Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Хто чим годує своїх собак ? Корм чи натуралка ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.05.2013, 22:08 #2206774   #21
JaRa
 
Аватар для JaRa
Типово Відповідь: Хто чим годує своїх собак ? Корм чи натуралка ?

В мене кане корсо 1 рік ...перепробував багато кормів от дог чау саме краще
Nutra Gold Pro Breeder за скільки берете корм і де ...і в неті дайте силку ..де замовляєте ...плз )
JaRa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2013, 10:07 #2206988   #22
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Хто чим годує своїх собак ? Корм чи натуралка ?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Дог чау - не дуже добрий корм. Краще брати класу суперпреміум.
Я пробувала купу кормів, навіть Акану. Причому не повірите-отой самий Дог Чау (правда для цуценят) пішов краще ніж суперпреміум Акана. Занадто жирна і шкодить печінці. Ще одного кобеля з того ж пітомніка, що й мій годують Аканою, але під строгим контролем лікаря і раз на пів року обов"язково печінку обстежують на УЗД. Ройял.- їсть, але зле, причому вже пару раз в Тернополі попадали на підробки.. занадто розрекламований корм. ПроПлан-їсть добре, але світла шерсть починає рожевіти. при чому собака не алергік. Причину не знаю чого так. 1st choise та Advanced їсть. але то корми з категорії "шо їв, шо не їв" значного покращення і шикарного вигляду не помітила. Собак почав поправлятися на кормі Bosch. непоганий, але в деяких собак появляється від нього зубний камінь. Останнім з"їв мішок Hubertus для дорослих собак. Підходив корм по всіх параметрах але дуже різко подорожчав.. Тепер думаємо що їсти далі. Просто за пару років переконуюся, що панацеї нема.Корм треба підбирати під конкретну собаку і конкретні умови. Причому відкрию таємницю-особисто знаю людей які годують виставкових собак великих порід мяском+ недорогий корм і виглядають не гірше як на Акані. То все дуже індивідуально, як для собак так і для людей.

П.С. Корми замовляла в інтернет-магазині .

Востаннє редагував ScottishAngel: 15.05.2013 о 10:12.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
оксана2009 (15.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2013, 14:19 #2207199   #23
Fia
Учасник
Типово Відповідь: Хто чим годує своїх собак ? Корм чи натуралка ?

Першу свою німецьку вівчарку годували сухим кормом з чергуванням каші і м'яса (легенів, печінки тощо), у подальшому це відобразилося на шлунку собаки, а другого німця годуємо суто натуральної їжею і скажу вам, що здоров'я собаки набагато краще, ніж у першого, і його грізний вигляд лякає, шерсть блискуча. Задумайтеся над тим. Якби ви їли одну мівіну, щоб було з вашим здоров'ям? Але у кожного своя голова на плечах.
Fia зараз поза форумом  
Подякували 2:
allla (07.07.2013), yuramit (16.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2013, 16:34 #2207310   #24
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Хто чим годує своїх собак ? Корм чи натуралка ?

Цитата
Допис від Fia Переглянути допис
Першу свою німецьку вівчарку годували сухим кормом з чергуванням каші і м'яса (легенів, печінки тощо), у подальшому це відобразилося на шлунку
а навіщо так було робити. ? таке харчування тільки посадило підшлункову.
чим одноманітніша їжа тим краще для здоров я собаки.
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ScottishAngel (15.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:25.