Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: ЧИ РЕВНУЄТЕ ВИ СВОЮ ДРУГУ ПОЛОВИНКУ?
ТАК, ЗАВЖДИ 18 15.25%
ІНОДІ,ЗАЛЕЖНО ВІД ОБСТАВИН 70 59.32%
НІ, Я ВІРЮ КОХАНОМУ/КОХАНІЙ 30 25.42%
Голосували: 118. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Ревність.....

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2007, 11:55 #343432   #21
Таньчик1987
 
Аватар для Таньчик1987
Типово Відповідь: Ревність.....

Ревность не имеет ничего общего с любовью.Любовь-чуство созидающее, а ревность несет разрушение, вред. Причина ревности кроется в страхе потерять власть.Человек испытывает неуверенность в собственных силах, боится что не справится с "управлением"
Ревность чуство бессознательное.Тут бесполезно доказывать что-либо с точки зрения логики. Переубедить Отелло невозможно.Он сначала "задушыт", а потом начнет разбиратся.Если начнет...
Ревность-опасное чуство, которое сродни бомбе замедленного действия. И в какой момент патологический ревнивец "взорвется" предугадать невозможно....
Таньчик1987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 12:00 #343434   #22
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
вибачаються ті, хто відчуває за собою вину... а якщо вже дійсно достане тебе з ревністю - пропади на день-два, відключи телефон і т.д. а потім так прямо і скажи що тебе задовбало все це виправдовування і ревність. і хай вирішить чи потрібно йому так вести себе - адже тоді велика ймовірність тебе буде втратити
дякую за пораду
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 12:12 #343442   #23
Таньчик1987
 
Аватар для Таньчик1987
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
а це вже гониво... ще й 3 роки таке терпіла !!!
просто любила людину...а він сприймав мене як власність...
Таньчик1987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 12:27 #343460   #24
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Ревність.....

прото є такі, які хочуть бути власністю, а є ті, які полюбляють свободу
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 12:36 #343469   #25
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Ревність.....

у касты есть класная тема *Ревность*...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:04 #343512   #26
Riccio
 
Аватар для Riccio
Arrow Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Ciara Переглянути допис
Знаєте люди..я б хотіла ще взнати ваші поради..чи потрібно його постійно заспокоювати,дзвонити до нього, вибачатися....чи
зробити так щоб він першим подзвонив і сам все зрозумів.....?
не треба нічого робити, тим більше чекати чогось!
Залишайся собою...такою ж люблячою...Сварки сварками, а сісти, взяти за руку, дивитись в очі і все спокійно обсудити це вже інше...
Попробуй його познайомити із своїм другом при зустрічі...поспілкуйтесь разом кілька хвилин, щоб він побачив що загрози нема...головне поводити себе вільно та відкрито...так щоб він розумів, що ти його і лише його!
Riccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:05 #343516   #27
Taras
 
Аватар для Taras
Типово Відповідь: Ревність.....

шок...
ІМХО - ревнують закомплексовані люди. Розумію, щоб не написав, до любителів ревнощів та інформація не дійде... Тому попрошу задати собі запитання - "чого я боюся, коли ревную?" основне прохання - не обманюйте себе!!! думайте довго, прокручуйте варіанти...
Відповіді накшталт - "я боюся її втратити" і ще є кілька варіантів, які виховані в людях через сопливі серіали і миленькі мелодрами - не розглядайте... спробуйте заглянути глибше... впевнений - відповідь вам не сподобається.
Taras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:14 #343533   #28
Таньчик1987
 
Аватар для Таньчик1987
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
прото є такі, які хочуть бути власністю, а є ті, які полюбляють свободу
Яка нормальна дівчина захоче бути власністю свого хлопця?????
Таньчик1987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 13:19 #343539   #29
Zorchuk
 
Аватар для Zorchuk
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Ciara Переглянути допис
Знаєте люди..я б хотіла ще взнати ваші поради..чи потрібно його постійно заспокоювати,дзвонити до нього, вибачатися....чи
зробити так щоб він першим подзвонив і сам все зрозумів.....?
Скажи йому, що ревнивість це невпевненість в собі. Думаю після таких слів прокинуться його чоловіча гордість і самолюбство і на деякий він дасть тобі спокій.
Zorchuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:03 #343679   #30
Маська
 
Аватар для Маська
Типово Відповідь: Ревність.....

Мені теж здається,шо тут проблема в ньому,в якиось його комплексах,взагалі раджу,якшо це не припинеться кидай його,поки не пізно........я ревність терпіти не можу!!!!!
Маська зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:21 #343702   #31
Riccio
 
Аватар для Riccio
Arrow Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Маська Переглянути допис
якшо це не припинеться кидай його,поки не пізно........я ревність терпіти не можу!!!!!
Досить відверта порада!
Так легко нехтуєш почуттями
Riccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:30 #343716   #32
CooLXack
 
Аватар для CooLXack
Типово Відповідь: Ревність.....

А шо тут нехтувати. ато письками навчились думати. Якшо пацан такий ревниви, значить любов відповідна... Сам ізменяє мабуть. Так він себе вигорожує. Та і дівки теж так вміють))) Ой... ревність то якраз і є та спокуса шоб ізменяти.
Вобше якшо є взаємна любов, то не має бути секретів.
Ато страдаєте дуркою.
Скажу так. Щоб не ревнував ніхто. тре менше піддаватися на влірт зі сторони хлопця. Ну а пацану менше під юпки дивитись.
CooLXack зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:36 #343723   #33
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Riccio Переглянути допис
Досить відверта порада!
Так легко нехтуєш почуттями
досить нормальна порада, це не нехтування почуттями, закінчиться тим що при 15-ти хвилинному запізненні з роботи буде мінімум скандал з мордобоєм, в задачі питається - "а нафіга?"
є дуже груба приказка - "якщо сука не схоче, кобель не скоче" і тотальний контроль нічого не змінить, це вже не ревність, а відчуття власності, тіпа на майо не сматреть даже...маразм...вона ж не повинна відхреститися від вісх друзів бо в неї є Петро, Василь чи Семен і він "не дозволяє"..ні це не ревність, це параноя
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:44 #343736   #34
Riccio
 
Аватар для Riccio
Arrow Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від CooLXack Переглянути допис
Якшо пацан такий ревниви, значить любов відповідна... Сам ізменяє мабуть. Так він себе вигорожує.
Звідки такі висновки?!
Чомусь з тобою не погоджуюсь...
В кожного ревність проявляється по різному...хто свариться, хтось робить компліменти, хтось сумує в душі...
Я сам ревнивий, не скажу що занадто, але є моменти коли чіпляє всяка єрунда за душу...в Більшості від настрою. Приводів як таких нема і сам не подаю. Ревність повинна бути обгрунтованою, а не просто так бо мені це не подобається.
Саме основне і важливе в стосунках це щирість і взаєморозуміння...Коли ти розумієш, що їй цього хочеться, але водночас ти цього не хочеш і все ж переступаєш через себе заради неї, то дійсно тобі респект, вона це оцінить і піде назустріч!
Riccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:48 #343741   #35
Riccio
 
Аватар для Riccio
Lightbulb Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
досить нормальна порада, це не нехтування почуттями, закінчиться тим що при 15-ти хвилинному запізненні з роботи буде мінімум скандал з мордобоєм, в задачі питається - "а нафіга?"
є дуже груба приказка - "якщо сука не схоче, кобель не скоче" і тотальний контроль нічого не змінить, це вже не ревність, а відчуття власності, тіпа на майо не сматреть даже...маразм...вона ж не повинна відхреститися від вісх друзів бо в неї є Петро, Василь чи Семен і він "не дозволяє"..ні це не ревність, це параноя
а невже йдеться про мордобої? Мова йшла про елементарні почуття які турбують його по відношеню до неї, і її ставлення до цього!
Можна піти на компроміс, або просто порозумітись...Тим паче це люди, психологія котрих ще досі формується! Сьогодні він такий, а через пів року від розуміє, що його поведінка - тупість, і починає кохати її ще більше, бо бачить її терпіння і прагнення до порозумінь!

Востаннє редагував Riccio: 11.06.2007 о 15:51.
Riccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 15:53 #343746   #36
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Riccio Переглянути допис
а невже йдеться про мордобої? Мова йшла про елементарні почуття які турьують його по відношеню до неї, і її ставлення до цього!
Можна піти на компроміс, або просто порозумітись...Тим паче це люди, психологія котрих ще досі формується! Сьогодні він такий, а через пів року від розуміє, що його поведінку - тупість, і починає кохати її ще більше, бо бачить її терпіння і прагнення до порозумінь!
ну-ну...такими темпами через півроку вона буде відчитуватись скільки часу просиділа в туалеті і чого телефон був 3хв зайнятий...тут нема почуттів, просто в людини комплекси і вона за рахунок інших самостверджується щоб потішити своє самолюбство, сам факт що він когось кудась може не пустити, чи щось заборонити і ще й при цьому людина його слухає приводить його в екстаз
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 16:02 #343756   #37
Sara
 
Аватар для Sara
Типово Відповідь: Ревність.....

Автору
таких тем є 2 користуйся пошуком
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 16:04 #343761   #38
Маська
 
Аватар для Маська
Типово Відповідь: Ревність.....

Я взагалі мала подібну ситуацію,мій хлопець колишній ревнував мене до кожного стовба,постійно обіжався і всяке таке.......А виявилось,шо то він мені рожки поставив,і то його так дивно совість мучала........всяких ідіотів багато,от після того я ревність і не переварюю.
Маська зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 16:06 #343763   #39
Riccio
 
Аватар для Riccio
Arrow Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
ну-ну...такими темпами через півроку вона буде відчитуватись скільки часу просиділа в туалеті і чого телефон був 3хв зайнятий...тут нема почуттів, просто в людини комплекси і вона за рахунок інших самостверджується щоб потішити своє самолюбство, сам факт що він когось кудась може не пустити, чи щось заборонити і ще й при цьому людина його слухає приводить його в екстаз
Я тобі за одне, ти мені за інше.
Нехай автор поміркує вГолос по приводу...
Riccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2007, 16:07 #343765   #40
Riccio
 
Аватар для Riccio
Exclamation Відповідь: Ревність.....

Цитата:
Допис від Маська Переглянути допис
Я взагалі мала подібну ситуацію,мій хлопець колишній ревнував мене до кожного стовба,постійно обіжався і всяке таке.......А виявилось,шо то він мені рожки поставив,і то його так дивно совість мучала........всяких ідіотів багато,от після того я ревність і не переварюю.
погоджуюсь! таке треба одразу обрубувати!
Riccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:48.