Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Скороварка. Нелегкий вибір.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.04.2016, 00:09 #2629145   #1
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Скороварка. Нелегкий вибір.

У зв"язку з тим, що покращення життя в Україні набуло загрозливих масштабів, а газ став "прозорим золотом" (особливо після встановлення лічильника), на сімейні нараді було вирішено придбати каструлю-скороварку. Основні питання виникли по вибору об"єму та матеріалу, з якого виготовлено це чудо техніки - межа мрій рядянської домогосподарки. На скільки літрів купувати - 4,5,7,9? З якого металу - алюміній, нержавійка? Що потрібно брати до уваги при купівлі даного девайсу? Прошу поради у реальних користувачів.
ПС. цікавить саме кастрюля, яка буде стояти на газовій плиті, а не всіляки електричні мультиварки-шмультиварки.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2016, 07:15 #2629149   #2
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Скороварка. Нелегкий вибір.

Якщо так хочеш економити газ то нафіга тобі кастрюля на газову плиту. Купи собі мультиварка з функцію скороварки і не парся. В мене дружина таку від мулінекса юзає так буряк на шубу вариться 8 хв. Головне дивись щоб була повноцінна скороварки, а не якась псевдофункція типу експрес-варка.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (14.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2016, 11:52 #2629221   #3
Anjet
Учасник
 
Аватар для Anjet
Типово Відповідь: Скороварка. Нелегкий вибір.

У мене мультиварка-скороварка Скарлетт. Вже 3 роки юзаю. Не гірша за розкручені марки. Холодець вариться 90 хв. Раджу подумати. Світла тягне небагато, бо набирає температуру і тримає її.
Anjet зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (14.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2016, 18:37 #2629276   #4
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Скороварка. Нелегкий вибір.

Цитата У мене мультиварка-скороварка Скарлетт. Вже 3 роки юзаю. Не гірша за розкручені марки. Холодець вариться 90 хв. Раджу подумати. Світла тягне небагато, бо набирає температуру і тримає її.
Дякую за пораду, але справа в тім, що ліміт по світлу я й так трохи перевищую, тоді як газ використовую якраз на межі навіть трохи забагато. Тому і вирішили купити газову скороварку.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2016, 22:05 #2629333   #5
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Скороварка. Нелегкий вибір.

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
справа в тім, що ліміт по світлу я й так трохи перевищую, тоді як газ використовую якраз на межі навіть трохи забагато. Тому і вирішили купити газову скороварку.
Навіть перевищивши ліміт по світлу ти будеш платити за 1 кв.т близько 1 грн., тоді як по газу навіть нічого не перевищуючи зараз ти платиш близько 7,5 за куб. Тим більше в електричної як не крути всерімно менше часу піде на приготування (тупо порівняй скільки часу вода закіплює в електрочайнику, а скільки на газу), а отже апріорі вона споживатиме ресурсу менше, який і так дешевший за газ у 7 разів.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.04.2016, 21:54 #2629852   #6
Elirgar
Учасник
Типово Відповідь: Скороварка. Нелегкий вибір.

Я також згідна,що електрична краща - і готує швидше, і виходить дешевше. А ще врахувати, що обіцяють ще підняти тарифи на газ, то і думати немає чого...
Elirgar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2016, 23:15 #2632955   #7
AlinkaMalinka
Учасник
Типово Відповідь: Скороварка. Нелегкий вибір.

Так, електрична скороварка, це бомба. не знаю як раніше без неї жила
AlinkaMalinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:37.