Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Буде локальна революція?)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2018, 02:58 #2738654   #41
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Очевидно, основні озвучені проблеми-це мафи і «архітектурний кретинізм», решта претензій доволі узагальнені і розмиті.
При тому, що стільки народу оживилось щоб фукнути і лайкнути опоненту за мат та образу, заперечити і аргументувати по-суті, духу забракло)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 07:48 #2738655   #42
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Де революція - там і Інженю.
Та хватає птерензій насправді. Для прикладу:
- Бульвар Петлюри
- Клітка в Парку Відродження (де "Вуличну Академію" грохають)
- Корт - теж доволі спірна споруда і своєю "інфраструктурною" частиною забрав паркової землі вже як половина самого корту.
- В Топільче і біля Березіля - щось аналогічне твориться
- Окремо до цього - методи, якими міська влада відстоює ті забудови - з "тітушками", ментами, які тихокурять в сторонці і т.п.
- диференційована оплата в садіках, коли дітей без місцевої прописки також натягують на подвійну оплату (як і з транспортом), хоч коню зрозуміло, що раз батьки водять дітей в місцевий садочок - то очевидно вони тут працюють, і значить платять сюди податки.
- бидлячі "фестивалі" типу "галицької дефіляди"...

Додано через 1 хвилину
можна ще додати ситуацію з пішохідними переходами, які досі не освітлені, і на яких продовжують гинути люди. втой час місцева влада не додумалась ні до чого кращого, як закопати хз скільки тисяч за бруківку і роботу на цю "парашу", яку вони зліпили на Злуки...

Додано через 34 секунды
- ну і ще питання - яка доля бруківки з дамби...

Додано через 2 хвилини
заміть - це накинула людина, яка в принципі не тернополянин, і по ідеї не так щоб сильно переймалась долею цього міста. може якби в мене серце тамболіло за тернопіль - я би куди більше написав....

ще додам спроби реалізувати дебільні проекти, як то трійця страшних "янголів" замість літака і якась типу історична реставрація міського замку, попри яку планувалось (чи ще й планується) переорати пів "єлисеїв"...

Додано через 1 хвилину
ще додам незрозуміле систематичне вирізання дерев в парках і зелених зонах, типу санітарні рубки...

Востаннє редагував switch: 03.11.2018 о 07:48. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Kokorakatan (03.11.2018), roma22101987 (03.11.2018), Ximik (15.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 08:06 #2738661   #43
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не можна так жити! Я маю авто тому сцяв я на вас всіх, я теж прописаний і можу їздити по 6грн, на 1грн підняття не критичне але! Є люди які працюють тут і платять податки то чим вони гірші за прописаного нероба?
Я ж написав - це скотство. І я не прописаний
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 08:22 #2738662   #44
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Ще додам - не рішається вже хз скільки років питання велодоріжок. Зробили "для галочки" доріжку типу понабережній і пару обривків в мікрорайонах, де бруківка перестилялась, і все. користувтаись ними без сенсу, бо в якусь цілісну систему вони не зав'язані. Ну хіба власне біля озера трохи розмежували пішоходів і велосипедистів.
Я з дитиною на дороги виїжати не ризикую, відповідно зараз дуже гарно відчув, наскільки наше місто "дружнє" до велосипедиста З баму до озера я їзжу так - я великом сам, а дружина машиною везе другий вел і малу
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 10:39 #2738668   #45
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Так і бачу світча з виколупаною бруківкою за пазухою під міськрадою і транспарантом з написом «це вам за те, що натягнули мене не оплаті садочка і за відсутність розмітки під велосипед по всьому місту»
Або це вам за те, що в Топільче і біля Березіля «шось аналогічне твориться»
Ну не смішно?
З перерахованого єдина, насправді, серйозна проблема-це неосвітлені пішохідні переходи, через які гинуть люди, якщо це правда. Але я погуглила і знайшла всього одну статтю в інтернеті за минулий рік, де водії скаржаться, що на микулинецькій нема освітлення.
Думаю, потрібно розуміти, що систему управління в Україні не змінено.
Відповідно, хто б не був на цьому місці, чинив би так само, якщо не гірше.
Місто чисте, доглянуте, квітуче, безпечне і атмосферне.
Для мене-це найважливіше, і якщо попри це, хтось шось мутить під себе, то це не найбільша трагедія.

Додано через 5 хвилин
Згадала ще про садок.
Наші старші відвідували міський садок, а податки ми сплачували до сільської ради.
Не знаю які там зараз оплати, а колись були копійчаними.
Переважно, тягнуть своїх дітей до міських садочків та шкіл непрості селяни, які вважають, що їхні діти заслуговують кращого і мають на це ресурси, відповідно привозять їх на авто, а не приміськими автобусами.
Тому, може не варто вже аж так прибіднятись?

Востаннє редагував Ingenue: 03.11.2018 о 11:07. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 12:30 #2738673   #46
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Так і бачу світча з виколупаною бруківкою за пазухою під міськрадою і транспарантом з написом «це вам за те, що натягнули мене не оплаті садочка і за відсутність розмітки під велосипед по всьому місту»
...
а то таки гідна ідея!
піздити бруківку і складуваати про всяк випадок собі на балконі по нинішніх невнятних часах...

і за відсутність у місті велоструктури таки тре у міськраді вікна бруківкою повибивати )
а то наробили по місту велопарковок, але не зробили жодної велодоріжки - якби наші мудаки будували залізницю, побудували би лише вокзали, а саму колію не робили...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 15:42 #2738687   #47
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата Місто чисте, доглянуте, квітуче, безпечне і атмосферне.
в якому місці чисте ? повсюди бички, бутилки, пластик, інша херня, білетики, і іт.д. Звичайно, дякуючи пенсіонерам- двірникам, які ще щось роблять, але почекайте, настане їх час, і місто потоне в гівні, а на їх місце - ніхто не прийде.
Доглянуте ? в якому розумінні доглянуте ? Санітарну чистку дерев - проводять тільки в парках, так щей й сумнівно, чи не під забудову часом. Прибудинкові території - всі з старими деревами, хащами, листя - вже навіть нема кому майже прибирати. Рекламних щитів/бордів\вивісок,з кожним днем більше. Архітектура взагалі угарна, що кому йобн в голову, то і будує. Там де не добралася рука бруківчана - болота і калюжі. Бруківчана рука добралася - з часом починаються гори. Автостонки, парковки відсутні, і навіть не включають в план створення такого.
В якому місці воно безпечне ? вийдіть в інтернет, розбої, крадіжки, вбивства і т.д. звичайно менше, ніж в деяких містах, бо це маленьке місто.
Ну тут тільки атмосферне, кругом бариги, лохи, бидло, частинка адекватних, і кабаки, розливайки, ресторани, аптеки, юристи і секонди. Така собі атмосферність.. і якщо сюда додасьте тернопільське болото - не забудьте і додати, те, як в нього лаіно і все інше зливають
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (03.11.2018), roma22101987 (03.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 17:04 #2738689   #48
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Ти, очевидно, намалював собі якийсь ідеальний світ і не бачив ще брудних, депресивних міст, де страшно ввечері вийти на вулицю.
А я бачила і це не в Україні, а в Німеччині, Румунії, Угорщині і Польщі.
А тепер прошу перерахувати міста України, де адміністрація краще працює, де не валяються бички і «білетики»(цирк).
Де вулиці метуть жваві та молоді, які ще довго не підуть на пенсію)
Де заборонено рекламу.
Де вдосталь парківочних місць( до речі, в Тернополі це взагалі не проблема, от якби тобі довелось спочатку петляти 20 хвилини в пошуках місця, а потім ще заплатити євро за пів години, то ти б оцінив що таке нема парківки)
Напевно фільмів зарубіжних передивився і уявляєш собі що у світі всюди одна інтелігенція проживає і тільки в Тернополі бариги та бидло)

Додано через 1 хвилину
Мій чоловік, хоч він і не місцевий, вважає, що тернополяни найкультурніші водії в Україні.

Додано через 1 секунду
В Польщі і Німеччині навіть на касах в супермаркетах одні пенсіонери, середній вік польської медсестри 50 років.
От де проблема.
Але вони сподіваються компенсувати прогалини за рахунок українців.
І мер вже тут буде ні до чого.
Бо шнурком нашу молодь не прив’яже.
А дуже охочим інтегруватись треба було подумати чим це може закінчитись.
Хоча, може й нічого поганого в цьому нема, коли кілька мільйонів переселиться на території з більш розвинутою інфраструктурою.
Не треба вже нічого будувати, бери і споживай, користуйся.
Байдуже що рвали горлянки за Україну, повбивати за неї були готові, гімн в нерухомій тиші співали, тепер їхні діти співатимуть інші гімни.

Востаннє редагував Ingenue: 03.11.2018 о 17:13. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (04.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 17:19 #2738697   #49
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата Ти, очевидно, намалював собі якийсь ідеальний світ і не бачив ще брудних, депресивних міст, де страшно ввечері вийти на вулицю.
А чому ви рівняєте Т до гірших міст ? логічно ж до кращого рівнятися..

Цитата вважає, що тернополяни найкультурніші водії в Україні.
і чому я не сумнівався, що ви ще щось подібне напишете.


І взагалі, хватить флудити, інакше це не назвеш. Приїдете сюди - от тоді на здоров'я. А нє, втікли, і розказуєте басні, про то, про сьо.. Кожен так може..
А тут координація і думки людей, які тут живуть, працюють, щось пробують робити, щось пробують зробити кращим, а не тільки розказують про місто мрій. (навіть і якщо форумні вояки)
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 17:48 #2738699   #50
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Я сі моцно вибачєю, але яка заслуга пана мера в тому, що Тернопіль +/- спокійне місто?
Чи, що кардинально покращив пан Надал з того часу як "прийняв" місто від пана Заставного? Бруківка. Ще?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Chefild (03.11.2018), Пантера (03.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 18:19 #2738702   #51
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

нє, ну в натурє - коли йдемо бруківку піздити?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 18:22 #2738703   #52
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Так і бачу світча з виколупаною бруківкою за пазухою під міськрадою і транспарантом з написом «це вам за те, що натягнули мене не оплаті садочка і за відсутність розмітки під велосипед по всьому місту»
Або це вам за те, що в Топільче і біля Березіля «шось аналогічне твориться»
Ну не смішно?
З перерахованого єдина, насправді, серйозна проблема-це неосвітлені пішохідні переходи, через які гинуть люди, якщо це правда. Але я погуглила і знайшла всього одну статтю в інтернеті за минулий рік, де водії скаржаться, що на микулинецькій нема освітлення.
Думаю, потрібно розуміти, що систему управління в Україні не змінено.
Відповідно, хто б не був на цьому місці, чинив би так само, якщо не гірше.
Місто чисте,
Не думала писати, бо ти все рівно все краще знаєш, але на слові чисте, мене аж передьорнуло і дальше не читала.
Ти тут про Європу трандиш, а ти не задумувалася, чому в Європі в машинах навіть гумових ковриків немає? Бички, то єрунда, а от тони бруду і пилу, якими ми дихаємо і потім хворієм на всяку заразу, ні одному європейцю не снилися. Весною особливо. "Болотяні бурі" піднімаються до 5-го поверху, забивають рот, ніс і очі. А твій надал допомагає їм, розганяючи вночі тракторами. Погугли, як ти любиш, десь були кадри, як Тернопіль "чистять".
А пробувала осінню після дощу погуляти по місту і прийти чистій додому?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 19:00 #2738707   #53
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Не задумувалась, вперше таке чую про відсутність килимків.
Може десь в Швейцарії, але однозначно не в східній Європі.
В Німеччині я бачила черги в обісцяні туалети на парковці, гори бичків і харкотиння довкола, переповнені сміттєві баки. Шкода що не свотографувала. А про Польщу взагалі мовчу.
Покажу пізніше фото.
Я говорю, що Тернопіль виглядає чудово в неблагоприємних, кризових умовах, відносно інших міст України.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я сі моцно вибачєю, але яка заслуга пана мера в тому, що Тернопіль +/- спокійне місто?
Чи, що кардинально покращив пан Надал з того часу як "прийняв" місто від пана Заставного? Бруківка. Ще?
Думаю, в дореволюційні, мирні часи було значно простіше, люди були заможніші, ситіші і спокійніші.
Логічно, коли рівень життя населення падає, багато злітають з катушок.
Починають бухати, колотись, нюхати красти і безчинствувати.
Може це заслуга греко-католицької церкви, а не адміністрації, не сперечаюсь.
Скажімо, я очікувала, що буде значно гірше, тому приємно здивована, що Тернопіль не скотився, а став ще привабливішим.

Востаннє редагував Ingenue: 04.11.2018 о 19:19. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 19:07 #2738710   #54
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Он яка черга. Рубають бабло по дикому

https://te.20minut.ua/Groshi/za-kart...-10738108.html
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 19:09 #2738711   #55
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А пробувала осінню після дощу погуляти по місту і прийти чистій додому?
Може ти бігаєш за псом по чагарах, а ми гуляємо в парках і приходимо чистими.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 19:14 #2738712   #56
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не задумувалась, вперше таке чую про відсутність килимків.
Може десь в Швейцарії, пле однозначно не в східній Європі.
В Німеччині я бачила черги в обісцяні туалети на парковці, гори бичків і харкотиння довкола, переповнені сміттєві баки. Шкода що не свотографувала. А про Польщу взагалі мовчу.
Покажу пізніше фото.
Я говорю, що Тернопіль виглядає чудово в неблагоприємних, кризових умовах, відносно інших міст України.

Додано через 6 хвилин

Думаю, в дореволюційні, мирні часи було значно простіше, люди були заможніші, ситіші і спокійніші.
Логічно, коли рівень життя населення падає багато злітають з катушок.
Починають бухати, колотись, нюхати красти і безчинствувати.
Може це заслуга греко-католицької церкви, а не адміністрації, не сперечаюсь.
Скажімо, я очікувала, що буде значно гірше, тому приємно здивована, що Тернопіль не скотився, а став ще привабливішим.
Ну так, а що конкретно зробив пан мер для того, щоб мінімізувати отой негативний вплив? Може місця робочі створено завдяки приходу інвесторів, для яких створив умови пан мер? Може спортивні секції відкрив, щоб дітей з вулиць забрати? Ну то поцікався вартістю відвідування басейну для дітей без прописки.
Давай без з'їздів в сторону церкви і бла-бла-бла. Просто перелічи конкретно, що саме корисного зробив пан мер. А ми поржемо
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 19:32 #2738713   #57
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Я думаю, що зберегти місто культурним і цивілізованими в умовах війни-це велика заслуга.
І самої свідомості громадян для цього замало.
Достатньо згадати, що творилось в місті, як тільки відчули слабинку, коли спалили міліцію, палили магазини, погрожували підприємцям які не виходили на страйк.
В ті ж дні, пам’ятаю вбили за 20 тисяч(пенсії) поштарку, залишивши сиротами двох дітей.
Вся нечисть почала вилазити, вона є в місті і зараз і завжди була, але очевидно, безкарною вже не почувається.

Востаннє редагував Ingenue: 03.11.2018 о 19:50.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 19:42 #2738714   #58
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А я от думаю, що фігня-карта це кимось гарно придуманий спосіб заробити баблішка, прокрутивши грошики "титульних" через "свої" рахунки Я ж так розумію, що списуватись "юніти" будуть, тільки якщо вони на карті є, а отже ти закинув бабки на чийсь рахунок. А перевізнику вони перераховуються мабуть в кінці місяця. Хоча навіть якщо щодня - то ти ж не щодня її поповнюєш? ти закинув на місяць вперед і баблішко собі там лежить, процентики на нього ростуть.
ну це троих жарт, трохи не жарт.
насправді - якого хріна мене як міського жителя (і відповідно мера, якому я делегую свої повноваження, ну я не делегую але...) мають гребти стосунки водія і його роботодавця? не хоче перевізник працювати по 5, ок, проводимо тендер, ставимо вимоги, хто запропонує найнижчу вартісь перевезення - велкам ту зе сіті. А не, блін, голову морочити десяткам тисяч людей, які для твого міста заробляють податки, а ти будеш їм проїзд заганяти на 9 грн, бо в них прописка не тернопільська.
До речі це от вони мали б бути рушійною силою протесту, і саме в неділю їх в місті якраз і не буде. Ведіть роботу в фейсбуці, "вербуйте" тих, хто доїжає. По них лупане найбільше.
Вроді ж видається карта тим хто живе АБО працює, татк працювати треба легальго і платити податки в місто, а якщо не хочеш платити податки - то плати по 9 грн.

На рахунок балансу - чувак, баланс є повсюду, наприклад американських школах в столовах, в мобільних операторів і тд, я розумію шо тебе трафляє навіть якщо хтось замовив таксі і не їде в ньому а платить щоб таксі чекало на нього під магазином тому я і не дивуюсь шо тебе трафляє шо десь там є баланс, але це нормальна практика.
А то що за кеш проїзд в півтори рази дорожчий це класний хід на мою думку, який має зробити проїзд кращим, оцінити які там гроші насправді крутяться і розрахувати не по слухах від перевізників, а по реальних цифрах рентабельність.

Востаннє редагував vanco2: 03.11.2018 о 19:48.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 19:58 #2738716   #59
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я думаю, що зберегти місто культурним і цивілізованими в умовах війни-це велика заслуга.
І самої свідомості громадян для цього замало.
Достатньо згадати, що творилось в місті, як тільки відчули слабинку, коли спалили міліцію, палили магазини, погрожували підприємцям які не виходили на страйк.
В ті ж дні, пам’ятаю вбили за 20 тисяч(пенсії) поштарку, залишивши сиротами двох дітей.
Вся нечисть почала вилазити, вона є в місті і зараз і завжди була, але очевидно, безкарною вже не почувається.
Ще раз. Що саме зробив пан мер, щоб "втримати місто"?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2018, 20:04 #2738718   #60
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ще раз. Що саме зробив пан мер, щоб "втримати місто"?
Захеречив все бруківочкою з незрозумілим патерном і кольором, поки бандіти йдуть на діло, вона їм падає в очі, людина пробує зрозуміти патерн і підвисає, попадає в подібний до гіпнозу стан в якому бандіт йде вже не на діло а голосувати за мера.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
BIMMER (04.11.2018), Пантера (03.11.2018), Kokorakatan (03.11.2018), Petro Ford (03.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:37.