Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Поборимо "свідків Єгови" разом!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.07.2013, 22:30 #2237025   #61
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

В мене працювали раніше СЄ і інша сектантка ( якісь аптисти) то ледь одна одній патли не поисмикували. Не здоровалися 3 роки поки працювали разом. Конкуренти так сказать.
А ще СЄ відмовлялася від премій, подарунків на 8 марця і Великдень ( я всім пасочки замовляю) треба було вламувати по 10 хв.
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2013, 11:34 #2237173   #62
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
треба було вламувати по 10 хв.
а що тут вламувати, не хоче - віддав іншій працівниці
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2013, 13:58 #2237220   #63
7Taras
Учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Якщо боротись проти свідків єгови так заодно давайте протистояти свідкам ейвон оріфлейм та згаданим вже промоутерам вікон-дверей. Кожен сповідує ту віру яка йому до вподоби. А те що підходять на вулиці так прсто потрібно вічливо проморозитись чи відповісти "нецікаво" тай по всьому. Вони ж прямо таки не кожен день підходять до вас? Чи проблема в тому що вічливості та терпіння нехватає? А нарахунок розвалених сімей то можливо СЄ не причина а наслідок? Можливо в сімї вже була тріщина а СЄ просто злегка проспонукали це? Якщо чоловік кохає жінку (і відповідно навпаки) то найавторитетнішими людьми для них є друга половинка а не якісь рекламні агенти (СЄ рекламують свою віру).
Я також проти свідків єгови але приєднуюсь до висловлених раніше думок що в нашій країні і так є ж чим боротись. порівнянно з чим СЄ навіть не квіточки а так собі - бруньки.

Востаннє редагував Yarkop: 08.07.2013 о 08:20. Причина: реклама
7Taras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2013, 10:37 #2239794   #64
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 23:18 #2241580   #65
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
менно свідки винні у тому, що мої батьки розвелися! Іменно свідок влізла у нашу сім"ю і затягла туда мого батька! І їхні дії дуже часто суперечать їхнім тіпа законам, заповідям. Наприклад, у них заборонено розлучатися, АЛЕ вона розвелася і затягла мого батька до себе... Нажаль, я зараз із батьком посварений, не розмовляємо... і мені дуже тяжко від того... і я впевненний, що у цьому допомогли свідки! Бо я забагато виступав проти них і ЗАВЖДИ критикував їх! І ніколи не поважав!
І нехай йому перекажуть, те що я тут написав (знаю 100%, що свідки читають мої дописи і доносять батькові!!!), але я буду ЗАВЖДИ проти них! Тому, записуйте мене у лави противників свідків!
Якщо ти ніколи не поважав вибору свого батька, то зо жти зробив для збереження своєї сім ї?
Про яку сім ю можейти млва,якщо погляди один одного не поважаються? Сімя не розпалася б ,якщо рідні хоч трохи виявляли повагу не виступали з критикою.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
традиційних християн зараз це проходить добровільно і свідомо, а в сектантів ти знаєш як саме. От саме це я і не схвалюю, адже це фактично тобі не розказують, а нав'язують, настирливо пропонують, сильно агітують
Ніхто не може статисвідком Єгови без особистої і свідомої згоди. Для багатьох належінсть до традиційних церкво,це не вибір, а данинан традиціїї, бажаня бути таким як всі.

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
сі ми люди і вони теж і СЄ мені не заважають, бо я їх відразу ж посилаю дууууже далеко. Але мені не подобається їхнє зомбування і навязування.
Я думаю і ти і я і більшість з нас чули про СЄ більше негативних історій чим позитивних чи не так? А це вже про щось говорить.
Ну і що тобі з твого вибору,якщо християнином ти так іне став, раз дозволяешкогось кудись послати.
Де. що ви довіряетет негшативній інформаціїї, чуткам. пліткам і т . д. говрить більше пр о Вас - про некретичність мислення, небажання думати, ви ж як всі. типу номральний чоловік-))).
В 1 ст. ви б ніколи н естали християнином. і напевно з алюбки палили б християн, бо та кробили більшість. В Римській імперії про християн теж було мало хороших відгуків.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 15.07.2013 о 23:18. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Don Kihot (16.07.2013), Yarkop (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 23:26 #2241586   #66
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Якщо ти ніколи не поважав вибору свого батька, то зо жти зробив для збереження своєї сім ї?
Про яку сім ю можейти млва,якщо погляди один одного не поважаються? Сімя не розпалася б ,якщо рідні хоч трохи виявляли повагу не виступали з критикою.
А я і досі не одобрюю його вибору! І відкрито то йому говорю! І не тільки я, а усі друзі і знайомі!
І він змінився, став як якийсь зазомбований... Усі теми зводяться до одного - до теми Свідків...
А сім"я розпалася якраз через жінку-свідок, яка зруйнувала нашу сім"ю і втягла туда мого батька! Хоча, по їхній законам (як я дізнався не давно) - заборонено розлучатися, а вона якраз так і поступила!
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 23:43 #2241587   #67
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
ює тільки використання дітей в своїх справах. Якось приходили два хлопчики, один років 10 інший десь 14. Зпорога видав один щось накшталт "світ такий жорстокий навколо купа насильства і неправди, що ви про це думаєте". Я від інтонації та швидкості вимови аж прифігів на момент))
Так чого ж не спитав, чи їх заставляють чи вонице роблять з власної волі і бажання?

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Діток треба направляти вчитися, або вчити чогось корисного власним прикладом, а не направляти в поля поповняти ряди вашої бізнес структури (ладно, церкви).
Ви вкурсі. що старійшини не отримують платні, а районні наглядачі(аналог єпископа), мають 50-60 грн в місяці на осисті потреби?

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
лю їх, чи може я Бога не люблю... Знову культурно послав.
Обізвали людей сектантами і це повашому культурно?

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Так, жостко із ними я і мій батько поводилися, але іншого виходу не було!!! Так, батько таки попав у їхні тенета і усе забув, як ми колись із ними боролися, але я не полізу у ту секту і далі буду проти них!!!













__________________
Ну от бачиш - комусь таки доходить, навть агресивним. думаю ти також винятком не будеш.


Цитата:
Допис від Natalochka Переглянути допис
Після токого можуть і якість, як мінімум, документи з хати пропасти... оскільки, СЄ дійсно зазомбовані або мають якесь матеріальне відшкодування за "ходіння" по вулицях і квартирах, не знаю що може заставити людину так себе поводити.
Ви розуміетет, що зводите наклеп,яки йнічти м не можете довести?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
А я і досі не одобрюю його вибору! І відкрито то йому говорю! І не тільки я, а усі друзі і знайомі!
І він змінився, став як якийсь зазомбований... Усі теми зводяться до одного - до теми Свідків...
То хто ж тоді тобі винен у руйнуванні стосунків? От тобі постійноказати. що тобою не задоволені. Будеш далі спілкуватсиь з такими людьми?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
А сім"я розпалася якраз через жінку-свідок, яка зруйнувала нашу сім"ю і втягла туда мого батька! Хоча, по їхній законам (як я дізнався не давно) - заборонено розлучатися, а вона якраз так і поступила!













__________________
Виявляеться ти так успішно боровся зі свідками, що навіть не знав, у що і чому вірить твій батько. То хто ж тобі винен?
Сам своїм язиком руйнуеш стосунки з батьком, і при тмоу звинувачуеш когось третього. Це просто безвідповідальність,

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від sexymasha Переглянути допис
же реально набридли. Вони всюди! На лавках, у скверах, дзвонять по телефону, ходять по квартирах. Пропоную робити їхні фотографії, для початку виложувати тут, а надалі будемо передавати у відповідні органи. Вибачте, здорові мужики ходять роздають папірці, їздять на іномарках
Який закон вони порушують таким чином? Що вам заваже прост осказати ні? 2 секнуди часу.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
підтверджую,що ті так звані проповідники не орієнтуються в біблії.
Покищо тобі неодноразовтут на форумі довдили, що не оріентуешся саме ти-))).

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
підтверджую,що ті так звані проповідники не орієнтуються в біблії.
Покищо тобі неодноразовтут на форумі довдили, що не оріентуешся саме ти-))).

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
В католиків і православних такого настирливого навязування не спостерігається, лише священники під час служби пропонують частіше відвідувати церкву і молитись, але ніхто не ходить з буклетами і уривками біблії і не агітує за свою віру. Різницю відчуваєш?
От тут ви помиляетесб. До проповіді мирян закликав Іван Павло ІІ, в багаттох країнах католики справід пробували ходити від дому до дому. В Россії парвосавні іноді проводять такі акції, хоча й рідко.
Свідки Єгови не говрять у проповід проти конкрертних церков чи релігій. Вони криткують погляди,алене акликають до ненаисті чи забаорни інших конфесій. Проповідь православних,часто хводиться саме до цього.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від GalliciaSS Переглянути допис
Кучка фанатиків))))))) Які втирають лохам що вони кращі)))) Немаючи ніякого відношення до релігії
А до чого ж мають? Свідки Єгови - релігійна організація.

Цитата:
Допис від AndjeY Переглянути допис
мабуть буде те саме шо у Івано-Франківську... остнній з'їзд... бла бла бла... кінець світу.. вічність - скоро
Ха-хахах. Журналісти вирішили пожартувати, хоча за такі жарти карати треба.
Ви ж повірите будь чому. критичне мислення відстутне.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 15.07.2013 о 23:43. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 23:54 #2241609   #68
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис

Додано через 1 хвилину

То хто ж тоді тобі винен у руйнуванні стосунків? От тобі постійноказати. що тобою не задоволені. Будеш далі спілкуватсиь з такими людьми?

Додано через 2 хвилини

Виявляеться ти так успішно боровся зі свідками, що навіть не знав, у що і чому вірить твій батько. То хто ж тобі винен?
Сам своїм язиком руйнуеш стосунки з батьком, і при тмоу звинувачуеш когось третього. Це просто безвідповідальність,
Ви мабуть дійсно тупі, чи не вмієте читати!!! Батько не був у свідках НІКОЛИ!!! Доки в його життя (і відповідно у нашу сім"ю) не влізла одна жінка... І яка ЗРУЙНУВАЛА нашу сім"ю і затягла туда мого батька!
Я руйную? Не смішіть мої тапочки! Він знає моє ставлення до свідків і знає, що при мені даже не варто пробувати говорити на ту тему! І потім - якраз через свідків, через вас у мене із батьком чим далі, тим гірші стосунки... Іменно ви настроюєте його на то - за те,що не у вашому кублі...
І я говорив відкрито і буду далі говорити - свідків я не поважаю і не забуду, як вони настроювали мою бабусю проти нас, рідного сина, внука....
І потім - його батько так само не одобрює його вступ до вас... І йому дуже боляче, що зруйнувалася наша сім"я... що у мене через вас, через свідків, дуже погіршилися стосунки... і мені боляче... і я НІКОЛИ не буду поважати свідків!
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2013, 23:59 #2241613   #69
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Я руйную? Не смішіть мої тапочки! Він знає моє ставлення до свідків і знає, що при мені даже не варто пробувати говорити на ту тему! І потім - якраз через свідків, через вас у мене із батьком чим далі, тим гірші стосунки... Іменно ви настроюєте його на то - за те,що не у вашому кублі
Хлопче, втебе часом нема паранної? Всі втебе винні крім тебе.

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
І я говорив відкрито і буду далі говорити - свідків я не поважаю і не забуду, як вони настроювали мою бабусю проти нас, рідного сина, внука....
Та не свідки єгови настроювали. а ви ворже ставились до неї і свідків Єгови от вона іреаугвала відповідно.

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
І йому дуже боляче, що зруйнувалася наша сім"я... що у мене через вас, через свідків, дуже погіршилися стосунки... і мені боляче... і я НІКОЛИ не буду поважати свідків!
Поки тиневізьмеш на себе частину відповідальності, нчого не зміниться. Якщо б погляди бабусі і батька поважадись такого не сталося б.

Додано через 1 хвилину
Батько вступив у другий шлюб?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 15.07.2013 о 23:59. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
BBV (16.07.2013), kykish (16.07.2013), Metuk (16.07.2013), sl@yes (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 00:13 #2241618   #70
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Хлопче, втебе часом нема паранної? Всі втебе винні крім тебе.


Та не свідки єгови настроювали. а ви ворже ставились до неї і свідків Єгови от вона іреаугвала відповідно.


Поки тиневізьмеш на себе частину відповідальності, нчого не зміниться. Якщо б погляди бабусі і батька поважадись такого не сталося б.

Додано через 1 хвилину
Батько вступив у другий шлюб?
Ні, параноя у свідків!
(пару "ласкових" слів!!!)... я винен у тому, що (ті самі "ласкаві" словечка) влізли у мою сім"ю!!!???? Та пішли вони....!!!!!!!!
Так, у нас може і не була ідеальна сім"я, але була СІМ"Я!!!! Яку ВИ, свідки ЗРУЙНУВАЛИ!!! Це так правиьно робити по вашій книжечці?
(пару "ласкових" слів!!!)... на яка нафіг відповідальність!!!!!! Відповідальність за що? Я вам, зазомбованим, ще раз поянюю - батько не був ніколи у свідках, доки в нашу сім"ю не влізла свідок!!!
Інший на моєму місці може б і сказав "у нього нове життя, забудь!" А я не можу забути!!! Бо він мій БАТЬКО!!! Він мене виростив, виховав, дуже багато дав у житті... І після того, що ви, (пару "ласкових" слів!!!) свідки, фактично забрали його у мене - я маю мовчати і пробачити вам? Та пішли ви!!! Ви настроювали і настроюєте його проти рідного сина!! Бо він, тобто я, не піддався і не пішов у вашу секту!!
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 00:16 #2241619   #71
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
ін мене виростив, виховав, дуже багато дав у житті... І після того, що ви, (пару "ласкових" слів!!!) свідки, фактично забрали його у мене - я маю мовчати і пробачити вам
Батько робив свій власний вибір. Іні тобі іне мені його судити.
Рідний синок паплючжить батька на форумі,і поітмкаже, що батька хтось настроюе проти нього. Маячня.

Додано через 27 секунд
Повторюю пиатння - юатько вступив у другий шлюб?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 16.07.2013 о 00:16. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
BBV (16.07.2013), kykish (16.07.2013), Metuk (16.07.2013), sl@yes (16.07.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 00:40 #2241626   #72
MALINA
 
Аватар для MALINA
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

В штатах такі самі свідки єгови, як і в Україні. Я була в шоці - одяг, ходіння по домах, папірці, розмови про кінець.. єдине, мабуть, чим відкрізняються від вітчизняних - розмовляють по-англійськи
MALINA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 01:02 #2241629   #73
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Я колись пробував зрозуміти віру Свідків у що вони вірять, на чому віра грунтується.
Прийшов до висновку що воно ні на чому толком не грунтується і навіть на біблії не грунтується.
Просто хтось там знайшов якийсь новий спосіб тлумачити біблію і створив свою секту. Секта певно прибуткова тому і поширюється по всьому світу як вірусний маркетиг.. А віра їхня в багатьох місцях суперечить біблії, але вони на те не зважають. Їм то як з гуся вода і вони собі далі своє торочать.
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 01:18 #2241630   #74
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Батько робив свій власний вибір. Іні тобі іне мені його судити.
Рідний синок паплючжить батька на форумі,і поітмкаже, що батька хтось настроюе проти нього. Маячня.
Повторюю пиатння - юатько вступив у другий шлюб?
Ти писати навчись Перехід на особистості тут заборонений, тому питання свої повторюй Єгові. Що маячня, а що ні також вирішувати не тобі) Багато хто вважає, що саме свідки несуть маячню - отаке життя.
По темі - шкодую релігійних фанатиків, обмежені люди
sl@yes зараз поза форумом  
Подякували 3:
BBV (16.07.2013), Don Kihot (16.07.2013), kykish (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 03:04 #2241632   #75
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
.. А віра їхня в багатьох місцях суперечить біблії, але вони на те не зважають. Їм то як з гуся вода і вони собі далі своє торочать.
Наводьте докази

Додано через 20 секунд
Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Секта певно прибуткова тому і поширюється по всьому світу як вірусний маркетиг
Кому йде прибуток?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 16.07.2013 о 03:04. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 07:38 #2241645   #76
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Якщо ти ніколи не поважав вибору свого батька, то зо жти зробив для збереження своєї сім ї?
Про яку сім ю можейти млва,якщо погляди один одного не поважаються? Сімя не розпалася б ,якщо рідні хоч трохи виявляли повагу не виступали з критикою.

Додано через 5 хвилин

Ніхто не може статисвідком Єгови без особистої і свідомої згоди. Для багатьох належінсть до традиційних церкво,це не вибір, а данинан традиціїї, бажаня бути таким як всі.


Ну і що тобі з твого вибору,якщо християнином ти так іне став, раз дозволяешкогось кудись послати.
Де. що ви довіряетет негшативній інформаціїї, чуткам. пліткам і т . д. говрить більше пр о Вас - про некретичність мислення, небажання думати, ви ж як всі. типу номральний чоловік-))).
В 1 ст. ви б ніколи н естали християнином. і напевно з алюбки палили б християн, бо та кробили більшість. В Римській імперії про християн теж було мало хороших відгуків.
Тут ти вже дядя заганяєшся реально.
Якщо ти один із них, то так і кажи, чого соромитись? Чи є СЄ?

І це вже не тобі судити який я християнин і мова не про це, мова про сектантів СЄ, які наполегливо і я повторсь не проповідують а зомбують свою віру. От скажи чому вони ходять по хатах, на вулицях пристають до людей, буклети роздають? Хтось з інших віросповідань таке робить? Я вважаю якщо я захочу почути щось про СЄ чи вступити в їхні лави я їх сам знайду. Тому не треба тут ляля.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Metuk (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 07:42 #2241646   #77
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Хтось з інших віросповідань таке робить?
кришнаїди
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 07:43 #2241647   #78
wisper
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Покищо тобі неодноразовтут на форумі довдили, що не оріентуешся саме ти-))).
як ти можеш в чом усь орієнтуватися,як ти навіть ,писати ще не навчився!?
Це реторичне запитання,можеш не відповідати!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 07:44 #2241648   #79
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
кришнаїди
Ти їх часто бачиш на наших вулицях, до тебе до хати заходили? Я ні.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 07:49 #2241654   #80
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

нуу, рази 3-4 за сезон я їх бачу - або пісеньки в якомусь із наших парків співають, або ходять по вулиці і книжечки намагаються продати. Раз бачив буклетики роздавали. Я підозрюю у них десь в наших західних землях база є.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Це реторичне запитання
ви б самі грамматику трішки б підтягнули

Востаннє редагував Філько: 16.07.2013 о 07:49. Причина: Пізніше додано
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:52.