Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Розмитнення мото

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2012, 18:14 #2050576   #21
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
D@nZeL
Це твій байк має номер АА 16.. (дальше не запам"ятав)?
Ні, в мене ВО 1141 АА, а шо?
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2012, 20:13 #2050636   #22
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Ні, в мене ВО 1141 АА, а шо?
та нічого особливого, просто бачив біля Обнови, як хтось проїхав на схожому, як в тебе байку із такими номерами, що я вище написав...
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2012, 23:44 #2050785   #23
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
та нічого особливого, просто бачив біля Обнови, як хтось проїхав на схожому, як в тебе байку із такими номерами, що я вище написав...
на наступний раз махай руками якшо побібікаю в відповідь значить я
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2012, 08:36 #2050866   #24
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Вот є тема http://forum.te.ua/showthread.php?t=147783
тут є пару мото і до цієї людини мабуть можеш звернутися по питаннях розмитнення і пригону.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2012, 17:08 #2051245   #25
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
на наступний раз махай руками якшо побібікаю в відповідь значить я
(: договорилися! може і підкинеш по дорозі, якось)
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 07:26 #2051595   #26
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
(: договорилися! може і підкинеш по дорозі, якось)
ЯКшо будеш з собою мати хочаб шолом то обовязково підкину
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 08:52 #2051651   #27
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
ЯКшо будеш з собою мати хочаб шолом то обовязково підкину
а мене можна?
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 11:27 #2051759   #28
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
а мене можна?
Якшо на руль помістишся то без проблем
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 13:51 #2051852   #29
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
ЯКшо будеш з собою мати хочаб шолом то обовязково підкину
все, треба спеціально купити шолома, кинути в сумку, і всюди носити із собою) а раптом будеш їхати поруч... ех, теж хотів би поїздити на мотоциклу, але не в ролі пасажира...
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 21:46 #2052161   #30
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
все, треба спеціально купити шолома, кинути в сумку, і всюди носити із собою) а раптом будеш їхати поруч... ех, теж хотів би поїздити на мотоциклу, але не в ролі пасажира...
От так і роби, а знаючі люди говорять шо якшо дуже захотіти можна і в космос полетіти
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 21:51 #2052169   #31
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
От так і роби, а знаючі люди говорять шо якшо дуже захотіти можна і в космос полетіти
в космос то задалеко, а ось на гелікоптері я б політав) або замість авто чи мото, взагалі мати свій міні-вертоліт!
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 22:06 #2052183   #32
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
в космос то задалеко, а ось на гелікоптері я б політав) або замість авто чи мото, взагалі мати свій міні-вертоліт!
ти не шариш, ніщо не зрівняється з відчуттями які ти отримуєш після того як обматюкаєш чергового підрізавшого тебе консервовода
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 22:16 #2052187   #33
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
ти не шариш, ніщо не зрівняється з відчуттями які ти отримуєш після того як обматюкаєш чергового підрізавшого тебе консервовода
ні, матюкати погано, бо за кожне гниле слово, яке вийшло із уст наших, ми дамо відповідь... краще потерпіти і спокійно поїхати, куди потрібно.
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 22:46 #2052210   #34
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
ні, матюкати погано, бо за кожне гниле слово, яке вийшло із уст наших, ми дамо відповідь... краще потерпіти і спокійно поїхати, куди потрібно.
Ну дивися, але у тебе напевне будуть інші відчуття. Коли усвідомиш, що це могла бути твоя остання хвилина. Та і машину водять хто попало, вони на дорозі крім себе ніпрокого недумають.
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 09:39 #2052408   #35
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
ні, матюкати погано, бо за кожне гниле слово, яке вийшло із уст наших, ми дамо відповідь... краще потерпіти і спокійно поїхати, куди потрібно.
Цікаво на скільки тебе хватить


і так Білий) матюкатись ноно!
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 10:01 #2052438   #36
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
і так Білий) матюкатись ноно!
Будьмо уважні
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2012, 14:32 #2052652   #37
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
Цікаво на скільки тебе хватить
хоч навіть якби я нічого не говорив, але всередині, в думках лихе думав про тих людей, то не на довго би мене хватило! бо що є на серці, те й уста промовляють... але коли в мене мир на серці, то в будь-яких ситуація, я буду говорити те, що нікого не образить і нікому не нашкодить. єдине, що мені жаль, тих, хто підрізає і порушує правила, бо й і з ними може статись така халепа...

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Ну дивися, але у тебе напевне будуть інші відчуття. Коли усвідомиш, що це могла бути твоя остання хвилина. Та і машину водять хто попало, вони на дорозі крім себе ніпрокого недумають.
ну, про останню хвилину, то на все є воля Божа. а про тих, хто водять машину як попало, то повторюся, жаль їх, бо вони купляють права, правил не знають, і тим самим викликають на себе біду... потрібно мати повагу до інших учасників дорожнього руху, а особливо до велосипедистів і мотоциклістів, бо я знаю та й ви напевно теж, що цього нема, не поважають людей на двох колесах. я це не про всіх автомобілістів говорю, а в загальному.

Востаннє редагував MT15: 10.10.2012 о 14:32. Причина: Пізніше додано
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2012, 09:52 #2053951   #38
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Прошу пробачення в сердечних ВІРЯН, але придставте собі ситуацію. Підрізає вас припустим машина, стає і ви мирно як книжка пише з добром в серці вислуховуєте його зауваженя, і розїжджаєтесь. Ситуація номар 2 їду я чи хтось менш віруючитй і менш теплячіший, підрізають мене, я стаю кажу все, що про нього думаю, а як тре то приміняю невелику фізичну слу шоб деяке чмо поняло як йому їздити.
А далі саме інтересне після того як ви покивали гривою і чесні перед Богом, це чмо з понтами валить далі і на наступному перехресті збиває дитину! А піля моїх процидур він, або киває башкоб і ховає спої панти або принамі задумаєшться чи варто так ганяти вдруг попаде на ще бішого психа і взагалі вивизуть вліс і ..... Після чого їде помаліше і встигає затормозити перед дитиною яка іде втой час на пішоході.
ОСЬ ТЕПЕР СКАЖІТЬ У КОГО БІЛЬШИЙ ГРІХ?
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2012, 11:53 #2054038   #39
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Розмитнення мото

то ви хлопці шось не в ту степь погнали, треба бути просто тихим мирним і мотики розмитнювати
або робити так
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (12.10.2012), Prescout (12.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2012, 13:56 #2054115   #40
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Розмитнення мото

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Прошу пробачення в сердечних ВІРЯН, але придставте собі ситуацію. Підрізає вас припустим машина, стає і ви мирно як книжка пише з добром в серці вислуховуєте його зауваженя, і розїжджаєтесь. Ситуація номар 2 їду я чи хтось менш віруючитй і менш теплячіший, підрізають мене, я стаю кажу все, що про нього думаю, а як тре то приміняю невелику фізичну слу шоб деяке чмо поняло як йому їздити.
А далі саме інтересне після того як ви покивали гривою і чесні перед Богом, це чмо з понтами валить далі і на наступному перехресті збиває дитину! А піля моїх процидур він, або киває башкоб і ховає спої панти або принамі задумаєшться чи варто так ганяти вдруг попаде на ще бішого психа і взагалі вивизуть вліс і ..... Після чого їде помаліше і встигає затормозити перед дитиною яка іде втой час на пішоході.
ОСЬ ТЕПЕР СКАЖІТЬ У КОГО БІЛЬШИЙ ГРІХ?
не нам з вами визначати в кого більший чи менший гріх, гріх - є гріх... наступне: а ви впевнені, що та людина, на яку ви нагримали, вас послухає, і так поступати більше не буде?? Те як вона їздить залежить тільки від неї. а може після вашої "розмови" вона ще більше розлютиться, і ще більше навмисно буде робити шкоду на дорозі? коли потрібно, то говорити, адже можна спокійно їй пояснити, що вона поступила не правильно, бо "лагідна відповідь гнів відвертає, а слово вразливе гнів підіймає". Не думаю що крик зможе це зробити. І якщо ця людина прийме зауваження, визнає свою помилку, то буде вже їздити обережніше, але це все залежить від неї самої. Ми нікого перевиховувати не зможемо...
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:47.