Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Смисл фарбування в синьо-жовте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.07.2014, 17:32 #2418602   #61
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
Ingenue А в яких акціях ти взагалі брала участь?
Так і не почув ідей і пропозицій на рахунок мостів.
В нашому селі фарбували міст в основному пацани по років 16. який вдітька воїнкомат. от через то і кажу шо ти трусиш шось в чому взагалі не розбираєшся.Хай навіть 20 років. Він зараз без служби має місяць в форсаваному режимі напрягаись в якійсь військовій частині і зразу в гарячу точку?Почала з естетики кольорів а зїхала на воєнкомат і шо треба йти воювати. Влом вийти на двір і взяти участь в "безглуздих акціях" то і далі сиди дома але при тому не треба робити лохами тих хто шось робить
Які мости? Нахрена вони мені , коли люди не мають що їсти ,де жити і невідомо чи взагалі завтра будуть жити.
Я тут ніколи не хвалилась і хвалитись не збираюсь .Один раз відповіла скільки минулого місяця перерахувала на благодійність і то викликалу бурю нєгодованія.
Вважай що я нічого не роблю, а ти молодець, бо покрасив міст .
Коли тобі було 16 років в вашому селі не було мостів?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис

Та в тому то й різниця - в тебе чоловік, діти, а я холостяк, живу сам, для себе, коли виходить то для міста. От і хотів поради - як з такою великою сімєю стільки встигати?
Дуже легко , діти граються на подвірї, я з планшетом на лавочці, могла б вишивати, але не вмію.
Чоловік на роботі, мама готує їсти, прибирає інша людина.
Деколи ходимо гуляти в парки, кафе, раніше щодня , зараз рідше , бо в чоловіка є робота, а мені одній з дітьми важко.Думаю між 5, 5 дописами в день це можливо встигнути).
Вчись, пберіт )

Востаннє редагував Ingenue: 12.07.2014 о 17:33. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
kookla (12.07.2014), vitoka (13.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 17:53 #2418610   #62
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Дуже легко , діти граються на подвірї, я з планшетом на лавочці, могла б вишивати, але не вмію.
Чоловік на роботі, мама готує їсти, прибирає інша людина.
Деколи ходимо гуляти в парки, кафе, раніше щодня , зараз рідше , бо в чоловіка є робота, а мені одній з дітьми важко.Думаю між 5, 5 дописами в день це можливо встигнути).
Вчись, пберіт )
Та чого тут вчитись? Я не хочу такої жінки яка вишивати не вміє, діти самі граються, мама їсти готує, а щоб в хаті було прибрано треба наймичку тримати...
Зате моя жінка дууууже сильно переживає за людей які не мають чого їсти, пишучи на форумі...
Ще й жаліється як їй одній важко! Це треба вміти так
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Virty (13.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 17:58 #2418611   #63
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не знайшла такої басні
Соррі, дещо назву наплутав. Вона називаєтьтся "Обезьяна"
Как хочешь ты трудись;
Но приобресть не льстись
Ни благодарности, ни; славы,
Коль нет в твоих трудах ни пользы, ни забавы.

Крестьянин на заре с сохой
Над полосой своей трудился;
Трудился так крестьянин мой,
Что градом пот с него катился;
Мужик работник был прямой.
Зато, кто мимо ни проходит,
От всех ему: спасибо, исполать!
Мартышку это в зависть вводит.
Хвалы приманчивы, - как их не пожелать!
Мартышка вздумала трудиться:
Нашла чурбан, и ну над ним возиться!
Хлопот
Мартышке полон рот:
Чурбан она то понесет,
То так, то сяк его обхватит,
То поволочет, то покатит;
Рекой с бедняжки льется пот;
И, наконец, она, пыхтя, насилу дышит:
А всё ни от кого похвал себе не слышит.
И не диковинка, мой свет!
Трудишься много ты, да пользы в этом нет


Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
, а от єдиний міст в Тернополі який синьо-жовтий так сильно сколихнув свідомість
Та не конркетно в тому мості діло. Просто він був останнім прикладом. А то он зараз почалась мода перемальовувати назви міст в синьо-жовтий колір. Вже й дитячі майданчики бачив на живова, хоча може просто збіг.
Тобто вже явне перегинання палки і шароварщина. Якось воно вже не логічно виглядає. От в чому саме резон фарбування різних конструкцій в синьо-жовтий колір?

Востаннє редагував erazel: 12.07.2014 о 17:58. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (12.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 18:11 #2418616   #64
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та чого тут вчитись? Я не хочу такої жінки яка вишивати не вміє, діти самі граються, мама їсти готує, а щоб в хаті було прибрано треба наймичку тримати...
Зате моя жінка дууууже сильно переживає за людей які не мають чого їсти, пишучи на форумі...
Ще й жаліється як їй одній важко! Це треба вміти так
пберіт,вже не виплітай ) я тоже вишивати не вмію, діти теж самі переважно бавляться в всякі ігри,цікаві їм обом, якщо б я жила з мамою, то я б хотіла,щоб вона готувала їсти чи прибирала, в якості компенсації ,що я терплю її повчання і репліки по поводу і без , тоді я б мала більше часу навіть на той самий форум чи нігті намалювати, приміром. Якщо людина може організувати свій побут таким чином, що всі приглянуті, нагодовані і вислухані , і ,при тому, має достатньо часу на себе - то честь їй і хвала, і не домальовуй те, про що не в курсі
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (12.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 18:31 #2418620   #65
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ще й жаліється як їй одній важко! Це треба вміти так
це що ще за дурниці ?

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Мартышке полон рот:
Чурбан она то понесет,
То так, то сяк его обхватит,
То поволочет, то покатит;
Рекой с бедняжки льется пот;
И, наконец, она, пыхтя, насилу дышит:
А всё ни от кого похвал себе не слышит.
И не диковинка, мой свет!
Трудишься много ты, да пользы в этом нет[/I]

Та чого ж суспільство ,більшість схвалили ,накидали за годину 4 тис ,чи скільки там

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
якщо б я жила з мамою, то я б хотіла,щоб вона готувала їсти чи прибирала, в якості компенсації ,що я терплю її повчання і репліки по поводу і без , тоді я б мала більше часу навіть на той самий форум чи нігті намалювати, приміром
Я не хочу щоб мама готувала нам ,а тим більше прибирала ,вона сама ще як ми спимо ,з самого ранку приносить баняки з їжею.

Востаннє редагував Ingenue: 12.07.2014 о 18:31. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 19:40 #2418657   #66
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Та не конркетно в тому мості діло. Просто він був останнім прикладом. А то он зараз почалась мода перемальовувати назви міст в синьо-жовтий колір. Вже й дитячі майданчики бачив на живова, хоча може просто збіг.
Тобто вже явне перегинання палки і шароварщина. Якось воно вже не логічно виглядає. От в чому саме резон фарбування різних конструкцій в синьо-жовтий колір?
Я не вважаю що зараз вже настав той час коли синьо-жовтий колір всім набрид. Можна сказати що ми провели соцопитування - більшість проїжджаючих дуже позитивно відреагували на те що ми робили! Чесно кажучи жодної людини яка б нас не підтримувала ми не застали! І це при тому що на мості створювались корки але все одно ніхто не сварився, всі чемно стояли в колоні шукаючи пару гривень. Як бачимо є люди які проти але їх відсоток не великий.
Можна опитування додати! На форумі як бачимо більший відсоток людей негативно налаштований але я все ж вірю...
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
пберіт,вже не виплітай ) я тоже вишивати не вмію, діти теж самі переважно бавляться в всякі ігри,цікаві їм обом, якщо б я жила з мамою, то я б хотіла,щоб вона готувала їсти чи прибирала, в якості компенсації ,що я терплю її повчання і репліки по поводу і без , тоді я б мала більше часу навіть на той самий форум чи нігті намалювати, приміром. Якщо людина може організувати свій побут таким чином, що всі приглянуті, нагодовані і вислухані , і ,при тому, має достатньо часу на себе - то честь їй і хвала, і не домальовуй те, про що не в курсі
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
це що ще за дурниці ?
Та ясно що дурниці пишу, це я вас тролю щоб ви зрозуміли! Це ж якщо в мою сторону писати - а краще б воювати йшов то ці ж слова треба написати до всіх хто виклав свої фото! Чи відпочивати за кордоном чимось краще ніж те що я зробив? Аналогічно треба домахувати всіх хто щось купляв останнім часом, бо краще б вони на військо гроші кинули, правда?


Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я не хочу щоб мама готувала нам ,а тим більше прибирала ,вона сама ще як ми спимо ,з самого ранку приносить баняки з їжею.
Певно ти просто дуже смачно готуєш
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 19:41 #2418658   #67
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Смисл фарбування є як мінімум в тому,щоб зверху не клеїли рекламок і не малювали з балончика всяких написів.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Martin (12.07.2014), pberit (12.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 19:49 #2418661   #68
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
а ясно що дурниці пишу, це я вас тролю щоб ви зрозуміли! Це ж якщо в мою сторону писати - а краще б воювати йшов то ці ж слова треба написати до всіх хто виклав свої фото! Чи відпочивати за кордоном чимось краще ніж те що я зробив? Аналогічно треба домахувати всіх хто щось купляв останнім часом, бо краще б вони на військо гроші кинули, правда?
Я запитала де я жалілась як мені одній важко ,покажи цитату?
Не всіх домахува,а тих що били себе в груди ,що підуть на війну добровольцями ,здається 6 березня тема про крим.
Або що потрібно обовязково воювати ,я так розумію чужими життями ,якщо самі участь в цьому від початку не збирались приймати.


і так,якби я вважала що треба воювати і ,знаючи, що там солдати голодні ,голі босі,не мають ні касок ні бронежилетів ,мені було би соромно купувати собі щось таке що не є необхідним
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 20:00 #2418672   #69
saymon
Guest
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Спочатку задався тим же питанням. Але потім, коли побачив в якому стані перебувають ті знаки на вїздах в Тернопіль і мости, всю ту фарбу яка кавалками полущилася, і фарбували їх ще мабуть за часів СРСР, то зрозумів що ініціатива дуже навіть ок.
Чинушам же не до того, вони землі дерибанять і собі хати будують, добре хоч людям не заборонили привести візитні карточки міста до людського стану, бо могли би.

Тобто фарбування підтримую повністю. Яким кольором то діло десяте.
 
Подякували 4:
Манюня (13.07.2014), Сомбра (12.07.2014), ScottishAngel (12.07.2014), vitoka (13.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 20:05 #2418674   #70
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Пречитав, кому не подобається хай перфарбовують в сіре, хулі спорити? Чи питання тільки в кольорі?
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
lesjok (13.07.2014), switch (24.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 20:08 #2418675   #71
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Пречитав, кому не подобається хай перфарбовують в сіре, хулі спорити? Чи питання тільки в кольорі?
Так ,тільки в кольорі саме заради нього і перемальовують,а не заради того щоб привести в порядок.
Йди попробуй перемалюй синьожовте в сіре ,потім сфоткаєшся покажеш свої ручки в гіпсі )
Ingenue зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
kookla (12.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 23:17 #2418752   #72
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Мдя, така дрібниця, а зробили срач.
Стидалибися

Додано через 2 хвилини
Цитата Так ,тільки в кольорі саме заради нього і перемальовують,а не заради того щоб привести в порядок.
Тобі, бачу, явно припікає від жовтосинього.

Востаннє редагував org100h: 12.07.2014 о 23:17. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Подякували 4:
Martin (13.07.2014), Romko_7 (13.07.2014), vitoka (13.07.2014), Джалка (12.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 11:07 #2418851   #73
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата Тобі, бачу, явно припікає від жовтосинього.
Мені припікає від фанатизму і мавпування.
Всьому своє місце.
Родичі живуть на півдні розповідали, що там міста зодягнулись в синьожовте, дівчата ходять в українських вінках, багато свідомо переходять на українську мову і вже не соромляться її, а пишаються.
Їм це дійсно потрібно, щоб показати і путіну і росії і всьому світові що хочуть бути українцями , а не новоросами.
А який сенс тут?Тут ітак все всім зрозуміло, що в кожного в хаті портрет Шевченка і в кожного другого прапор України над ліжком.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 11:19 #2418865   #74
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?


Ось і село Жовтневе підтримало тренд. Згідний, виглядає красиво. Але це вже реально стає модою, тупо модою і не більше. Як колись всі носились з Йо-Йо так тепер всі кинулись фарбувати мости у синьо-жовтий.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (14.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 11:27 #2418868   #75
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ось і село Жовтневе підтримало тренд. Згідний, виглядає красиво. Але це вже реально стає модою, тупо модою і не більше. Як колись всі носились з Йо-Йо так тепер всі кинулись фарбувати мости у синьо-жовтий.
А в чому проблема що модно фарбувати старі забори? Я розумію якби там моду на куріння ти осудждував, але в даному випадку ніякої проблеми не існує, хіба в твоїй голові )
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Martin (13.07.2014), pberit (13.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 12:27 #2418903   #76
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Проблеми нема, як звичайний тренд це дуже навіть круто. Тут більше зіграв роль ЧАС В КОТРИЙ ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ. Тобто пофарбувати міст і допомогти армії/добровольцям це дещо різні речі з точки зору патріотизму та користі державі. ось до чого я більше вів. Тобто, особисто як на мене, дещо не в те русло направили енергію молоді.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 12:41 #2418909   #77
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Проблеми нема, як звичайний тренд це дуже навіть круто. Тут більше зіграв роль ЧАС В КОТРИЙ ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ. Тобто пофарбувати міст і допомогти армії/добровольцям це дещо різні речі з точки зору патріотизму та користі державі. ось до чого я більше вів. Тобто, особисто як на мене, дещо не в те русло направили енергію молоді.
нє стоп не сходиться. там люди жаліються на жовто блакитний бо "ріже очі" краще хай буде сірий але від кольору прапору верне...доречі забув написати Ганьба!за такі слова.
якшо ти не помітив, там зараз і гроші на армію збираються і на біженців і на хворих дітей...якшо тебе не влаштовує шо це типу марна робота то проблеми нема бо робота не марна, якби пофарбували міст який шойно пофарбований класний і взагалі все сексуально то це одне а вже як народ взявся за фарбування іржавих перил і знаків в місто ну то бог з ним хай фарбують. Ти ж не починав тема "в нас іржаві мости,галімі вивіски, народ треба шось робити" нє, тебе вбило бо народ запалився ідеєю шось робити хай навіть і з перебором.
до теми енергії молоді...от ті шо і долучаються до таких заходів вони переважно беруть участь в купі всього для підтримки хоча б морального духу в державі...а дехто обмежується упрьоками і лажанням.
є пропозиція точніше дві.
якшо ріже очі жовто-блакитний зберіть лв пофарбуйте в який душа бажає. або перерахйте гроші в якийсь фонд.
а якшо харить шо народ робить всьо на марно і зараз це не актуально то пропоную вийти і показати своїм прикладо м шо ж то актуального такого зробити, я підтримаю,прийду і потисну руку
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 13:17 #2418927   #78
Virty
Учасник
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
добре хоч людям не заборонили привести візитні карточки міста до людського стану, бо могли би.
+
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ось і село Жовтневе підтримало тренд. Згідний, виглядає красиво. Але це вже реально стає модою, тупо модою і не більше. Як колись всі носились з Йо-Йо так тепер всі кинулись фарбувати мости у синьо-жовтий.
+
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Якщо ж вже так горить таке робити і надалі, то добавляйте просто якогось різноманіття. От і все.
-

А тепер... 5 копійок. Постараюсь коротко як зможу

В загальному вся ця тема із самого початку сформульована не зовсім точно.
Сенс не в кольорі, і не у фарбуванні, а в тому з яких спонукань це все було зроблено. (і навіть суто не на прикладі горбатого моста!, а взагалі).

Те, що люди мають бажання, щось зробити - це добре.
Те, що вони просто повторюють за всіма саме зараз (а не попередніх 22 роки) без фантазії - це погано.
Але краще, ніж нічого - це справді так.

Думаю, що цих трьох тез ніхто не заперечить.

Але хоч раз попробуйте поставити себе на чиєсь місце!!
- Зібрати гроші, відірвати свою сраку від дивана, вийти на жару, потрати свій час і сили на от те все - то тоді вже мало задумуєшся над ДИЗАЙНОМ!!
- Люди мають бажання щось зробити, але не мають фантазії, ну то що ж.. за це їх проклинати і ганити. Не всім бути ідеальними, і все вміти.

Добре що хоч влада дозволила.
А, Дєцко, те, що ти пишеш, то вже якась маячня, вірніше вибади!
Звісно, було в добре як в Європі, запросити архітекторів, які б зробили проект нового фарбування ітд, ітп.
Але що маємо. Чомусь ТВОРЧІ люди, болт забили на мости. А влада - тим більш! - і нарешті люди це усвідомили, що сподіватись можна лиш на свої сили.

І ще. Я в шоці. Якщо так почати кожного опитувати, який міст вони би хотіли, то ще його років з 20 би не було пофарбовано!!! бо всі б тільки пересварились.
От так і всюди в державі є. Бо кожен знає лиш СЕБЕ, свою думку, і чхати на всіх інших.

Цитата А тепер ліричний відступ.
Містечко Дрезден (Німеччина). Було сильно зруйноване під час війни. Зараз відбудовується. І якщо глянути на центр міста, то ніколи не скажеш, що будівлі там побудовані в межах останніх 5-10 років. Бо будують, не аби дешевше, а щоб відповідало загальному духу архітектури міста.
Влада влаштовує тендери, і головне, проекти нових будинків викладають в міських газетах, щоб люди могли їх оцінити.

Але нам ще до того далеко. Як і до Європи.
Не в майданах і кольорах справа, а в людях.
Здається, Черчілль казав:
"Як жаль, що люди, які знають як керувати державою, надто зайняті іншими справами"

Востаннє редагував Virty: 13.07.2014 о 13:30.
Virty зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (16.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 13:17 #2418928   #79
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Тобто, особисто як на мене, дещо не в те русло направили енергію молоді.
А куди ти направив свою енергію?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2014, 13:24 #2418930   #80
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Смисл фарбування в синьо-жовте?

Еразєль тролить всіх тут блін.
Цитата Тобто, особисто як на мене, дещо не в те русло направили енергію молоді.
Добре, що молодь хоть чимось займається! Я фігєю, чо вопше назва теми не "чого лєві люди пофарбували міст?".
Всі-всі платять податки, за ті податки мають утримувати і міст, і фарбу на нього. А тут народ сам зібрався, сам всьо покрасив, їм ніхто не заплатив за роботу. Волонтерство нині в моді, але ж не за держслужби має хтось працювати, поки ті отримують зарплати.
Чо синьо-жовтий? Бо не синьо-біло-червоний! Аби діти йшли і питали "чо воно таких кольорів?" - "бо це кольори українського прапору" і вони здитинства знали.
Спекулюють на жовто-синій темі продавці на базарах, котрі завищують ціни на сувеніри тоді, коли зростає попит, а це нормальне явище! Це просто гарно і так має бути!

Додано через 5 хвилин
Цитата Родичі живуть на півдні розповідали, що там міста зодягнулись в синьожовте, дівчата ходять в українських вінках, багато свідомо переходять на українську мову і вже не соромляться її, а пишаються.
Їдь до своїх родичів!
Цитата А який сенс тут?Тут ітак все всім зрозуміло, що в кожного в хаті портрет Шевченка і в кожного другого прапор України над ліжком.
А який сенс приймати душ щодня? З людиною, котра питає нашо фарбувати іржавий міст, нема про шо говорити. Тупість питань зашкалює.

Востаннє редагував kookla: 13.07.2014 о 13:24. Причина: Пізніше додано
kookla зараз поза форумом  
Подякували 6:
Andrik84 (13.07.2014), Martin (13.07.2014), pberit (13.07.2014), ScottishAngel (15.07.2014), SPASuka (24.07.2014), Virty (13.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:59.