Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: Хто стане чемпіоном НБА 2009/2010р ?
Atlanta Hawks 0 0%
Boston Celtics 2 12.50%
Charlotte Bobcats 0 0%
Chicago Bulls 1 6.25%
Cleveland Cavaliers 0 0%
Dallas Maverics 1 6.25%
Denver Nuggets 0 0%
LA Lakers 9 56.25%
Milwaukee Bucks 0 0%
Miami Heat 1 6.25%
Oklahoma City Thunder 0 0%
Orlando Magic 2 12.50%
Phoenix Suns 0 0%
Portland Trail Blazers 0 0%
San Antonio Spurs 0 0%
Utah Jazz 0 0%
Голосували: 16. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чемпіонат NBA 2011-2012: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2010, 00:37 #1333945   #41
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
бостон звісно теж молоці. але вони імхо виграли більше по ті причині що їм дали... або вони самі взяли
Ну якщо Клівленд "дав" 4 гри з 6и, то хулі він робив у плей-оффі )? Я все-таки вважаю, що Бостон виграв завдяки тому, що це - КОМАНДА! За це свого часу цінував "воллосатий" Детройт (ех, яку команду "розісрали"!). Так, звісно у Фіналі проти теперішнього Орландо буде дуже важко , але сподіваюсь, що вистоять (хоча, як я вже казав, поставив на "меджиків").
Клівленду хз чого не вистачає... Так, тренер не може завести команду, але це могла б робити така харизматична особа, як Лєброн. Але він намагається самотужки витягувати команду із скрутних становищ. Чисто по-людськи це поважаю, але баскетбол - командна гра. Пару років назад дивився одну передачу про НБА і про Клівленд зокрема. Так Ілгаускас там розказав таку історію: на одній з ігор Шидді Уоллес зарядив йому з локтя і розсік брову чи лоб (не памятаю). І ніхто з Клівленда навіть не підійшов до Рашида типу: "парєнь ти не прав", а взагалі не звернули на це увагу. Маленька історія, але охарактеризувала їх, як команду. Сподіваюсь з того часу ситуація змінилась...
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 10:26 #1334166   #42
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

ЛА радує)


pnx)) це шо за команда?
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 11:48 #1334256   #43
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
pnx)) це шо за команда?
PHX - це Фінікс Санс (PHoeniX Suns). Маю дике бажання, щоб вони вздрючили Лейкерсів!
smiley зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (15.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 12:19 #1334301   #44
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Ну якщо Клівленд "дав" 4 гри з 6и, то хулі він робив у плей-оффі )? Я все-таки вважаю, що Бостон виграв завдяки тому, що це - КОМАНДА! За це свого часу цінував "воллосатий" Детройт (ех, яку команду "розісрали"!). Так, звісно у Фіналі проти теперішнього Орландо буде дуже важко , але сподіваюсь, що вистоять (хоча, як я вже казав, поставив на "меджиків").
Клівленду хз чого не вистачає... Так, тренер не може завести команду, але це могла б робити така харизматична особа, як Лєброн. Але він намагається самотужки витягувати команду із скрутних становищ. Чисто по-людськи це поважаю, але баскетбол - командна гра. Пару років назад дивився одну передачу про НБА і про Клівленд зокрема. Так Ілгаускас там розказав таку історію: на одній з ігор Шидді Уоллес зарядив йому з локтя і розсік брову чи лоб (не памятаю). І ніхто з Клівленда навіть не підійшов до Рашида типу: "парєнь ти не прав", а взагалі не звернули на це увагу. Маленька історія, але охарактеризувала їх, як команду. Сподіваюсь з того часу ситуація змінилась...
та я і не спорю що в клівленді хімія нульова. але це і є задача тренера щоб хімію построїти. просто состав в клівленда імхо один із найсильніших в нба. таким составом можна багато зробити. а в серії з бостоном були програші з розгромним рахунком. тоді коли навіть ті команди що програли в суху боролися. а ці здулись.
але орландо зовсім інша команда хімія там запредельна і виконавці першокласні. бостону буде дуже нелегко...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 21:30 #1335800   #45
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

ЛЕТС ЗЕ ФАЙНЛАС БІГІН!
перший матч орландо -бостон стартує
сцилко http://www.veetle.com/frameworked/vi...#4bf00cb67169a
ЛЕТС ГО ОРЛАНДО!11
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
smiley (16.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 00:25 #1335838   #46
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Сцилко №2: http://www.smotrisport.com/video-253956.html

Додано через 2 години 17 хвилин
Вистояли! В кінцівці заставили понервувати, але спати я сьогодні всеодно буду добре)))! Go, Boston, go!

Востаннє редагував smiley: 17.05.2010 о 00:25. Причина: Пізніше додано
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 00:32 #1336004   #47
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Сцилко №2: http://www.smotrisport.com/video-253956.html

Додано через 2 години 17 хвилин
Вистояли! В кінцівці заставили понервувати, але спати я сьогодні всеодно буду добре)))! Go, Boston, go!
нда ну і ігра. хоча орландо відіграли 15 очей по ходу.але це не гра чемпіонської команди. хоча я б орландо не хоронив. вони ще можуть так наказати що мало не покажеться.
но поживем побачим. нам вболівальникам тільки краще коли ідуть тані напружені матчі. і плата у вигляді кількох нервових кліток фігня в порівння з кайфом від гри.
летс го фінікс! (завтра гра)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2010, 09:26 #1339018   #48
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

А тим часом Бостон попереду в серії 2-0 ! Дві гостьові перемоги - це зовсім непагано. Єдине, шкода, що ігри тепер йдуть пізно вночі і я не маю змоги їх дивитись (зранку все-таки на роботу).
В Лос-Анжелесі поки дива не сталось...
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 20:49 #1342452   #49
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

нда сплошні розачарування (((
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 10:48 #1344445   #50
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Ну що ж, якщо з одним фіналістом на 99,9% все ясно (не думаю, що Бостон програе 4 гри поспіль, тим більше, що 4а гра серії теж домашня), то на Заході Фінікс таки дав бій ЛАЛу - 1:2 в серії!
smiley зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (24.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 13:34 #1344739   #51
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Так так ! Фінікс красавці! не важно візьмуть серію чи ні але вони показали що можуть вигравати! булоб супер якби серія була до 6-7 ігор.
а то орландо взагалі в униніє загнав. 3-0 це ппц. я дивився 3 гру. вони її здали просто безвольно. тренер просто не знав що робити із бостоном. по ходу гри він міняв і пробував постійно нові комбінації. Орландо був просто потеряний. Сподіваюсь що хоч 4 гру вони візьмуть і згадають які ім преференції були видані на старті!

Бостон -Орландо 3-0
ЛАЛ -Фінікс 2-1
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2010, 09:39 #1347512   #52
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Фінікс зрівняв рахунок в серії з ЛАЛ (2:2)!
На Сході Орландо вирішили грюкнути дверима (1:3). Враховуючи, що наступна гра в них домашня, то мають шанс ще погрюкати (хоча перші дві також були домашніми ). Як казав один товариш "лучше поздно чем 4:0")).
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2010, 12:54 #1347782   #53
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Фінікс зрівняв рахунок в серії з ЛАЛ (2:2)!
На Сході Орландо вирішили грюкнути дверима (1:3). Враховуючи, що наступна гра в них домашня, то мають шанс ще погрюкати (хоча перші дві також були домашніми ). Як казав один товариш "лучше поздно чем 4:0")).
дивився обі гри. і орландо і фінікс.
орландо справді рішив грюкнути. але пока це грюкання не дуже впевнене. но хоч не в суху! але з іншого боку все може статися в перший раз і 3-0 може бути ...
а от фінікс красави по іншому не скажеш. вони обі зустрічі дома лідували. так як і має бути. лал виграв дома фінік теж дома. тепер хто осічеться... але всерівно останні три гри фініків і орландо просто супер. чекаємо що завтра буде в орландо!
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 22:11 #1349464   #54
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

подивився сьогодні 5 гру оралндо! ну прям бальзам на серце. після перших 5 ігор фіналів останні доставляють...
в серії орландо бостон затеплилась надія. АВОСЬ!
ну і чекаємо повернення в ЛА. мо фінікс найшов ключіки до ЛАЛ
серії
орландо -бостон 2-3
ЛАЛ - фінікс 2-2
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2010, 10:22 #1351780   #55
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Фінали Конференцій завершились з однаковими рахунками в серіях - 4:2. Фіналісти - Лос-Анжелес "Лейкерс" і Бостон "Селтікс". Перша гра Фіналів у четвер, 3 червня.
Вперед, Бостон!
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2010, 14:18 #1352049   #56
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Фінали Конференцій завершились з однаковими рахунками в серіях - 4:2. Фіналісти - Лос-Анжелес "Лейкерс" і Бостон "Селтікс". Перша гра Фіналів у четвер, 3 червня.
Вперед, Бостон!
тільки і можу з себе видавити. б*%*ь
бачив обі гри (6 фініків в прямому ефірі) і було обідно. особливо за фініків 5 гру вони майже взяли та і 6 гра була досить напружена (і надзвичайно видовищна). але ... КОБІ !хоча і не подобається він мені але змушений визнати це машина. коли він працює це просто щось неімовірне. кобі виграв 6 гру. аве кобі )
ну так що чекаємо фіналів. бії має бути запеклим.
буду вболівати мабуть за лал. бостон виніс всіх за кого вболівав на сході. вейд-леброн-двайт ...
до речі чекаємо літа там вільних агентів буде орава просто і всі як на підбір з приставкою супер. літо буде гаряче а наступний сезон просто вогонь.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2010, 15:15 #1352093   #57
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
але ... КОБІ !хоча і не подобається він мені але змушений визнати це машина. коли він працює це просто щось неімовірне.
Підписуюсь під кожним словом. Також не переварюю його як людину, але як гравець він насправді мегакрутий! Недарма дехто його порівнює з Жорою. Хоча сам Майкл урочисто передав свій номер Лєброну і натякнув, що саме він є його нащадком на "троні". Але це все пусте - лірика і шоу бізнес для сентиментальних америкосів. Насправді, мені глибоко начхати хто там "другий Джордан" чи "третій Піпен". Головне, щоб не забували, що баскетбол - це насамперед командна гра (це я кагбе намікаю на стосунки в ЛАЛ між Шаком і Кобі)!

Щодо Фіналів: всеодно буду вболівати далі за Бостон по декількох причинах:
1) і до цього за них вболівав
2) по традиції - за Схід
3) при всіх плюсах, недолюблюю ЛАЛ
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2010, 15:47 #1352115   #58
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

ЛА молодці чекаю на перемогу!

1:0 в серії

Востаннє редагував Sensation2102: 04.06.2010 о 11:24.
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2010, 11:10 #1374321   #59
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

ШТЕУД шось ти недуже свій прогноз вгадав)))))
глянув вчора в записі останю гру , матч видався нудним але програвали в 12 очок і все таки виграли , Браянт був ніякий - дальні тупо нейшли, Газоль красавчек!

Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2010, 09:30 #1375107   #60
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

ну я то судив по регулярці. а в плей офф ще окрім сильних виконавців є багато інших факторів(особливо тренер (привіт клівленду)).
тай не тільки я помилився. Чарльз Барклі давав явну перемогу КЛівленду.
ну тепер це вже пофіг.
я хочаб на фінал не помилився
Вітаю Л.А. Лейкерс.
Молодці. Серія була тяжка. Дивився всі матчі. Видовищності не багато, але боротьба просто тотальна.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:37.