Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Поборимо "свідків Єгови" разом!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.06.2013, 13:35 #2232315   #1
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Поборимо "свідків Єгови" разом!

Вже реально набридли. Вони всюди! На лавках, у скверах, дзвонять по телефону, ходять по квартирах. Пропоную робити їхні фотографії, для початку виложувати тут, а надалі будемо передавати у відповідні органи. Вибачте, здорові мужики ходять роздають папірці, їздять на іномарках і т.д. Хто за?
sexymasha зараз поза форумом  
Подякували 5:
agent0080 (30.06.2013), barbi (28.06.2013), BBV (28.06.2013), Mal'uk (28.06.2013), TUR17 (29.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 13:51 #2232322   #2
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від sexymasha Переглянути допис
..... Пропоную робити їхні фотографії, для початку виложувати тут,
Делать им рекламу?

Цитата:
Допис від sexymasha Переглянути допис
а надалі будемо передавати у відповідні органи. .
На основании чего?
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякували 3:
asgardin (28.06.2013), dsffsfs (03.07.2013), Сомбра (29.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 14:10 #2232325   #3
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від sexymasha Переглянути допис
Вже реально набридли. Вони всюди! На лавках, у скверах, дзвонять по телефону, ходять по квартирах.
Дратує не так те, що вони простійно затівають свої розмови про біблію, а те, що вони самі толком не знають про що говорять і несуть всяку єресь яка толком купи не тримається і часто не відповідає біблії і здоровому глузду.
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 14:25 #2232337   #4
Inn@Lapo4k@
 
Аватар для Inn@Lapo4k@
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Це все печально. В нас в мікрорайоні одна жіночка пішла в ту секту, так здвинулась зовсім по фазі, ходить і сама з собою говорить.
Inn@Lapo4k@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 14:50 #2232347   #5
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Дратує не так те, що вони простійно затівають свої розмови про біблію, а те, що вони самі толком не знають про що говорять і несуть всяку єресь яка толком купи не тримається і часто не відповідає біблії і здоровому глузду.
думаю що це не погано,- говорити про Біблію. про незнання ними Бібліі самі побачили чи так, - просто сказали.
найкраща боротьба з ними - це знання Бібліі та життя згідно з нею, і відповідно іі читання та розуміння.
коли будете орієнтуватись в цій книзі, то повірте, вони до вас не приходитимуть
pharaon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
berry (28.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 16:29 #2232381   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Та ну, це вже явний перебор! Та нехай собі ходять, просто не вступайте з ними в дискусію та й все. Так само дратують біля базару ті штемпи з вікнами та дверима. Поки пройдеш вулицю Живова-Шептицького 10 раз ті папірці впихають. Ну але терпимо.
Так люди оступились, затягнула їх та секта, так треба їх якось словами витягувати звідти, а не бити чи якось принижувати, їм від цього ще більше захочеться бути СЄ, бо їх там не ображають, а християни...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 4:
DDD&bluz (30.06.2013), HappyVendor (29.06.2013), ment (28.06.2013), Romko_7 (28.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 16:36 #2232384   #7
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

краще б Ви прагнули побороти щось інше - алкоголізм серед молоді, засилля ігрових залів в Тернополі, хабарництво в ВУЗах (і не тільки). А свідки Ієгови - це безобідні люди, які шукають щастя в релігії. Ви думаєте вони від щасливого життя стали прибічниками цієї секти? В 90% в них були, напевно, дуже складні життєві проблеми. Хтось починає пити, хтось колотися, а хтось уповати на Бога.
Особисти мені вони не заважають, і коли пропонують взяти свою літературку я ввічливо відмовляюся. Небачу проблеми, щоб з ними боротися.
hunter07 зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 16:45 #2232387   #8
wisper
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
думаю що це не погано,- говорити про Біблію. про незнання ними Бібліі самі побачили чи так, - просто сказали.
найкраща боротьба з ними - це знання Бібліі та життя згідно з нею, і відповідно іі читання та розуміння.
коли будете орієнтуватись в цій книзі, то повірте, вони до вас не приходитимуть
підтверджую,що ті так звані проповідники не орієнтуються в біблії.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 16:46 #2232388   #9
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Саме більше мене трафляє в тих свідках, що вони нав'язують своє бачення біблії і свою віру. Мене ж , наприклад, ніхто не нав'язував моєму теперішньому віросповіданні. Я сам свідомо вирішив підтримувати свою віру, а тут дууууже нав'язливо ходять, просять, роздають роздаточний матеріал.
Якби були такі хороші і праведні, то народ би до них сам по своїй волі йшов, а так свідки єгови сама справжня - СЕКТА !!!
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (28.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 16:51 #2232392   #10
Sjava
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

вони мені немішають...кожен має право вибору...
Sjava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 17:07 #2232408   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від sexymasha Переглянути допис
Пропоную робити їхні фотографії, для початку виложувати тут, а надалі будемо передавати у відповідні органи. Вибачте, здорові мужики ходять роздають папірці, їздять на іномарках і т.д. Хто за?
Формально вони нічого не порушують, тому в даних діях нема смислу.
Алсо, мені набридли гопніки, бомжі, алкоголіки і мужики які пишуть з ніку "сексімаша". Це ж не привід подавати до гаагського суду із прав людини, різноманіття таке різноманіття.
 
Подякували 6:
dsffsfs (03.07.2013), Jen (28.06.2013), Lео (29.06.2013), Sjava (01.07.2013), zaharys (28.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 17:11 #2232409   #12
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Треба заборонити пропаганду алкоголю, наркотиків і релігії ("опіуму для народу"). Шкода що державна політика орієнтована в протилежний бік.

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
напевно, дуже складні життєві проблеми. Хтось починає пити, хтось колотися, а хтось уповати на Бога.
Хай би краще спортом люди займалися.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 17:15 #2232413   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Frenky, а ти де бачив рекламу релігії?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 17:25 #2232419   #14
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Я уже не раз казав в іншій темі про свідків: я проти них був і буду завжди! І завжди готовий до боротьби із свідками! Вони нічого доброго у мою сім"ю, родину не принесли, а тільки спочатку хотіли посварити між собою рідних, а зараз - просто зруйнували сім"ю!!! Так! Іменно свідки винні у тому, що мої батьки розвелися! Іменно свідок влізла у нашу сім"ю і затягла туда мого батька! І їхні дії дуже часто суперечать їхнім тіпа законам, заповідям. Наприклад, у них заборонено розлучатися, АЛЕ вона розвелася і затягла мого батька до себе... Нажаль, я зараз із батьком посварений, не розмовляємо... і мені дуже тяжко від того... і я впевненний, що у цьому допомогли свідки! Бо я забагато виступав проти них і ЗАВЖДИ критикував їх! І ніколи не поважав!
І нехай йому перекажуть, те що я тут написав (знаю 100%, що свідки читають мої дописи і доносять батькові!!!), але я буду ЗАВЖДИ проти них! Тому, записуйте мене у лави противників свідків!
BBV зараз поза форумом  
Подякували 3:
ANRY (06.07.2013), Сомбра (29.06.2013), sl@yes (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 17:25 #2232420   #15
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!


Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 18:48 #2232456   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Саме більше мене трафляє в тих свідках, що вони нав'язують своє бачення біблії і свою віру. Мене ж , наприклад, ніхто не нав'язував моєму теперішньому віросповіданні. Я сам свідомо вирішив підтримувати свою віру, а тут дууууже нав'язливо ходять, просять, роздають роздаточний матеріал.
Якби були такі хороші і праведні, то народ би до них сам по своїй волі йшов, а так свідки єгови сама справжня - СЕКТА !!!
Ти християнин бо тебе батьки охрестили тебе не спитавши, і довкола одні християни. І всім так нормально і мені також, ми особо не досліджуємо інші віри, нам так добре і т.д.
Християнство це зручна релігія можна і бухати, і курити, бити жінку, матюкатись але твердо стояти з яйцями на Великдень біля церкви...
Ну навязування їхнє таки трохи трафляє але думаю і наше навязування їх також трафляє, тому 1:1.

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Я уже не раз казав в іншій темі про свідків: я проти них був і буду завжди! І завжди готовий до боротьби із свідками! Вони нічого доброго у мою сім"ю, родину не принесли, а тільки спочатку хотіли посварити між собою рідних, а зараз - просто зруйнували сім"ю!!! Так! Іменно свідки винні у тому, що мої батьки розвелися! Іменно свідок влізла у нашу сім"ю і затягла туда мого батька! І їхні дії дуже часто суперечать їхнім тіпа законам, заповідям. Наприклад, у них заборонено розлучатися, АЛЕ вона розвелася і затягла мого батька до себе... Нажаль, я зараз із батьком посварений, не розмовляємо... і мені дуже тяжко від того... і я впевненний, що у цьому допомогли свідки! Бо я забагато виступав проти них і ЗАВЖДИ критикував їх! І ніколи не поважав!
І нехай йому перекажуть, те що я тут написав (знаю 100%, що свідки читають мої дописи і доносять батькові!!!), але я буду ЗАВЖДИ проти них! Тому, записуйте мене у лави противників свідків!
У мене те саме в сім'ї, сестру затягнуло... Але ж всі не стали СЄ, висновок який? Це їхня особиста тупість!
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (28.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 18:52 #2232458   #17
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
підтверджую,що ті так звані проповідники не орієнтуються в біблії.
я знаю.
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 18:53 #2232459   #18
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Я уже не раз казав в іншій темі про свідків: я проти них був і буду завжди! І завжди готовий до боротьби із свідками! Вони нічого доброго у мою сім"ю, родину не принесли, а тільки спочатку хотіли посварити між собою рідних, а зараз - просто зруйнували сім"ю!!! Так! Іменно свідки винні у тому, що мої батьки розвелися! Іменно свідок влізла у нашу сім"ю і затягла туда мого батька! І їхні дії дуже часто суперечать їхнім тіпа законам, заповідям. Наприклад, у них заборонено розлучатися, АЛЕ вона розвелася і затягла мого батька до себе... Нажаль, я зараз із батьком посварений, не розмовляємо... і мені дуже тяжко від того... і я впевненний, що у цьому допомогли свідки! Бо я забагато виступав проти них і ЗАВЖДИ критикував їх! І ніколи не поважав!
І нехай йому перекажуть, те що я тут написав (знаю 100%, що свідки читають мої дописи і доносять батькові!!!), але я буду ЗАВЖДИ проти них! Тому, записуйте мене у лави противників свідків!

BBV, а свого батька Ви поважаєте? Ви вважаєте припустимим публікувати такі речі про свого батька на форумі?
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 18:55 #2232461   #19
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Тема про свідків в балачці?
Ой вей
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 21:05 #2232519   #20
berry
 
Аватар для berry
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Християнство це зручна релігія можна і бухати, і курити, бити жінку, матюкатись але твердо стояти з яйцями на Великдень біля церкви...
Чому ти так вирішив що це все можна?! Якраз той хто собі це дозволяє немає нічого спільного з християнством. Віруючу людину прикрашають зовсім інші якості!
berry зараз поза форумом  
Подякував(ла):
YURANAKO (29.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:03.