Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.12.2016, 15:13 #2668587   #21
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
А реально там зараз йде будівництво? Коли відкриття? Чи вже відкрито?
Нічого не можу сказати, так як сам сьогодні побачив це відео.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 18.12.2016, 18:26 #2668838   #22
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Сьогодні їздив на Плай. Вчора було відкриття сезону. Пас на пів дня (з 9:00-13:00) 360 грн. В будні дні по 300 грн. Правда сьогодні "пів дня" продовжили до 14:00. Зранку було мало людей. Вобід під'їхало вже більше.

Траси ще не всі були відкриті. Але деякі екстримали прокладали самі собі трасу. Через них потім ближче до обіду закрили один підйомник - щоб не їздили де не можна. Думаю до наступних вихідних прочистять і відкриють ще пару трас.

Не буковель, але недалеко і нормально можна покататись, особливо тим хто хоче туди-назад зганяти.

Востаннє редагував .: 18.12.2016 о 18:30. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Старий 18.12.2016, 19:14 #2668849   #23
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Скоро буде ще трамплін
Цікаво тільки де ті 3 га?
Perestroika зараз поза форумом  
Старий 18.12.2016, 20:59 #2668872   #24
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Сьогодні їздив на Плай. Вчора було відкриття сезону. Пас на пів дня (з 9:00-13:00) 360 грн. В будні дні по 300 грн. Правда сьогодні "пів дня" продовжили до 14:00. Зранку було мало людей. Вобід під'їхало вже більше.

Траси ще не всі були відкриті. Але деякі екстримали прокладали самі собі трасу. Через них потім ближче до обіду закрили один підйомник - щоб не їздили де не можна. Думаю до наступних вихідних прочистять і відкриють ще пару трас.

Не буковель, але недалеко і нормально можна покататись, особливо тим хто хоче туди-назад зганяти.
Що по цінах на оренду спорядження?
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 19.12.2016, 11:06 #2668942   #25
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Дитині брав за 120 грн. комплект (лижі/палки/черевики). Дорослі здається по 220 грн. (маю свій комплект). Шолом 50 грн. Камера схову (в приміщенні де видають лижі) - 20 грн.

Ціна інструктора на 1 годину (без різниці чи дитині чи дорослому) - 500 грн.

Оф. ціни тут: http://play-karpaty.com/?page_id=7565
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (19.12.2016)
Старий 19.12.2016, 12:07 #2668955   #26
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

http://bukovytsia.com/
В основному підійде для тих хто їде в Трускавець попити води, і хоче одночасно покататися.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (19.12.2016)
Старий 19.12.2016, 13:33 #2668969   #27
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Сьогодні їздив на Плай. Вчора було відкриття сезону. Пас на пів дня (з 9:00-13:00) 360 грн. В будні дні по 300 грн. Правда сьогодні "пів дня" продовжили до 14:00. Зранку було мало людей. Вобід під'їхало вже більше.

Траси ще не всі були відкриті. Але деякі екстримали прокладали самі собі трасу. Через них потім ближче до обіду закрили один підйомник - щоб не їздили де не можна. Думаю до наступних вихідних прочистять і відкриють ще пару трас.

Не буковель, але недалеко і нормально можна покататись, особливо тим хто хоче туди-назад зганяти.
Пів дня 360 грн? Танунах.
В суботу був на Буковелі. 650 грн - денний скі-пас, 100 грн -лижі, палки, черевики, шолом. 50 грн автостоянка Так звичайно, в дні "високого сезону" так не вийде. Але поки, що нунафіг ці альтернативи
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (20.12.2016)
Старий 19.12.2016, 14:02 #2668982   #28
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Пів дня 360 грн? Танунах.
В суботу був на Буковелі. 650 грн - денний скі-пас, 100 грн -лижі, палки, черевики, шолом. 50 грн автостоянка Так звичайно, в дні "високого сезону" так не вийде. Але поки, що нунафіг ці альтернативи
http://bukovel.com/ski/skipass
650 грн не бачу, ще й в суботу? А дорога/проживання?

На Буковель туди-назад - нунафіг, хіба планувати поїздку на кілька днів.

Народ, ви реально цілий день катаєтесь чи передаєте пас друзям? Бо мені пів дня з головою вистачає
. зараз поза форумом  
Старий 19.12.2016, 15:04 #2669001   #29
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
http://bukovel.com/ski/skipass
650 грн не бачу, ще й в суботу? А дорога/проживання?

На Буковель туди-назад - нунафіг, хіба планувати поїздку на кілька днів.

Народ, ви реально цілий день катаєтесь чи передаєте пас друзям? Бо мені пів дня з головою вистачає
Іхали машиною на газі вдвох. В суботу туди й назад. Пас брали в пункті прокату вже в Поляниці. Катались цілий день. 14 спусків різними синіми маршрутами
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 20.12.2016, 14:27 #2669124   #30
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
В суботу був на Буковелі. 650 грн - денний скі-пас
ану з цього місця детальніше. це по ходу переродали акційний? бо в Буковелі на касі в вихідний навіть по ранковій акції - 780 грн вроді.
Якраз варіант для "бюджетного" (відносно) лижника, який не "затарився" завчасно.
Я ж кажу - варіанти покататись за "недорого" (відносно) в Буковелі є. Тре просто знати їх.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
На Буковель туди-назад - нунафіг, хіба планувати поїздку на кілька днів.
Народ, ви реально цілий день катаєтесь чи передаєте пас друзям? Бо мені пів дня з головою вистачає
А на Плай що дешевше? по моєму на Плай ще далі, якщо з Тернополя принаймі.
на рахунок день покатати - без напряга на борді (це кожного разу внизу одну ногу розстібнув, нагорі застібнув) накатую раз 25, якщо сам.
Якщо з дружиною - то раз 20 (вона спускається повільніше, чекаю її на трасі, або вниз).
А так то колєги-фанати і 30 і більше намотували за день. В компанії вже є азарт, і каталка йде швидше. Самому після разу так 15-го стає вже трохи скучновато.
Багато залежить від стану трас і наявності черг. Якщо народу не дуже багато і траси мякі і не розбиті - каталка йде ого-го.

Додано через 1 хвилину
ПС: окремий привіт далба**бу, який анонімні послання в репутацію мені шле - лікуйся, нещасне

Востаннє редагував switch: 20.12.2016 о 14:30. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 20.12.2016, 21:55 #2669225   #31
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ану з цього місця детальніше. це по ходу переродали акційний? бо в Буковелі на касі в вихідний навіть по ранковій акції - 780 грн вроді.
Якраз варіант для "бюджетного" (відносно) лижника, який не "затарився" завчасно.
Я ж кажу - варіанти покататись за "недорого" (відносно) в Буковелі є. Тре просто знати їх.
Та я ХЗ. Кажу ж купив в пункті прокату, а акційний від чи звичайний вже не заморочувався
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (20.12.2016)
Старий 20.12.2016, 22:09 #2669229   #32
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Но це прокат був не буковелівський я так розумію? Я завжди купую по літніх акціях, але пару раз брав спорядження в Микуличині/Татарові - то теж пропонували абони - ціну не питав правда.
switch зараз поза форумом  
Старий 21.12.2016, 08:47 #2669262   #33
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Но це прокат був не буковелівський я так розумію? Я завжди купую по літніх акціях, але пару раз брав спорядження в Микуличині/Татарові - то теж пропонували абони - ціну не питав правда.
Що значить не Буковельський? За 15 км до 14 підйомника. Так, приватники якісь попри дорогу.
Тепер також слідкуватиму за акціями і т.п. Я взагалі перший раз з'їздив, а за місяць до поїздки навіть не думав, що поїду. Тепер сподобалось просто неймовірно. Думаю якби подешевше вимутити щось щоб ще з'їздити в січні. Але там високий сезон бла-бла-бла і дешево бути не може за визначенням. Правильно? Чи все таки можливі варіанти?

А за альтернативу, дивився я карту трас на цих "альтернативах". Танунах. По 1-4 підйомниках, переважно бугельні, по 1 -2 траси з кожного підйому.Різні підйомники і траси не сполучені між собою. Тобто приїхав на 1 підйомник, з нього і катаєшся цілий день двома трасами. Не дивно, що людям набридає з пів дня
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 21.12.2016, 09:03 #2669265   #34
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Що значить не Буковельський?
...
там високий сезон бла-бла-бла і дешево бути не може за визначенням. Правильно? Чи все таки можливі варіанти?
буковелівські прокати - на території курорту, пронумеровані і позначені на карті. та і в буковелівських, раніше принаймі, ніколи не продавали абонементи - треба було йти в касу.

на рахунок високого сезону - ціни в касі Буковеля вже відповідають високому сезону. у них ще просто є святковий, там пару днів з 2 по 6 січня (1 і 7 січня в святкові не входять) - тоді ціни в касах вищі. А після 7-го будуть такі як і зараз. Відповідно сторонні прокати, якщо будуть продавати абони в цей період - будуть їх в любому випадку продавати трохи дешевше ніж в касі.

Той абон, що тобі продали того разу за 650 грн - найбільш імовірніше це акційний "Все й одразу", який діє на каталку до 1 січня і з 10 березня, в проміжку між тими датами - не діють. Вони реально найдешевший варіант покатати. Перекупи в період акції просто скуповують їх пачками, потім в сезон збувають - нормальний бізнес. Ціна в період акції на нього була десь в районі 450 грн. На каталку протягом всього сезону (крім Святкового) була теж акція - я не памятаю точно, які ціни тоді Буковель ставив - імовірно прокати будуть продавати абонементи вже тієї акції.
В любому випадку навря вони залуплять ціну вище "Ранкової" акції (типу знижка 30% в будні і 20% в вихідні при купівлі абона в касі Буковеля до 9 ранку).
switch зараз поза форумом  
Старий 21.12.2016, 09:18 #2669270   #35
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
буковелівські прокати - на території курорту, пронумеровані і позначені на карті. та і в буковелівських, раніше принаймі, ніколи не продавали абонементи - треба було йти в касу.

на рахунок високого сезону - ціни в касі Буковеля вже відповідають високому сезону. у них ще просто є святковий, там пару днів з 2 по 6 січня (1 і 7 січня в святкові не входять) - тоді ціни в касах вищі. А після 7-го будуть такі як і зараз. Відповідно сторонні прокати, якщо будуть продавати абони в цей період - будуть їх в любому випадку продавати трохи дешевше ніж в касі.

Той абон, що тобі продали того разу за 650 грн - найбільш імовірніше це акційний "Все й одразу", який діє на каталку до 1 січня і з 10 березня, в проміжку між тими датами - не діють. Вони реально найдешевший варіант покатати. Перекупи в період акції просто скуповують їх пачками, потім в сезон збувають - нормальний бізнес. Ціна в період акції на нього була десь в районі 450 грн. На каталку протягом всього сезону (крім Святкового) була теж акція - я не памятаю точно, які ціни тоді Буковель ставив - імовірно прокати будуть продавати абонементи вже тієї акції.
В любому випадку навря вони залуплять ціну вище "Ранкової" акції (типу знижка 30% в будні і 20% в вихідні при купівлі абона в касі Буковеля до 9 ранку).
Ще таке питання, а якщо спробувати пошукати щось по ЛОХ.УА може хтось продає з якоїсь причини абонемент як перевірити, що він ще дійсний і на той період який потрібно?
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 21.12.2016, 10:14 #2669285   #36
I_H_O_R
 
Аватар для I_H_O_R
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ще таке питання, а якщо спробувати пошукати щось по ЛОХ.УА може хтось продає з якоїсь причини абонемент як перевірити, що він ще дійсний і на той період який потрібно?
тиц
I_H_O_R зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (21.12.2016)
Старий 21.12.2016, 10:18 #2669286   #37
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ще таке питання, а якщо спробувати пошукати щось по ЛОХ.УА може хтось продає з якоїсь причини абонемент як перевірити, що він ще дійсний і на той період який потрібно?
перевіряєш статус абонемента тут
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (21.12.2016)
Старий 21.12.2016, 10:46 #2669292   #38
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ще таке питання, а якщо спробувати пошукати щось по ЛОХ.УА може хтось продає з якоїсь причини абонемент як перевірити, що він ще дійсний і на той період який потрібно?
Але враховувати, що може бути тиц
Hurricane зараз поза форумом  
Подякували 2:
Petro Ford (21.12.2016), roma22101987 (21.12.2016)
Старий 23.12.2016, 14:38 #2669813   #39
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Буковель онлі.



Можу собі дозволити.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (24.12.2016)
Старий 23.12.2016, 15:08 #2669823   #40
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Гірськолижні курорти. Які є аналоги Буковелю?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Буковель онлі.



Можу собі дозволити.
подрочити...
Стечкин зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:42.