Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.09.2012, 15:11 #2030939   #41
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
Знову ж таки чому саме на авраамовому лоні?
Авраам духовний лідер усього іудаїзму і для євреїв зустрітись із Авраамом це щось велике, а на лоні Бога чому ні?-думаю тому що людині неможливо повністю пояснити хто є Бог, який є Бог, де Він перебуває? і як це?-сидіти у нього на лоні-це поперше
по-друге думаю крім Христа ніхто не заслужив щоб сидіти біля Бога

Додано через 5 хвилин
Просто заперечую сократівсько платоніську ідею безсмертя душі яке перекочувало як і християнство після смерті апостолів так і в юдаїзм (спочатку юдеї не вірили в безсмертя душі, але під впливом грецької філософії та через неканонічні книги маковеїв вони тепер вірять в безсмертя душі.)
почитайте про фарисеїв та саддукеїв і зрозумієте що вчення про безсмертя не перекочувало з ін. релігій

Востаннє редагував pharaon: 10.09.2012 о 15:11. Причина: Пізніше додано
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 17:08 #2030956   #42
Willi
Активний учасник
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
почитайте про фарисеїв та саддукеїв і зрозумієте що вчення про безсмертя не перекочувало з ін. релігій
УША́, нематериальное начало жизни, субстрат творческих сил человека. В раннебиблейский период человек рассматривался как целое, и потому между телом и душой не проводилось четкой границы.

Эта новая точка зрения, связывающая бессмертие души с посмертным воздаянием, постепенно сменяет первоначальную библейскую точку зрения, согласно которой посмертное существование души, коль скоро оно вообще допускается (в древних книгах Библии вообще нет прямых указаний на бессмертие души), мыслится как пребывание в шеоле (см. Ад).

Новое представление становится господствующим в послебиблейский период и образует один из краеугольных камней иудаизма (а впоследствии также христианства и ислама).


В эллинистическую эпоху еврейские представления о душе испытали сильное влияние греческой философии, в частности платонизма с его резким дуализмом духа и материи. Филон Александрийский развивает учение о небесном предсуществовании души, ее вселении в тело, рассматриваемое как узилище души, и последующем освобождении, достигаемом посредством экстатического созерцания, в котором познается Бог.

Филон видит подтверждение платоновского учения о трех частях души. Учение Филона, во многом сходное с представлениями ессеев о душе, оказало глубокое влияние на отцов церкви.

Учение о душе в средневековой еврейской философии формировалось под сильным влиянием доктрины Платона, а затем Аристотеля. Платоновский дуализм духа и материи лежит в основе учений Ицхака Исраэли, Ибн Габирола, Ибн Цаддика, Аврахама бар Хии (умер около 1136 г.). Несмотря на определенные различия концепций, все перечисленные философы разделяли точку зрения, согласно которой душа не погибает вместе с телом и несет ответственность за содеянное человеком в земной жизни.





http://www.eleven.co.il/?mode=article&id=11493&query=

Додано через 1 годину 33 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
росте вам запитання: Уявіть собі, що ви, теперішній, побачили те богослужіння, яке побачив апостол Павло у Коринті і сказав тамтешнім віруючим: "якщо хтось сторонній увійде до вас і побачить та почує ОЦЕ ВСЕ, то чи не скаже, що ви БІСНУЄТЕСЯ?"
Чи ви не були б отим СТОРОННІМ? Чи ви не вважали б, що коринтяни біснуються?

Якби Павло побачив що відбувається у харизматів, він би й не такі епітети вжив би.

Конкретно Павло говорив про ЛЮДСЬКІ мови, учні Христа після того як на них злинув дух святий стали розмовляти на десятку мов, якими розмовляли чужиннці, так що а ж люди з інших народів дивувались:

4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
(Дiї.2:4)

6 А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!...
(Дiї.2:6)


На якій мові ви можете говорити???

індійській, китайській, грецькій, італійській???????

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
це скоріше слова відчаю а не молитва
тим не менше, якби пекло було б тим місцем яке так гарно описували отці церкви чи він би бажав там опинитись?

Додано через 13 хвилин

Чий це дух?

Востаннє редагував Willi: 10.09.2012 о 17:19. Причина: Пізніше додано
Willi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 17:41 #2031056   #43
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис

В притчі якщо її сприймати буквально, не говориться ні про які духовні дороговкази ні про яке виконання закону а лише про матеріальне становище.
Та невже?
Скажіть, Віллі, хто вас вчив тлумачити Біблію? Ви знайомі із основними правилами щодо тлумачення Біблії?
Так само: чи знаєте ви, що ключем для розуміння книг Старого Завіту є вчення Нового Завіту?
Тобто те, що пророки і автори Старого Завіту бачили недостатньо чітко і ясно, більш виразно показано у Новому, через вчення Ісуса Христа і апостолів.

Щодо даної історії про багача і Лазаря.
Хіба ви не бачите, що Лазар не просто був убогий, він лежав, покритий струпами і ранами при дорозі. Тобто він був хворий і виснажений. (відразу раджу вам згадувати історію про милосердного самарянина).
Далі ми бачимо багатія, який проводить час у бенкетах (пиятиках і гулянках? може й так), розкішно вдягається і, кожен раз, проходячи повз Лазара, просто ігнорує його.
Що ми бачимо? Розповідь про матеріальне становище?
Аж ніяк!
Розповідь про стан душі. І, причому, акцент тут на багачеві, з його байдужістю і відсутністю бодай краплинки милосердя в ньому до тих, хто страждає і кому він міг легко і без зусиль допомогти.

Самарянин (з іншої історії Ісуса) проявив милість, бо таким він і був. Багач був не таким, він був безплідним деревом, що затіняє і не дає рости іншим. А що роблять із таким деревом?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 17:47 #2031057   #44
Willi
Активний учасник
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
ак само: чи знаєте ви, що ключем для розуміння книг Старого Завіту є вчення Нового Завіту?
аж ніяк.
ключем до розуміння Нового заповіту є старий

А в старому нічого про безсмертну душу та трійцю ви не прочитаєте.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тобто те, що пророки і автори Старого Завіту бачили недостатньо чітко і ясно, більш виразно показано у Новому, через вчення Ісуса Христа і апостолів.
вони чітко розуміли що є Один Бог, а не триєдиний бог.

Чітко розуміли що людина має цілісну природу і зі смертю припиняє своє існування.

Востаннє редагував Willi: 10.09.2012 о 17:47. Причина: Пізніше додано
Willi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 17:55 #2031065   #45
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
Конкретно Павло говорив про ЛЮДСЬКІ мови...
Будь-ласка, прошу вас ще раз, прочитайте оце.

Цитата У молитві на мовах є ще така мета, як "будувати свій дух", про що ясно пише апостол Павло
Коли людина (на мовах) молиться собі і Богу, то будується її "внутрішня людина", її дух.

2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне.
(1Кор.14:2)
4 Як говорить хто чужою мовою, той будує тільки самого себе...
(1Кор.14:4)

Бачите? Є молитва(!) мовами, а не тільки проповідування іноземцям, і ця молитва адресована лише Богові і будує тільки того, хто молиться.
Хочу, щоб ви звернули увагу на наступні слова і вирази і порозмірковували над ними:
1. "говорить НЕ ЛЮДЯМ" (чуєте? не людям)
а раз не людям, то до чого тут італійська, грецька чи інша мова, яку знають люди?
2. а Богові, бо НІХТО його не розуміє. Ніхто - означає "ніхто з людей". Іншими словами таку молитву на мовах ніхто із людей зрозуміти не може. Не може.
Потрібен не просто перекладач із ..., а той, хто має дар вияснення від Святого Духа. Не поліглот потрібен, а людина і духовним даром.

На жаль, мушу зауважити, що і тепер часто порушуються рекомендації апостола щодо молитви на мовах. Часто-густо в церквах даного напрямку моляться разом і ніхто нікого не розуміє. На жаль. А треба було б прислухатися до сказаного апостолом.
От про це і КОНКРЕТНО говорив Павло, підсумовуючи:
Якщо в зібранні нема людини, яка буде тебе виясняти, то ЙДИ ДОДОМУ і там МОЛИСЯ собі і Богові.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 18:02 #2031068   #46
Willi
Активний учасник
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
Був і вбогий один, на ім'я йому Лазар, що лежав у воріт його, струпами вкритий, і бажав годуватися кришками, що зо столу багатого падали; пси ж приходили й рани лизали йому...
я читав тлумачеення свідків цієї притчі, і погоджуюсь що це лиш символізм, який немає реального історичного підгрунтя.

Їжа - це духовна їжа.

Багач це книжники і фарисеї.

А лазар це простолюдин.

Фарисеї гордо звалися синами АВРААМА, саме тому Ісус його згадав.

11 Фарисей, ставши, так молився про себе: Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди: здирщики, неправедні, перелюбні, або як цей митник.
(Лук.18:11)

49 Та проклятий народ, що не знає Закону!
(Iван.7:49)

31 Котрий же з двох учинив волю батькову? Вони кажуть: Останній. Ісус промовляє до них: Поправді кажу вам, що митники та блудодійки випереджують вас у Боже Царство.
(Матв.21:31)

12 Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться.
13 Горе ж вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що перед людьми зачиняєте Царство Небесне, бо й самі ви не входите, ані тих, хто хоче ввійти, увійти не пускаєте!
(Матв.23:12,13)


І саме тому він показав що їх діла Авраам не одобрив.

39 Сказали вони Йому в відповідь: Наш отець Авраам. Відказав їм Ісус: Коли б ви Авраамові діти були, то чинили б діла Авраамові.
40 А тепер ось ви хочете вбити Мене, Чоловіка, що вам казав правду, яку чув Я від Бога. Цього Авраам не робив.
41 Ви робите діла батька свого. Вони ж відказали Йому: Не родилися ми від перелюбу, одного ми маєм Отця то Бога.
42 А Ісус їм сказав: Якби Бог був Отець ваш, ви б любили Мене, бо від Бога Я вийшов і прийшов, не від Себе ж Самого прийшов Я, а Мене Він послав.
43 Чому мови Моєї ви не розумієте? Бо не можете чути ви слова Мого.
(Iван.8:39-43)

9 І не думайте говорити в собі: Ми маємо отця Авраама. Кажу бо я вам, що Бог може піднести дітей Авраамові з цього каміння!
(Матв.3:9)

185. Iван.8:33 Вони відказали Йому: Авраамів ми рід, і
нічиїми невільниками не були ми ніколи. То як же Ти
кажеш: Ви станете вільні?




І простолюдини, митники і грішники приймали слово Ісуса а пихаті вчителі його не прийняли.

І вони будуть засуджені.

Востаннє редагував Willi: 10.09.2012 о 18:15.
Willi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 18:08 #2031076   #47
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
аж ніяк.
ключем до розуміння Нового заповіту є старий
ви поспішаєте із словами
уважніше читайте новий Завіт.
Пророки Старого Завіту не могли знати тієї таємниці, яку відкрив нам Ісус Христос.
Багато чого, що в Старому було недостатньо ясним і чітким, ПРОЯСНИВ Ісус-Слово.
Також, коли Він пішов, то замість Нього прийшов інший Утішитель, Який і навчав апостолів, говорив до них, відкривав їм те, чого вони ще не могли зрозуміти раніше.
А тепер ми можемо прочитати це в листах апостолів. Проте, якщо ми не приймемо Духа Святого, то те вчення буде для нас неживим і просто буквами на папері. Буде купа суперечностей між Новим і Старим Завітом, а також, навіть і в Новому. Бо розуміння - не від знань, а від Святого Духа.

Тому, я б сказав так: ключем до розуміння є Святий Дух, Який оселяється в людині і навчає її.

Також я відповім зараз вам на запитання, яке я задав свідкам, а відповіли тільки ви (хоча ви і не свідок, так?).
Чи чули ви голос Духа Святого?

Ваша відповідь "ні" є хорошою відповіддю і знаєте чому?
Бо у вас ще є можливість почути Його голос в серці своєму і навернутися до Бога.
Без Духа Святого ЖОДНА людина не може навернутися і не може відійти від гріха.
Дух Святий виявляє людям (в т.ч. і невіруючим) про гріх, про правду і про суд.
Частка людини - не робити своє серце затверділим до слів Святого Духа, не відкидати Його, а підкорятися Йому.
Тому: коли голос Його почуєте (а ви почуєте, бо шукаєте правди) - не робіть затверділим своє серце.
Ви зрозумієте, ви відчуєте, що то Він.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 18:29 #2031077   #48
Willi
Активний учасник
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання! Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх! А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!

Тут прямо говориться про Ісуса.


Про нього було десятки пророцтв у Писанні, Даниїл показував коли саме повинен був з"явитися помазанець Бога Єгови, при житті Ісус чинив великі чудеса воскрешав людей, зцілям хворих.

Але книжники не повірили ні тому про що писалося в Пророках, ні тому що говорив Ісус ні навіть своїм очам, коли бачили чуда котрі він чинив.

Тому й говорено що якщо не увірували до того той після воскресіння ніхто не увірує.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
ророки Старого Завіту не могли знати тієї таємниці, яку відкрив нам Ісус Христос.
Не могли??

Вони мали дух святий і записували все про що Бог велів їм писати.

Додано через 33 секунды
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Також, коли Він пішов, то замість Нього прийшов інший Утішитель, Який і навчав апостолів, говорив до них, відкривав їм те, чого вони ще не могли зрозуміти раніше.
Святий дух діяв раніше на пророках.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Багато чого, що в Старому було недостатньо ясним і чітким, ПРОЯСНИВ Ісус-Слово.
Все там було чітко і ясно.

Це грецькі філософи язичники які влились в Христову церкву перевернули всю біблійну науку іхз ніг на голову.

Своїми вченнями про трійцю, про первородний гріх, про пекло, про душу, про ікони, про мощі, про хрест як символ почитання, про 25 грудня, і про дуже багато чого іншого.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тому: коли голос Його почуєте (а ви почуєте, бо шукаєте правди) - не робіть затверділим своє серце.
Це про слово яке дав Ісус.

Це цитування СЗ.

Говорив натхнений святим духом Давид про Ісуса.

Востаннє редагував Willi: 10.09.2012 о 18:29. Причина: Пізніше додано
Willi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 19:43 #2031119   #49
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
Все там було чітко і ясно.
Ну, якщо ви так впевнені, що там все чітко і ясно, то вам, напевно, слід було вчити апостолів.
Бо вони казали таке:
25 якій я став служителем за Божим зарядженням, що для вас мені дане, щоб виконати Слово Боже,
26 Таємницю, заховану від віків і поколінь, а тепер виявлену Його святим,
27 що їм Бог захотів показати, яке багатство слави цієї таємниці між поганами, а вона Христос у вас, надія слави!
28 Його ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі.
(Кол.1:25-29)

7 але ми говоримо Божу мудрість у таємниці, приховану, яку Бог перед віками призначив нам на славу,
8 яку ніхто з володарів цього віку не пізнав; коли б бо пізнали були, то не розп'яли б вони Господа слави!
9 Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!
10 А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини.
(1Кор.2:7-10)

3 Бо мені відкриттям об'явилась була таємниця, як писав я вам коротко вище,
4 з чого можете ви, читаючи, пізнати моє розуміння таємниці Христової.
5 А вона за інших поколінь не була оголошена людським синам, як відкрилась тепер через Духа Його святим апостолам і пророкам,
(Еф.3:3-5)

У чому полягає ця таємниця, яка була прихована від попередніх поколінь?

9 об'явивши нам таємницю волі Своєї за Своїм уподобанням, яке постановив у Самому Собі,
10 для урядження виповнення часів, щоб усе об'єднати в Христі, що на небі, і що на землі.
11 У Нім, що в Нім стали ми й спадкоємцями, бувши призначені наперед постановою Того, Хто все чинить за радою волі Своєї,
(Еф.1:9-11)

Тут є БАГАТО про що говорити і, ГОЛОВНЕ - що пізнавати на практиці!

Але, навіть апостолам не було все ясно і чітко (як вам, Віллі) , щодо усього того, що Бог нам приготував, бо Павло пише:

12 Отож, тепер бачимо ми ніби у дзеркалі, у загадці, але потім обличчям в обличчя; тепер розумію частинно, а потім пізнаю, як і пізнаний я.
(1Кор.13:12)

Віллі, моя вам порада: не захоплюйтесь вченнями людськими, шукайте Бога, шукайте, щоб Він відкрився вас у Дусі Святім. Не дайте людям (тим же свідкам) полонити вас.
Ісус відкрив нам прямий доступ до Бога, щоб нам стати дітьми Його і навчатися, в першу чергу, від Нього.
Цей доступ до Бога відкритий і тепер. Поки що відкритий.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 08:04 #2031341   #50
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
В тому в якому вигляді він був - то так.
Дух Святий змінився? Став іншим?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
Дар Пророкування, розмовляти на чужих мовах, дар зцілення, всі ці дари припинились із смертю апостолів.
А ви ще забули дари: дар віри, дар слова мудрості, дар слова знання, дар вияснення мов - всі ці (та інші дари), які Дух Святий дає віруючим для збудування Церкви - тобто спільноти УСІХ віруючих в Христа на Землі - усіх цих дарів Святого Духа нема?
Церква вже давно збудована (ще 2000 років тому, так?) і зараз на Землі її нема?
Хто тоді ви - називаючи себе позаконфесійним християнином? Частинка ЧОГО?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
Проте плоди духа, такі як любов, радість, доброта, віра, милосердя довготерпіння - це ті якості котрі повинні мати справжні Християни.
Якості? Звідки ви візьмете ці якості, якщо це прояви Духа Святого через людину?

Ну і щодо дарів: прошу вас навести підставу для ваших слів, що дари Духа Святого припинилися і Він став інакшим.
На чому грунтується ваша позиція, яку ви тут висловлюєте і в правильність якої вірите?

(переніс цей допис також у тему про п"ятидесятників і харизматів, бо це більше стосується якраз тієї теми.

Востаннє редагував Новак: 11.09.2012 о 08:57.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 11:25 #2031436   #51
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
Ісус коли прийшов до померлої дівчинки, він сказав що не померла вона але спить...
правильно, бо Бог не існує лище в одному вимірі

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
а з чого ви взяли що ви маєте тлінне тіло і нетлінну душу??
??? прокоментуйте, а то я вас взагалі не зрозумів

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
а з чого ви взяли що ви маєте тлінне тіло і нетлінну душу??
те чи наша душа стане тлінною залежить тільки від нас. я думаю якщо душа попаде разом із адом в озеро огнянне то вона буде знищена (в даному твердженні я можу помилятись)

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
тим не менше, якби пекло було б тим місцем яке так гарно описували отці церкви чи він би бажав там опинитись?
ви думаєте людина до кінця знає яке пекло? ніколи не було у вас такого стану що хотілось просто померти і при тому знаючи що до раю ви не дотягуєте? Йову було настільки погано що думав що там краще. от і усе пояснення

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
а саме цікаве, що він говорить на "ангельській" мові і при цьому використовує слова російської, (правда несвідомо).

Короче шарлатан дядько.
не буду тут підтримувати ні його ні вас. щоб щось стверджувати потрібно бути на 100% впевненим

Додано через 18 хвилин
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
А в старому нічого про безсмертну душу та трійцю ви не прочитаєте.
чому ні? апостол Павло коли стояв на суді перед фарисеями і саддукеями використав дані погляди, + Христос фарисеям пояснював ситуацію з жінкою яка була дружиною у кількох братів. віллі де це ми будемо як ангели? де це ми уже не будем одружуватись? тут на землі чи Христос говорить про час після смерті?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
я читав тлумачеення свідків цієї притчі, і погоджуюсь що це лиш символізм, який немає реального історичного підгрунтя.
тут не йдеться про якийсь історичний факт, а про те, як це відбувається в принципі

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Пророки Старого Завіту не могли знати тієї таємниці, яку відкрив нам Ісус Христос.
Багато чого, що в Старому було недостатньо ясним і чітким, ПРОЯСНИВ Ісус-Слово.
Також, коли Він пішов, то замість Нього прийшов інший Утішитель, Який і навчав апостолів, говорив до них, відкривав їм те, чого вони ще не могли зрозуміти раніше.
згідний, те що зараз нам може бути незрозумілим стане повністю зрозумілим із єднанням з Богом

Востаннє редагував pharaon: 11.09.2012 о 11:25. Причина: Пізніше додано
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 12:34 #2031548   #52
Willi
Активний учасник
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
правильно, бо Бог не існує лище в одному вимірі
ні, просто для бога немає нічого неможливого.

І воскресити для нього це те ж саме що для вас просто розбудити сплячого.


Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
??? прокоментуйте, а то я вас взагалі не зрозумів
Ви ж вірите в те що людина має безсмертну душу, які відправляється на вічні муки, чи ні?


Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
те чи наша душа стане тлінною залежить тільки від нас. я думаю якщо душа попаде разом із адом в озеро огнянне то вона буде знищена (в даному твердженні я можу помилятись)
я теж так вважаю.

люди не мають безсмертя в собі, проте вони можуть цього досягнути.

А неправедні будуть понищені, як пише писання, бо блата за гріх - це смерть.


Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
ви думаєте людина до кінця знає яке пекло?
люди натхнені духом святим знали і прекрасно розуміли свою посмертну участь, тобто небуття.


Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
не буду тут підтримувати ні його ні вас. щоб щось стверджувати потрібно бути на 100% впевненим
необхідно подивитись на плоди того духа.

1) нагнітання істерії
2) говоріння на демонських мовах
3) святий сміх
4) біснування
5) сходження духа "святого"
6) гіпноз
7) методи впливу на свідомість
псевдочудеса
9) шалена музика на проповідях
10) диявольська інтонація пасторів
11) і відверто кажучи дуже часто просто богохульство.
12) шахрайство (всі харизматичні пастори це дужжже заможні люди, Сандей яскравий тому приклад)

І все ось це приписують духу святому.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
чому ні? апостол Павло коли стояв на суді перед фарисеями і саддукеями використав дані погляди, + Христос фарисеям пояснював ситуацію з жінкою яка була дружиною у кількох братів. віллі де це ми будемо як ангели? де це ми уже не будем одружуватись? тут на землі чи Христос говорить про час після смерті?
Воскресіння із МЕРТВИХ і безсмертя це зовсім різні поняття.


Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
віллі де це ми будемо як ангели? де це ми уже не будем одружуватись? тут на землі чи Христос говорить про час після смерті?
Де буде приготоане місце може не землі а може й на небі.

Бо буде "нове небо і нова земля".

Додано через 37 секунд
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
тут не йдеться про якийсь історичний факт, а про те, як це відбувається в принципі
в переносному а не буквальному значенні.

Востаннє редагував Willi: 11.09.2012 о 12:34. Причина: Пізніше додано
Willi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 13:04 #2032283   #53
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
я взагалі вважаю що пекла немає..
це місце на стільки мало конфігурує в Біблії, що ви дійшли до такого твердження? з ваших слів получається: їж, пий, гуляй, вбивай, кради, блуди, перелюбствуй, наживайся і все тільки для себе, а завтра ти тупо заснеш і все класно. До чого призведе таке бачення? Подумайте кому вигідне таке бачення і від якого духа воно походить?
Христос розпятому грішнику сказав СЬОГОДНІ зі Мною будеш у раю, тобто душа зразу після смерті кудись попадає, а не через 3дня, 10років чи 2000років
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 14:28 #2032356   #54
Willi
Активний учасник
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
це місце на стільки мало конфігурує в Біблії, що ви дійшли до такого твердження?
його не правильно інтерпретують.


Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
з ваших слів получається: їж, пий, гуляй, вбивай, кради, блуди, перелюбствуй, наживайся і все тільки для себе, а завтра ти тупо заснеш і все класно.
приблизно десь так і є


Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
До чого призведе таке бачення?
це бачення все ж краще від того яке панувало в середньовіччі, через праці Фоми Аквінського і інши "просвітителів".

На всіх і так очікує пекло, то для чого ті кляті грішники будуть дихати із нами одним повітрям, ми пришвидшимо їх посмертну участь в пеклі відправивши їх туди вже прямо сьогодні, після засідання священного суду інквізиції.

Проте ми не хочемо щоб проливалась кров, тому ми будемо їх попросту спалювати та й не своїми руками, щоб не казали що ви виродки тирани і деспоти, а руками короля королеви, князів...

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
Подумайте кому вигідне таке бачення і від якого духа воно походить?
ВИставляння Бога жорстоким тираном і деспотом який знаючи все наперед, створив вогняне пекло щоб люди вічно в ньому смажились і страждали, вигідно саме Сатані.

Безсмертя і пекло це наклеп на Люблячого і Справедливого Бога, який звів Диявола ще в Едемському саду, кажучи ні, не помрете, але будете як боги.....

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
Христос розпятому грішнику сказав СЬОГОДНІ зі Мною будеш у раю, тобто душа зразу після смерті кудись попадає, а не через 3дня, 10років чи 2000років
в грецькому тексті не було пунктуації....

Тобто всім знайоме

Убить нельзя помиловать....

І від однієх коми змінюється вемсь зміст.

Доречі Ісус попав в Рай тільки на 43 день після смерті..............

Востаннє редагував Willi: 12.09.2012 о 14:29. Причина: Пізніше додано
Willi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 15:32 #2032416   #55
Red Baron
 
Аватар для Red Baron
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
ВИставляння Бога жорстоким тираном і деспотом який знаючи все наперед, створив вогняне пекло щоб люди вічно в ньому смажились і страждали, вигідно саме Сатані.
1) пекло не було створене для людей
2) Бог не є жорстоким а справедливим
3) Бог усе зробив для того щоб ми спаслися, віддавши Христа за нас, а вибір люди уже роблять самі. як кажеться як постелиш так і будеш спати.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
Доречі Ісус попав в Рай тільки на 43 день після смерті..............
де ж Він був по вашому між розпяттям і воскресінням? як ви кажете,- неіснував?

Востаннє редагував Red Baron: 12.09.2012 о 15:32. Причина: Пізніше додано
Red Baron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 15:34 #2032422   #56
Willi
Активний учасник
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата:
Допис від Red Baron Переглянути допис
1) пекло не було створене для людей
яКЩО Бог знаючи все наперед, що люди згрішать ще до створення Адама і Єви, прирік їх всіх на безсмертя і з посмертною участю в пеклі, то такий бог не може бути ні люблячим, ні справедливим, ні мудрим.

Цитата:
Допис від Red Baron Переглянути допис
2) Бог не є жорстоким а справедливим
Якщо справедливість виявляється у ВІЧНОМУ (міліарди міліардів років) горіння в пеклі за те що я народився грішним і на протязі відпущених мені кілька десятків років грішив, то це ніяка не справедливість.



Цитата:
Допис від Red Baron Переглянути допис
3) Бог усе зробив для того щоб ми спаслися, віддавши Христа за нас, а вибір люди уже роблять самі. як кажеться як постелиш так і будеш спати.
тотбо Бог прагне щоб до нього приходили і любили щоб через страх перед вічними муками???

Дєвушка полюбіть меня всім серцем і всією душою бо в іншому випадку я вас буду знущатися над вами на протязі всього життя піддаючи вас різного роду питкам.....
Willi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 15:46 #2032425   #57
Red Baron
 
Аватар для Red Baron
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
в грецькому тексті не було пунктуації....

Тобто всім знайоме

Убить нельзя помиловать....

І від однієх коми змінюється вемсь зміст.
коми, крапки, знаки оклику - це особливості нашої мови і додають лише інтонацію. євреї, китайці з арабами і до сьогодні не використовують знаки пунктуації,-і що? їх ніхто не розуміє?

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
яКЩО Бог знаючи все наперед, що люди згрішать ще до створення Адама і Єви, прирік їх всіх на безсмертя і з посмертною участю в пеклі, то такий бог не може бути ні люблячим, ні справедливим, ні мудрим.


Якщо справедливість виявляється у ВІЧНОМУ (міліарди міліардів років) горіння в пеклі за те що я народився грішним і на протязі відпущених мені кілька десятків років грішив, то це ніяка не справедливість.





тотбо Бог прагне щоб до нього приходили і любили щоб через страх перед вічними муками???

Дєвушка полюбіть меня всім серцем і всією душою бо в іншому випадку я вас буду знущатися над вами на протязі всього життя піддаючи вас різного роду питкам.....
ви коли купуєте телефон, то ви від нього щось очікуєте, але тут він взагалі відмовляється виконувати свої ф-ції (живе своїм життям). які ваші дії? мабуть до грунту. і хіба це буде не справедливо?

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
яКЩО Бог знаючи все наперед, що люди згрішать ще до створення Адама і Єви, прирік їх всіх на безсмертя і з посмертною участю в пеклі, то такий бог не може бути ні люблячим, ні справедливим, ні мудрим.
ви памятаєте Адама але забуваєте мету приходу Христа. дивіться на все глобальнота в сукупності і зрозумієте Бога

Востаннє редагував Red Baron: 12.09.2012 о 15:46. Причина: Пізніше додано
Red Baron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 15:55 #2032439   #58
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
яКЩО Бог знаючи все наперед, що люди згрішать ще до створення Адама і Єви, прирік їх всіх на безсмертя і з посмертною участю в пеклі, то такий бог не може бути ні люблячим, ні справедливим, ні мудрим.
А з чого ви взяли, що Адам і Єва в пеклі? Вони мали багато часу для покаяння.
Цитата Якщо справедливість виявляється у ВІЧНОМУ (міліарди міліардів років) горіння в пеклі за те що я народився грішним і на протязі відпущених мені кілька десятків років грішив, то це ніяка не справедливість.
Знов дурниці несете! Грішник САМ вибирає собі життя без Бога, а отже в пеклі!
Цитата тотбо Бог прагне щоб до нього приходили і любили щоб через страх перед вічними муками???
Бог не цього прагне, ви зовсім не знаєте Бога!
Цитата Дєвушка полюбіть меня всім серцем і всією душою бо в іншому випадку я вас буду знущатися над вами на протязі всього життя піддаючи вас різного роду питкам.....
Ну й вигадаєте дурню
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 16:04 #2032444   #59
Willi
Активний учасник
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата:
Допис від Red Baron Переглянути допис
оми, крапки, знаки оклику - це особливості нашої мови і додають лише інтонацію. євреї, китайці з арабами і до сьогодні не використовують знаки пунктуації,-і що? їх ніхто не розуміє
Он ответил ему: "Истинно говорю тебе сегодня: ты будешь со мной в Раю".
(Лук.23:43)


И сказал ему Иисус: Истинно говорю тебе: сегодня со Мною будешь в раю.¶
(Лук.23:43)

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Red Baron Переглянути допис
ви коли купуєте телефон, то ви від нього щось очікуєте, але тут він взагалі відмовляється виконувати свої ф-ції (живе своїм життям). які ваші дії? мабуть до грунту. і хіба це буде не справедливо?
пРАвильно, біблія і пише що плата за гріх - це смерть, а не вічні муки.

Той хто свдомо грішив і відкинув викупну жертву Христа, той буде просто знищений.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Red Baron Переглянути допис
ви памятаєте Адама але забуваєте мету приходу Христа. дивіться на все глобальнота в сукупності і зрозумієте Бога
Ісус прийщов щоб дати всім можливість спастися і останнього длня воскреснути із земного пороху і житти вічно не знаючи ні горя, ні розчарування, ні смерті.

Востаннє редагував Willi: 12.09.2012 о 16:04. Причина: Пізніше додано
Willi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 16:09 #2032447   #60
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Харизмати і п"ятидесятники - хто вони такі?

Цитата
Допис від Willi Переглянути допис
Он ответил ему: "Истинно говорю тебе сегодня: ты будешь со мной в Раю".
(Лук.23:43)


И сказал ему Иисус: Истинно говорю тебе: сегодня со Мною будешь в раю.¶
(Лук.23:43)
Ви думаєте шо обидва варіанти однаково логічні? По вашому Ісус кожен раз перед промовою повідомляв, що ця промова відбувається саме сьогодні? Думаєте, що хтось міг не зрозуміти і подумати, що він говорив вчора чи завтра?
Цитата пРАвильно, біблія і пише що плата за гріх - це смерть, а не вічні муки.

Той хто свдомо грішив і відкинув викупну жертву Христа, той буде просто знищений.
Ви озвучили мрію кожного закоренілого грішника! Ось так диявол ловить людей, - заспокоює їх щоб грішили без хвилювань!
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pharaon (20.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
п"ятидесятники, харизмати



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:53.