Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи варто ходити в церкву?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.05.2012, 12:40 #1947669   #21
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Dream hacker зараз поза форумом  
Подякували 4:
cadaver (10.10.2012), Jane Doe (24.05.2012), Rockgorn (24.05.2012), Дєцко (12.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 22:20 #1948839   #22
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Варто ходити якщо віриш, а якщо ні то неварто
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 22:40 #1948848   #23
RUDI
 
Аватар для RUDI
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

коли не маєш бажання, то краще не йти, але відвідувати Церкву потрібнго.
Як казав мій викладач: Якщо тривога то до Бога.
RUDI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 23:05 #1948859   #24
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
В нас в Тернополі що не рік то 1-2 церкви появляється, але, в той час, лікувальні медичні заклади занепадають, відчуваєтсья брак лікувальних препаратів, особливо для онкологічного відділення.
Я Вам свою історію розповім.
Минулого року я допоміг мамі провести благодійний концерт у філармонії, присвячений онкохворим дітям. На концерт були запрошені батьки та рідні дітей з різних шкіл, останні взяли участь і виступали на сцені, особлива подяка колективам 5-ої школи, багато в них талантів, а також запрошувалися всі бажаючі і небайдужі. Зібрали ми біля 7000-9000 грн., які потім відвезли в онкодиспансер. Я навіть не міг собі уявити, як це приємно передати в руки тих 900 грн батькам, дітям - пакетики з цукерками, побачити радість на тих ще не зневірених обличчях, вселити надію в те, що вони потрібні, нехай не державі, а простим людям. Це відчуття не зрівняється ні з сповіддю, ні з миропомазанням, ні з 2-ох годинною молитвою, ні з будь-якою посвятою. Той день мені запамятився тим, що я його прожив не даремно, що по потрачені час та сили пішли на користь тим, хто цього потребує.

Зараз один на перед другого будує храми, а люди вважають, що це добре, що треба і туда ходити, там залишати свої гроші, які будуть потрачені на будівництво нових храмів.
Шкода, що таких свідомих людей як ти у нас зовсім небагато...Кожен раз проїзджаючи біля якогось розкішного храму уявляю який би дитячий будинок, притулок, лікарню тощо можна було би поставити на ті кошти, які затратились на будівництво і ремонти. Скільком би людям чи любим живим істотам можна було би допомогти. Тому вибираючи між піти в церкву і зробити добре діло, я завжди виберу останнє.
ПС: Пишу цей пост і все згадую стареньку бабцю, яка майже завжди сидить біля кам"яної православної церкви в центрі на зупинці, завжди стараюсь їй пару копійок підкинути. Чому церква їй не допоможе? Чому не опікується нею? Чи вона просто так там сидить? Мені дійсно цікаво знати відповідь на ці питання.

Востаннє редагував Ultra: 25.05.2012 о 23:28.
Ultra зараз поза форумом  
Подякували 9:
cadaver (10.10.2012), Пантера (28.05.2012), Jane Doe (26.05.2012), Katharina (12.07.2013), kuzka (16.11.2012), Prop (29.06.2013), Rockgorn (26.05.2012), Дєцко (12.06.2012), •••KVINTA••• (26.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 23:16 #1948863   #25
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Шкода, що таких свідомих людей як ти у нас зовсім небагато...Кожен раз проїзджаючи біля якогось розкішного храму уявляю який би дитячий будинок, притулок, лікарню тощо можна було би поставити на ті кошти, які затратились на будівництво і ремонти. Скільки би людям чи любим живим істотам можна було би допомогти. Тому вибираючи між піти в церкву і зробити добре діло, я завжди виберу останнє.


ПС: Пишу цей пост і все згадую стареньку бабцю, яка майже завжди сидить біля кам"яної православної церкви в центрі на зупинці, завжди стараюсь їй пару копійок підкинути. Чому церква їй не допоможе? Чому не опікується нею? Чи вона просто так там сидить? Мені дійсно цікаво знати відповідь на ці питання.
Дуже гарний пост. Ультра я теб поважаю! Краще щось би друге збудували чи комусь допомогли.

Я перебірлививий в допомозі, гроші даю рідко.

А! про бабцю...Якщо про ту яка в окулярах з - 15 диоптрій... то не переживай за нею машина вечері приїзджає, сам бачив. Син її забирає..
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rockgorn (26.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 23:27 #1948869   #26
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Дуже гарний пост. Ультра я теб поважаю! Краще щось би друге збудували чи комусь допомогли.

Я перебірлививий в допомозі, гроші даю рідко.

А! про бабцю...Якщо про ту яка в окулярах з - 15 диоптрій... то не переживай за нею машина вечері приїзджає, сам бачив. Син її забирає..
Дякую, але в любому випадку кожен сам для себе має вирішувати, що він вибере. Я надаю перевагу діям.

А про бабцю - блін, а чого ж вона тоді там сидить?) Мені вже все цікавіше стає.

Пс: Та бабця була просто як приклад.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2012, 13:49 #1949242   #27
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Дякую, але в любому випадку кожен сам для себе має вирішувати, що він вибере. Я надаю перевагу діям.

А про бабцю - блін, а чого ж вона тоді там сидить?) Мені вже все цікавіше стає.

Пс: Та бабця була просто як приклад.
Отак і живе від копійки до копійки. Я так іноді не обідаю як вона.
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2012, 14:16 #1949257   #28
kostyanets
 
Аватар для kostyanets
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
А про бабцю - блін, а чого ж вона тоді там сидить?) Мені вже все цікавіше стає.
Дядько, одного мого друга займається просінням грошей по маршрутках і автобусах, то він вже собі будинок побудував. Такщо я ніколи не кидаю, навтіь коли дитина просить, чи з дитиною, це все бізнес, і кидаючи їм гроші ми провокуємо тільки цей бізнес розвиватися.
kostyanets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2012, 18:05 #1949352   #29
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Дякую, але в любому випадку кожен сам для себе має вирішувати, що він вибере. Я надаю перевагу діям.

А про бабцю - блін, а чого ж вона тоді там сидить?) Мені вже все цікавіше стає.

Пс: Та бабця була просто як приклад.
Я працював поряд. і памятаю ту бабулю з 92 року))) Вона не міняється. Все в неї добре. Сам подаю інвалідам але шоб лице не було пропите. В мене друг Вітя подавав усім, але якось ми обідали в столовій і я показав тих кому він подавав вони бхали і закусівали. Кажу от бачиш?!
на шо він відповів шо вони не тільки пили але і їли ,отже допомога була не даремною))).
В церкву ходити варто віруючим, я ходжу коли нема виходу))) наприклад хрестини, свадьба. Але ніколи не хрещусь бо не віруючий. Тому хреститись з мого боку ніби як дразнитись з них.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (12.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2012, 07:47 #1949523   #30
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

у всьому важливий наш мотив
Навіть в милосерді може бути піар, шоу
а як відомо, на чужому горі щастя не збудуєш

Знаю багатьох людей які це роблять і про них ніхто нічого не чув
вони про це стараються не писати і не говорити

на рахунок різних церков
не думаю я, що всі кошти йдуть тільки на нові храми
поцікавтеся, можливо вам відкриються очі
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2012, 13:21 #1949710   #31
sloboda
Учасник
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Ходити в церкву це обовязок кожного християнина. Бо сказано в Біблії "коли зберетесь двоє чи троє в імя моє буду посеред вас" так що в церкві перебуває сам Господь, Хто не відвідує церкву той грішить перед Богом. З однієї причини людина не відвідує церкви поважна причина (хвороба що недозволяє прийти). А на рахунок пожертви то я зустрічав таке тільки в руській православній церкві там "такса" за все. В нас грекокатоликів такого немає все добровільно хто скільки хоче і може. І саме головне що руська православна церква не моляться за іновірців хоча в Біблії написано "любіть ворогів своїх і моліться за них" то що іновірці гірші за ворогів і ще дивує що вони нехочуть іти на переговори обєднання церков у одну помісну церкву хоча моляться " вірую в єдину святу соборну церкву" це повне блюзнірство і святотацтво. А от українська православна церква зовсім карденального ставлення до обєднання. Для чого ділити релігію в Україні коли Бог один ,то і церква має бути однією.
sloboda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2012, 21:36 #1950020   #32
Vityab
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата
Допис від sloboda Переглянути допис
Ходити в церкву це обовязок кожного християнина. Бо сказано в Біблії "коли зберетесь двоє чи троє в імя моє буду посеред вас" так що в церкві перебуває сам Господь, Хто не відвідує церкву той грішить перед Богом. З однієї причини людина не відвідує церкви поважна причина (хвороба що недозволяє прийти).
--Вибачте, але якраз у приведеному вами вірші говориться про будь яке місце, а не про церкву, як храм чи місце поклоніння.

Матфея 18:
19 Истинно также говорю вам, что если двое из вас согласятся на земле просить о всяком деле, то, чего бы ни попросили, будет им от Отца Моего Небесного,
20 ибо, где двое или трое собраны во имя Мое, там Я посреди них.

--І взагалі відповідь, чому варто віруючим збиратись разом, хіба не потрібно, тим хто себе вважає християнином, шукати у Біблії?

Цитата Греческое слово со значением «собрание» (экклеси́а) в ряде переводов Библии, например в Синодальном, передается как «церковь». Но оно обозначает не здание, а группу людей, сошедшихся с одной целью.
Vityab зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (27.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2012, 18:02 #1950699   #33
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
на рахунок різних церков
не думаю я, що всі кошти йдуть тільки на нові храми
поцікавтеся, можливо вам відкриються очі
Тоді розкажіть мені на що ще йдуть ці гроші, мені цікаво.

Сомбра, то виходить вона собі просто так там сидить, "підробляє"? А сину, який забирає її додому, не стидно, що вона просить милостиню під церквою? Я би краще загиналась на двох роботах чим пустила би свою маму от так просити подачки в людей.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2012, 18:43 #1950728   #34
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Тоді розкажіть мені на що ще йдуть ці гроші, мені цікаво.
Ultra
Якщо це важливо для тебе, я готовий потратити свій час, для того щоб показати тобі куди йдуть людські гроші.
Я б хотів щоб ти побачила(побачив) за тим всім допомогу реальним людям, а не те, що я тобі можу тут написати
Скажеш так, я дам тобі свій номер телефону
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2012, 18:51 #1950734   #35
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Тоді розкажіть мені на що ще йдуть ці гроші, мені цікаво.

Сомбра, то виходить вона собі просто так там сидить, "підробляє"? А сину, який забирає її додому, не стидно, що вона просить милостиню під церквою? Я би краще загиналась на двох роботах чим пустила би свою маму от так просити подачки в людей.
Згоден з тобою, але є як є. Я сам не вірив, але вечерком йшли і побачив сам, як її забирала червона девятка в 94 році не погана машина була.))
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Ultra
Якщо це важливо для тебе, я готовий потратити свій час, для того щоб показати тобі куди йдуть людські гроші.
Я б хотів щоб ти побачила(побачив) за тим всім допомогу реальним людям, а не те, що я тобі можу тут написати
Скажеш так, я дам тобі свій номер телефону
Ultra не ведись!! Вони тебе поганого навчать! Я тебе потім не витягну звідти)) прийдеться з ними сильно сваритись))). А куди грошій йдуть ти все рівно не побачиш , покажутьту частину яку використовують для піару. А поповскі хороми і тачки не покажуть. Сама погугли і побачиш на яких машинах іздять і в яких хатах живуть.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2012, 21:11 #1950856   #36
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ultra не ведись!! Вони тебе поганого навчать! Я тебе потім не витягну звідти)) прийдеться з ними сильно сваритись))). А куди грошій йдуть ти все рівно не побачиш , покажутьту частину яку використовують для піару. А поповскі хороми і тачки не покажуть. Сама погугли і побачиш на яких машинах іздять і в яких хатах живуть.
Сомбра, дякую)) Та й я сама це бачу, як не сумно було б визнавати. От рік тому для прикладу була на похоронах близької і дуже хорошої людини (я взагалі рідко на тих "церковних" міроприємствах буваю, і так само як ти в більшості по потребі) і з подивом взнала, що священник за це бере офіційно гроші. Як можна наживатись на чужому горі? Я ще розумію ритуальна служба, яка бензин чи ще щось там тратить на це все. Але ж йому просто прийти і відспівати годинку-другу. Хіба це не має бути благочинно і від серця?

Benjamin, краще написати тут публічно, а я вже сама можу піти і подивитись на результат
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NFZ (17.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 11:32 #1963054   #37
peaceful
Учасник
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

В церкву ходити варто!!! Тут мене завжди приймають тепло:
http://wolua.com/
peaceful зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 12:43 #1963094   #38
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
А тепер давайте серйозно і без мила
В церкву ходити треба

Ми йдемо в храм, для того, щоб отримати благодать, благословення, очиститися від хвороби гріха,
поговорити з Богом, Отцем нашим,
з священником, попросити поради.
Помолитися за своїх дітей, батьків, за Україну і звичайно подякувати Йому за все те, що Він нам дав.
В церкві молитва об'єднується і посилюється, бо виходить від всіх зразу.
А саме головне в храмі - причастя.
Це те, чого вдома не отримаєш ніяк, це живе підтвердження того, що Бог - не абстракція.
А в яку церкву краще ходити ? В якій церкві релігійні послуги найбільш недорогі і якісні ? Бо вибір церков в нас зараз великий, але відпралені там молитви і прохання до бога часто залишаються без відповіді. Потрібнен рейтинг церков для споживачів релігійних послуг, щоб споживачі знали в яких церквах їхні молитви частіше почуті господом, а в яких залишаються без уваги. Нажаль такого рейтингу до сих пір нема...
Ну і по цінам на одруження, прощення від гріхів, похорон і інші послуги також нема ніякої інформації по тернопільським церквам.
 
Подякували 4:
cadaver (10.10.2012), NFZ (17.06.2012), Rockgorn (12.06.2012), •••KVINTA••• (14.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 23:35 #1963614   #39
Vityab
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
А в яку церкву краще ходити ? В якій церкві релігійні послуги найбільш недорогі і якісні ? Бо вибір церков в нас зараз великий, але відпралені там молитви і прохання до бога часто залишаються без відповіді. Потрібнен рейтинг церков для споживачів релігійних послуг, щоб споживачі знали в яких церквах їхні молитви частіше почуті господом, а в яких залишаються без уваги. Нажаль такого рейтингу до сих пір нема...
Ну і по цінам на одруження, прощення від гріхів, похорон і інші послуги також нема ніякої інформації по тернопільським церквам.
--До Свідків Єгови.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2012, 14:08 #1963962   #40
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--До Свідків Єгови.
прайс лист на релігійні послуги від Свідків Єгови в студію.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:53.