Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Де в Тернополі можна половити рибу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.09.2009, 08:21 #1030679   #61
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

Цитата:
Допис від orka13 Переглянути допис
Я сьогодні на пари взяв вудку, і відразу з політеха на дамбу пішов на Тернопільський став. Питання - де там можна на блєсну\сілікон ще нормально позакидати? Бо це я перший раз на рідній калабані.
Ловив від 16:00 до 17:30 на віброхвіст від великого до маленького. Нуль, підпливав мужик з лодкою, закидав під мене, бо казав що на середині нічо не бере.
Якщо вірити бувалим хижоловам щучий час з самого ранку і до того часу, поки не почне пригрівати сонце. Тай ловити треба в зарослях, а не на чистій воді. В неділю мужик розказував, що на бляхи вертушки бере зараз. Кста в епіцентрі дешеві бляхи 4-9 грн. і віброхвости ультралайти гривню з копійками. Фірма правда якась палевна - Pyramida, пише, шо японська. Хтось вже то юзав? Взяв собі трохи бляхи, піду в суботу зранку на канал провіряти
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 09:42 #1030770   #62
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

позавчора був на човні зі сторони Кутківець, за годинку до початку дощу виплив, злапав щучку на 2.5кг на жовту маленьку бляху і карандашика грам на 300 на туж саму бляху, карандашика відпустив більшу з"їв)
gujda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 09:55 #1030779   #63
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

Кидав з човна під кущі чи на глибину? Яка проводка?
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 12:39 #1030950   #64
seryoja
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

Цитата:
Допис від orka13 Переглянути допис
Я сьогодні на пари взяв вудку, і відразу з політеха на дамбу пішов на Тернопільський став. Питання - де там можна на блєсну\сілікон ще нормально позакидати? Бо це я перший раз на рідній калабані.
Ловив від 16:00 до 17:30 на віброхвіст від великого до маленького. Нуль, підпливав мужик з лодкою, закидав під мене, бо казав що на середині нічо не бере.
2-3 рази окунь ганяв поблизу мальок, той аж скакав по воді. Останній раз підігнав його під самі ноги, я кинув малесенький біло-прозорий віброхвіст в зграйку малька, і один жирний окунь повівся, але фігово підсік, бо якось незручно і нашвидкуруч вийшло, тіпа не закинув а тупо під ноги собі в воду жбурнув… злетів зубатий. А той віброхвіст я провтикав потім на бетоні коли міняв… Може зранку поїду то найду.
І того виставляю що в мене лишилося.

Де ще на ставі можна з таким походити? Планую так через день після пар погуляти по годинці. Чи потрібні менші рибки під окуня, які він любить кольори, чи варто пробувати твістер?
на бляхи заро троха тугувато на озері (воблер обставляє на раз), тай силікон не деже.... з тих, що в те є, то той самий маленький (зелений) працює по окуню (перевірено) при ривковій, або ступінчастій проводці...
ловити краще на дамбі, на бетонному пірсі за дамбою, мала дамба і навпроти динамо...
я ловлю тупо одним воблером який ніразу в нас на озері мене не підводив, хотя в коробці купа добра, але він один рулить...
Yo-Zuri Aile Magnet 70мм 5.5 г. колір HSAY (з живота сріблястий з переходом в зелену спинку и дві жовті полосочки коло голови).. орінтовна ціна в магазинах 80-100 грн... проводка - твіч..
ще кльові воблери для озера фірми Pontoon 21 воблери Crackjack і Cheerful

Додано через 9 хвилин
а з селікону на окуня в нас на озері саме краще ловиться (принаймі з весни до кінця літа, зара силіконом не ловлю) на віброхвост Men's Predator 2 прозорий з жовтими бльостками (джиг головка 1.5-3 грами).. проводка твіч...
всі інші гірші.... я сам купляв всі різноманітні кольори і з джиг головками різної ваги і раді інтереса тестив їх..
в івачеві він теж рулить але там окуня всеж більше пре фіолетовий тоїж фірми, розміру, серії..

Востаннє редагував seryoja: 15.09.2009 о 12:39. Причина: Пізніше додано
seryoja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 12:40 #1030961   #65
yge0607
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

orka13 На фото 3,4,5 рибки в Івачові просто супер на щуку і чим побільше.

Якщо вірити бувалим хижоловам щучий час з самого ранку і до того часу, поки не почне пригрівати сонце. Тай ловити треба в зарослях, а не на чистій воді.
В осени щука бере цілий день.
yge0607 зараз поза форумом  
Подякували 2:
orka13 (15.09.2009), seryoja (15.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 12:43 #1030965   #66
seryoja
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

Цитата
Допис від YGE06 Переглянути допис
orka13 На фото 3,4,5 рибки в Івачові просто супер на щуку і чим побільше.

Якщо вірити бувалим хижоловам щучий час з самого ранку і до того часу, поки не почне пригрівати сонце. Тай ловити треба в зарослях, а не на чистій воді.
В осени щука бере цілий день.
та да.... заро вихожу на рибалочку серед дня і ловить норм.. осінь, жор... щука, судак активно хавають перед зимою..
seryoja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 15:43 #1031094   #67
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

Цитата
Допис від ЗлийGamer Переглянути допис
Кидав з човна під кущі чи на глибину? Яка проводка?
проводка ступінчаста, вів попри водорослі метрах в 10-ти від берега
gujda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 23:40 #1031554   #68
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

Йомайо, сьогодні на дамбі сидів від 10 до 12 зранку. Нуль.
Біля мене хлопака на 2 вудки поплавкові з метровою глибиною кидав на живця через лілейні зарослі. Так десь біля десяти щупачків витягнув і 1 окунця. Але дуже маленькі щучки, я б таких випускав, по 15-20 см десь но. Ловив без стального поводка, на звичайні гачки, вони навіть перегризти не могли.
Мене вже бере злість.. Коли йду по району, то чую за спиною голоси: «подивіться он на лузера, 2 рази був на рибалці і нічо не приніс...» і т.п. Треба терміново щось робити.
Зранку кидаю все і перед восьмою йду на маршрутку на Івачів до 6 магазину. От тільки хз на котру вони відправляються, в автовокзалі сказали що то не їх юрисдикція, і тіпа «часто їздять». Ну я в туалет тоже часто хожу, надіюся вони курсують частіше. Якщо хто вночі прочитає, то відпишіться, аби я там не чемпів дурно.

Цитата
Допис від ЗлийGamer Переглянути допис
Кста в епіцентрі дешеві бляхи 4-9 грн. і віброхвости ультралайти гривню з копійками. Фірма правда якась палевна - Pyramida, пише, шо японська. Хтось вже то юзав? Взяв собі трохи бляхи, піду в суботу зранку на канал провіряти
В мене майже всі «RELAX» - ожна з самих популярних і якісних фірм. Їх навалом в «Мисливці» біля гранду, і на базарі усюди, і на 15 квітня є на початку, в того самого популярного продавця. Ціни усюди стабільні 2.50-3 грн. Так що мені краще в мисливці брати, бо там вибір величезний і продавець порадить що краще, він спец троха по окуню Івачівському.
Якщо попадається пальоний, то це може бути насправді не сілікон а ПВХ (Полівінілхлорид) - дешевше в виготовлені і чуть твердіше, хвостик в нього не так легко заломлюється, впізнаєш якщо порівняти з сіліконом в руках того ж розміру. Можна їх правда троха проапгрейдити звуковими дирами, розрізами і т.п. Детальніше описано в уроці братів Щербакових «№ 9 Мягкие приманки». Сам часто переглядаю їх поради, досить толково описують джиг ловлю, з того і вчуся; є на трекерах ділайнсу, світу і т.д., кому тре, закатаю на ваші диски + велике пиво хоч весь випуск.
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2009, 07:24 #1031653   #69
yge0607
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

На Івачів маршрутка іди о 9.00 зранку. Ще є раньше. Але треба іхати десь 5-6 ранку щоб встигнути взяти лодку.
Шкода що люди в нса такі голодні, таку маленьку щуку треба відпускати.
він спец троха по окуню Івачівському.: lol2:
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2009, 10:42 #1031848   #70
seryoja
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

на на івачів перша пхне в 6:40..
навіть не в івачів а через івачів в вертелку... так, що до самої бази довезе..

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від YGE06 Переглянути допис
Шкода що люди в нса такі голодні, таку маленьку щуку треба відпускати.
та да... Сьогодні теж бачив як таких шнурків в садок талували.......
а потім через років так 5 будуть тішитись одному зловленому за весь сезон 50 грамовому окуню.... Якщо таких брати, то риби буде ставати все менше.... такі щучки зараз і так масово беруть... нафіг їх брати... від риболовлі тре получати в першу чергу задоволення а не рибу.... тяжко почекати.... тільки початок жору... починає жирувати дрібна.... через місяць з тим ж трудом що заро ловиться та дрібна буде ловитись більша..........

Востаннє редагував seryoja: 16.09.2009 о 10:42. Причина: Пізніше додано
seryoja зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (16.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2011, 11:05 #1682800   #71
Legasy
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

Що скажете, щось не охотно окунь зараз бере, можливо через погоду. Кілька днів тому піймав кілька судаків після сильного дощу, вдарили на дамбі.

Ще от хотів спитатись, чи хтось практикує в нас ловлю голавля на річці, цікавлять воблери-вишня?
Legasy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2011, 08:52 #1713331   #72
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Де в Тернополі можна половити рибу

останій раз був в селі Івашківці, став величезний а риба на лодонь говорили файно клює в Красному Зборівський район
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
рибалка, щука



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:43.