Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?
Так, взимку є вдосталь місць, щоб відпочити, навіть з маленькими дітьми 2 33.33%
Ні, крім боулінгу в Подолянах, в принципі, більше і нема куди піти 3 50.00%
Свій варіант 1 16.67%
Голосували: 6. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.03.2016, 18:22 #2625974   #1
Viktorgol
Учасник
Lightbulb Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?
Viktorgol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2016, 18:39 #2625976   #2
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Мість достатньо, просто більшість ліниться відірвати задню точку від дивану.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Viktorgol (27.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2016, 21:55 #2626875   #3
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Незгоден із попереднім ораторм.

Крім кафе в Тернополі останнім часом нічого не відкривалося, і походу не планується.

Де можна розважитися із сімєю в Тернополі не маю навіть найменшого уявлення.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2016, 22:19 #2626884   #4
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Незгоден із попереднім ораторм.

Крім кафе в Тернополі останнім часом нічого не відкривалося, і походу не планується.

Де можна розважитися із сімєю в Тернополі не маю навіть найменшого уявлення.
1. Ляльковий театр.
2. Драматичний театр.
3. Концерти в Березілі
4. Сінемасіті
5. Боулінги
6. Аквапарк
7. Мотузковий парк
8. Катамарани у парку
9. 5-д, 7-д кінотеатри ))
10. Катання на конях в топільче і упідкові
11. настільний теніс в подолянах
12. дитячі каруселі у парках
13. велосипеди, ролики, веломобілі і т.д. т.п на прокат
14. атракціони починаючи від аеро-хокея закінчуючи перегонами на мотоциклах
15. картинг
16. дитячі майданчики
17. стільба у різного роду тирах
18. мастер класи типу "маленький шеф-повар"
19. годування тварин в зоокутку
20. естрім-парк
21. каток
22. різні виставки: мініатюр, котів, метеликів, скільптур Пінзеля і т.д і т.п.
23. катання на кетері по озеру, а також інші водяні атракціони
24. Дитячі кімнати у супер-маркетах і у парках
25. політ на літаку над Тернополем
26. час від часу місто відвідують цирки
27. якщо діти старші можні зігати у більярд
28. різного роду кафе та ресторани
29. можна посмажити шашлик у топільче
30 пляж
і т.д. і т.п. краще напиши в яке б таке місце ти хотів піти, а його в Тернополі нема.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
saymon (31.03.2016), Дєцко (01.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2016, 22:40 #2626891   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
краще напиши в яке б таке місце ти хотів піти, а його в Тернополі нема.
iMax, наприклад.

Перелічений тобою список такі да, на перший погляд вражає. Але все це містечковий примітивізм, який може закавити раз-другий. А живемо ми тут довго.
Алсо, незрозуміло що можна дізнатися нового для себе, а не просто вбити час.

Щоб зрозуміти про що мова, слід поїхати як мінімум до Львова. А ще краще в Київ.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 06:51 #2626915   #6
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
iMax, наприклад.

Перелічений тобою список такі да, на перший погляд вражає. Але все це містечковий примітивізм, який може закавити раз-другий. А живемо ми тут довго.
Алсо, незрозуміло що можна дізнатися нового для себе, а не просто вбити час.

Щоб зрозуміти про що мова, слід поїхати як мінімум до Львова. А ще краще в Київ.
Так він довгий , але далеко не вичерпний ))) бо ще можна:
- брати уроки дайвінгу;
- займатися на скельному тренажерів;
- пробувати себе у вінсерфінгу;
- брати уроки танців;
- сходити в музей;
- в місті є філармонія;
- в області є купа замків;
- є печери в Борщівчькому районі;
- щоб побачити схід сонця на морі треба всього навсього о 10 вечора заснути в поізді )))
- згадуваний тобою Львів в 2 годинах досяжності у вагоні ппоїзда ))
А те що говориш ти це всього навсього якість надання послуги, бо кінотеатр в нас навіть не один, просто він гіршоі якості через те що провінційний ))
П.с. чого дійсно не вистачає у Тернополі це "міста-професій" так що якщо хтось буде в Києві обов'язково зводіть туди дитину. П.п.с. доречі Киів теж в межах досяжності - заснув ввечері в поїзді - прокинувся зранку там )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 12:28 #2626997   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

А ще можна купити ровер і кататися
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 12:33 #2626998   #8
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А ще можна купити ровер і кататися
до того я й веду ))) що Тернопіль це не село з єдиним клубом за 10 км у сусідньому в якому крутять дискотеку два рази в тиждень. Просто більшість людей придумали собі відмазку, що я нікуди не ходжу бо немає куди, от жив би я в Києві то там би розігнався ))), а насправді це банальна лінь відірвати свою задницю від дивану )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 3:
nazarik30 (01.04.2016), Стечкин (02.04.2016), Romko_7 (01.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 12:37 #2626999   #9
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
iMax, наприклад.
ти вважаєш це найкращим місцем для проведення часу з дитиною?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 12:49 #2627002   #10
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
до того я й веду ))) що Тернопіль це не село з єдиним клубом за 10 км у сусідньому в якому крутять дискотеку два рази в тиждень. Просто більшість людей придумали собі відмазку, що я нікуди не ходжу бо немає куди, от жив би я в Києві то там би розігнався ))), а насправді це банальна лінь відірвати свою задницю від дивану )))
Насправді це не зовсім так. Перелічене тобою є або недоступним по факту, або більше схоже на хоббі, а не на місце куди можна піти і цивілізовано розважатися.
Стабільно і комфортно є лише тіж самі кафе-ресторани.

Ну і я не кажу що живучи в Києві цілими днями ходив би по музеях, наприклад, але сам факт їх наявності та доступності слід визнати.

Розглянем на прикладі: в Тернопіль приїхав гість на 1 тиждень. З 1 квітня по 7 квітня. Чим зайняти людину щодня? Цим?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 13:02 #2627003   #11
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Насправді це не зовсім так. Перелічене тобою є або недоступним по факту, або більше схоже на хоббі, а не на місце куди можна піти і цивілізовано розважатися.
Стабільно і комфортно є лише тіж самі кафе-ресторани.

Ну і я не кажу що живучи в Києві цілими днями ходив би по музеях, наприклад, але сам факт їх наявності та доступності слід визнати.

Розглянем на прикладі: в Тернопіль приїхав гість на 1 тиждень. З 1 квітня по 7 квітня. Чим зайняти людину щодня? Цим?
Саймоне, ти зїхав з теми.
Тут обговорюються не особливості міста, де можна водити туристів, а місця, де можна нормально провести час з сімєю. А в такому плані, як уже згадував Андрік, повністю хватає.

Звичайно як завжди хотілось би більше. Але потрібно й враховувати той факт, що розважальна інфраструктура сама по собі не буде розвиватись. Людей в нашому місті живе мало (в порівнянні з тими ж тобою наведеними Львовом чи Києвом), якихось супер туристичних цікавинок теж нема, та й влада не зацікавлена в їх створенні. а працювати собі в убиток теж ніхто не буде.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 13:18 #2627006   #12
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Цитата Але все це містечковий примітивізм, який може закавити раз-другий.
Цитата Ну і я не кажу що живучи в Києві цілими днями ходив би по музеях, наприклад, але сам факт їх наявності та доступності слід визнати.
То по музеях ти б ходив по два,три і більше разів?

Типовий вічнонедовольний уркаїнець,всьо йому не так і всі йому винні.
Давай ти перелічиш з цього списку ті місця кі ти відвідував хоча б раз.


Цитата 1. Ляльковий театр.
2. Драматичний театр.
3. Концерти в Березілі
4. Сінемасіті
5. Боулінги
6. Аквапарк
7. Мотузковий парк
8. Катамарани у парку
9. 5-д, 7-д кінотеатри ))
10. Катання на конях в топільче і упідкові
11. настільний теніс в подолянах
12. дитячі каруселі у парках
13. велосипеди, ролики, веломобілі і т.д. т.п на прокат
14. атракціони починаючи від аеро-хокея закінчуючи перегонами на мотоциклах
15. картинг
16. дитячі майданчики
17. стільба у різного роду тирах
18. мастер класи типу "маленький шеф-повар"
19. годування тварин в зоокутку
20. естрім-парк
21. каток
22. різні виставки: мініатюр, котів, метеликів, скільптур Пінзеля і т.д і т.п.
23. катання на кетері по озеру, а також інші водяні атракціони
24. Дитячі кімнати у супер-маркетах і у парках
25. політ на літаку над Тернополем
26. час від часу місто відвідують цирки
27. якщо діти старші можні зігати у більярд
28. різного роду кафе та ресторани
29. можна посмажити шашлик у топільче
30 пляж
А ще вкажи свій вік,бо впевнений,що як ти за своїх парканацять років не встиг і половини обходити,то тої половини шо лишилася тобі до кінця життя має хватити. Ну а як не хватіт то може ше шось відкриється спєцом дя тебе.
nazarik30 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (01.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 13:22 #2627008   #13
Andrik84
Активний учасник
Типово Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Р*озглянем РЅР° прикладі: РІ Тернопіль приїхав гість РЅР° 1 тиждень. Р— 1 квітня РїРѕ 7 квітня. Чим зайняти людину щодня? Цим?
Будуть гості хочеш на халяву сценарій )))?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 16:13 #2627037   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Типовий вічнонедовольний уркаїнець,всьо йому не так і всі йому винні.
Я не кажу що мені хтось щось винен, а просто ставлю перед фактом що в Тернополі, крім кафе-барів-ресторанів, сходити нема куди.
Мені ніхто не зобовязаний забезпечувати розвагами, це правда, але мова не про те хто що кому зобовязаний чи ні, а про сам факт існування можливості.

В Тернополі просто нема куди піти, і це дійсно проблема. Тут багато факторів - і місцева влада яка рубає на корню будь-які новації, і хомячки які вважають що зруйновані (крім Збаразького) замки мають якусь естетичну чи освітню цінність, і всякі неадеквати, які встрягають у дискусію заради самої дискусії, вважаючи що їх надваждива думка когось турбує.

Вкупі із петиціями про руйнуваня памятників Пушкіну це складає дуже погану картину.

Отож, щоб не бути голослівним. До мене приїжджають гості із Херсону, будуть від нині вночі до 7 квітня. Куди я можу повести сімю (35р. + 30р. + 3р.) в Тернополі, щоб в них залишилися незабутнє враження про Тернопіль.
"Старий млин" і їхати в печеру за 100 км. не пропонувати.
Очікую.

P.S.
Andrik84, поміняй вже нарешті телефон, або шось зроби.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 22:02 #2627106   #15
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Отож, щоб не бути голослівним. До мене приїжджають гості із Херсону, будуть від нині вночі до 7 квітня. Куди я можу повести сімю (35р. + 30р. + 3р.) в Тернополі, щоб в них залишилися незабутнє враження рокіернопіль.
"Старий млин" і їхати в печеру за 100 км. не пропонувати.
Очікую.

P.S.
Andrik84, поміняй вже нарешті телефон, або шось зроби.
Ти б ще написав гості з НюЙорка чим іх здивувати ))) ми ж не ставимо питання в темі що тут є такого чого нема більше ніде, ми говоримо про те де провести вільний час.
Але якщо ти дійсно хочеш здивувати я б на твому місці задумався якраз над тим щоб попертися за 100 км бо якраз там ЄДИНЕ місце в світі де трипілька культура жила під землею, і там в наживо можна побачити випалені більше 1000 років тому лежанки тих самих трипільців, такого в них у Херсоні точно нема )))
П.с. на рахунок телефону то ніхто не заважає тапаталк, чи він заважає модерам відчувати всю повноту влади )))?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 22:17 #2627110   #16
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

якщо маєш банальну тернопільську зп...і батьки/свекруха не на заробітках - то список розвг різко скоротиться..до мінімуму...так як фінансів на це просто не буде
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 22:22 #2627112   #17
Shaurmyan
Banned
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

а если твоя свобода не привязана к месту ? ))
детям все равно в каком направлении их повезут)
31. поедь к бабушкам
32. научи собирать и колоть дрова
33. купи и прочитай вместе Гарри Поттера......бррррр...... Толкина....умммм...
запомни - ты номер + 4 (вставь сою цифру по количеству детей)
34. расскажи про свои приколы: ламбада, макарена
35. научи ребенка кататься на лыжах, играть в волейбол....
36. посади дерево, стцукоо.
37. вылези из танчиков !
38. типа грибы
39. типа дача противная
Shaurmyan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2016, 22:26 #2627113   #18
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Отож, щоб не бути голослівним. До мене приїжджають гості із Херсону, будуть від нині вночі до 7 квітня. Куди я можу повести сімю (35р. + 30р. + 3р.) в Тернополі, щоб в них залишилися незабутнє враження про Тернопіль.
"Старий млин" і їхати в печеру за 100 км. не пропонувати.
Очікую.
А в Херсоні є де піти?думаю там ситуація гірша чим тут,хоч і місто більше.по причині шо там безпробудний совок,власне як і в Києві.
Вони тут перший раз?якщо так то їм буде все цікаво.
тиждень часу тут немає шо робити для гостей. тому таки варто махнути десь по замках,Збараж найближче.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 01:11 #2627128   #19
saymon
Guest
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Чи вважаєте Р’Рё, що Сѓ Тернополі С” достатньо місць, РґРµ можна розважитись Р· СЃС–Рј*єю (особливо РІР·РёРјРєСѓ)?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ти б ще написав гості з НюЙорка чим іх здивувати ))) ми ж не ставимо питання в темі що тут є такого чого нема більше ніде, ми говоримо про те де провести вільний час.
А це хіба не одне і те ж саме? Живучи в Тернополі усвідомлюєш що піти нема куди, а коли приїдуть гості то переконуєшся в цьому остаточно. І це пригнічує.
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Але якщо ти дійсно хочеш здивувати я б на твому місці задумався якраз над тим щоб попертися за 100 км бо якраз там ЄДИНЕ місце в світі де трипілька культура жила під землею, і там в наживо можна побачити випалені більше 1000 років тому лежанки тих самих трипільців, такого в них у Херсоні точно нема )))
Нема ні часу ні можливості стільки їхати.
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
П.с. на рахунок телефону то ніхто не заважає тапаталк, чи він заважає модерам відчувати всю повноту влади )))?
Хак для тапаталку скомпроментовано, тому він відключений. Як тільки виправлять баги то він знову почне заважати модерам відчувати всю повноту влади. Наразі є як є.
Цитата
Допис від Shaurmyan Переглянути допис
а если твоя свобода не привязана к месту ? ))
Це все міняє. Але мова за Тернопіль.
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А в Херсоні є де піти?
Чесно кажучи я не в курсі. Думаю повезли б на море.
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
тиждень часу тут немає шо робити для гостей.
І це проблема.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 06:19 #2627134   #20
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Чи вважаєте Ви, що у Тернополі є достатньо місць, де можна розважитись з сім*єю (особливо взимку)?

Приводь завтра гостей в Мотузковий парк ,,Топільче'' - завтра відкриття сезону.
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:17.