Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2012, 07:03 #2000669   #41
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Оскільки мав відповідний настрій, і випала така можливість, зїздив вчора в Карпати. Проїхався, вже колись пройденим маршрутом, з Делятина на Пасічну, горами. Маршрут не складний, навідь у вчорашній дощ. Краєвиди, кольори, ліси, камінці, вівці, коні, довкола малина, дощ і повна відсутність людей, ... як на мене САМЕ ТЕ!!!

Декілька фото, які звичайно всього не передають (якісь вони сірі), що було насправді. Або, може, навпаки, передають, саме так, як було, просто там не помічаєш, сприймаєш якось все особливо насичено. Дивіться, коментуйте ...





















Дивно, був у горах, а емоцій - море!!!
P.S. Хто не був заздріть!!!
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 7:
ОРДА (24.09.2012), Morel (27.07.2012), NEMIROFF (27.07.2012), Romko_7 (12.08.2012), seadog (27.07.2012), Trafic (27.07.2012), Volodimir88 (27.07.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.08.2012, 00:09 #2005933   #42
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Передруковою те, що виклав для наших повністю. http://www.drive.te.ua/forum/viewtop...3&p=1427#p1427


ВИ СОБІ УЯВІТЬ, МИ ЇХАЛИ ЧЕРЕЗ ХМАРУ !!!


Цього разу вже цілеспрямовано їхав по роботі в ту сторону. Швиденько вирішивши робочі потреби, перейшли до основного, повторити пройдений маршрут Делятин-Пасічна ще раз. Благо остання робоча зустріч була в Делятині. Вислухавши настанову від місцевого диллера, що дороги там нема, та що є - вбита, і взагалі чого так їхати, коли можна асфальтом об'їхати – вирушили.

Для початку, сюди, так як далі не буде куди …


… ну якщо і буде, то тільки сир і тому подібне, і то якщо знайдемо пастуха. А сам вівцю доїти не пробував.


Вигляд, я так розумію на Яремчу…


… з тогож місця, збільшено, наскільки дозволяла моя «мильничка». Вже вдома на компюторі, максимально зблизивши цю фотографію, розгледів будівлю схожу на маркет у Яремчі. Такі ж вікна, та й реклама між рамами проглядається.


Саме на цій гірці були найкращі краєвиди як на мене. (не фотографував)


До цього думав, що тільки верба «плаче». Гарна фотка, собі поставив на заставку. Подяка фотографу.


А це вже вигляд з Синячки.


Місцеві коні, минулого тижня теж там були.


Дорогою тиняються ще корови, з дзвіночками, колоритно.


Цієї поїздки було трохи болота, великих калюж, на підйомах досить слизько. Загалом не складно. Пасажири були в захваті!!!


Взагалі погода була різною, залежно від того де і коли ми були.


Отакі от хмарки ми переїздили, десь менші, як на фото, десь більші.


По ту сторону, взагалі сонячно. Краєвиди!!! Ну не передають то фотознімки.


Характерне фото, діти – міські. Показав малину, дитина тримає, виказує якесь своє захоплення … і каже: «класно, добреньке … можна купим?». Як ножем по серці. Пояснюю, їж, можна, тут не треба купувати, не треба мати гроші. Воно якусь мить не розуміє, що можна просто взяти, їсти, і не шукати якусь тьотю, котрій треба дати гроші. Такі маленькі, а чітко і правильно розуміють, що таке і навіщо ці гроші. Шкода. В диковинку їм, тут в нас інакше, в горах інакше. Чи то, може, якось не так виховую.


Оцими гірками, ми їхали з Делятина. Дивлячись звідси аж не віриться.


Тепер вже я в захваті (я технік). Синій гриб. При розламі з жовтого, стає синім. І їсти, кажуть, можна.


Виглядає пусто, ти і природа. Насправді, якщо добре вдивлятися, можна час від часу побачити грибника. Хоча «звір» він дикий, хитрий, спритний і обережний. Фотографуванню і прирученню практично не піддається.


Хто там був, це місце не може не впізнати. Коли я тут був вперше, то в одного з учасників, тут відпав РУЛЬ!!! І думаєте були якісь емоції? Ха, все буденно, руль, якоюсь гайкою, застукали намісце … а вдома прикручу!!! Так і поїхали далі!


Гарно правда? Хоть чуть атмосферу передає. Хоча їхати не складно.


Ну, і краєвид на захід сонця в горах. Ех, ну чому невідображає тих реальних, тіней, промінчиків, переливів! Треба таки вчитись фотографувати.


Ледве скоротив фотографії до 20ти. Хотілось викласти всі, кожна чимось особлива. Дякую тим, що дочитали розповідь до кінця. Я виговорився. На коментарії більше ніж в одне слово навідь не надіюся (чогось вони мені важливі). Йду спати.

P.S. Дуже радий, що маю таку роботу, котра дозволяє трохи бачити реальний світ.
ХТО НЕ БУВ – ЗАЗДРІТЬ!!!
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 7:
Andrik84 (23.07.2013), ОРДА (24.09.2012), Maggie (14.08.2012), Minato (03.08.2012), Morel (03.08.2012), NEMIROFF (03.08.2012), Romko_7 (12.08.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.08.2012, 09:59 #2006062   #43
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Коменти зайві...дійсно красиво знято і цікаво описано, постійно підписаний на тему і завжди уважно дивлюся фото і читаю коменти автора. Не кожен зважиться їздити по горах машино....з дружиною...дітьми...можливо просто не кожен це вміє і має таку підготовлену машину.
Morel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 19:53 #2012472   #44
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Їду сьогодні, орієнтовно на 3тю годину в ліс, дивитися чи є натяк на бездоріжжя. Можу взяти для популяризації руху одненького пасажира.

Додано через 7 годин 25 хвилин
Як я не намагався, виявляється, в такому великому місті НЕРЕАЛЬНО знайти компанію для поїздки в ліс … бо ДОЩ!!! Звідси висновок, або всі настільки балувані, або не там шукав. Думаю люди на форумах сидять не для реального спілкування, і раз сидять, значить їм комфортно на теплих диванах. А тут я з дурними пропозиціями. Але це так, думки з приводу …

Стосовно нас, поїздка ВІДБУЛАСЯ, і це головне!!!

Стандартне фото, чистої машини, п'єм каву, з надією, що хтось ще доєднається.


Далі, декілька кілометрів, і ліс…


… від весняних доріг залишились тільки напрями. Все позаростало.


Їхати цікаво, так як, колій, води, болота, повалених дерев, пеньків, зовсім не видно. Зарості досить високі, щільні.


Видно що літо сухе, і всякі джипери тут не їздять.


Завдяки дощу, після нас залишається хоч якиїсь видимий натяк на дорогу.


Грунт потрохи розмокає …


Місцями, коли небачачи, так помаленьку, не спішачи, провалюєшся в мокру колію, доводиться переходити і на понижені передачі. Після нас, вже чітко видно, що там не все так просто. Фото звичайно того не передають.


Як, зрештою, не передають це …


… оце …


… це …


… і це!!!


Все таке свіже навколо, хоча і мокро, та все ж природа - СУПЕР!!!


Пасажирам НАДТО сподобалося кататися горбиками.


Емоції ШКАЛЯТЬ! З машини воно виглядає значно цікавіше!!!


Тут ще невелика прогулянка, і додому.


На все, про все, три з половиною години. Що нинішніми мірками затягує як один фільм по ТВ з рекламами. Але, як на мене, тут в рази краще!!!

Хто не був (а пропонував я багатьом, навіть особисто) – ЗАЗДРІТЬ!!!
P.S. Якщо ви можете зрозуміти про що тут я, звичайно.

Востаннє редагував shypuch: 12.08.2012 о 19:56. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 5:
Minato (12.08.2012), Morel (12.08.2012), NEMIROFF (14.08.2012), Nick. (12.08.2012), ZTVR (12.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2012, 14:35 #2014596   #45
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Трохи дощ ... якщо так продовжуватиметься, починаємо планувати спільний виїзд на пару годин, в суботу чи неділю. Можливо хтось з форумчан ризикне приєднатися. (не сильно, без шкоди для машини)

Відписуйтесь тут, або у нас на 4Х4 БЕЗДОРІЖЖЯ ТЕРНОПІЛЬ http://www.drive.te.ua/forum/viewtop...t=25&start=110
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2012, 20:37 #2018938   #46
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Збираюся на "Бережани TROPHY 2012"

Ссилка на вяленьке обговорення в нас: http://www.drive.te.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=282
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2012, 08:09 #2020406   #47
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Пишу зраненька, може ще хтось переглянувши фото, збереться і таки відвідає цей захід! Сьогодні з 12 до 16 показові точки, тобто всі учасники братимуть декілька точок, котрі добре проглядатимуться глядачами. Рекомендую. Тим більше, напливу місцевих жителів нема, все розмірено, спокійненько без штовханини.

Фото вчорашніх виїздів









Не знаю чого тут більше шкода, зламаного щеплення, чи того, що доведеться добре драяти салон, поки витягали, добряче болота туда налетіло.






Оці хлопаки красиво йшли, рівно колією, нічого не обїжджаючи.


Як він, потім, мені говорив, кліренс мають 47см! Я дурію! Мостів нема, нема чим зачіпати + 31ша гума.


Дуже не хотів це фотографувати. Шкода що така розвязка. Хлопаки з Ковеля, казали, що в них, вже комарі би всіх зажерли! Щиро дивувалися тому, що ми без антикомариних спреїв.


Це поза конкурсом, на 41шій гумі, від ГАЗ 66


Зловив шматочок природи. Вона жива, потім кудись поскакала.








Тут вже мої показові виступи. Після всіх заїздів.


Думав буде складніше, але тут хитрість, місцями їхав я тільки однією колією. Не обома.


Ті нечисленні гядачі, що залишились, побачили те що робилося раніше, але дуже помаленько, з коментарями, в моєму виконанні.


Виявилось, що не всі все ж доїхали.


Декотрих заблудших, ми витягали. Так, що мої надії на евакуатора, частково справдилися.


Сьогодні може теж поїду, але вже легковою машиною.
P.S. Хто був, докладайте фото. Хто не був заздріть!!!
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 4:
Morel (25.08.2012), Nick. (25.08.2012), Romko_7 (23.09.2012), seadog (26.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2012, 19:45 #2040171   #48
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Отак от якось сьогодні ....



Решта тут (внизу сторінки) http://www.drive.te.ua/forum/viewtop...9&p=1468#p1468

Востаннє редагував shypuch: 23.09.2012 о 20:02.
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nick. (23.09.2012), Romko_7 (23.09.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.09.2012, 20:14 #2041037   #49
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Передрукую ще тут, щоб "тутешнім" було легше дивитися, не надто, та все ж....







Більше в нас http://www.drive.te.ua/forum/viewtop...&t=49&start=40
shypuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (21.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 12:31 #2059254   #50
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Їздили на суботу возитися в Карпати. Останній пункт - гора Хом"як. Кидаю ссилку на мій звіт на Франківському форумі, так, як основне обговорення там. (кому цікаво кнопайте)

http://race-factory.com.ua/forum/ind...C%D1%8F%D0%BA/



P.S. Хто так і не зібрався поїхати - заздріть!!!

Востаннє редагував shypuch: 22.10.2012 о 19:10.
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 3:
NEMIROFF (28.10.2012), Petro Ford (22.10.2012), Romko_7 (21.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 19:19 #2060076   #51
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 20:23 #2060782   #52
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

А з середини як ГАРНО ВИГЛЯДАЛО !!!

shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2012, 12:03 #2096633   #53
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Написав для нашого drive.te.ua але копіюю тут повністю, аби шановне товариство багато не кнопало

Коротенька розповідь, до популярної сьогодні теми стосовно якості доріг, з картинками! Або як я провів день.

Вирішив я вчора зранку з"їздити додому, як кажуть поратися по господарству. Зібрався - поїхав. Дорогу перемело, вірніше останні 2кілометри - суцільний замет. Завдяки легенькому нахилу таки добрався.


Через півтори години вирішив вибиратися, проїхавши 100 метрів сів! Порозмітав сніг, виглянув в вікно, і *****їв (здивувався). Перемело мої сліди наніц! Не лишилося навідь натяку, тільки фоси поверх них. Висота снігу десь 1м. Вирішив копати, півтори години махання шуфлею і машина зрушила з місця! Взяв розгін, рванув назад і за 10 метрів сів, в свіжонаметеному снігу. Ще раз *****їв (здивувався). Передзвонив трохи, на поміч виїхали двоє "добровольців", решта готові були йти хіба пішки. Дочекався, приїхали. Перший застряг тільки з"їхав в поле, другий засів метрів через сто. (але я про це ще не знаю). До мене лишається близько 2км. Приймаю рішення копати. Досвід дався в знаки. Викопався за годину. Спустив колеса. Машина поза "дорогою" почала їхати.


Вирішив їхати не в верх, а в низ, з надією що там менше наметено. В полі снігу сантиметрів 60, не більше, місцями менше, але місцями фоси метра півтора. Перелітаєш, сніг гепається в лобове. Зупинився на прогалинці, трохи позмітав щіткою (наївний) і рушив далі ...


Розігнався, і там в кінці дороги є спуск перед поворотом, метра півтора - не більше. Влетів туди і став. Машина нахилена, двері відкрити не можу, сніг щітки з лобового не чистять. Вже не дивуюся. Вилажу через запасний вихід на кузов, і шуфлею ЗГОРТАЮ СНІГ З ЛОБОВОГО!!!


Отаким мене застав трактор, (фото не збереглося) присланий моїм татом в поміч. Завченими рухами бігом відкопою гак. А снігу десь під півтора метри. Був би трошки нижчий, було б по шию. Чіпаю трос, знову через кузов в машину і мене витягують на асфальт.


Першим ділом до "добровольців"! Приїжджаю, і застаю картину - чистять хлопаки снігозбиральною машиною сніг В ПОЛІ!!! Витягаю постраждалих, дякую за компанію, їдемо. Фото роблю на ходу, попереду машини ....


І вигляд через вікно позаду машини. Хуртелиця не припиняється. І ще, поза увагою лишився мій основний танк, але Сергія не було, тому він так і простояв пригоди в гаражі.


Якщо б до вчора, хтось сказав мені, що їхав через півтораметровий сніг, чи навіть метровий ніколи б не повірив! Далі були ще вечірні пригоди, тягання машин, бусів, переметена обїздна, фури, міліція, але то вже не до фоток було, тому розказувати не так цікаво. Але емоції шкалили.

PS хто не виїжджає зараз на дорогу - заздріть!
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 4:
elektronik (16.12.2012), ОРДА (29.10.2013), Nick. (17.12.2012), Sem (24.02.2013)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 18:34 #2144039   #54
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Давненько тут не писав. Хоча бездоріжжя зараз вистарчає. Кому цікаво про вчорашнє. Їдемо з садочку. Так би мовити буденність.

Почалося з того, що мій син каже: "тату а давай поїдемо цією дорогою" ...



.. дороги ніби й не багато, але востаннє нею їздили десь в грудні. Отож, половину ми чесно пройшли. Далі, пробував розвернутися, і злетів в рів. Копати навідь не пробував. Сиджу, милуюся краєвидами, дихаю свіжим вечірнім повітрям, розглядаю машину. Пишу на форум SOS http://www.drive.te.ua/forum/viewtop...t=307&start=20



завжди чомусь (підсвідомо) оманливо вважаю, що в L200 бампер високо, але як доведеться до справи, бампер постійно на землі, хм ...



Першим на допомогу відгукнувся tasik, доїхав, зачепив лебідкою, витягнув.



Далі, ..... : "то може ми проб"ємо ту дорогу до кінця" ? І понеслося ... Навіть, І ПОНЕСЛОСЯ!!!



Через пів години сидимо вже обоє. Чекаємо. Спілкуємось. Зголосився приїхати Mykola STARyy, трохи не доїхав, (чорна плямка справа на фото), але привіз довжелезний шнурок.



Далі по черзі сидимо, то один то другий то третій. Пробуємо виїздити, кому як вдається, хто в перед, хто назад. Mykola STARyy витворяв чудові піруети Бабаєм! Що зайвий раз, підкреслювало святковість і значущість ситуації! Мене взагалі за фаркоп причепили до ДРАКОШІ, і так виволокли.



Ще раз дякую tasik і Mykola STARyy, що не кинули на призволяще! Було весело.

PS а малий винуватець події, десь біля десятої, сказав що змерз, переліз на задню сідушку, дістав подушку, накрився покривалом і заснув!
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 6:
ОРДА (29.10.2013), KSW (12.09.2014), Minato (19.02.2013), Morel (21.02.2013), NEMIROFF (19.02.2013), Nick. (19.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2013, 17:14 #2147430   #55
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Замість епілогу ... (для тих, хто не слідкував за темою, початок тут http://www.drive.te.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=316)

Вулиці виявилися не такими і заметеними, порівняно з нашими машинами.


Хоча якщо легковою то передуто суттєво.


Але якщо ДУЖЕ добре постаратися, то можна було і застрягнути. При нагоді протестували переносну лебідку.


Ремарка: Древние греки, чтобы умилостивить Минотавра возили к нему на съедение прекрасных девушек. По дороге они вытворяли с ними такое, что по приезде к Минотавру девушки требовали продолжения банкета, шампанского и Минотавра. А Минотавр забивался в угол и кричал, что здесь лабиринт, а не проходной двор.

Те саме і в нас, в людей дороги місяцями передуто, а ми розїздилися в зад в перед.


Далі були поля.


Невдалі спроби розвернутися.


Місцями їхати дійсно важко.


Є навідь гарна фотка щойно викопаного ГАЗіка.


Евакуатор, а за одно сьогодні і каскадер. Виявляється Дракоша нормально їде і без екіпажу в кабіні. На автопілоті. Трохи вичіпив момент на відео. (прикріплю нижче)


Як завжди, бенкет після повернення. Хто має, докладіть фото.

ВІДЕО тут: http://video.yandex.ua/users/shypuch/view/23/

А так, підсумовоючи, можливо не сильно яскраво, та все ж краще на повітрі, ніж цей же час на лежачи на дивані.
P.S. Хто не був - ЗАЗДРІТЬ!!!

Востаннє редагував shypuch: 24.02.2013 о 17:24.
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Morel (24.02.2013), Nick. (24.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 08:58 #2147804   #56
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

фотки не робили, але в цю зиму намаялися, до батьків їздимо електричкою, друзі теж, але їх дуже виручив євакуатор, добре що було Каско с техассистаном в дорозі.А зараз нові випробування - ями
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 17:06 #2148178   #57
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від Olena123 Переглянути допис
фотки не робили, але в цю зиму намаялися, до батьків їздимо електричкою, друзі теж, але їх дуже виручив євакуатор, добре що було Каско с техассистаном в дорозі.А зараз нові випробування - ями
Ой! Я аж почервонів. Нарешті реклама і сюди добралася. РЕАЛЬНО оформлю Ваше КАСКО, якщо десь чітко пропишете що Ваш асістанс буде мене евакуювати з таких (чи подібних) місць як вище на фото!
shypuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Malva (20.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2013, 10:27 #2148632   #58
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Ой! Я аж почервонів. Нарешті реклама і сюди добралася. РЕАЛЬНО оформлю Ваше КАСКО, якщо десь чітко пропишете що Ваш асістанс буде мене евакуювати з таких (чи подібних) місць як вище на фото!
Бу-га-га. Або засів десь в Карпатах, лебідку розмотувати влом, бо калабаня глибиною з 33шлапак, передзвонив на асістанс - приїхали, евакуювали
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2013, 21:43 #2156395   #59
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Переважно пишу тут постфактум. Але сьогодні напишу на перед (може не наврочу). Кому цікаво: завтра ми плануємо невеличку годинну розвагу в снігах біля іподрому. На першу годину. Чи буде цікаво? Як вдасться .....

Детальніше http://www.drive.te.ua/forum/viewtop...5&p=1824#p1824

Додано через 8 хвилин
Ага, хто застрягне, не переживайте, до дороги витягнемо

Востаннє редагував shypuch: 08.03.2013 о 21:43. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2013, 08:11 #2245541   #60
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Отака от цікава розсилочка прийшла мені на пошту:

Бережани ТРОФІ 2013










Хто має можливість плануйте на дійство, минулого року було цікаво
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:47.