Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


лишай у собаки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2011, 19:32 #1558355   #1
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово лишай у собаки

Нещодавно зіткнулася із проблемою лишая у собаки. Спочатку замітила його у себе на шкірі, тижня 2 не могла зрозуміти що то таке і звідки взялося... хоча підозри були. Пішла до лікаря, зробила аналіз-підтвердили "котячий" лишай. У мене є ще 2 кицьки, прийшла додому, перевірила їх-все ок. Собаку тижня 3 до того покусала собака (дуже банально-покусали на свому ж подвір'ї, коли нікого не було вдома), через це він більшість часу проводив в хаті, бо потрібно було все промивати і стежити за чистотою ран. На той момент у нього вже майже все позаживало, але один шов дуже довго стягувався, я вирішила перевірити як та ранка і чи добре затягується чи ні. І в той момент намацую круглі плями без шерсті (собака дуже мохната). Тоді мені все стало зрозуміло.... Почали ми з Пірсом разом лічитися. Старша кицька дуже любить з собакою тусити, спить з ним в буді, чи просто притуляється до нього. Через тиждень лишай появився у неї, а потім за паро днів ще і у меншої кицьки. Мене ветеринар переконував що лишай переносять тільки коти, а собаки ніяк ні, але як тоді зрозуміти такий ланцюжок- чужа собака покусала мого-у нього лишай-потім у старшої кицьки-далі менша кицька? Хтось стикався з такою проблемою? І взагалі який маєте досвід у лікуванні?
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2011, 00:21 #1560914   #2
Simonich
Типово Відповідь: лишай у собаки

С лишаем стыкалась очень часто. Скажу Вам - очень противная штука и долго лечится.
Что такое "кошачий" лишай, ветеринар Вам не сказал какой точно это лишай. Хотя лечение при любом лишае практически одинаковое. То, что Вы заметили на себе зараженные области, дает понять, что у собакевичей, котевичей и у Вас стригущей лишай.
Всем животным надо уколоть "микродерм" (покупать в ветаптеке) (по 1-2 мл, затем повторить процедуру через 10-14 дней - для котов, для собаки уточните у ветеринара) или "поливак" (покупать в ветаптеке). Также можно пшикать "Фунгином" (покупать в ветаптеке) и, по рекомендации ветеринара, я делала настойку из ореховой кожуры (зеленой) и спирта (настойка очень эффективное средство). Мойте пол минимум 2 раза в день средством содержащим хлорку. Если есть кварцевая лампа, то используйте её для кварцевания квартиры, так как лишай живучая гадость и любит засесть где-нибудь в щелях плинтуса, и через некоторое время может опять вылезти у Вас или Ваших животных.
Вспомнила, что есть еще мазь "Ганоль" (покупать в ветаптеке). Есть "Ганоль" для животных и для людей, купите себе и мажьте.
Зараза противная, но не смертельная, так что лечитесь и выздоравливайте!

А что Вам прописал врач?
Simonich зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (26.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2011, 17:54 #1561373   #3
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: лишай у собаки

Собаці потавили 2 вакцини, у нього область пораження була велика 7-8 плям, також мастили 1 раз в день йодом і 1 раз в день маззю Ям. І так десь днів 5, утворилися струпи, але шкіра все одно була загрубівша, тоді я ті струпи помастила тою маззю шо і себе мастила-тербінафеновою (будь-яка протигрибкова мазь, що містить цю речовину). Після того процес пішов швидше-струпи розм'якли і повідпадали, шкіра залишилися чистою, але я все-одно ще час-від-часу мащу нею. Зараз вже з'явилася природна пігментація і вже хоче заростати шерстю. Семе гірше було, коли лишай появився на самому інтимному-на яйцях, видно сам собі заніс, бо в нього був на губах лишай. Там ми мастили йоддицерином і тербінафеновою маззю, покишо ще трошки є.
Кицям я поставила тільки по 1 вакцині (в старшої, на той момент вже був явний лишай, а в меншої появився на другий день після вакцини) і цього виявилося достатньо, крім того ще мастилися тербінафеновою маззю і йодом.
Мені лікар назначив цю мазь, протирати область біля лишая спиртом і мастити йоддицерином. Також порекомендував поміняти постільну білизну і одяг теж постійно міняти, щоб не заражатися більше.
Підлогу мили оцетом, мені казали що грибок вбивають луги, оцет це той самий луг, можна навіть котів в розведеному оцеті після купання сполоснути.
Скажіть, будь-ласка, чи не було у вас ускладнень після введення вакцини? Собаку ми самі кололи, а киць возили до ветеринара, після того і в собаки і в одної кицьки утворилася гуля глибоко у м'язових тканинах. Я спочатку замітила у собаки, перелякалася страшно, вже думала до ветеринара везти, щоб чого гіршого не сталося, а потім дивлюся що і в кицьки таке саме, за тиждень само розійшлося.
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2011, 21:15 #1561534   #4
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: лишай у собаки

З свого боку хотів би порадити ветаптеку що біля автовокзалу. Маленький кіоск зліва від будинку. Жінка аптекар дуже гарно консультуе і радить. Усі рази що звертався з опису семптомів вона однозначно діагнностувала хворобу і давала ліки.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2011, 21:59 #1595423   #5
nice
 
Аватар для nice
Типово Відповідь: лишай у собаки

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис
який маєте досвід у лікуванні?
смалець і нафта в однакових пропорціях,довести до кипіння,охолодити і змащувати вражені місця 1-2 рази на день,не давати злизувати.так вилікувала свою собаку,все минулося до 3 днів.Мазь Ям не допомогла,хоча її дуже радили...
nice зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2011, 09:03 #1595591   #6
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: лишай у собаки

А нафта яка, очищена чи звичайна?
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:01.