Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Приватбанк переходить у власність держави

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.12.2016, 22:27 #2669065   #41
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Для себе усвідоми давно, якщо влада говорить не панікувати і що все буде добре чи що долар буде по 12, то знаю, що треба розуміти все дзеркально навпаки. Так і з приватом, ці всі демагогії, що приват буде працювати як працював і ще краще, просто смішать, наша держава не вміє щось робити добре, хіба націоналізовувати щось.
Тому сьогодні зняв робочі гроші(скільки ліміт дозволив) і перевів на інший рахунок в іншому банку і тепер більше 4к на приватівських рахунках тримати не буду, так як в лотерею з державою грати не хочеться.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (21.12.2016), roma22101987 (20.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2016, 22:32 #2669067   #42
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Гонтпрьова казала не панікувати і все буде добре і навіть ще краще

головне не забирати свої гроші , а на оборот нести у банк
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2016, 22:33 #2669068   #43
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Щось мені не дуже подобається, що коїться. Тепер треба борги за Приват віддавати державі??
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2016, 22:39 #2669069   #44
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
В цій ситуації обідно одне, втрачається шикарний сервіс онлайн-розрахунків ((( Я собі просто не уявляю як це я знов маю йти в касу банку щоб здійснити якийсь платіж. Поки одні знімають, я навпаки поповнюю, щоб оплатити деякі рахунки.
Що не говорити, цей банк створив найдружелюбнішу для користувача систему онлайн-платежів, він навіть автоматично рахунки міняв мені у платіжках коли їх змінювала організація в яку здійснюється оплата.
Котиться такий сніжний ком, що онлайн-розрахунки може бути найменшим за чим шкодуватимеш.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
amddir (20.12.2016), volpast (20.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2016, 22:57 #2669072   #45
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

на мою думку банк, який найскоріше запиляє подібний онлайн сервіс, виграє дану битву і як приз, отримає гроші всіх людей, які раніше проганяли їх через приват
Я ще маю онлайн сервіс від Альфа Банку. Ну, це як зрівняти жигулі 2101 і наприклад мерседес W210. Але працює. Багато банків мають свої додатки (навіть Ощадбанк, ги-ги). Просто їх не рзрекламували. Допиляє той самий Альфа банк свій сервіс, вийде в фінал ))
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (20.12.2016), volpast (20.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2016, 23:29 #2669075   #46
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
на мою думку банк, який найскоріше запиляє подібний онлайн сервіс, виграє дану битву і як приз, отримає гроші всіх людей, які раніше проганяли їх через приват
Я ще маю онлайн сервіс від Альфа Банку. Ну, це як зрівняти жигулі 2101 і наприклад мерседес W210. Але працює. Багато банків мають свої додатки (навіть Ощадбанк, ги-ги). Просто їх не рзрекламували. Допиляє той самий Альфа банк свій сервіс, вийде в фінал ))
Приват банк це шарашкіна кантора і при чому давно. Купу років тому коли вони ввели плату за реєстрацію в приват24 (2 гривні) вони потерли мій профіль, і коли я звязався з сапортом - мені сказали шо нажать ми не можем знайти ваш обліковий запис, йдіть в банкомат і купіть за гривню логін і ше за гривню пароль, чи шось таке. Після того я зрозумів шо банк який за 2 гривні видаляє акаунт - це повний пі---ц і більше ним не користувався. Але наш люд на такі дрібниці уваги не звертає, головне шоб відділень було побільше, а відсотки по депозиту повищі

Але тим не менше приват24, особливо зараз був дуже продвинутий, обналічення чеків, оплати, комкналка, та блін перерахувати весь фенкціонал просто тяжко, і за найближчі роки я впевнений подібного ніхто не зробить. Це не тільки ПО, причому банківське, цикл розробки якого довгий, це купа інтеграцій кожна з яких може зайняти місяці.

Так шо не чекайте подібгого швидко, будем надіятись що приват все таки вистоїть, бо якшо нє то це буде "розпад СССР 2"
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (20.12.2016), ZTVR (22.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 01:12 #2669076   #47
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Котиться такий сніжний ком, що онлайн-розрахунки може бути найменшим за чим шкодуватимеш.
Дістали твої пости в цій темі. Яке твоє сране діло до того, що буде з українцями і клієнтами Привату? Може варто тобі забути цей форум і Україну? Ти звалила з України, так тепер сиди і читай новини країни, в якій знаходишся. Любиш і плачеш за Януковичем і його командою, то п*здуй в Росію. Там все добре і Володя молодець.
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 07:18 #2669078   #48
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
на мою думку банк, який найскоріше запиляє подібний онлайн сервіс, виграє дану битву і як приз, отримає гроші всіх людей, які раніше проганяли їх через приват
Я ще маю онлайн сервіс від Альфа Банку. Ну, це як зрівняти жигулі 2101 і наприклад мерседес W210. Але працює. Багато банків мають свої додатки (навіть Ощадбанк, ги-ги). Просто їх не рзрекламували. Допиляє той самий Альфа банк свій сервіс, вийде в фінал ))
Хз., Альфа банк не менш стьомний, офшорний капітал як і в кожному подібному банку ...Маю зарплатну від Райфайзена, він також активно допрацьовує свій онлайн додаток, до Привату ще дуже далеко, але за останній час Вони трохи підшаманили його(раніше глючив страшно)
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 08:10 #2669082   #49
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Хз., Альфа банк не менш стьомний, офшорний капітал як і в кожному подібному банку ...Маю зарплатну від Райфайзена, він також активно допрацьовує свій онлайн додаток, до Привату ще дуже далеко, але за останній час Вони трохи підшаманили його(раніше глючив страшно)
Аваль скорочує своїх працівників, відділення і т.д., всіх повідомляють за 2 місяці до звільнення..., багато знайомих вже пішло...
Питання по банках - хто наступний в черзі? Більше націоналізацій великих системних банків, бюджет України на 2017 рік не витримає
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 09:40 #2669086   #50
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Всі знімають гроші, а чому так? да панікьори і все таке... але це показник того як довіряють державі, репутація до с*ки і всі знають що держава тільки на**ти вміє...... одне породжує інше це замкнуте коло...
Cesar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rasalhague (20.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 09:55 #2669089   #51
nifu
Учасник
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

попереджали, писали http://forum.te.ua/showthread.php?p=2661876#post2661876
в останні дні навіть в відкритому доступі був інсайд , але не вірили. я і сам до кінця не вірив.
не буду писати свій песимізм, але буде дуже добре якщо за місяць воно все заспокоїться і не буде ніяких серйозних наслідків. напишу тільки що в деяких просто величезні гроші зависли на невідомий термін. і за це все заплатять всі, навіть ті хто з приватом ніяк не звязаний.
надіюсь все буде добре, банків багато, оплата комунальних і переказ коштів зараз є практично в кожному нормальному інтернет банкінгу, по тарифах як в приваті. є навіть сервіси переказу грошей прямо з карточки на карточку любого банку без інет-банкінгу.
до речі мені дуже не подобалось що з приватбанком не заключався нормальний договір, а просто підписувався папірець і посилання на правила на 400 сторінках які можна міняти на розсуд банку.
nifu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 10:10 #2669090   #52
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 10:26 #2669093   #53
maksym7
 
Аватар для maksym7
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Вчора ше робили термінали в магазинах, сьгодні вже перестали.
maksym7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 12:42 #2669115   #54
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Дістали твої пости в цій темі. Яке твоє сране діло до того, що буде з українцями і клієнтами Привату? Може варто тобі забути цей форум і Україну? Ти звалила з України, так тепер сиди і читай новини країни, в якій знаходишся. Любиш і плачеш за Януковичем і його командою, то п*здуй в Росію. Там все добре і Володя молодець.
Ти вже три роки, як гідність здобув, а поводититись цивілізовано не навчився.
Без паніки, президент обіцяв, що все буде добре-значить буде, не варто так псіхувати через якісь дописи в інтернеті.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 13:31 #2669118   #55
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
Вчора ше робили термінали в магазинах, сьгодні вже перестали.
Платив півгодини тому карточкою привату у фуршеті: проблем не було жодних. А з терміналів могли тупо всю готівку розібрати, в нас таке буває в день видачі зарплати в ощадбанківському терміналі кожного разу.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 13:56 #2669120   #56
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
Вчора ше робили термінали в магазинах, сьгодні вже перестали.
Деякі хитро зроблені торгаші їх "виключають", бояться, щоб платежі за товар до них з приватівських карток не загубились. Книга скарг деколи "включає" ці термінали майже миттєво. Там штраф за відмову прийняти оплату карткою стартує від 7500 грн.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 14:00 #2669121   #57
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від Cesar Переглянути допис
Всі знімають гроші, а чому так? да панікьори і все таке... але це показник того як довіряють державі
Це показник того, що недалекі бабульки та подібні їм економічні експерти вважають, що націоналізація банку передбачає блокування їхніх рахунків із тисячею гривень. А чо так вважають? Та бо он Валєра з третього під'їзду сказав, шо тре зняти, бо ж капєц!
TheGame зараз поза форумом  
Подякували 3:
KushlaVR (21.12.2016), paravozz (20.12.2016), Petro Ford (21.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 14:21 #2669122   #58
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Це показник того, що недалекі бабульки та подібні їм економічні експерти вважають, що націоналізація банку передбачає блокування їхніх рахунків із тисячею гривень. А чо так вважають? Та бо он Валєра з третього під'їзду сказав, шо тре зняти, бо ж капєц!
Не ганьбись,бо вже навіть самі тупі догнали, що відбувається.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Деякі хитро зроблені торгаші їх "виключають", бояться, щоб платежі за товар до них з приватівських карток не загубились. Книга скарг деколи "включає" ці термінали майже миттєво. Там штраф за відмову прийняти оплату карткою стартує від 7500 грн.
Капець, а ти не хитрозроблений йди зніми гроші з картки і розрахуйся готівкою, або продай долари з заначки.Навіщо тобі виводити залишок коштів, які цілком ймовірно можуть пропасти,через рахунки цих торгашів?.

Востаннє редагував Ingenue: 20.12.2016 о 14:21. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 14:26 #2669127   #59
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата Не ганьбись,бо вже навіть самі тупі догнали, що відбувається.
Кажуть, дурні думкою багатіють
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ektalion (20.12.2016), TheGame (20.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2016, 14:29 #2669132   #60
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Приватбанк переходить у власність держави

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Кажуть, дурні думкою багатіють
Ти вже мав би мати мільярдів більше ніж в коломойського.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
приватбанк



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:16.