Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Реформа медицини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.03.2017, 21:54 #2684521   #1
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Реформа медицини

Тут в нас на форумі є багато "зрадореформаторів", так от є чудовий шанс підтримати і розповсюдити

http://life.pravda.com.ua/columns/2017/03/21/223241/
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (26.03.2017), VT (23.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 10:51 #2684581   #2
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Реформа медицини

Хороші зміни, буде супер якщо їх зможуть провести
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 13:46 #2684601   #3
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

Шось ніхто більше не плескає.
Залишки оптимізму спостерігаються лише в англосаксонських емігрантів.

Додано через 5 хвилин
Написано, як восьмикласником для восьмикласника.
Стільки пафосу "гріх" " гідність" "майдан"
Очевидно, пані Ульяні ще крила не обломали.
Я була такою у школі.
Також стояла за трибуною з розпущеними косами і в вишиванці, може якби виросла в Канаді, то такою й залишилась )

Востаннє редагував Ingenue: 23.03.2017 о 13:49. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 3:
into (24.03.2017), qazwsx321 (23.03.2017), Дєцко (23.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 14:43 #2684612   #4
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Реформа медицини

Поки так само доступно не обгрунтують чим погана нинішня система, і чому треба терміново РЕФОРМУВАТИ, доти всі обговорення не мають смислу.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 14:53 #2684614   #5
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Шось ніхто більше не плескає.
Залишки оптимізму спостерігаються лише в англосаксонських емігрантів.

Додано через 5 хвилин
Написано, як восьмикласником для восьмикласника.
Стільки пафосу "гріх" " гідність" "майдан"
Очевидно, пані Ульяні ще крила не обломали.
Я була такою у школі.
Також стояла за трибуною з розпущеними косами і в вишиванці, може якби виросла в Канаді, то такою й залишилась )
Твоя думка є надважливою для мене! Навіть незнаю як би я без неї жив далі! Адже всім відомо що поки не спитаєш ТП про шось, далі ніяк! Низький уклін! Пиши єстчьо!

ПС. До речі в Польщі діє ця система, так шо можеш понити тут про власний гіркий досвід, заодно поностальгувати за старими добрими овощними часами... ех було ж колись... не те що зараз...
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 15:10 #2684618   #6
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

Розумію, що чекаєш на відповідь.
Але, на жаль,не знаю як відновити з тобою спілкування.
Все ще вагаюсь, чи , по- чесному, також пообзивати і на *** послати.
Чи якось без цього обійтись)

Додано через 1 хвилину
Я написала конкретне слово , звідки там зірочки?

Додано через 6 хвилин
Бачу, Саймон оживився.
Скучав?

Востаннє редагував Ingenue: 23.03.2017 о 15:10. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 15:10 #2684622   #7
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Поки так само доступно не обгрунтують чим погана нинішня система, і чому треба терміново РЕФОРМУВАТИ, доти всі обговорення не мають смислу.
В цьому вся суть "українського підходу", в одній темі обсирати всіх при владі бо нема реформ, в іншій вимагати обгрунтованих пояснень шо саме не влаштовує в теперішньому стані справ (так ніби це не ясно як білий день), тобто трендіти, трендіти і ше раз трендіти. Але не дай бог шось зробити.

Востаннє редагував vanco2: 23.03.2017 о 15:25.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 15:29 #2684626   #8
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В цьому вся суть "українського підходу", в одній темі обсирати всіх при владі бо нема реформ, в іншій вимагати обгрунтованих пояснень шо саме не влаштовує в теперішньому стані справ (так ніби це не ясно як білий день)
Після реформи поліції ти ще досі віриш в те, що реформи це ключ до успіху? Свята наївність.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 15:41 #2684633   #9
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Після реформи поліції ти ще досі віриш в те, що реформи це ключ до успіху? Свята наївність.
Реформи - це рух вперед, причому реформування це процес. Чекати що одна реформа змінить все те саме що постояти на майдані а потім думати що вот прямо від завтра заживем. Реформа поліції полюбому успішна, по перше реформували тільки даішників і патрульних, решта ж ті самі, і ти ше скажи що теперішні патрільні нічим не відрізняються від колишніх ДАІ і ДПС.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 15:42 #2684634   #10
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

Краще б нічогр не чіпали.
Навіть уявити страшно шо нареформують.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 15:53 #2684643   #11
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Краще б нічогр не чіпали.
Навіть уявити страшно шо нареформують.
Ну ти чогось поїхала в країну де нареформовано.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 16:07 #2684647   #12
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Реформи - це рух вперед, причому реформування це процес.
Рух вперед це інновації. А реформи це ліплення чогось нового зі старого. І після реформи поліції я буду підтримувати такий процес тільки тоді, коли мені обгрунтують чим їх ліплення відрізняється від старого.

І ще. Реформа медицини, яка за задумкою Супрун буде реалізовуватися документом, який не те що зрозуміти, а й читати важко, і для пояснень людям треба робити ще якусь окрему презентацію, так от реформа медицини це не жарти, тут на кону стоїть життя та здоровя сотень тисяч людей. І поки буде іти цей процес, люди можуть загинути.

Я би сказав так. Давайте чинуші для початку навчаться писати текст, який буде обгрунтований та зрозумілий людям, а вже потім почнуть братися за реформи.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 16:11 #2684650   #13
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Реформа медицини

Ну то що таки обізвати, послати, зглотнеш і тоді погутаримо про реформи, медицину і про те, як там у Польщі?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 17:26 #2684666   #14
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Рух вперед це інновації. А реформи це ліплення чогось нового зі старого. І після реформи поліції я буду підтримувати такий процес тільки тоді, коли мені обгрунтують чим їх ліплення відрізняється від старого.

І ще. Реформа медицини, яка за задумкою Супрун буде реалізовуватися документом, який не те що зрозуміти, а й читати важко, і для пояснень людям треба робити ще якусь окрему презентацію, так от реформа медицини це не жарти, тут на кону стоїть життя та здоровя сотень тисяч людей. І поки буде іти цей процес, люди можуть загинути.

Я би сказав так. Давайте чинуші для початку навчаться писати текст, який буде обгрунтований та зрозумілий людям, а вже потім почнуть братися за реформи.
А ти читав статтю? Там по мойму дуже зрозуміло написано, навіть такий супер розумник як ти мав би по ідеї зрозуміти.

Люди можуть померти? Серйозно? А зараз люди всі виліковуються за існуюючої системи так? Ніхто ше не помер? Ніхто не просить в інтернеті гроші на лікування мало не кожен день? Типу зараз ти вважаєш шо "система робоча"? Так?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ну то що таки обізвати, послати, зглотнеш і тоді погутаримо про реформи, медицину і про те, як там у Польщі?
Йди нахер ТП, якщо ти не зрозуміла цього товстого натяку з попередніх постів, то мені глибоко насрати на твоє гутарення, бо ти ТП, і твої дописи які відірвані від реальності і репрезунтують твої убогі уявлення про світ навколо, несуть нуль корисної інформації. Тому якщо тобі від того стане приємніше чи легше, можеш просто послати я дозволяю Дописувати далі опціонально.

Востаннє редагував vanco2: 23.03.2017 о 17:26. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 18:48 #2684675   #15
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Реформа медицини

там что-то есть в законе про контроль за его выполнением? видны ведь варианты злоупотребления. у нас так со всем по закону мерфи.
perebendya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 19:35 #2684682   #16
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата
Допис від perebendya Переглянути допис
там что-то есть в законе про контроль за его выполнением? видны ведь варианты злоупотребления. у нас так со всем по закону мерфи.
Варіанти зловживання є завжди, пару років тому в штатах зловили цілу мережу лікарів руского походження які робили страховки на фейкових людей і потім надавали їм купу фейкових медичних послуг. Завжди можна зловживати. Але зараз бюджет від розподілу до засвоєння деребаниться, ні лікарям ні пацієнтам з того практично нічого не попадає.

При підході до реформи як вона описана, держава більше не буде фактично фінансувати медичні заклади, вони будуть просто мати прейскурант за послуги і фактично будуть вести незалежну діяльність, а гроші будуть потрачені по суті на покупку страхівок для всіх громадян з певним гарантованим покриттям спектру послуг. Дуякі послуги туди входити не будуть, за деякі треба буде доплачувати. Можна буде (в принципі як і зараз) ще докупити комерційну страховку яка при потребі буде доплачувати за лікування яке не покриває державна.

Пацієнту класно - бо на відміну від сьогодні, він буде приходити в лікарню не з пустими руками і надіятись на лікарів які отримують копійки і часто не забезпечені нічим, ні ліками ні обладнанням. Не буде нести хабаря за роботу, не буде купувати базові ліки з кишені, за це буде платити страховка.

Лікарям класно - бо вони ну будуть змушені просити і чекати на хабарі щоб виживати, а будуть отримувати гроші за пророблену роботу. Чесно, біло через касу.

Єдине новшество яке буде може незвичне - це то що не можна буде відразу йти до хірурга, чи ортопеда чи іншого спеціаліса, треба буде йти спочатку до тарапевта, а він вже буде направляти до спеціаліста. Як на мене трохи незручно, але я чомусь думаю що це краще ніж те що є.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 19:44 #2684686   #17
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тут в нас на форумі є багато "зрадореформаторів", так от є чудовий шанс підтримати і розповсюдити

http://life.pravda.com.ua/columns/2017/03/21/223241/
Я пропрацював в медичній сфері майже 20 років,починав ще студентом коли був на пів ставки підробляти в обласній лікарні,спочатку училище закінчив потім інститут,і скажу чисто своє імхо як бачу ситуацію з середини.За останні 4 роки довели все до ручки,особливо в сільскій місцевості,позакривали фапи,амбулаторіі і т.д . У Тернополі буцім щось пробують реформувати,на разі все через ж... йде.Єдина надія шо до 2020 року коли ті жирні борови при кориті планують добити ті реформи вони своіми сідалищами в мяких кріслах просто не досидять бо до влади прийде хтось інший.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 20:01 #2684688   #18
lesjok
Типово Відповідь: Реформа медицини

Я особисто обома руками за реформи медицини. І як лікар і як пацієнт.
Працювала і на державній роботі і в приватних структурах, тому бачила все з різних позицій.
По чесному більшість медиків, які працюють в держбюджеті будуть проти реформ. І це повністю зрозуміло, нормально так, послуги оплачує і держава і пацієнти, податків з цих доходів особливо не беруть. В приватній структурі всі грошові потоки прозорі і з них оплачуються податки, контроль за приватниками більший зі сторони МОЗу і інших структур. А кому треба обгрунтовувати чому зараз погано, видно давно не був в державному медзакладі.... Особисто проходила такий квест з госпіталізацією, к пацієнт. Робила все по чесному і через черги (в порядку експерименту), з моменту отримання направлення на госпіталізацію до лікарняного ліжка пройшло два дні, в приймальному 4 години черга...

Поки все.... чекаю на коментарі всепропальщиків

Додано через 5 хвилин
А Супрун нормальна, вона не заангажована в Україні жодним медичним кланом. Змогла виступити проти Тодурова, Козявкіна. Ті світила жаліються на мало фінансування.... Але фінансування добре видно на прикладі Інституту серця і лікарні швидкої допомоги Києва, то як рай і пекло при чому поруч
Попередня спроба взяти незаангажованого міністра була невдала, то той Квіташвіі ніфіга не балакав ні російською ні україніською, йому підсовували свяку фігню підписувати. Мусія попалили, бо має слабкість на передок, тому швидко зробили його ручним. А попередні академіки, то ще ті мастодонти,які добре табличку ділення знали )

Востаннє редагував lesjok: 23.03.2017 о 20:01. Причина: Пізніше додано
lesjok зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (26.03.2017), VT (24.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 20:06 #2684693   #19
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
При підході до реформи як вона описана, держава більше не буде фактично фінансувати медичні заклади, вони будуть просто мати прейскурант за послуги і фактично будуть вести незалежну діяльність, а гроші будуть потрачені по суті на покупку страхівок для всіх громадян з певним гарантованим покриттям спектру послуг. Дуякі послуги туди входити не будуть, за деякі треба буде доплачувати. Можна буде (в принципі як і зараз) ще докупити комерційну страховку яка при потребі буде доплачувати за лікування яке не покриває державна.
в 2004 уже всех благополучно социально застраховали Пенсионным Фондом. "Страхове свідоцтво пред'являється застрахованою особою у разі одержання послуг.." взыскивать какие-либо обязательства (в т.ч. страховые) это нетривиально, вообщем, надеюсь недожить до пенсии, а в случае проблем со здоровьем доползти до середины моста. может пусть субвенции дерибанят, по крайней мере страдающие врачи ближе ментально к страдающему народу и есть шанс на сочувствие.
perebendya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 20:31 #2684694   #20
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тут в нас на форумі є багато "зрадореформаторів", так от є чудовий шанс підтримати і розповсюдити

http://life.pravda.com.ua/columns/2017/03/21/223241/
подібно на акцію "взуй лоха"

Додано через 22 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Варіанти зловживання є завжди, пару років тому в штатах .
ти вкурсі, скільки така медицина коштує бюджету в штатах ? ... це при набагато нижчому рівні корупції ... появиться страховий посередник ... у газовій сфері посередник собі накручує 70 %, ти гадаєш у медицині крутитимуть менше ? ... і в чому тут реформа ? ... лікарі, як ставили 70-90 помилкових діагнозів, так і ставитимуть, чи ти гадаєш, що по своїй страховці, лікуватимешся разом із прокурорами, суддями, міністрами, депутатами ?

Востаннє редагував qazwsx321: 23.03.2017 о 20:36. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:02.