Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 31.10.2010 - мажоритарка


Результати опитування: голосую за:
Дмитришин Наталія Михайлівна 0 0%
Рекуш Антон Миколайович 3 6.52%
Удич Олег Євгенович 17 36.96%
Колінець Леся Богданівна 0 0%
Смакоуз Віталій Георгійович 0 0%
Крутиголов Петро Григорович 0 0%
Ясіновський Андрій Васильович 0 0%
Стець Михайло Васильович 0 0%
Ангел Олексій Степанович 0 0%
Сиротюк Михайло Мирославович 12 26.09%
Олексюк Жанетта Петрівна 0 0%
Мацикур Віктор Степанович 0 0%
Постригач Павло Анатолійович 1 2.17%
Кос Сергій Ігорович 3 6.52%
Штокало Володимир Якович 0 0%
Грода Петро Павлович 0 0%
Пугач Микола Миколайович 0 0%
Теплов Кирил Павлович 1 2.17%
Винницький Роман Орестович 1 2.17%
Плітін Дмитро Анатолійович 5 10.87%
Колісник Ярослав Дмитрович 0 0%
Варакута Олександр Павлович 3 6.52%
Коваль Олег Михайлович 0 0%
Вонсович Юрій Петрович 0 0%
Букавин Іван Ярославович 0 0%
Голосували: 46. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Округ №29

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.10.2010, 18:33 #1474755   #21
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Округ №29

Вот Михайло правду написав, що потрібно робити/виконувати програму постійно , а не замісяць до виборів, тоді людям ти запамятаєшся і будуть голосувати.
А так вся ця активізація перед виборами на людей вже не діє, принаймі моя думка така.
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 2:
Бойківчанка (18.10.2010), Romko_7 (19.10.2010)
Старий 18.10.2010, 21:18 #1474909   #22
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
А так вся ця активізація перед виборами на людей вже не діє, принаймі моя думка така.
діє. нажаль.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (19.10.2010), ШТЕУД (26.10.2010)
Старий 19.10.2010, 11:01 #1475339   #23
vivs
 
Аватар для vivs
Типово Відповідь: Округ №29

Варакута Олесандр Павлович - найкращий вибір на 29 окрузі! Викладач, полковник Національної гвардії України, Людина честі!
vivs зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ШТЕУД (26.10.2010)
Старий 19.10.2010, 11:05 #1475346   #24
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від vivs Переглянути допис
Варакута Олесандр Павлович - найкращий вибір на 29 окрузі! Викладач, полковник Національної гвардії України, Людина честі!
шось при спілкуванні з ним такого не скажеш
харош просовувати своїх однопартійців тільки із-за того, що вони однопартійці.
riznyk зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 19:10 #1475844   #25
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово Відповідь: Округ №29

В мене питання: а шо зробить Удич таке шо не зробив за всі свої роки при владі?

Я думаю ефектним би було зробити дебати між кандидатами під школою у вихідний день. Думаю кількох мікрофонів і колонок хватить і працює краще ніж всякі бігморди, спам у скриньку, тощо.

Хотів би почути на дебатах:
Плітін Дмитро Анатолійович AKA mr.Dem
Сиротюк Михайло Мирославович AKA Teneter
Удич Олег Євгенович AKA u-o
Eineshteine зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 20:06 #1475915   #26
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від Eineshteine Переглянути допис
В мене питання: а шо зробить Удич таке шо не зробив за всі свої роки при владі?
А при якій владі перебував Удич останні свої роки?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 20:12 #1475919   #27
ківі
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
А при якій владі перебував Удич останні свої роки?
він перебував при владі.
ківі зараз поза форумом  
Подякували 5:
Black-Raven (19.10.2010), FortYear (19.10.2010), Олег Удич (11.10.2013), riznyk (19.10.2010), Romko_7 (19.10.2010)
Старий 19.10.2010, 21:29 #1476021   #28
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від Eineshteine Переглянути допис

Я думаю ефектним би було зробити дебати між кандидатами під школою у вихідний день. Думаю кількох мікрофонів і колонок хватить і працює краще ніж всякі бігморди, спам у скриньку, тощо.

Хотів би почути на дебатах:
Плітін Дмитро Анатолійович AKA mr.Dem
Сиротюк Михайло Мирославович AKA Teneter
Удич Олег Євгенович AKA u-o
ще місяця півтора назад була у мене ідея організувати громадські слухання (навіть домовитись за той ж самий актовий зал в школі). але після першої думки приходить інша: хто прийде на слухання до Плітіна Дмитра? - 20-30-50 людей....
третя думка (навіть якщо прийдуть... може багато): обговоримо проблеми, подискутуємо як їх вирішити, зробимо пару закликів, Слава Україні !, допобачення всім - це чистої води лицемірство буде! за 2-3 тижні до виборів.
четверта думка: чіткий план дій :1) збори, громадські слухання, де обговорюються нагальні проблеми і питання; 2) проходить 2-3-5 місяців знову громадські слухання, але тоді вже я звітую - що вирішили, які результати досягнено, що на якому єтапі. Тобто люди повинні знати за справами, а не за балачками. Причому руку треба відрізати тим, в кого ті звіти відрізняються від реального стану справ і вирішення проблем.
Смішно, коли 3 роки просили з сусідами лавочку біля підїзду поставити , то ЖКГ навіть не чухався, а сьогодні днем поставили - як в морду плюнули: висока, що я зі своїм ростом ще сяду, а вот хто поменьше, мовчу вже про дітей, мусить із собою як не драбину то певно стільчик носити, щоб залізти на ту лавочку... краще б залишили стару яку сусіди зробили власноруч.

я далекий від політичної демагогії. мені шкода свого часу. ГСВ навіть питався колись за мій підпис на форумі і казав що зразу не міг догнати про що він. "Чому в добі тільки 24 години? ...мені хоча б 36 ...". Час проходить, а ти не встигаєш все зробити, що задумав. Тому дебати для мене будуть швидше пустословні, тобто марною втратою часу, за який я щось зможу таки зробити.

Поділяю слова, які сказала одна мудра людина: "в суперечки чи перепалки не встрягаю, бо не вмію. а по свому округу з предвиборчим списком ознайомлюся на виборчій дільниці у день виборів... просто голосуватиму за того, кого знаю на місці проживання за справами а не за лозунгами "Слава Україні" і ходінням по квартирах!"
MrDem зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 21:33 #1476031   #29
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
А при якій владі перебував Удич останні свої роки?
"З січня 2009 року очолює прес-службу Тернопільської міської ради.... ... У 1998 та 2002 роках обирався депутатом Тернопільської міської ради."

Eineshteine зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Олег Удич (11.10.2013)
Старий 19.10.2010, 21:41 #1476046   #30
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від Eineshteine Переглянути допис
З січня 2009 року очолює прес-службу Тернопільської міської ради....
Ну, як на мене, на даній посаді він дуже добре відпрацював.
До нього Тернопіль ДУЖЕ рідко згадувався на загальнонаціональних каналах, та інтернет-ЗМІ.
Більшість журналістів його поважають.
Хлопака щиро намався останні роки піарити Тернопіль загалом, а не міську раду чи Заставного зокрема.

Цитата:
Допис від Eineshteine Переглянути допис
У 1998 та 2002 роках обирався депутатом Тернопільської міської ради."
Якісно виконував функції депутата.
Ніхто йому нічого закинути не може.
Ніякого майна, землі, житла за часи депутатства не нажив.
Завдяки дуже хорошому іміджу запрошувався до багатьох партій. Він був обрав "Пору". Шкода, що він тоді не став депутатом. Тернопіль від того тільки втратив.

Додано через 1 хвилину
Доречі він прямо зараз веде передачу на "ІНТБ".
Працює ведучим на громадських засадах.
Зарплати не отримує...

Додано через 1 хвилину
Мої позитивні відгуки про Удича зовсім не означають, що Плітін чи Сиротюк гірші за нього.
Варто виборцям голосувати за тих кому довіряють.

Востаннє редагував FortYear: 19.10.2010 о 21:41. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 3:
Бойківчанка (19.10.2010), Олег Удич (11.10.2013), Nirvana (25.10.2010)
Старий 19.10.2010, 21:58 #1476077   #31
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово Відповідь: Округ №29

MrDem
Проблему ЖЕКів сам добре знаю з чим і борюся. Мене вже там добре знають і перестали відговорюватися як перші рази. Просто кілька раз коли ЖЕК тупо морозився і не робив своєї роботи були скарги у всі можливі інстанції, виклики міліції (привіт працівникам бітера які нищать під"їзди і не знають стандартів прокладки мереж і безпеки), ну і масове зібрання жителів будинку.
Просто на ЖЕК треба тиснути шоб шось зробили... а великий ЖЕК то певно наша міськрада...
Як старожил форуму я знаю хто такий MrDem і за нього готовий проголосувати, але не знав хто такий Плітін Дмитро. Я розумію шо за малий час електорат важко набрати. Проте треба якось донести людям свої ідеї і бачення, ну і шоб кожен зміг асоціювати людину з кандидатом у виборчому списку. На цих виборах люди знову будуть голосувати за особистість а не партію. Ну і великим плюсом може бути, те що всі перестають вестися на морди по дорогах. Тобто дешевша агатація може бути навіть більш ефективною. Відповідно кожна спроба донести ідеї могла додати кількість голосів.

П.С. Якщо добре постаратися і провести якусь активну акцію то зараз ше можна назбирати кілька сотень голосів, які можуть стати вирішальними.
Eineshteine зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 22:17 #1476116   #32
Gorta4
Типово Відповідь: Округ №29

Відкрию усім велику таємницю для жителів округу 29, Олег Удич професійний пристосуваниць.

по перше: перша його партія УНП, далі змінив на ПОРУ, тепер вирішив балотуватись від За Україну!
Це свідчить лише про одне, політичний перебіжчик, шукає лише де тепленько. Яка наступна партія?

по друге: двічі депутат міської ради. обирався по мажоритарному округу, здається на Новому Світі, нічого доброго на тому окрузі для людей не зробив, на звернення не реагував, втік на бам на 29-й округ де про його бездіяльність мало що знають А де ж політична відповідальність?

Востаннє редагував Gorta4: 19.10.2010 о 22:26.
Gorta4 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Бойківчанка (19.10.2010), FortYear (19.10.2010)
Старий 19.10.2010, 22:19 #1476118   #33
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово Відповідь: Округ №29

FortYear
Я не маю нічого проти Удича, я його не зацьковую. Але фраза "А при якій владі перебував Удич останні свої роки?" прозвучала ніби він ніколи не був тим на кого зараз йде. Він як ніхто з кандидатів вже може звітувати шо він конкретно зробив чи не зробив і це є головним його плюсом/мінусом. Популізм прес-служби Тернопільської міської ради може не мати нічого спільного з діями на конкретній посаді. Відповідно в мене питання до нього (просто хочу почути відповідь людини, його бачення):
- чим він конкретно хоче займатися?
- що він вже особисто зробив на тій чи іншій посаді?
- на які кошти живе? (це питання впринципі до всіх, бо без інших надходжень треба буде красти казну)
- чим відрізняється від інших кандидатів?

П.С. Хотілося б бачити біографії людей. На сайті Пори є тільки обіцянка шо біографіх будуть але їх так і немає. Відповідно тянув з іншого ресурсу, який може бути застарілим.
Eineshteine зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 22:21 #1476123   #34
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від Eineshteine Переглянути допис

П.С. Хотілося б бачити біографії людей. На сайті Пори є тільки обіцянка шо біографіх будуть але їх так і немає. Відповідно тянув з іншого ресурсу, який може бути застарілим.
Удич балатується від "За Україну", чому його біографія має бути на сайті Пори?
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 22:31 #1476131   #35
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №29

Енштейн, Удич рідко має час зайти на форум. Тому, напевне, не зможе дати вичерпні відповіді на ці та уточнюючі запитання.
Простіше буде його перестріти в "Паві", коли він раз на кілька днів туди заскакує поспіхом перекусити

Гадаю, робити він як і інші хороші люди ставши депутати буде те, що ВИ РАЗОМ З НИМ ЗАХОЧЕТЕ РОБИТИ.

Депутат міськради - представник громади, а не спонсор чи розпорядник коштів.

Утотожнення слів "депутат" та "влада" є суттєвим перебільшенням.

Додано через 5 хвилин
Не мучте хлопців (Сиротюка, Плітіна, Удича та інших).
Програма того округу, як і багатьох інших дуже проста:
- зремонтовані прибудинкові території
- освітлення вулиці і прибудинкових територій
- якісна робота ЖЕКів
- дитячі та спортивні майданчики
- оптимізація транспортних сполучень

що я ще забув?

Востаннє редагував FortYear: 19.10.2010 о 22:31. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Олег Удич (11.10.2013)
Старий 19.10.2010, 22:56 #1476172   #36
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Енштейн, Удич рідко має час зайти на форум. Тому, напевне, не зможе дати вичерпні відповіді на ці та уточнюючі запитання.
Нема проблем. Але я б більш позитивно оцінив відутність відповіді від Удича ніж відмахування когось іншого. Я хочу його відповідей, а не політичних побратимів. Хочеться просто спілкуванням з моїм кандидатом а не кандидатом з іншого округу....

.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Депутат міськради - представник громади, а не спонсор чи розпорядник коштів.
Утотожнення слів "депутат" та "влада" є суттєвим перебільшенням.
Оскільки я добре пам"ятаю закони і Конституцію, то депутат і є влада. А те що влада є представницькою то зрозуміло само собою.
Депутати можуть впливати на розподіл коштів, на продаш чи дерибан землі, на притягення чи відторгнення інвестицій, на лобіювання конкретного бізнесу..... відповідно моє зацікавлення майбутньою владою є виправданим і нормальним.


Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Не мучте хлопців (Сиротюка, Плітіна, Удича та інших).
Програма того округу, як і багатьох інших дуже проста:
- зремонтовані прибудинкові території
- освітлення вулиці і прибудинкових територій
- якісна робота ЖЕКів
- дитячі та спортивні майданчики
- оптимізація транспортних сполучень
що я ще забув?
Якщо програма всюди однакова, то навіщо
- створювати купу тем про округи?
- окрему тему про округ №13?
- купу тем про партії?
....
Може просто легше спамити все в одній темі?! А ше краще обиремо одного депутата який буде представляти ціле місто, все ж однакове, пра?!
Я хочу чути відповіді конкретних людей, якщо їхня ласка
Eineshteine зараз поза форумом  
Старий 19.10.2010, 23:10 #1476185   #37
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №29

Енштейн, більше схоже на те, що ти хочеш не відповіді на питання почути, а щоб хтось намагався на тебе справити враження.... А ти будеш як строгий вчитель "екзаменувати" хлопців...

Якщо я знаю, що Енштейн розумний і порядний хлопець, то коли він балотується на мій округ, то я розумію, що це І ВІН МЕНІ ПОСЛУГУ РОБИТЬ, що пропонує БЕЗКОРИСНО представляти мої інтереси.

Тут вже діло довіри.

Але якщо мені Енштейн почне розповідати як він зранку до вечора буде ремонтувати підїзди - я не проголосую за такого кандидата.

Депутат міської ради - представник громади.
Його діло чесно голосувати і ПРЕДСТАВЛЯТИ ІНТЕРЕСИ ГРОМАДИ. А вже громада нехай мізкує що і як вона би хотіла ЗРОБИТИ (а не споглядати зі сторони) за опосередукуванням свого депутата, одноосібні можливості котрого ДУЖЕ ОБМЕЖЕНІ.

Хто повірить в обіцянки-цяцянки щодо процвітання вулиць та мікрорайону - знову розчарує і буде плюватись за пару років... а ми йому повірили... а ми так надіялись...
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Олег Удич (11.10.2013)
Старий 19.10.2010, 23:27 #1476194   #38
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Округ №29

зовсім не так.
по життю притримуюсь принципу: вірю тільки до першої брехні.
ЖКГ (ЖЕК) - "брешуть" постійно. Гроші отримують у вигляді платежів, а "вернути" послугами і не думають.
Чому ми повинні просити їх щось зробити, коли ці послуги оплачені?
нам кажуть грошей немає. - а куда гроші діваються ?!!
в середньому платять 100 грн в місяць з квартири, два підїзди по 30 квартир, отримуємо 100*2*30=6000 грн.
що можуть зробити мешканці, маючи такі гроші ?! а якщо пару місяців повідкладати ?! га ?! - ремонти підїздів (нехай на початках прості, але ж свіжі, а не пятирічної давнини), підвалів, дитячі майданчики зробити, благоустрій території.... а якщо в моєму дворі 11 таких підїздів на один великий двір?! помножили яка сума виходить?! що можна зробити за ті гроші в домах і дворах ?!
От і виходить що наші люди не хочуть економити, не хочуть керувати своїми грошима, чогось бояться незрозуміло чого....

Я за повну відмову від ЖКГ!!! і за створення самими мешканцями власних спілок (так звані ОСББ).
Вибирається керуючий і бухгалтер серед мешканців і все. Всі інші за потребою (на договірній основі). треба сантехніка/електрика - викликали, роботу зробив, заплатили. треба крана/трактора/вантажну машину - викликали, вони зробили свою роботу, заплатили. і все не треба ніяких дорогостоящх автопарків з їхніми постійними поломками утримувати, ні зарплати платити 20-тьом працівникам, які як правило бухають цілий день а потім на один виклик встигають і ще мусиш йому 50 грн дати в карман "...бо прокладка в нього єдінствєнна імпортна осталась...".
Мають свого бухгалтера і керуючого з яких і "спрос".

Основна ідея - відмова від ЖКГ і створення ОСББ.
писати в програмі "про мусор вивозити, про літовисько і т.д." я не те що не доганяю як я зможу на це вплинути, я просто реально ставлю "маленькі" задачі для маленьких (себе маю на увазі) людей, які я принаймі реально зможу виконати в даному районі.
Поспілкувавшись сьогодні з сусідами бачу, що зневірені у виборах, а вот на рахунок ОСББ починають підтримувати... може під маркою виборів вдасться хоть жителів обєднати і зібрати 50% підписів відмови від послуг ЖКГ ))) і тоді ніби й депутатство не потрібне буде...
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (19.10.2010)
Старий 19.10.2010, 23:40 #1476208   #39
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово Відповідь: Округ №29

FortYear
Повторює ше раз, я хтів просто почути ідеї і бажання хлопців, які балотуються в мому районі і знають проблеми цього району, а не кандидата з іншого району. Якби я хтів послухати FortYear'а я зажди знаю де це можна зробити
На рахунок обіцянок, я не вірю всім обіцянкам/цяцянкам і завжди стараюся фільтрувати інформацію. І як сказав MrDem вірю людям до першої брехні, даю позику довіри всім. А на рахунок Удича хтів почути його відповіді, так як людина вже конкретно має знати шо буде далі робити.

MrDem
якшо вашому будинку під час виборів вдасться зібратися підписами для створення ОСББ то я думаю це буде не менша перемога, так як знаю як важко інколи зібрати всіх сусідів одночасно.
Eineshteine зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (19.10.2010), MrDem (20.10.2010)
Старий 20.10.2010, 11:33 #1476464   #40
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис

ЖКГ (ЖЕК) - "брешуть" постійно. Гроші отримують у вигляді платежів, а "вернути" послугами і не думають.
Чому ми повинні просити їх щось зробити, коли ці послуги оплачені?
нам кажуть грошей немає. - а куда гроші діваються ?!!
в середньому платять 100 грн в місяць з квартири, два підїзди по 30 квартир, отримуємо 100*2*30=6000 грн.
що можуть зробити мешканці, маючи такі гроші ?! а якщо пару місяців повідкладати ?! га ?! - ремонти підїздів (нехай на початках прості, але ж свіжі, а не пятирічної давнини), підвалів, дитячі майданчики зробити, благоустрій території.... а якщо в моєму дворі 11 таких підїздів на один великий двір?! помножили яка сума виходить?! що можна зробити за ті гроші в домах і дворах ?!
От і виходить що наші люди не хочуть економити, не хочуть керувати своїми грошима, чогось бояться незрозуміло чого....
Не бояться. Просто неорганізовані. Нікому нічого не потрібно. Але коли хтось все організує і зробить і всі побачать, що платять менше, а робиться більше - тоді усі як один будуть ЗА.

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
Я за повну відмову від ЖКГ!!! і за створення самими мешканцями власних спілок (так звані ОСББ).
Вибирається керуючий і бухгалтер серед мешканців і все. Всі інші за потребою (на договірній основі). треба сантехніка/електрика - викликали, роботу зробив, заплатили. треба крана/трактора/вантажну машину - викликали, вони зробили свою роботу, заплатили. і все не треба ніяких дорогостоящх автопарків з їхніми постійними поломками утримувати, ні зарплати платити 20-тьом працівникам, які як правило бухають цілий день а потім на один виклик встигають і ще мусиш йому 50 грн дати в карман "...бо прокладка в нього єдінствєнна імпортна осталась...".
Мають свого бухгалтера і керуючого з яких і "спрос".
Насправді економія була би значно більша. Там є багато різних резервів. Наприклад усі, хто платять за опалення - платять згідно затверджених норм, згідно яких вода, що подається в батареї має бути певної температури. Часто вона до тієї температури не дотягує, а це значить, що НЕ НАДАЮТЬСЯ ПОСЛУГИ згідно встановлених норм. Якщо послуги не надаются в повному обсязі, то сторона не має юридичних прав вимагати оплати в повному обсязі. Треба лише зафіксувт факти і довести. (ясно, що цим ніхто не хоче займатся) Газ дорогий і ще накладаються нарахування за послуги, тому навіть економія 10% на будинку пертворюється на непогану суму.
Подібні резерви можна знайти і по елекроенегії і по воді.
Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
Основна ідея - відмова від ЖКГ і створення ОСББ.
писати в програмі "про мусор вивозити, про літовисько і т.д." я не те що не доганяю як я зможу на це вплинути, я просто реально ставлю "маленькі" задачі для маленьких (себе маю на увазі) людей, які я принаймі реально зможу виконати в даному районі.
Поспілкувавшись сьогодні з сусідами бачу, що зневірені у виборах, а вот на рахунок ОСББ починають підтримувати... може під маркою виборів вдасться хоть жителів обєднати і зібрати 50% підписів відмови від послуг ЖКГ ))) і тоді ніби й депутатство не потрібне буде...
Для цього точно депутатство не потрібне .
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:50.