо хвалити то можуть і зазнатися.
в цьому з тобою погоджуюся на всі 100%. Але жорстка критика не завжди добре діє)) Є люди, в яких від жорсткої критики може просто зникнути бажання займатися тим, а є такі, шо ше можуть в зуби дати критику))
RHCPepper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2007, 08:03 #419618   #83
ads
Guest
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Цікаво ви друзі ідентифікуєте критику. Чисто по Тернопільськи. Тут проблема в тому що в вашому випадку є ще один ворог - це провінційність. Якби я в свій час не жив в Тернополі і не пройшов всі круги місцевого шоубізнесу, просто хто мене знає особисто то підтвердить, що в середині 90-тих Тернопіль мав як мінімум чотири потужніх колективи, які були в двадцятці Всеукраїнського топ- рейтингу. Назову ці колективи. Анна -Марія, Нічлава Блюз, Неймлес і Привокзальна площа. Я міг би назвати ще кілька колективів, але можливо вони були чисто внутрішнього вжитку. Хоча назову ще Театр пісні Літопис (керівн. Руслан Іщук). При цьому опускаю солістів , яких дала Тернопільська земля, тому, як з ними і так все прогнозовано.
Так от вище сказані колективи працювали в пост перестроєчному вакуумі, де точками промоушену виступали, або міький відділ культури, яких робив якісь концерти, майже андеграундні сходки рокерів (велике вітання братам Безкоровайним і компанії) і недосяжний Київ з двома шляхами - перший це
Українська естрада (куди пішли О.Пекун, Л.Чермак, Н.Бучинська), другий -це всім відома радіо програма Дванадцять мінус два.
І при цьому різноманітні тернопільського культурного життя сталось те, що сталось. З Анни-Марії залишився самий стойкий В. Павлік, котрий бігом втік до Києва через Турцію, Розвал і багаторазові потуги відродження Нічлави Блюз, з прекрасним солістом Андрієм Підлужним, і логічно перемістившимися в кабаки Привокзалами. Саме красивіше виходить історія з рокерами. Великий респект хлопцям, котрих називав, вони за стільки років боїв з вітряками здобули пристойну площадку, організували і примають в приличному стані фестиваль. Молодці. Тепер трішки часу і продюсерської вдачі і можна чітко заявляти про якусь рокову індустрію в всеукраїнському маштабі. Ще раз радий за Зоряна.
До чого я це писав. Пояснюю. Все зачінчилось нічим для творчих колективів, тому що робота просто грати музику вперлась в вміння продавати свій продукт.Тобто був відсутній менеджмент.

Отже ще раз хочу наголосити, що я абсолютно щиро допомагаю хлопцям з Еліс. Мали місце зауваження,що до багатьох астектів їхньої роботи, але ці проблеми ми рішали поступово (все таки відстань в км). За короткий час стались якісні зміни в виконанні пісень, аранжуванні, спільно ми прийшли до якогось чіткого формулювання стилю в якому працює колектив.
Я абсолютно не претендую на звання продюсера групи, тому, як з цими обовязками прекрасно справляється С.Камінко. Моя задача полягалє в тому, щоб відповісти на запитання хлопців. Так як їм стало цікаво працювати в більш професійній площині, тобто по чітко спланованому бізнес плану. Поки на мою думку все у них йде правельно. Всі початкові кроки шоу індустрії вони роблять чітко.

А на завершення скажу, що хочите ви того, чи ні , дорогі критики мистецтва, музика має два шляхи . Перший це бізнес, тобто професія яка приносить матеріальну винагороду, що в свою чергу переростає в прогрес.
Другий - це самодіяльнісь фінал якої, самовдоволення бажань, чи навіть людського его. Будьте ласкаві визначатись і давайте оцінку оточуючому з позиції фаховості.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2007, 18:05 #420116   #84
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

я звичайно вибачаюся але ти випадково не Андрійко Стадницький..????
До Пепера:
Ті люди які не витримують критики не мають місця у шоубізнесі...критику тре сприймати. якшо її боятися то краще і зовсім не вилазити з хати. "Якшо про тебе пишуть значить ти чогось досяг", і не важливо пишуть зле чи пишуть добре, важливо лише те, шо пишуть, тобто знають, спостерігають... ось так.
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2007, 18:26 #420128   #85
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Цитата:
Допис від Volkmar Переглянути допис
я звичайно вибачаюся але ти випадково не Андрійко Стадницький..????
Хамієш? На Вашому місці я б звертався "на Ви і пошепки".
Стадницький Андрій Андрійович - правильно буде саме так.
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2007, 21:01 #420251   #86
RHCPepper
 
Аватар для RHCPepper
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Цитата:
Допис від Kaminko Переглянути допис
Хамієш? На Вашому місці я б звертався "на Ви і пошепки".
Стадницький Андрій Андрійович - правильно буде саме так.
стоп, то отой Андрон, шо на М1 з бородою?
RHCPepper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 09:18 #420449   #87
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Цитата:
Допис від RHCPepper Переглянути допис
стоп, то отой Андрон, шо на М1 з бородою?
Ні, той Андрон - це Підлужний
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 17:22 #420764   #88
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Цитата:
Допис від Kaminko Переглянути допис
Хамієш? На Вашому місці я б звертався "на Ви і пошепки".
Стадницький Андрій Андрійович - правильно буде саме так.
чому це пошебки, він не 50-ти річний ветеран чи пенчіонер.
Більша частина моїх друзів і знайомих віком за 30-40 і на Ви до них звертатися то дебілізм. якшо не приходиться на Ви говорити з Макарою Толіком (нічлава Блюз) і з Костею Тараненко, чи з тої самої Анни Марії Олегом Рігою, або Шкарапутою то звиняй чого я маю на ви звертатися до Андрія хоча ми і не знайомі, хоча жили на одній вулиці і в дитинстві час від часу з Миколою і з ним пересікалися...
Volkmar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 17:44 #420786   #89
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Цікаво, а чого про Нічлаву Блюз написано тільки після Макари? Костя до того гурту ніц немає?
Ну я не буду вчити Вас вихованості. І не буду вчити, що до незнайомої людини варто би було звертатись на Ви, а не "Андрійко". Ну, це проблеми суто Ваші і Вашого виховання. Батьки і школа, нажаль, недопрацювали. До друзів і знайомих звертайтесь так, як вони Вам то дозволяють, а от до незнайомих ... Може то я якийсь неправильний ?
Сорі за оффтоп.
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2007, 11:49 #428435   #90
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Сергій, дякую за музику Кльовий гурт)
aleksandro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2007, 15:13 #454260   #91
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

22 жовтня з 19.00 до 20.30 в програмі "Теревенькі" на каналі СмайлТВ - перший вихід в ефір концертного запису пісні "Маршрутне таксі".
з 21,30 до 23,00 - повторна трансляція.
Ну а далі буду і інші пісні.

Востаннє редагував Kaminko: 22.10.2007 о 15:18.
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 13:47 #464455   #92
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

Сьогодні 5 листопада о 19-00 в прямому ефірі відбудеться інтерв*ю з учасниками групи "Еліс" в програмі "Теревеньки" на каналі "СмайлТВ"
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 13:50 #464457   #93
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

і що з того????
koka_in зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 13:51 #464460   #94
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

А як спіймати той смайлТВ?
be$t зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 19:11 #464751   #95
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

я записую на тюнер це інтервю, потім передам його у власність Барісіку
але трохи канал підглючує
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 19:18 #464756   #96
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

А толку з них, і так Мурку не лабають, невірите спитайте в Муцика.
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 19:31 #464767   #97
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

а чого з сайту гурту, не годен музику скачати? лінки є, а нажимаючи на них щоб послухати видає що сторінка не знайдена.((
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 09:08 #465104   #98
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

На сайт не залазь Він ще не готовий. Краще сюди: http://elis-ter.livejournal.com/
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 09:22 #465110   #99
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

отак заглянула на жж, і така думка виникла: а чому весь журнал на російській мові?
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 17:23 #465420   #100
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: гурт "Еліс"

а яка різниця?
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:47.