Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.10.2010, 22:48 #1481544   #161
Pershyu
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

ті дятли, що проектують будинки їздять на автобусах напевно.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 00:28 #1481687   #162
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
справа в тому, що будинок розташований біля базару..
Справа якраз не в тому, що будинок розташований біля базару, а в тому, що біля будинків теж не вистачає місць для паркування. Дуже часто доводиться "їздити по дворах" (робота така) і саме так, як на ваших фото стараюсь і паркуватись, якщо немає місця. А що по вашому краще зупинитись по серед самої дороги і ні один автомобіль не зможе ні виїхати, ні заїхати з двору? Чи, можливо, пішоходу простіше пройтися по дорозі (і то це в крайньому випадку)?
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 08:54 #1481853   #163
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Romko_7, Vadimko з таким підходом давайте в години пік взагалі по тротуарах їздити, так як наші деякі вулиці не витримують навантаження.То саме
Nick. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yurk0 (26.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 09:06 #1481867   #164
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
давайте в години пік взагалі по тротуарах їздити,
буде така сама їзда,як в Києві
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 14:04 #1482315   #165
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Справа якраз не в тому, що будинок розташований біля базару, а в тому, що біля будинків теж не вистачає місць для паркування. Дуже часто доводиться "їздити по дворах" (робота така) і саме так, як на ваших фото стараюсь і паркуватись, якщо немає місця. А що по вашому краще зупинитись по серед самої дороги і ні один автомобіль не зможе ні виїхати, ні заїхати з двору? Чи, можливо, пішоходу простіше пройтися по дорозі (і то це в крайньому випадку)?
пішоходу "корона з голови не впаде", якщо прийдеться пройтися по дорозі.. головне щоб для водіїв "крайній випадок" не перетворювався на правило.
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 14:53 #1482442   #166
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
буде така сама їзда,як в Києві
минулого літа зняв в Києві
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 20:10 #1482777   #167
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Romko_7, Vadimko з таким підходом давайте в години пік взагалі по тротуарах їздити, так як наші деякі вулиці не витримують навантаження.То саме
В тебе є якісь варіанти?Понаставляти машин на дорозі (по правилах) шоб взагалі неможливо було проїхати?
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
matros_ua (14.12.2011), Nobel (01.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 08:09 #1491811   #168
saymon
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 09:01 #1491840   #169
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

вШОКЕ
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 09:24 #1491851   #170
saymon
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Це ж партія Жиріка, вони мусять робити щось шокуюче
Олсо, накрутіше відео із бачених мною
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 09:54 #1491859   #171
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це ж партія Жиріка, вони мусять робити щось шокуюче
Олсо, накрутіше відео із бачених мною
http://www.youtube.com/watch?v=Q8JIzPltNx0
http://forum.te.ua/showpost.php?p=1474722&postcount=114

Dentist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 17:46 #1492276   #172
Demon_x2
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Народ шо ви страдаєте Херн"ою як на пару хв поставиш машину на тротуар це шо трагедія?? бо нада скоро десь перебігтися!!! Тим паче припаркуйся правильно біля дороги не на тротуарі то прийдеш машина без дзеркал і подета вся буде в нас в тернополі ж круті воділи всі пообдирають машину а і свалять а потім роби..... Лічно мені Пофіг Я ПАРКУЮСЬ ДЕ МЕНІ НОРМАЛЬНО!!! і мене ваша думка зовсім нецікавить!!!!! Наклеїли би мені таку наклейку на таурек я би вийшов і чисто культурно в"бав в рожу!!!!! такшо давейте не будемо скидати чиїгось автомобілів фотки і писати кому як паркуватися!!!!! а от за мусарів таку тему створити я непроти Бо вони повині показувати приклад водіям!!!!

P.S а хто такий Ерік цей може хтось поподробніше знає було б цікаво почитати хто чим являється і чим дихає)))))
 
Подякував(ла):
Nobel (05.11.2010)
Сказали Фууу!: 4
kapoeira (27.09.2011), Таньчик1987 (31.01.2012), Samyel_Fox (05.11.2010), vanco2 (05.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 18:08 #1492292   #173
saymon
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата
Допис від Demon_x2 Переглянути допис
Народ шо ви страдаєте Херн"ою як на пару хв поставиш машину на тротуар це шо трагедія?? бо нада скоро десь перебігтися!!! Тим паче припаркуйся правильно біля дороги не на тротуарі то прийдеш машина без дзеркал і подета вся буде в нас в тернополі ж круті воділи всі пообдирають машину а і свалять а потім роби..... Лічно мені Пофіг Я ПАРКУЮСЬ ДЕ МЕНІ НОРМАЛЬНО!!! і мене ваша думка зовсім нецікавить!!!!! Наклеїли би мені таку наклейку на таурек я би вийшов і чисто культурно в"бав в рожу!!!!! такшо давейте не будемо скидати чиїгось автомобілів фотки і писати кому як паркуватися!!!!! а от за мусарів таку тему створити я непроти Бо вони повині показувати приклад водіям!!!!
Опа опа! Ріальні пацанчікі зайшли в тєму.

Вони клеїли наклейки на Майбахи і Ферарі, так що убогий Туарег це не проблема і нічого надзвичайного. І розборок в них теж було достатньо, і з ножами і зі стволами на них кидались, подивися відео, а клеять вони їх в центрі Москви, де стоять тачки таких пацанчіків, що тобі і не снилося, тому твої дешеві понти просто смішні, крутіло мєсне ЛОЛ.
Цитата
Допис від Demon_x2 Переглянути допис
P.S а хто такий Ерік цей може хтось поподробніше знає було б цікаво почитати хто чим являється і чим дихає)))))
Про мету твого зацікавлення навіть не питаю, з тобою і так ясно. Але на, подивися відео. В головних ролях бізнесмен і стрітрейсер Ерік Давидович Кітіашвілі та хіп-хопер Рома "Жиган" Чумаков.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 18:18 #1492302   #174
Demon_x2
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Та хто мажориться я тобі реальні речі сказав бо всі плюють на всіх всім пох де паркуватися і наклейки чи упрьоки прохожих нічого не змінять!!! шо казати про водіїв як мусара таке саме чудять стоять на пішоходних тротуарах і так далі.. В нас такі акції ніхто даже невізьмиться робити бо це не здорова х"рня...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 18:20 #1492305   #175
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата
Допис від Demon_x2 Переглянути допис
Народ шо ви страдаєте Херн"ою....
Пофіг Я ПАРКУЮСЬ ДЕ МЕНІ НОРМАЛЬНО!!! і мене ваша думка зовсім нецікавить!!!!! Наклеїли би мені таку наклейку на таурек я би вийшов і чисто культурно в"бав в рожу!!!!!

Треба правила дорожнього руху доповнити розділом про порядок паркування і внести такі доповнення.
1. Паркуватися там де є нормально.
2.Якщо комусь не сподобалося де ти припаркувався - вийшов і чисто культурно в"бав в рожу!!!!!
3.Якщо комусь не сподобалося де хтось припаркувався - підійти і чисто культурно в"бати в рожу!!!!!
 
Подякував(ла):
Мановар (05.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 19:27 #1492353   #176
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата
Допис від Demon_x2 Переглянути допис
Лічно мені Пофіг Я ПАРКУЮСЬ ДЕ МЕНІ НОРМАЛЬНО!!! і мене ваша думка зовсім нецікавить!!!!! Наклеїли би мені таку наклейку на таурек
папік туарег подарував а мозги вставити забув
Frutik зараз поза форумом  
Подякували 4:
Мановар (05.11.2010), MindStorm (16.11.2010), riznyk (05.11.2010), Romko_7 (05.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 19:34 #1492358   #177
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

місто в нас мале...потім їх би всіх повичисляли...і ніж під ребро...і правильно б зробили...

ти дивися, взялися вони як...сильно борзі, треба кров спустити, щоб запал до херні пропав
Nobel зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
songo (16.11.2010), vanco2 (05.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 20:41 #1492451   #178
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата
Допис від Demon_x2 Переглянути допис
... Тим паче припаркуйся правильно біля дороги не на тротуарі то прийдеш машина без дзеркал і подета вся буде в нас в тернополі ж круті воділи всі пообдирають машину а і свалять а потім роби..... Лічно мені Пофіг Я ПАРКУЮСЬ ДЕ МЕНІ НОРМАЛЬНО!!! і мене ваша думка зовсім нецікавить!!!!! Наклеїли би мені таку наклейку на таурек я би вийшов і чисто культурно в"бав в рожу!!!!!
Паркуюсь "якщо це можливо" завжди правельно, якщо на тротуарі - то завжди лишаю 2 метри для проходу, купа раз паркувався на дорозі, з дзеркалами завжди все було ОК, а вот злобний пішоход може залишити царапину через всю машину.

На рахунок таких "блатних" пацанчіків типу - "Я ПАРКУЮСЬ ДЕ МЕНІ НОРМАЛЬНО", багато бачу біля південного у Львові, там по вихідних одна полоса і всі дворіки запарковані, є все, від "копійок" до леднроверів. Але ще не було такого щоб я заїхав там на платну стоянку (година 2 грн) і там не було місця.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
місто в нас мале...потім їх би всіх повичисляли...і ніж під ребро...і правильно б зробили...

ти дивися, взялися вони як...сильно борзі, треба кров спустити, щоб запал до херні пропав
А ти вже багато ножів під ребро запхав? Таке враження ніби пишеш з зони де ти вже третій срок мотаєш.

ПС. Якби мені наклеїли таке на лобовуху - мене б то звичайно розізлило, але я б просто здер то і більше б так не робив, і на 90% впевнений що ти також, як і більшість нормальних людей.

Востаннє редагував vanco2: 05.11.2010 о 20:41. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 20:47 #1492460   #179
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
місто в нас мале...потім їх би всіх повичисляли...
Це ти так думаєш, а у мене є знайомий, який має звичку ключем дерти фарбу на вже дуже нагло припаркованих авто. І зверни увагу: ще ніхто його не вичислив. Зате наука таким водіям і у прямому і переносному "залізна".
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2010, 20:53 #1492463   #180
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

а якщо б клеїли 2-3-5 наклейок як на їхніх відео??? не думаю, що тебе б це не вивело з себе...

це приватна власністьі немає чого до неї торкатися: не подобається як запаркувався - викликай ДАІ і нехай оштрафують...

ну за наклейки на затонованих авто - то взагалі абсурд...


стосовно ножів - ходив в свій час з хорошим ножиком, але щоб уникнути проблем із законом тепер його ношу рідко...

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Це ти так думаєш, а у мене є знайомий, який має звичку ключем дерти фарбу на вже дуже нагло припаркованих авто. І зверни увагу: ще ніхто його не вичислив. Зате наука таким водіям і у прямому і переносному "залізна".

є одне "но": він це робить таємно, коли водії його пики не бачать...хотів би я подивитися, чи довго б він поцарапав авто на очах у водіїв.

а коли б наклейки клеїли відкрито - то зовсім інша справа...Самі знаєте, що кожного дня зустрічаємося в маршрутках/на вулицях із знайомими обличчями...які там або в іншому місці бачили...

Був свідком кількох сиутацій (не в Тернополі), де за відламане дзеркало в крутому авто людина отримувала добру роздачу....

Востаннє редагував Nobel: 05.11.2010 о 20:53. Причина: Пізніше додано
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:24.