Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.06.2007, 01:22 #346864   #81
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Сьогодні був Паві, а саме на літній площадці і мені стало дійсно шкода і мені стало дійсно шкода бідного офіцанта Руса, мало того що народу була ціла кучат, так щей сиділа кучка биків і постійно намагалися показати які вони сі моднєчі: та короче пиво замовив шо так довго? Ти нам столи протри, а то ми тут насмітили! Е шеф можна пива! Шо це ху..., чого так довго готується? Але офіцян виявися толерантний і все досит культурно пояснив. Не знаю я би не витримав. Тепер скажіть як до такого клієнтаставитися норм, я розумію що клієнт завжди правий, але будьте толирантні і до вастак само будуть відноситися. В мене наприклад майже ніколи не було проблем з обслуговуваням, а якщо були то вони швидко вирішувалися і мені приносили вибачення. Не знаю чи була пропозиція поставити на літній площадці якісь колинки і щоб там лунала якась нейтральна музика(тільки не шансон і не попса), якщо вже така пропозиція була то сорі.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Старий 14.06.2007, 15:25 #347024   #82
viva
 
Аватар для viva
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
FortYear
тєма совка розкрита, гілку можна закривати
Тема як раз і не розкрита. Шановні, ми забуваємо про те, що ті, хто нас обслуговують - це ЛЮДИ. Це фігня, що ми там щось з себе представляємо, по великому рахунку - всі ми рівні, і ті, що роблять замовлення, і ті, хто нас ообслуговують. Потрібно в першу чергу поважати себе і поводитися вдячно до тих людей, які роблять нам послугу. А поки ми цього не навчилися робити (просто поважати роботу інших), то нам нічого недопоможе - ні нормальні ціни, ні високий сервіс - нічого. Совок намертво вжився в нас він, як раз і перемагає, де б ми не знаходились.

Я часто думаю, які молодці ті хлопці, чи дівчата, яку витримку вони мають. Бо, чесно кажучи, я б деяких клієнтів покусала б з насолодою - так огидно вони себе поводять. Так що потрібно почати з себе, якщо хочеш, щоб світ навколо тебе змінився на краще.
viva зараз поза форумом  
Старий 14.06.2007, 16:24 #347048   #83
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

viva
На рах. совка це був жарт, але з вашим постом дозволю собі не погодитись. Уточню додатково, що я притензій до закладу не маю.
Моє бачення ситуації: коли клієнт приходить в заклад, він платить по прейскуранту в повному обсязі, в замін отримує товар і/чи сервіс, дякує і йде додому, а не перед тим як замовити, робить маркетингово-соціологічно-технологічно-соціально-морально-етичне досліжєення/аналіз клієнтури та технології обслуговування закладу, пробує увійти в сладне становище певних моментів, пожаліти заклад та відмовитись від поепердньо оговорених та вже оплачених послуг. Клієнт платить гроші, щоб поїсти з сервісом і не знати, як готується їжа, як вона доноситься до столика та скільки стресів переносить офіціант за день.

Молодці чи не молодці офіціанти, бо мають витримку, це вже не клієнту судити. Клієнт оплачує послугу, а не приставляє дуло пістолета до голови персоналу. Завжди можна відмовити в обслузі, а не перевалювати гору непотрібних проблем на клієнта, в якого власних проблем вдосталь.

Перестаю писати в цьому топіку, бо получається що я ярий ненависник закладу, яким загалом задоволений. Якщо б і виникли якісь серйозні непорозуміння, то вирішував би їх на місці.
gsv зараз поза форумом  
Старий 14.06.2007, 16:43 #347060   #84
Kija
Banned
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

ще один плюс на користь "Пави", тільки що їв там, замовивши звичайні деруни отримав 4 звичайних і 2 з м'ясом Спочатку навіть подумав всі такі, і попросив офіціантку, яка якраз доносила пиво (це коли вже я з'їв суп і до половини деруни ) перерахувати, правда чомусь ніхто за доплатою так і не підійшов
Правда якщо серйозно, то підозрюю, що з дерунами наплутали готуючи два замовлення на одній сковорідці, і воно то б нічого такого, якби хтось напевно не отримав замість замовлених дерунів з м'ясом два моїх звичайних.
P.S. Доречі не треба це повідомлення сприймати як якийсь можливий стьоб в сторону "Пави" (поскільки мені подобається як її переробили, і що тепер на території студмістечка є місце де можна більш-менш нормально поїсти), це просто порада, що можливо варто все ж таки різні замовлення готувати в різному посуді або ж хоча б не одночасно ну і не мішало б спочатку приносити напої, а потім вже їжу.

Востаннє редагував Kija: 14.06.2007 о 17:11.
Kija зараз поза форумом  
Старий 15.06.2007, 16:07 #348037   #85
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
а не перед тим як замовити, робить маркетингово-соціологічно-технологічно-соціально-морально-етичне досліжєення/аналіз клієнтури та технології обслуговування закладу, пробує увійти в сладне становище певних моментів, пожаліти заклад та відмовитись від поепердньо оговорених та вже оплачених послуг. Клієнт платить гроші, щоб поїсти з сервісом і не знати, як готується їжа, як вона доноситься до столика та скільки стресів переносить офіціант за день.
а якшо так:
ей, холуй, водачькі прінєсі... с пагрєбочька... шоб графінчік бил запатєвший... шо ти *** киваєш? бігом давай! не баїсь, всьо прабашляю по прайсу
riznyk зараз поза форумом  
Старий 15.06.2007, 16:32 #348054   #86
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від niger Переглянути допис
а якшо так:
ей, холуй, водачькі прінєсі... с пагрєбочька... шоб графінчік бил запатєвший... шо ти *** киваєш? бігом давай! не баїсь, всьо прабашляю по прайсу
1. За допомогою нанесення ударів в голову клієнта бітою, спробувати виховати у ньому елементарну повагу до закладу.
2. Попросити залишити заклад без пояснення причини (за допомогою прохань адміністратора і/чи охоронця, якщо не поможе, то дзвонити до ментів).
3. Попередити клієнта, що хамство може бути підставою відмови обслуговуванні. У випадку твердолобості перейти до п.2
4. Начальству та адміністрації спробувати надавити на жалість невдячних клієнта(ів), мотивуючи, що їх мало під дулом пістолета не заставили займатись цим невдячним та збитковим бізнесом і мати справу з невдячними клієнтами.

Востаннє редагував gsv: 15.06.2007 о 17:55. Причина: очеп"ятка
gsv зараз поза форумом  
Старий 15.06.2007, 17:42 #348130   #87
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

дуже радий, що ця тема перейшла у спокійніше русло. Аж мило читати стало.
прочитав багато подяк у свою сторону, але й не мало зауважень.
Усе, що стосується роботи, прийму до уваги.
Лишається одна умова, тут (на форумі) я не обслуговуючий, і аж ніяк не персонал. Попрошу звернути на це увагу.
Кого образив, перепрошую. І попрошу відповісти взаємністю тих, хто відчуває свою провину (звісно, якщо виховання дозволить).
RUS зараз поза форумом  
Старий 15.06.2007, 20:00 #348265   #88
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

гсв,
Цитата 4. Начальству та адміністрації спробувати надавити на жалість невдячних клієнта(ів), мотивуючи, що їх мало під дулом пістолета не заставили займатись цим невдячним та збитковим бізнесом і мати справу з невдячними клієнтами.
Якби цього не написав, то був би не ти...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 15.06.2007, 22:08 #348362   #89
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
Кого образив, перепрошую. І попрошу відповісти взаємністю тих, хто відчуває свою провину (звісно, якщо виховання дозволить).
Вибачатися не буду, бо мені, навідміну від декого, немає за що вибачатися в даній темі.

2 гсв
4ий номер,навіть реалістичніший ніж 1ий))

Востаннє редагував Nata: 15.06.2007 о 22:13.
Nata зараз поза форумом  
Старий 16.06.2007, 10:55 #348722   #90
geroi_cccr
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

На мою думку крапка змінюється на краще. Принаймі не требе тепер чекати на офіціанта по 40 хвилин як раніше (памятаю як одного разу прийшов на літню площадку і офіціант довго не приходив то прийшлось зайти на кухню і попросити поварів шоб покликали офіціанта і так разів 3 напевно). Був в крапці в четвер впринципі зауважень немає. Все гуд. Але чому деруни подорожчали???
geroi_cccr зараз поза форумом  
Старий 25.06.2007, 12:40 #355921   #91
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Був вчора. Все супер, хлопці дуже чемні. Всім дякую
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Старий 25.06.2007, 15:40 #356035   #92
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

ахха, хлопці чемні, а вуйко пяний
RUS зараз поза форумом  
Старий 25.06.2007, 17:22 #356128   #93
Nosferatu
 
Аватар для Nosferatu
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Був недавно, коментарі вкрай погані:
1. Замовив 2 пфци на 5 номер, дівчата чогось віднесли на 15 а мну принесли шось схоже на млинець.
2. Піцу з 15 номера забрали і віднесли нам, правда була згоріла до ужаса, саме вугілля.
3. Пиво Чернігівське Біле було тепле, і здається мені з зливної банки його підлили (знаю бо сам так колись робив).
4. Кухар з кухні часто виходив по пояс роздітий, якось апетиту небуло від вигляду голого і мокрого від жари пацика.

П.С. Був тверезий, за слова відповідаю
П.П.С. Все ніби смачно, але спалене.
П.П.П.С. Помилок не шукав, просто в очі впали.
П.П.П.П.С. Соррі але більше не прийду.

Востаннє редагував Nosferatu: 25.06.2007 о 17:58.
Nosferatu зараз поза форумом  
Старий 25.06.2007, 17:39 #356137   #94
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

кухарка, яка переплутала номери і спалила піцу уже звільнена. Надалі, таких проблем не буде.
ні пиво, ні соки у Паві не доливаються і не розводяться.
на рах температури Білого, то це проблеми Чернігівського і їхніх холодильників.
пацик з кухні голим не був, а у фартусі. А те, що він був мокрим, то вже вибачайте - у кого який організм. а виходити він мусив, бо замовлення самі не літають.
От такі пояснення.

П.С. Надіюся нікого своїм постом не образив, бо зараз знову почнеться... )))
RUS зараз поза форумом  
Старий 26.06.2007, 15:50 #356748   #95
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Ще раз дякую за хороше якісне обслуговування. БУв сьогодні на обіді, то й чекати довго не довелось і все як завжди смачно Рус, Галюн, Рості респект
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 27.06.2007, 09:08 #357350   #96
Klasik
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
на рах температури Білого, то це проблеми Чернігівського і їхніх холодильників.
Ти хоча б подумав перед тим як таке писати
Klasik зараз поза форумом  
Старий 27.06.2007, 10:11 #357430   #97
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

в принципі в паві буваю трохи рідко, так як я зі східного деколи впадло туда їхати, але все таки ше ні разу мене там хриново не обслуговували.
Рус, Галюн, Бурчик ріспект і уважуха
muTs зараз поза форумом  
Старий 27.06.2007, 10:42 #357444   #98
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Підтримую пост мутсіка!
Скільки там не їв, нормально обслужили, подали і ще й сказали - смачного!
Був випадок що піцу довгенько несли, але то в всіх ресторанах\барах така проблема в час пік. В паві пацу ж на дровах розігрівають тому і так довго.
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 27.06.2007, 11:13 #357471   #99
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
кухарка, яка переплутала номери і спалила піцу уже звільнена. Надалі, таких проблем не буде.
ні пиво, ні соки у Паві не доливаються і не розводяться.
на рах температури Білого, то це проблеми Чернігівського і їхніх холодильників.
пацик з кухні голим не був, а у фартусі. А те, що він був мокрим, то вже вибачайте - у кого який організм. а виходити він мусив, бо замовлення самі не літають.
От такі пояснення.

П.С. Надіюся нікого своїм постом не образив, бо зараз знову почнеться... )))
Носферату напевно до повної лампочки чи звільнили кухарку, які проблеми з холодильниками в Чернігівського і чому пітніє кухар, ще раз повторюсь, клієнт платить гроші за то, щоб його не хвилювали проблеми закладу в тому числі. Ці всі смішні відмазки - це наслідок непрофесійності, які не варто викривати, щоб самих себе не висміювати, але то вже ваші особисті справи

В нормальних закладах при виникненні такої ситуації приходить адміністратор і вибачається, приносить нормально приготовлене замовлення та пропонує бонус за рахунок закладу, а не розказує про менструацію кухарки та діарею сторожа.

п.с. Краще не пиши нічого, побережи репутацію закладу
gsv зараз поза форумом  
Старий 27.06.2007, 11:20 #357477   #100
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Злий на 100 % правий.
Яка там різниця клієнту ЧОГО таке сталося, його цікавить сервіс за гроші які він платить.
Совок блін.
Nata зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:49.