Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Що для вас царство Боже?
Уряд на чолі з Ісусом Христом 12 26.09%
Стан душі (подібно як нірвана в буддизмі) 11 23.91%
Благословення, які будуть після смерті 5 10.87%
Інший варіант 18 39.13%
Голосували: 46. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Царство Боже. Що це таке?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.10.2010, 14:22 #1485083   #41
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ти,Іра, з цим погоджуєшся, чи настоюватимеш далі,що Царство Бога це стан серця людини?
И сказал: Царствие Божие подобно тому, как если человек бросит семя в землю.... далі по тексту самі знаєте.Сівба, про яку говорить Христос - не тільки Його слово, не тільки Його вчення, а і вся Його діяльність, жива присутність в долях і серцях людей. Саме в цьому і є таємниця Царства. Те,що приносить Ісус - подібне до гірчичного зерна з якого виростає велике дерево, як закваска, що сквашує все тісто. Саме так непримітно приходить Царство Боже в серце людини. І в майбутньому, посмертному віці Царство Боже не перебування в деякому раю, а живе спілкування з Богом :«Я завещаваю вам, как завещал Мне Отец Мой, Царство, да ядите и пиете за трапезою Моею в Царстве Моем» (Лк 22,29-30)
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 14:56 #1485096   #42
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
я взагналі не казав що вона має бути знищена...
Це я так... для слова, бо більшість людей вірить,що буде кінець світу і під цим висловом мають на увазі, що Земля буде знищена і праведних людей Бог переселить у іншу землю(у це вірить Іра, Новак, Іванович і інші), але таке мишлення не підтверджено Біблією, навпаки там написано що:
"Праведні унаслідують Землю і заживуть миром великим"
Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
царство боже це як ссуспільний устрій в якому всі поводять себе по божому,то і наивається воно царство боже! але шоб поводитись по якомусьтреба шоб це було в тобі самому в сеці,чи не так?
Саме так. Іншими словами людина, яка хоче жити в цьому Царстві, повинна настроїти своє серце згідно вимог цього Царства.
Ще усвідомити що таке Царство, потрібно зрозуміти хто такий Цар. Цар - це той ,хто править. Те,над чим цей цар править,називається його володінням. Володінням Божого Царства є вся Земля. Коли прийде Царство Бога на Землю, тоді на людей будуть "вилиті" благословення.Царство Бога,це уряд, який правитиме над Землею. Про прихід якого Ісус навчив молитись своїх послідовників.
Цитата 11 Пока ученики слушали это, он привёл им ещё один пример, потому что он был вблизи Иерусалима и они думали, что царство Бога должно стать явным в тот же миг. 12 Он сказал: «Один человек знатного рода отправился в далёкую страну, чтобы получить царскую власть и вернуться. 13 Позвав десять своих рабов, он дал им десять мин и сказал: „Пустите их в дело, чтобы они приносили доход, пока я не приду“. 14 Но сограждане ненавидели его и отправили вслед за ним послов, чтобы сказать: „Мы не хотим, чтобы этот человек царствовал над нами“.
В цій притчі Ісус порівнює себе їз "людиною знатного роду, яка відправилась ,щоб отримати царську владу і повернутись". Це теж допомагає зрозуміти що таке Царство Бога.

Додано через 23 хвилини
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
И сказал: Царствие Божие подобно тому, как если человек бросит семя в землю.... далі по тексту самі знаєте.Сівба, про яку говорить Христос - не тільки Його слово, не тільки Його вчення, а і вся Його діяльність, жива присутність в долях і серцях людей. Саме в цьому і є таємниця Царства. Те,що приносить Ісус - подібне до гірчичного зерна з якого виростає велике дерево, як закваска, що сквашує все тісто.
"37 В ответ он сказал: «Сеятель хороших семян — это Сын человеческий, 38 поле — это мир, хорошие семена — это сыновья царства, а сорняки — сыновья Злого, 39 враг же, посеявший их,— Дьявол. Жатва — это завершение системы вещей, а жнецы — это ангелы. 40 Подобно тому как собирают сорняки и сжигают их в огне, так будет и при завершении системы вещей. 41 Сын человеческий пошлёт своих ангелов, и они соберут в его царстве всё, что служит камнем преткновения, и тех, кто поступает беззаконно, 42 и бросят их в огненную печ"

Як видно із слів Ісуса, жнива це час кінця, а не "присутність у долях і серцях людей"!
Іншими словами Ісус передрікає, що при завершені будуть жнива ,під час яких людей буде поділено, одних на пшеницю, інших на кукіль. Порівняння з дріжджами в тісті, теж говорить про незамітне поширення(для людського ока) знань, які "посіяв" Ісус.Тобі це нічого не нагадує? Особисто мені це як дві краплі води подібне на проповідницьку діяльність по всьому світові, яку сьогодні роблять Свідки Єгови. Якщо звістку про наближення(прихід) Царства Божого порівняти до дріжджів, а тісто до всього світу, то Ісусове порівняння з закваскою тіла, стає актуальним і зрозумілим. Зауваж,що закваска проходить не помітно,хоча і є на очах у всіх!
Не приидет Царствие Божие приметным образом, и не скажут: „воть оно здесь“, или: „вот, там“. (Луки 17:20, ).
Як фарисеї не помічали того хто їм давав знання ,які мали допомогти людям потрапити у Царство Бога, так і сьогодні більшість людей не помічають,що знання ,які допомагають людям потрапити у Царство Бога , сьогодні є по всюду,бо скрізь проводиться проповідницька діяльність "на свідоцтво народам усім"!

Ще один цікавий нюанс є у цій Ісусовій притчі.Зверни увагу на виділене червоним. Зауваж, що Ангели повинні зібрати все,що є каменем спотикання "У ЦАРСТВІ" і викинути геть з цього Царства! Тобто,це підтримує думку, що володінням на яке має розповсюдитись Царство Бога є Земля. Саме тому з Землі ,або володіння Царства, буде викинуто геть усіх тих, хто противиться приходу цього Царства на Землю!!!

Востаннє редагував Богдан:-)): 28.10.2010 о 15:07. Причина: Пізніше додано
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 14:58 #1485128   #43
Tamila
 
Аватар для Tamila
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
У серафіма (і не тільки) уявлення про загробне життя таке ж точне, як і про духів. Думка кожного визначається його фантазією і схильністю до того, що більше подобається.
Як і більшість людей він вірить в існування душі після смерті.
Tamila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 16:03 #1485236   #44
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ще один цікавий нюанс є у цій Ісусовій притчі.Зверни увагу на виділене червоним. Зауваж, що Ангели повинні зібрати все,що є каменем спотикання "У ЦАРСТВІ" і викинути геть з цього Царства! Тобто,це підтримує думку, що володінням на яке має розповсюдитись Царство Бога є Земля. Саме тому з Землі ,або володіння Царства, буде викинуто геть усіх тих, хто противиться приходу цього Царства на Землю!!!
Ретельніше добирай слова для своїх дописів, бо щойно ти підтвердив те, що Ісус прийшов для жатви у Своєму Царстві, вже існуючому на землі. Для прикладу: як можна повикидати яйця з кошика, якщо вони там не знаходяться? Це свідчить про те, що я й казала - Царство Боже приходить і через сіяння і через жатву.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 16:08 #1485245   #45
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Ретельніше добирай слова для своїх дописів, бо щойно ти підтвердив те, що Ісус прийшов для жатви у Своєму Царстві, вже існуючому на землі.
Відразу після "Тобто" іде пояснення що я маю на увазі. Читай уважшіше, але всеодно дякую за зауваження.
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 16:14 #1485254   #46
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Відразу після "Тобто" іде пояснення що я маю на увазі. Читай уважшіше, але всеодно дякую за зауваження.
Що ти маєш на увазі немає жодного значення, адже пояснюючи притчу Ісус сказав: пошлет Сын Человеческий Ангелов Своих, и соберут из Царства Его все соблазны и делающих беззаконие, (Мф 13,41)
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 16:39 #1485283   #47
Van Helsing
 
Аватар для Van Helsing
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
И сказал: Царствие Божие подобно тому, как если человек бросит семя в землю.... далі по тексту самі знаєте.Сівба, про яку говорить Христос - не тільки Його слово, не тільки Його вчення, а і вся Його діяльність, жива присутність в долях і серцях людей. Саме в цьому і є таємниця Царства.
Для того, що ви описуєте, ніякого царя не треба. Для чого тоді Ісус був помазаником?
Зрештою, чого було Іроду хвилюватися, коли він довідався про народження "царя юдейського (Матвія 2:2)?
Van Helsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 16:42 #1485284   #48
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Що ти маєш на увазі немає жодного значення, адже пояснюючи притчу Ісус сказав: пошлет Сын Человеческий Ангелов Своих, и соберут из Царства Его все соблазны и делающих беззаконие, (Мф 13,41)
"12 Он сказал: «Один человек знатного рода отправился в далёкую страну, чтобы получить царскую власть и вернуться.13 Позвав десять своих рабов, он дал им десять мин и сказал: „Пустите их в дело, чтобы они приносили доход, пока я не приду“. 14 Но сограждане ненавидели его и отправили вслед за ним послов, чтобы сказать: „Мы не хотим, чтобы этот человек царствовал над нами“.....27 А моих врагов, которые не хотели, чтобы я царствовал над ними, приведите сюда и убейте передо мной“».

"
Ісус воскресши пішов на небо,отримав від Бога владу(Царство) над Землею(тобто Земля стала володінням Ісуса) і має повернутись у Своє Царство,яке отримав від Бога Єгови.Перед тим,як піти і отримати Царство,він залишив своїх слуг,які повинні були проповідувати про прихід цього Царства. Після того, як "добра новина про прихід цього Царство,буде проповідана "на свідоцтво народам усім", а значить людям уже буде дана можливість вибрати чию сторону вони оберуть,тоді Ісус і "пошле своїх Ангелів у своє Царство,яке отримав від Отця(тобто на Землю), які і винищать усіх,хто противився приходу цього Царства.
Все логічно. Де проблема?Земля,яку Ісус отримав від Отця, є територією на яку розповсюджується царювання Царства на якій Цар(Ісус) має навести лад,тому і сказано, що Ангели повикидають геть з цього Царства тих, хто не визнає Царя!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 16:43 #1485289   #49
de-niz
 
Аватар для de-niz
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Я повністю з тобою згідний! От тільки цей устрій зможе створити не люди,які обирають різні уряди, а Ісус,який уже є Царем і його співправителі(144000),які разом з Ісусом формують уряд(ще цей уряд названо в Біблії небесним Єрусалимом),яка правитиме над Землею.
Ось як описує Апостол Іван майбутнє Землі :
"Также я увидел святой город, Новый Иерусалим(144000), сходящий с неба от Бога и приготовленный как невеста, украшенная для своего жениха. 3 И я услышал, как громкий голос от престола сказал: «Вот, шатёр Бога — с людьми, и он будет жить с ними. Они будут его народом, и сам Бог будет с ними. 4 Тогда он отрёт всякую слезу с их глаз, и смерти уже не будет, ни скорби, ни вопля, ни боли уже не будет. Прежнее прошло».
Це описано час коли збудеться прохання про ПРИХІД Царства Бога на землю! Саме у цьому і заключається суть Євангелії(Доброї новини), а саме, що на Землі встановиться воля Бога і Земля стане такою, як задумував на початку Бог Єгова. Земля під правлінням Царства Бога, стане Раєм!
П.с. У всякому разі Царство Бога не є стан серця, на чому наполягає Іра.Ти погоджуєшся?
Мені от цікаво, ваші співправителі 144000 ввійдуть в ваше "царство боже", а що ж ви будете дальше робити?? Напевне, як намальовано в ваших журналах Вартова башня - ходити з такими натягнутими усмішками як там і сапати городи ( ви ж на землі плануєте залишитися, після того як Христос забере всіх Своїх, хто чекав Його і дійсно беріг Царство Його в собі). Ви ж до останнього часу навіть не сприймали Христа як Сина Божого....
de-niz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 16:50 #1485295   #50
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від de-niz Переглянути допис
Ви ж до останнього часу навіть не сприймали Христа як Сина Божого....
Ти напевне щось плутаєш. Бо ми саме і визнаємо Христа(обранця,або помазанця Бога Єгови) за Сина Божого, тобто ми віримо, що Ісус є Син Бога Єгови!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (28.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 17:15 #1485318   #51
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Іра, чому ти не пояснюєш ті біблійні вірші, котрі наводить Богдан?
Він ж може пояснити ті вірші, котрі наводиш ти. Невже тобі не під силу аналогічне?

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
странно але тут я погоджуюсь з свідками!
Я б не сказав що здорово мислити це дивно для людини

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Якщо не втримаюсь і когось ображу, то перед пасхою покаюсь
Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
та лдіпше вже перед смертю,чо будеш лишній раз ходити... а так один раз за всі рази))) економія часу зараз дуже актуальна...
Не партесь
Римлян 6:23
Бо плата за гріх — смерть, а дар від Бога — вічне життя завдяки Христу Ісусу, нашому Господу.
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 20:30 #1485516   #52
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Бо плата за гріх — смерть, а дар від Бога — вічне життя завдяки Христу Ісусу, нашому Господу.
Я згідний. Тільки відстрочка у покаранні років так ще 70)) Це ж фігня, у порівнянні з вашим вічним життям, правда? Думаю не жалко.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 21:37 #1485613   #53
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Я згідний. Тільки відстрочка у покаранні років так ще 70)) Це ж фігня, у порівнянні з вашим вічним життям, правда? Думаю не жалко.
Кому не жалко?
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 21:48 #1485632   #54
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
...
Не партесь
Римлян 6:23
Бо плата за гріх — смерть, а дар від Бога — вічне життя завдяки Христу Ісусу, нашому Господу.
Паритись варто - читайте:

(Рим 6:12-23)
12. Тож нехай не панує гріх у смертельному вашому тілі, щоб вам слухатись його пожадливостей,
13. і не віддавайте членів своїх гріхові за знаряддя неправедности, але віддавайте себе Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші Богові за знаряддя праведности.
14. Бо хай гріх не панує над вами, ви бо не під Законом, а під благодаттю.
15. Що ж? Чи будемо грішити, бо ми не під Законом, а під благодаттю? Зовсім ні!
16. Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність?
17. Тож дяка Богові, що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали.
18. А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.
19. Говорю я по-людському, через неміч вашого тіла. Бо як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення.
20. Бо коли були ви рабами гріха, то були вільні від праведности.
21. Який же плід ви мали тоді? Такі речі, що ними соромитесь тепер, бо кінець їх то смерть.
22. А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.
23. Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (29.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 22:00 #1485662   #55
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Паритись варто - читайте:

(Рим 6:12-23)
12. Тож нехай не панує гріх у смертельному вашому тілі, щоб вам слухатись його пожадливостей,
13. і не віддавайте членів своїх гріхові за знаряддя неправедности, але віддавайте себе Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші Богові за знаряддя праведности.
14. Бо хай гріх не панує над вами, ви бо не під Законом, а під благодаттю.
15. Що ж? Чи будемо грішити, бо ми не під Законом, а під благодаттю? Зовсім ні!
16. Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність?
17. Тож дяка Богові, що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали.
18. А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.
19. Говорю я по-людському, через неміч вашого тіла. Бо як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення.
20. Бо коли були ви рабами гріха, то були вільні від праведности.
21. Який же плід ви мали тоді? Такі речі, що ними соромитесь тепер, бо кінець їх то смерть.
22. А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.
23. Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!
Ти не перестаєш мене приємно дивувати своїми успіхами у дослідженні Біблії. Чудово що у тебе є бажання
Я взагалі то жартував. Вибачайте що використав для цього слова з Біблії. Бо просто говорили про смішні для мене речі, такі як "йти"(як я розумію у церкву священнику) і каятися(ще й перед паскою, ніби це якийсь встановлений час у який ми усвідомлюємо свою гріховність).
То з цих біблійних слів, котрі ти процитував, можна побачити, що потрібно повністю присвятити своє життя Богу. Тобто перейти з рабства гріха, котрий сьогодні панує над усіма людьми у світі, у "легке ярмо\приємний тягар" рабства праведності. І роблячи так ми можемо отримати дар від Бога - вічне життя, котре стало можливим завдяки викупу, котрий приніс за нас Ісус Христос.
Чи можливо ти інакше розумієш ці слова. Якщо так, то поділися, будь ласка, своєю думкою.
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 22:23 #1485693   #56
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Кому не жалко?
Ну як кому? Богу
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 22:33 #1485704   #57
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Ну як кому? Богу
Щось я не зрозумів, але не думаю що це так важливо.
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2010, 09:49 #1485928   #58
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Іра, чому ти не пояснюєш ті біблійні вірші, котрі наводить Богдан?
Він ж може пояснити ті вірші, котрі наводиш ти. Невже тобі не під силу аналогічне?.
Жодна з приведених Богданом канонічних цитат не суперечить моїм твердженням. Щоб не коментувати Біблію в перекладі і редакції Нового світу в мене вистачає здорового глузду, адже в їхньому перекладі його бракує.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2010, 20:03 #1486277   #59
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
То з цих біблійних слів, котрі ти процитував, можна побачити, що потрібно повністю присвятити своє життя Богу. Тобто перейти з рабства гріха, котрий сьогодні панує над усіма людьми у світі, у "легке ярмо\приємний тягар" рабства праведності. І роблячи так ми можемо отримати дар від Бога - вічне життя, котре стало можливим завдяки викупу, котрий приніс за нас Ісус Христос.
В теорії воно ніби гладко виглядає, як ви пишете:
1. Був грішником і рабом гріха
2. Усвідомив свою гріховність
3. Покаявся і взяв на себе приємний тягар праведності (якої праведності? - неясно)
4. Несучи цей тягар праведності заслужив на вічне життя і отримав його. Не заслужив - отримав не просто дулю, а вічне покарання.

Але якщо глянути з практичного боку на цю послідовність і порівняти її з Біблією (Новим Завітом), то маємо проблему з пунктами 3 і 4.
1. Заслужити вічне життя перед Богом неможливо, бо вічне життя - це дар (подарунок), не від діл (чуєте: НЕ ВІД ДІЛ (справ)), а по благодаті і милості Божій, НЕЗАСЛУЖЕНО!
2. Праведність людська і праведність Божа - це різні речі. Бог не приймає людської праведності і називає її брудною одежею. Натомість Він дає людині праведність Христову, якщо людина вірить в Ісуса Христа, прийняла Його і народилася від Бога. Якщо ти дитина Божа - то маєш праведність Христову. тільки такий РІВЕНЬ праведності задовільняє Бога.

Отож, бачимо, що свідки йдуть світським шляхом: пробують заслужити, придбати вічне життя, принижуючи це вічне життя до рівня своїх справ і власної праведності (власних справ).
Це є ДІЙСНО приниження, бо принижує жертву Ісуса, робить її доповненням до справ людини, робить жертву Ісуса Христа лише частиною викупу (іншою частиною викупу від гріха стають справи грішника(!)).

В Християнстві все будується на Христі, Його жертві і дії Бога.
Прощення отримуємо ПОВНІСТЮ завдяки Ісусу Христу і дії Духа Святого, Який і кличе (веде) нас до покаяння.
Народження нового духа в нас - це ПОВНІСТЮ дія Бога в нас (Боже таїнство), яке ми не можемо вчинити самі. Це коли Сам Бог оселяється в людині (закладає оселю) і починає жити в нас.
Справи віри - це справи послуху Богові, Який і викликає в нас бажання і дає сили виконати очікуване. Отже знову - все від Бога, а не від людини.
Що є людське?
Триматися Бога, довіряти Йому, цінувати тим, що Він робить для нас, жити цим.
Християнин вже має вічне життя (згідно Нового Завіту), не заробляє це життя, а БЕРЕЖЕ в собі те, що Бог дав!
Береже і шанує Бога і Божий подарунок.

Наскільки хто і як це робить - це інше питання. Кожен дасть відповідь Богу САМ!
Але пробувати заробити своїми справами те, за що пролилася кров Ісуса, за що Він страждав і помер, щоб подарувати нам - купляти ОЦЕ бруднуватими справами - треба мати сміливість...

Якщо б хтось на Землі віддав на смерть найдорожче, що мав, щоб спасти мене від смерті - Свого сина, роблячи це з любові до мене, а я потім запропонував би йому гроші за цю жертву, щоб купити її...
Треба мати величезну сміливість прийти з такою платою до Бога...

Востаннє редагував Новак: 30.10.2010 о 09:09.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (29.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2010, 22:24 #1486543   #60
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Жодна з приведених Богданом канонічних цитат не суперечить моїм твердженням. Щоб не коментувати Біблію в перекладі і редакції Нового світу в мене вистачає здорового глузду, адже в їхньому перекладі його бракує.
Я ти спробуй пояснити ті біблійні вірші, котрі наводить Богдан. Наприклад мене цікавить, що означають слова з молитви " Нехай прийде царство твоє, і нехай буде воля твоя як на небі, так і на землі".

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В теорії воно ніби гладко виглядає, як ви пишете:
1. Був грішником і рабом гріха
2. Усвідомив свою гріховність
3. Покаявся і взяв на себе приємний тягар праведності (якої праведності? - неясно)
4. Несучи цей тягар праведності заслужив на вічне життя і отримав його. Не заслужив - отримав не просто дулю, а вічне покарання.
Значить не уважно читав біблійні слова, якщо не ясно якої праведності. Тої праведності, про котру говориться у 18-тому вірші(і не тільки).
А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.
Чи я десь може тут пояснював якої праведності?

Цитата Але якщо глянути з практичного боку на цю послідовність і порівняти її з Біблією (Новим Завітом), то маємо проблему з пунктами 3 і 4.
1. Заслужити вічне життя перед Богом неможливо, бо вічне життя - це дар (подарунок), не від діл (чуєте: НЕ ВІД ДІЛ (справ)), а по благодаті і милості Божій, НЕЗАСЛУЖЕНО!
Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
І роблячи так ми можемо отримати дар від Бога - вічне життя
Мене починає дратувати, коли мої слова перекручують. А то з того як ти перекрутив мої слова виходить, ніби це якийсь обмін - гарно поводься і через це Бог дасть тобі вічне життя.
Цілком погоджуюся що цей дар не можливо заслужити. Але не погоджуюся що він не залежить від діл. Не думаю, що цей дар буде даний людям, діла котрих не свідчать про те, що вони хочуть жити так, я цього від них вимагає Бог.
Цитата 2. Праведність людська і праведність Божа - це різні речі. Бог не приймає людської праведності і називає її брудною одежею. Натомість Він дає людині праведність Христову, якщо людина вірить в Ісуса Христа, прийняла Його і народилася від Бога. Якщо ти дитина Божа - то маєш праведність Христову. тільки такий РІВЕНЬ праведності задовільняє Бога.
Де я говорив про людську праведність? Можна цитату?

Цитата Отож, бачимо, що свідки йдуть світським шляхом: пробують заслужити, придбати вічне життя, принижуючи це вічне життя до рівня своїх справ і власної праведності (власних справ).
Це є ДІЙСНО приниження, бо принижує жертву Ісуса, робить її доповненням до справ людини, робить жертву Ісуса Христа лише частиною викупу (іншою частиною викупу від гріха стають справи грішника(!)).
Якщо не покажеш , де я чи хтось зі Свідків говорив що можна придбати вічне життя, то логічно буде вважати тебе наклепником.
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:54.