Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Смерть кохання.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.09.2016, 22:44 #2655753   #41
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Тема та, як борщ з мухами... все накупу... І творєніє і дописи і тапки...
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2016, 23:13 #2655756   #42
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Тема та, як борщ з мухами... все накупу... І творєніє і дописи і тапки...
якщо йа шось в на тому житті розумію: чим смачніший борщ - тим більше в ньому мух...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2016, 08:44 #2655779   #43
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
якщо йа шось в на тому житті розумію: чим смачніший борщ - тим більше в ньому мух...
Якщо борщ смачний, то він довго не стоїть. А якщо мух багацько, то значить і стояв довгенько, і їсти його вже ніхто не буде, а мух побільшає гарантовано.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2016, 09:32 #2655788   #44
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Якщо борщ смачний, то він довго не стоїть. А якщо мух багацько, то значить і стояв довгенько, і їсти його вже ніхто не буде, а мух побільшає гарантовано.
тобі хтота сказав шо ти розумний, чи ти сам так вважаєш?

Востаннє редагував Стечкин: 30.09.2016 о 18:24.
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2016, 21:10 #2656297   #45
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Як легко плюнути в велике –
У нього точно попаде.
Усе бридке й усе безлике
Тоді собі ціну складе

Л. Костенко
Mona зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (24.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2016, 16:02 #2656407   #46
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Гарно сказано... но то про велике....тут ще дотягнути до малого треба. Просто напросто емоції, думки, висловлювання дівчиська в придуманому інтернет романі ,типу... Немає сюжету, немає подій, інтриг, нічого щоб захопило читача.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2016, 16:26 #2656413   #47
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Смерть кохання.

взагалі-то кохання - то є процес, а не просто так

так шо попрошу тут не цитувати недолугих теоретиків...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (13.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2016, 19:31 #2656598   #48
vulgarnete
Учасник
Типово Відповідь: Смерть кохання.

так так
vulgarnete зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 10:16 #2658578   #49
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Смерть кохання.

11.10.2007
Весь той час переписки, я тішила себе думкою, що просто цікаво проводжу час, хоча вже тоді той вузол затягувався - я вже жила і дихала ним, іншим, чужим, якого я навіть не бачила, але тим сильніше відчувала його існування. Я не можу в ході тих подій, віднайти той момент, коли те щось, що виникло між мною і ним, вже почало існувати своїм окремим життям і вже не належало моїй волі. Точно знаю, що вперше вузол затягнувся тоді, коли він написав, що мені не треба йому писати, і я почала бігти за тим що від мене втікає... Я намагалась розгадати цю загадку, цю таємницю, чому він втікає? Для мене ситуація, коли від мене хтось намагається втекти, не хоче зі мною спілкуватися, не цікавиться мною, була не звична, я звикла була навпаки, до чоловічої уваги, до того, що більшості я подобаюся і що зі мною приємно спілкуватися, що в мене можна закохатися. Тоді я чомусь списувала таке відношення на те, що він мене не бачить, і можливо думає, що я не гарна, або ще щось зі мною не так, або переконує себе в моїх негативах. Я думала, що як він мене побачить і я йому сподобаюсь, то все буде по- іншому. Мені треба було переконати його в тому, що я варта уваги, захоплення, кохання в решті- решт. В якісь моменти я переконувала себе, що це така гра, і що я маю перемогти, розставити все на свої місця. Ось таким чином були посіяні перші зерна того, що потім виросло і перестало піддаватися моєму управлінню...
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 14:51 #2658649   #50
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Смерть кохання.

і яке ти хочеш кохання, якщо брєд шо ти пишеш навіть по діагоналі не прочитати?

єдиний шанс для тебе - вигнати з кактуса слоїк самогонки, тоді вже можеш навіть розраховувати на візит маньяка Стечкина...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2016, 17:05 #2659730   #51
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Ми переписувались десь пів року, чи більше, і я зрозуміла, що Андрій не став тим фактором, який би припинив цю переписку. В той момент, коли після довгої розлуки я зустрілась, трохи сама не своя з Андрієм, і здавалося все було нормально, але в той же день я написала йому, тоді я зрозуміла, що не можу перестати йому писати, що цих два чоловіка існують в моїй голові одночасно, і що саме цікаве, то те що паралельно, не заперечуючи один одного. На протязі наступного часу, я намагалась цей власний дуалізм для себе зрозуміти, переварити- це був складний процес. З точки зору соціальних норм чи взагалі психології людини - це було не нормальне явище. Але щодо норм і стандартів у мене було відношення інше ніж у більшості. Я знаходила аналогії серед художніх образів і біографій відомих людей. Наприклад, коли я читала біографію Гали, жінки і музи Сальвадора Далі, то мене дивувало і заворожувало те, як вона могла, свого часу, так сильно любити Поля Елюара, а потім і Ернста- одночасно, ще й жити з ними двома в одному домі, Гала була далеко не примітивною жінкою, якщо змогла зацікавити собою таких видатних людей, або ж потім, коли вона закохується в Далі, але ще деякий час їздить до Елюара, і всі ті пристрасті і ревнощі присутні, але на іншому рівні. А ще окрім Гали, був і біографічний персонаж Мони, дружини Генрі Міллера, яку він описав в своєму романі "Плексус", він її дуже любить, але сам же описує як вона його обманює, зустрічаючись з іншими, старшими, зате багатими чоловіками, вона говорить, що просто проводить з ними час, але часом то ціла ніч чи й більше, вона навіть знайомить його з ними, а він щасливий обманутий. І вона любить свого чоловіка, Міллера, і він це знає, але це не заважає їй зустрічатися з іншими. Або ж роман "Леді Чатерлей", хіба героїня там не кохає свого чоловіка, але й коханця вона любить. Також в романі "Ідіот" Достоєвського, князь Мишкін кохає одночасно двох жінок, там чітко звучить струна цього дива, як кохання одночасно до двох, і кохання до одної не заперечує кохання до іншої, і ні жодне з них не є слабшим чи сильнішим, бо не співвідноситься одне до іншого, а існує паралельно. І тим не менше, деколи така складність психіки, може бути руйнівною для людини, це можна бачити, наприклад, на образі Анни Кареніної, що не змогла знайти іншого виходу, як кинутись під поїзд, її дуалізм виявився руйнівним, за задумом Л. Толстого. А Ліля Брик, Анна Ахматова й багато інших жінок, які мали складні стосунки, а також складне відношення чоловіків до себе. Отже, в принципі, я була розташована, чи підготовлена до якихось складних відносин. До того, я мала уявлення про кохання, як про довгий і болісний шлях двох половинок, але тим не менше їхнє об'єднання в одному стремлінні до однієї якоїсь цілі, і все таки, в кінці-кінців, як велику радість і задоволення від повного об'єднання, злиття в гармонії і нірвані. Тепер же, я відкривала для себе кохання, як безперервне стремління, біг, болісну важку дорогу з хрестом за плечима і терновим вінком на голові, і не можливість дійти до цілі, як саме стремління, бажання, але безкінечне нереалізоване, і неймовірно болісне від того, що ти сама на цьому шляху.
Виявилось, що кохання може не мати відповіді. Я й досі не вірю, що таке може бути...
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2016, 21:57 #2659792   #52
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Смерть кохання.

якщо вважаєш шо маячню, написану тобою, хтота читає - помиляєшся
з того шо тобі подобає писати брєд - до того ж з орфографічними помилками - аж ніяк не випиває його цінність

так шо надам. тобі останнього шансу знайти своє дівоче щастя у тому жорстокому світі - бери слоїк самогонки і до Стечкина...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2016, 10:10 #2660324   #53
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Судячи з усього понаписуваного аффтором(з чтого я нічогісінько не розумію) в людини просто прокинувся дар письменника, і захотілося кудись вилити свій дар, оскільки друкувати книгу - дорого, от і вирішила написати))) Якось так, бо іншого нормального пояснення не знаходжу....
Muspell зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2016, 12:41 #2660354   #54
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Смерть кохання.

а йа таки пояснюю чому кохання тс приречене на смерть - бо її "креативи" нудні настільки, шо померти від них хочеться

мабуть самий час згадати - як не можеш змінити своє життя, зміни своє ставлення до життя
а за слоїк натурпродукта йа вже згадував...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2016, 16:35 #2661094   #55
kara
Banned
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Боже, що це було?
kara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2016, 14:48 #2663809   #56
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Що це було?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2016, 15:48 #2663825   #57
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Що це було?
недолив, що призводить до нєдотраху - так і помирає кохання...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2016, 16:13 #2663829   #58
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Твоє померло від недоливу, чи недотраху? І чому так безслідно?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2016, 10:43 #2664219   #59
compBoy
Учасник
 
Аватар для compBoy
Типово Відповідь: Смерть кохання.

якщо кохання померло - це означає, що дві людини в свій час були абсолюно байдужими - один до одного, до своїх відносин. Тому кохання - як рослина за якою не доглядають - може вмерти-засохнути..
вина тут обох..
compBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2016, 10:55 #2664224   #60
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Смерть кохання.

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Твоє померло від недоливу, чи недотраху? І чому так безслідно?
моє кохання є безмертним і всеперемагаючим - можу тобі легко довести на практиці
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:38.