Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Чи має безкровна медицина майбутнє?
Ні. 35 49.30%
Так. 25 35.21%
Не знаю 11 15.49%
Голосували: 71. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Переливання крові.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.04.2013, 20:04 #2191883   #81
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Я проти переливання, навіть без релігійної позиції.
Лео, ви також проти вливання людині її власної крові, зібраної наперед перед операцією?
Якщо так, то по якій причині?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2013, 23:26 #2192062   #82
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, ви також проти вливання людині її власної крові, зібраної наперед перед операцією?
Якщо так, то по якій причині?
З того що я знаю то такий варіант, мабуть, найоптимальніший.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 00:07 #2192080   #83
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
З того що я знаю то такий варіант, мабуть, найоптимальніший.
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
В Дії 15:20 сказано "стримуватися від крові".
Що було раніше я не знаю.
Я проти переливання, навіть без релігійної позиції.

А як знати чи не малось на увазі в біблії взагалі не використовувати кров в медицині? От як ви оприділяєте що можна з кров'ю робити?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 05:47 #2192134   #84
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Переливання крові.

...це є кров моя, нового завіту, що за вас проливається на відпущення...
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 13:37 #2192329   #85
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Цитата Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, ви також проти вливання людині її власної крові, зібраної наперед перед операцією?
Якщо так, то по якій причині?
З того що я знаю то такий варіант, мабуть, найоптимальніший.
Найоптимальніший?
Я спитав про те, як ви ставитеся до цього методу, який ви назвали найоптимальнішим!
Ваша Керівна Рада вважає, що вливати власну кров, зібрану наперед, перед операцією - це рівнозначно її поїданню.
А ви?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 21:45 #2192541   #86
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
вливати власну кров, зібрану наперед, перед операцією - це рівнозначно її поїданню.
Твердження яке сильно ріже вухо. Я так розумію Lео добре обізнаний в даній ситуації з позиції СЄ. Можливо ви пояснете таке трактування?

На скільки мені відомо (можу помилятись), людина була створене вегетаріанцем, та в зв'язку з гріховними подіями, що були передумовою Великого Потопу, почала вживати м'ясо та кров. В Новому Завіті, м'ясо для споживнання було дозволено та кров під категоричною забороною. З медичної точки зору, можна припустити, що метаболізм людини настільки змінився, що вона не могла жити без незамінних амінокислот, тому і дозволили їй вживати м'ясо.
Саме по собі вживання крові чи то як їжі, чи ритуалу, по сутності є великим гріхом. Але тут є цікаві речі. 1. Будь яке споживання крові швидше нагадує ритуал мисливця, як доказ вищості - я з'їв свою жертву і т.д. тобто в свідомості виникають гріховні думки пов'язані з жорстокістю (я вірно розумію?) 2. не кожен здатний з'їсти крові більше стакана - це викличе нудоту і рвоту. 3. ритуальне споріднення з жертвою через кров має і просте пояснення - в крові міститься багато біологічно активних речовин, також вуглеводів, перенасичення якими викличе легку ейфорію (як при переїданні шоколаду), проте це не шоколадка, а кров, тож усвідомлення цього створить інший емоційний фон (жорстокості).

Та чи справджуються ці речі для переливання крові? Хворий, який цього потребує, аж ніяк не женеться за ретуалами, і в нього лише одна думка (якщо він при свідомості) - вижити.

Інший аспект. Замінники крові напр. ГЕК (має протезування однієї з функцій крові) не такі вже дорогі, але є препарати, які наближені до функції крові, зокрема транспорт кисню - коштують величезних грошей. І якщо спільнота СЄ припустимо забезпечить своїх соратників фінансово, то що робити смертному християнину? Переходити до СЄ бо в них бізнес план зручніший?
Для багатьох кров на сьогодні є єдиним шляхом порятунку.

В Біблії не згадується переливання крові лише тому, що ін'єкційна голка, шприц та система з'явились значно - значно пізніше. (це як в деяких установах по інструкції документи треба писати лише вручно бо не було комп'ютерів, та зшивати голкою, не клеїти - бо тоді ще не було степлерів). А от язичницькі/варварські традиції канібалізму/вживання крові - спостерігались

Тепер каверзне питання. Оскільки кров складається з клітин, має ряд функцій, включаючи регуляторну, то гістологічно і фізіологічно вона є органом (це факт, або гугліть аби запитуйте напишу конкретніше). А оскільки цей орган рідкий, то і пересаджувати його зручніше шляхом переливання. Так от. Якщо в члена СЄ є потреба в трансплантації їсерця, легенів, печінки чи іншого органа, чи виконують її? Якщо так, то чому таку трансплантацію не прирівнюють до поїдання органа. Нагадаю, перелита кров циркулює по судинах (до речі лише декілька днів і руйнується так сам як і власна) і не має жодного контакту з соками травного каналу, тобто не піддається травленю як такому.

Отже СЄ, чому переливання крові = поїдання крові?

Востаннє редагував k382: 21.04.2013 о 21:59.
k382 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lео (21.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 21:51 #2192544   #87
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
. Замінники крові напр. ГЕК (протезування однієї з функцій крові) не такі вже дорогі, але є препарати, які наближені до функції крові, зокрема транспорт кисню - коштують величезних грошей
пробував хтось занятись сексом з надувною куклою??
Реклама описує шо ті самі відчуття.

я пробував курити електронні сигарети.
Реклама описує шо ті самі відчуття.

Преливання штучних заміників крові.
Реклама описує шо ті самі відчуття.

Організм не надуриш навіть з чужою кровю тої самої групи
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 22:08 #2192567   #88
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Найоптимальніший?
Я спитав про те, як ви ставитеся до цього методу, який ви назвали найоптимальнішим!
Ваша Керівна Рада вважає, що вливати власну кров, зібрану наперед, перед операцією - це рівнозначно її поїданню.
А ви?
Де ж таке написали вже?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 22:11 #2192572   #89
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Преливання штучних заміників крові.
Реклама описує шо ті самі відчуття.
тут не про відчуття, одна з функцій крові підтримка осмотичного і онкотичного тиску. Якраз цю функцію компенсують препарати гідроксиетил крохмалу (ГЕК). Що до переливання цільної крові див. покази і протипокази до гемотрансфузії. Тому порівнювати переливання з електронними чи гумовими то трохи не те
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 22:20 #2192576   #90
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Твердження яке сильно ріже вухо. Я так розумію Lео добре обізнаний в даній ситуації з позиції СЄ. Можливо ви пояснете таке трактування?

На скільки мені відомо (можу помилятись), людина була створене вегетаріанцем, та в зв'язку з гріховними подіями, що були передумовою Великого Потопу, почала вживати м'ясо та кров.,
Кров Єгова наказав виливати на землю. Неодноразово таке записано в Старому завіті. Саме ці вимоги і послужили для того, щоб християни стримувалися від крові.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
На скільки мені відомо (можу помилятись), людина була створене вегетаріанцем, та в зв'язку з гріховними подіями, що були передумовою Великого Потопу, почала вживати м'ясо та кров. В Новому Завіті, м'ясо для споживнання було дозволено та кров під категоричною забороною. З медичної точки зору, можна припустити, що метаболізм людини настільки змінився, що вона не могла жити без незамінних амінокислот, тому і дозволили їй вживати м'ясо.,
Бувають бодібілдери вегетаріанці. Гладіатори тоже були вегетаріанцями.

Востаннє редагував Lео: 21.04.2013 о 22:20. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 22:24 #2192582   #91
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Кров Єгова наказав виливати на землю.
А хіба не було гріхом проливання крові? Буття 4.10-11.
Чому Бог наказав проливати її на землю? Дайте посилання.
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 22:26 #2192583   #92
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Будь-яке споживання крові швидше нагадує ритуал мисливця, як доказ вищості - я з'їв свою жертву і т.д. тобто в свідомості виникають гріховні думки пов'язані з жорстокістю (я вірно розумію?)
Мисливець апріорі є вищим за будь-яку тварину. Коли йому потрібні ще докази, це трохи нездорово виглядає зі сторони.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 22:30 #2192586   #93
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Бувають бодібілдери вегетаріанці. Гладіатори тоже були вегетаріанцями.
Про бодібілдерів можливо - важко зїсти стільки м'яса, тому сидять на своїх протеїнових пигулках.

За гладіаторів таких деталей не знаю, проте є ряд заперечень: 1. фізичну силу і витривалість найбільше дає м'ясо. 2. саме вживання м'яса підвищує в людині агресію. Гладіатори ж не виходили на ринг квіти нюхати...

Дехто взагалі нічого неїсть, ось Прахлад Джані вже 65років постить, навіть в туалет не ходить...
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 22:32 #2192593   #94
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
2. не кожен здатний з'їсти крові більше стакана - це викличе нудоту і рвоту.
Взагалі-то кров не їдять. Можна спокійно пити без проблем. На смак як хороше молоко.
P.S. В армії колись пили. Ніхто не виригав.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 22:33 #2192594   #95
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

так все ж, чому переливання крові = поїдання крові?
чи я не вірно зрозумів?
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 23:11 #2192605   #96
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
3. ритуальне споріднення з жертвою через кров має і просте пояснення - в крові міститься багато біологічно активних речовин, також вуглеводів, перенасичення якими викличе легку ейфорію (як при переїданні шоколаду), проте це не шоколадка, а кров, тож усвідомлення цього створить інший емоційний фон (жорстокості).
Про таке споріднення не скажу. Далекий в цьому. Фраза : "Ми те, що їмо" сама напрошуться.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Та чи справджуються ці речі для переливання крові? Хворий, який цього потребує, аж ніяк не женеться за ретуалами, і в нього лише одна думка (якщо він при свідомості) - вижити.
Переливання крові дасть 100% позитивний результат?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Інший аспект. Замінники крові напр. ГЕК (має протезування однієї з функцій крові) не такі вже дорогі, але є препарати, які наближені до функції крові, зокрема транспорт кисню - коштують величезних грошей. І якщо спільнота СЄ припустимо забезпечить своїх соратників фінансово, то що робити смертному християнину? Переходити до СЄ бо в них бізнес план зручніший?
Якщо хворий вже на операційному столі, то СЄ він не стане, мабуть, вже до операції.
Хай йому попробують службу божу в 9-ти церквах замовити.

Востаннє редагував Lео: 21.04.2013 о 23:11. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 23:14 #2192614   #97
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Переливання крові дасть 100% позитивний результат?
в окремих випадках (напр. масивна кровотеча - відрив кінцівки при ДПТ і т.д.) це не % це єдиний шанс негайно надати допомогу, тут питання на секунди...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
чому переливання крові = поїдання крові?

Востаннє редагував k382: 21.04.2013 о 23:14. Причина: Пізніше додано
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 23:23 #2192620   #98
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Для багатьох кров на сьогодні є єдиним шляхом порятунку.
Ну, канєшно. Переливання крові прям панацея.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
в окремих випадках (напр. масивна кровотеча - відрив кінцівки при ДПТ і т.д.) це не % це єдиний шанс негайно надати допомогу, тут питання на секунди...
Друже, в такій ситуації вже і бабця не відшепче.
Хіба мова йде про кисть. І при умові, що поруч був хтось, хто розуміться мінімально в медецині. А практика показує що в нас мало інтелектуалів їздить.

Востаннє редагував Lео: 21.04.2013 о 23:23. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 23:27 #2192630   #99
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну, канєшно. Переливання крові прям панацея
??????? може станете під реанімацією і в хворих це запитаєте? Най Бог боронить, дізнатьсь таку руч на досвіді. Бачу ви не маєте жодного уявлення кому і з яких причин переливається саме людська кров, а не розчини чи навіть компоненти крові....
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2013, 23:36 #2192635   #100
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
В Біблії не згадується переливання крові лише тому, що ін'єкційна голка, шприц та система з'явились значно - значно пізніше. (це як в деяких установах по інструкції документи треба писати лише вручно бо не було комп'ютерів, та зшивати голкою, не клеїти - бо тоді ще не було степлерів). А от язичницькі/варварські традиції канібалізму/вживання крові - спостерігались,
Зємєля, технології медицини не раз вже лоханулися з переливанням крові.Знаєш хоч якісь негативи від альтернативної медицини?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Тепер каверзне питання. Оскільки кров складається з клітин, має ряд функцій, включаючи регуляторну, то гістологічно і фізіологічно вона є органом (це факт, або гугліть аби запитуйте напишу конкретніше). А оскільки цей орган рідкий, то і пересаджувати його зручніше шляхом переливання. Так от. Якщо в члена СЄ є потреба в трансплантації їсерця, легенів, печінки чи іншого органа, чи виконують її? Якщо так, то чому таку трансплантацію не прирівнюють до поїдання органа. Нагадаю, перелита кров циркулює по судинах (до речі лише декілька днів і руйнується так сам як і власна) і не має жодного контакту з соками травного каналу, тобто не піддається травленю як такому.
Трансплантація дозволена. Серце чи нирки не кров. (Їсти ж можна).

Востаннє редагував Lео: 21.04.2013 о 23:36. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:29.