Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.09.2016, 19:15 #2655581   #1701
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

добрий вечір, маю таке питання маю в паспорті річну візу шенген бізнес яка закінчилася в серпні і зараз відкрив ще одну на рік з вересня, по минулій візі був з вересня по листопад, потім цього року був з квітня по червень, можна бути 90 днів протягом 180 так? тоді я можу їхати в жовтню правда? пройшло вже 180 днів з вїзду в квітню так рахавати цей коридор? всім дякую за інформацію

Востаннє редагував bendi6: 28.09.2016 о 19:16. Причина: Пізніше додано
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 20.10.2016, 21:20 #2659295   #1702
jurijone
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

на який максимальний термін зараз відкривають шопінг візу, дві в паспорті вже є
jurijone зараз поза форумом  
Старий 20.10.2016, 21:43 #2659298   #1703
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від jurijone Переглянути допис
на який максимальний термін зараз відкривають шопінг візу, дві в паспорті вже є
Якщо річна вже була то на 5 мають відкрити.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jurijone (20.10.2016)
Старий 31.10.2016, 08:44 #2660838   #1704
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

доброго дня, може хтось робив недавно візу переселинця як там з довідкою з архіву де її можна взяти і скільки часу треба чекати на неї? дякую)))))
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 02.11.2016, 10:22 #2661221   #1705
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Яку краще відкривати візу в Польщу?
Щоб був шенген і щоб в майбутньому можна було отримати на найдовший термін.

Тільки почав шукати інформацію в тих напрямках, то поки що зрозумів що шопінг можуть надовго відкрити коли вже буде 3-4 віза.

І як варіант розглядаю культурну, вона дешевша й кажуть її зразу відкривають від 3 міс і більше.

Віза суто для туристичних поїздок.
Sem зараз поза форумом  
Старий 02.11.2016, 10:40 #2661224   #1706
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Яку краще відкривати візу в Польщу?
Щоб був шенген і щоб в майбутньому можна було отримати на найдовший термін.

Тільки почав шукати інформацію в тих напрямках, то поки що зрозумів що шопінг можуть надовго відкрити коли вже буде 3-4 віза.

І як варіант розглядаю культурну, вона дешевша й кажуть її зразу відкривають від 3 міс і більше.

Віза суто для туристичних поїздок.
Паспорт чистий чи є вже якісь візи?
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 02.11.2016, 10:40 #2661225   #1707
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата І як варіант розглядаю культурну, вона дешевша й кажуть її зразу відкривають від 3 міс і більше.
Не варіант. З культурною візою погранці часто запитують запрошення від організації/установи, яка робить культурний захід.
deko зараз поза форумом  
Старий 02.11.2016, 11:33 #2661232   #1708
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Паспорт чистий чи є вже якісь візи?
Візи були: Болгарія, Туреччина, Єгипет. (поїздки на море)

Додано через 25 хвилин
Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Не варіант. З культурною візою погранці часто запитують запрошення від організації/установи, яка робить культурний захід.
В мене знайомий по такій візі (культурній) їздить кожен тиждень в Польщу, за весь час два рази усно спитали куди їде.

Тільки її вроді на довго не відкривають.

Востаннє редагував Sem: 02.11.2016 о 11:33. Причина: Пізніше додано
Sem зараз поза форумом  
Старий 02.11.2016, 11:47 #2661238   #1709
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата В мене знайомий по такій візі (культурній) їздить кожен тиждень в Польщу, за весь час два рази усно спитали куди їде.
Анекдот до речі. Косить лемко конюшину на колгоспному полі. Підїжджає голова колгоспу і питає в лемка. Ти шо тут косиш?. - Будяки. Як будяки, як це конюшина. А лемко каже То як знаш, то чо ся питаш?
Їздили раз троє в Польщу. В одного хлопаки була культурна віза. В нас обох шопінг. То його найбільше питали-розпитували куда, шо до чого. Він мав якийсь папірчик, шо підтверджував суть поїздки, показав, дивилися, чуть на зуб не пробували. В результаті пропустили. Казав, що попередній раз на іншому кордоні теж так допитувалися. Правда було це в 2014 році. От що знав, то розказав. Може щось зараз і змінилося.
deko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (03.11.2016)
Старий 02.11.2016, 12:03 #2661240   #1710
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Не варіант. З культурною візою погранці часто запитують запрошення від організації/установи, яка робить культурний захід.
Можливо коли перший раз прокатуєш її то питають запрошення?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Візи були: Болгарія, Туреччина, Єгипет. (поїздки на море)

Додано через 25 хвилин


В мене знайомий по такій візі (культурній) їздить кожен тиждень в Польщу, за весь час два рази усно спитали куди їде.

Тільки її вроді на довго не відкривають.
Це ще залежить як людина виглядає, з ким в компанії їде, якщо якийсь роботяга їде то по такій візі то зразу палять.

З таким набором думаю шенгенку на рік часу поставлять...

Востаннє редагував Tommygun: 02.11.2016 о 12:03. Причина: Пізніше додано
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 02.11.2016, 12:23 #2661243   #1711
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Можливо коли перший раз прокатуєш її то питають запрошення?

Додано через 2 хвилини


Це ще залежить як людина виглядає, з ким в компанії їде, якщо якийсь роботяга їде то по такій візі то зразу палять.

З таким набором думаю шенгенку на рік часу поставлять...
Мені він говорив, що без всяких запрошень, просто каже що їде дивитись таку то історичну пам"ятку (можна вибрати будь-яку яка подобається з гуглу й вікі).


Питання в тому, яку візу краще робити аби в майбутньому поставили чим на найдовший термін. Я так зрозумів що шопінг в даному випадку більш краща, але дорожча.

п.с. Ще питання, на шопінг тілкьи перший раз треба броні готелів? чи кожен раз при поїздці?
Sem зараз поза форумом  
Старий 02.11.2016, 21:13 #2661257   #1712
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис

п.с. Ще питання, на шопінг тілкьи перший раз треба броні готелів? чи кожен раз при поїздці?
Кожний раз при подачі документів на шенген візу
asss777 зараз поза форумом  
Старий 02.11.2016, 21:39 #2661263   #1713
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Мені він говорив, що без всяких запрошень, просто каже що їде дивитись таку то історичну пам"ятку (можна вибрати будь-яку яка подобається з гуглу й вікі).


Питання в тому, яку візу краще робити аби в майбутньому поставили чим на найдовший термін. Я так зрозумів що шопінг в даному випадку більш краща, але дорожча.

п.с. Ще питання, на шопінг тілкьи перший раз треба броні готелів? чи кожен раз при поїздці?
А яка проблема в броні? за 5 хв. робиш через нет., здаєш доки знімаєш бронь.Головне не провтикати в яких готелях відміна броні безкоштовна.
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (03.11.2016)
Старий 07.11.2016, 13:35 #2662123   #1714
freeBoSD
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

працюю неофіційно, але можу взяти довідку начальника про з.п., чи проводить консульство якісь перевірки в державних органах, типу податкової чи ще де?
freeBoSD зараз поза форумом  
Старий 07.11.2016, 18:54 #2662218   #1715
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Питання в тому, яку візу краще робити аби в майбутньому поставили чим на найдовший термін. Я так зрозумів що шопінг в даному випадку більш краща, але дорожча.

п.с. Ще питання, на шопінг тілкьи перший раз треба броні готелів? чи кожен раз при поїздці?
1 шопінг на 7 днів з правом 1 в'їзду. 2 на рік. 3 на 5. Кожного разу одне і теж, бронь готелів + з другого разу фактури з магазину про покупки. Купляти всяку фігню не потрібну не обов'язково, чеки валяються всюди в магазинах, можна в когось взяти, не всім ті чеки потрібні. Але обов'язково взяти фактуру з магазину з печаткою!

Цитата
Допис від freeBoSD Переглянути допис
працюю неофіційно, але можу взяти довідку начальника про з.п., чи проводить консульство якісь перевірки в державних органах, типу податкової чи ще де?
Ніхто нічого не перевіряє, максимум це подзвонити можуть але я ще такого не чув.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (08.11.2016)
Старий 08.11.2016, 13:25 #2662380   #1716
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

перша віза на 7 днів перебування, це я зрозумів.
Я от для прикладу, я її відкриваю в листопаді, мені її відкрили 25.11 (для прикладу), протягом якого часу я можу поїхати ?
Чи потрібно зразу їхати?

Бо поїздку планую на грудень.
Sem зараз поза форумом  
Старий 08.11.2016, 13:37 #2662384   #1717
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
А яка проблема в броні? за 5 хв. робиш через нет., здаєш доки знімаєш бронь.Головне не провтикати в яких готелях відміна броні безкоштовна.
а якшо на кордоні запитають бронь і подзвонять провірять?

зараз поляки дуже моцно взялись за наших халявщиків
провіряють 95% робочих запрошень, декого навіть при виїзді депортують, бо знаходять проблеми з запрошеннями, по яких раніше впустили....
Sasha зараз поза форумом  
Старий 08.11.2016, 16:52 #2662481   #1718
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Я так зрозумів що шопінг в даному випадку більш краща, але дорожча.
Ти жартуєш? 35 євро то дорого? ну і послуги ППВА..і страховка. За що ще тре платити? Остальні доки-задарма.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
перша віза на 7 днів перебування, це я зрозумів.
Я от для прикладу, я її відкриваю в листопаді, мені її відкрили 25.11 (для прикладу), протягом якого часу я можу поїхати ?
Чи потрібно зразу їхати?

Бо поїздку планую на грудень.
Якщо не помиляюся вікно в районі 20 днів, от на протязі 20 днів можеш змотатися на тиждень.

Востаннє редагував qwerty666: 08.11.2016 о 16:52. Причина: Пізніше додано
qwerty666 зараз поза форумом  
Старий 08.11.2016, 17:37 #2662496   #1719
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
Ти жартуєш? 35 євро то дорого? ну і послуги ППВА..і страховка. За що ще тре платити? Остальні доки-задарма.

Додано через 1 хвилину


Якщо не помиляюся вікно в районі 20 днів, от на протязі 20 днів можеш змотатися на тиждень.
ну якщо перший раз робити, то десь 2000грн вийде, плюс потім знову робиш. Тобто зразу десь ~3500грн.

Так, рахую це не дешево щоб раз з"їздити. Наступна поїздка напевно буде десь за пів року.
Sem зараз поза форумом  
Старий 08.11.2016, 19:52 #2662518   #1720
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
перша віза на 7 днів перебування, це я зрозумів.
Я от для прикладу, я її відкриваю в листопаді, мені її відкрили 25.11 (для прикладу), протягом якого часу я можу поїхати ?
Чи потрібно зразу їхати?

Бо поїздку планую на грудень.
Коридор приблизно такий як тобі написали, в мене був 2х днів здається 21 чи якось так. Від тої дати коридор яку ти вкажеш у анкеті.
Не знаю які там зараз черги, якщо дуже великі можеш і не встигнути 2 відкрити, чув що не дуже великі. Перший крок - зайти в Кредо або Ідеа і заплатити за послуги візового центру, це не оплата за візу, а суто тим нашим пі...м які беруть за свої послуги більше 500грн в той час коли в Берегово 20грн. (Угорська)
Тоді дзвониш або заходиш на сайт і записуєшся на чергу. Після того як записався збираєш документи - заповняєш анкету, довідку з банку про залишок коштів на картці і вроді про обіг по ній. Довідку з роботи, роби за 6міс щоб наверняк. І бронь готелю. Так розраховуй щоб ти міг скасувати бронь безкоштовно вже після того як ти забереш паспорт з візою. А ще краще прокатати ту візу і тоді бронь зняти бо чув історії що в людей виникали проблеми на кордоні але не вірю чесно кажучи я в них.
Тобто якщо записався на подачу документів десь на 20.11 то паспорт тобі повернуть десь через десять днів, то десь на 2-3.12 можеш брати бронь. Роздруковані папірці з букінгу часто не канають бо роздруковуються без якоїсь інформації тому краще записуватись на ранкові години бо якщо тобі щось не проканає матимеш час до 14год вирішити ці питання.
Страхівка біля 100грн. Тут спірне питання хтось каже що одразу можна на рік брати... Я брав на тиждень десь біля 100грн, потім купляв на рік для другої.

Як тільки отримаєш візу одразу проплачуй за другу і записуйся на чергу. Запитай в банку можливо дозволено зразу за 2 заплатити але тих пару днів нічого не вирішать.

Можеш взяти одразу тур через турагенцію в ту країну яка цікавить але візу яку вони тобі зроблять (як правило Угорська або Словацька) будуть на термін туру. Друга можливо на довший час.
Всі Шенгенки 35є різниця тільки у витратах на додаткові всякі папірці і т.д.
Можна відкрити репатріаційну але то трохи довго і геморно. Відкривають одразу на 2 роки. Якщо вже була 1 шенгенка то на 5. Вона нічим не відрізняється від 2 закупівельної. Бізнес також на 2 як правило.

Десь так і виходить - десь 560 послуги візового, 100грн страхівка + 35Є. Десь 1700 + дорога, дуже дооовга дорога до Польщі... І потім все заново. Тупий, дорогий, довгий і нікому не потрібний процес, тому безвізовий було б таки добре.
Рахуй 2 візи + 2 дороги. В дальню поїздку краще одразу з 2 візою не їхати, краще все ж її прокатати, тобто поїхати в Польщу, вернутися назад і вже тоді їхати кудись дальше. Є дуже малий але все ж шанс що поляки домахаються за не правильне використання візи яку вони тобі дали для закупів, а не поїздки минуючи Польщу... На сайті до речі вказано що пробути з тією візою треба довше в Польщі ніж в інших країнах, правда як вони то знатимуть хз, заїх в Польщу, а де і скільки я був дальше?
По цій ціні можна без проблем під кінець листопада чухнути в Єгипет на тиждень часу, з перельотом та "все включено" на тиждень часу. Ще й в Хургаді візу на пів року дадуть...

Востаннє редагував pberit: 08.11.2016 о 20:04.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (08.11.2016), Sem (08.11.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:46.