Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.02.2018, 15:54 #2720752   #21
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Від Скали до Кам'янця цього руку було полатано. Не те щоб супер якісно, але їхати можна (у всякому разі в листопаді-грудні було нормально). Через Гусятин чи Сатанів - багато сіл, дороги не дуже, через Хмельницький - від Хмельницького до Кам'янця дуже загружена дорога, багато фур, обганяти не дуже є де, бо місцевість горбиста, а зустрічних теж багато.
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Seagull (09.02.2018)
Старий 08.02.2018, 17:50 #2720772   #22
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
А може через Хмельницький, а?
Я б тудою не їхав, покриття так нічо, але з Хмельницького досить важка дорога: купа фур, одна смуга і суцільна.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Seagull (09.02.2018)
Старий 08.02.2018, 19:05 #2720776   #23
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Їжджу через Копичинці - Гусятин, пару років тому їздив через Заводське - Скала-Подільська. Бачу пишуть, що там підлатували, то спробую і туди знов.
Гаків я б не робив, через Хмельницький дійсно дуже загружена дорога, через Війтівці, як тут писали вузенька дорога + обочини мокрі або в снігу, все одно надто швидко не поїдеш, а кілометраж значно більший. Тай ями зараз є всюди, цього тижня об'їхав всю Волинську обл., ям не було тільки на Варшавці, хоча в декількох місцях і там асфальт тріс і просів. Тому краще одним з найкоротших маршрутів, спокійно і впевнено, і все буде ок.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Seagull (09.02.2018)
Старий 02.03.2018, 18:38 #2723088   #24
Seagull
Активний учасник
Thumbs up Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Поїхав таки через Заводське - Скалу,
дуже задоволений маршрутом.

Ям трохи було в Буртах та по сусідніх селах небагато, чесно кажучи на чернівецькій трасі зараз ям не менше.
Машин вранці мало, а після обід взагалі нема.

Усім раджу цей маршрут. Дякую спільноті, що відговорили мене їхати через Хмельницький.
Seagull зараз поза форумом  
Старий 03.06.2018, 23:51 #2730068   #25
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Ось їхав знову,тернопільська область ні ямочки ні вибоїни,
а хмельницька, *цуко, як після війни.... це просто мрак, можна без колес лишитися нараз.... як тіки перетинаєте межу областей, 100% увага на дорогу і не більше 90.
Seagull зараз поза форумом  
Старий 04.06.2018, 12:06 #2730100   #26
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Кудою їхали?
Klisan зараз поза форумом  
Старий 04.06.2018, 14:40 #2730110   #27
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Кудою їхали?
Попередній коментар теж мій - там сказано. (через Заводське - Скалу)
Т.т. поки виїдеш на трасу Сатанів-Камянець, можна посивіти від тої дороги.... і дуже часто ями так розташовані, шо не об'їдеш, навіть при повній відсутності іншого транспорту....
Seagull зараз поза форумом  
Старий 11.06.2018, 00:14 #2730607   #28
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Краще їздити на Гусятин. Проблемних пару кілометрів після "руського" Гусятина і все.
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 12.06.2018, 10:28 #2730693   #29
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Краще їздити на Гусятин. Проблемних пару кілометрів після "руського" Гусятина і все.
Ок, а на Гусятин як краще попадати? Гугль поропонує різні варіанти, але він нічого не знає про якість покриття....

Востаннє редагував Seagull: 15.06.2018 о 21:24.
Seagull зараз поза форумом  
Старий 19.06.2018, 15:02 #2731138   #30
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Через Копичинці
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Seagull (19.06.2018)
Старий 19.10.2018, 23:19 #2737723   #31
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Їздив через Гусятин на пробу... якість покриття не погане, але купа сіл проїздом через "пішоходну зону", купа крутих поворотів з підйомами та спусками, обмежена видимість.... навіть по сухій літній трасі не дозволяють їхати швидко, що вже казати про ожеледь чи зиму.

Мій рейтинг - через Копичинці-Гусятин - "3 з мінусом"
Через Скалу - "4"
Seagull зараз поза форумом  
Старий 20.10.2018, 14:07 #2737742   #32
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
Їздив через Гусятин на пробу... якість покриття не погане, але купа сіл проїздом через "пішоходну зону", купа крутих поворотів з підйомами та спусками, обмежена видимість.... навіть по сухій літній трасі не дозволяють їхати швидко, що вже казати про ожеледь чи зиму.

Мій рейтинг - через Копичинці-Гусятин - "3 з мінусом"
Через Скалу - "4"
То ти ще через Гримайлів - Гусятин певне не їхав. От там реально, купа поворотів і спусків підйомів. Через Скалу повна фігня, асфальт дуже побитий.
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 21.10.2018, 21:37 #2737820   #33
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
То ти ще через Гримайлів - Гусятин певне не їхав. От там реально, купа поворотів і спусків підйомів. Через Скалу повна фігня, асфальт дуже побитий.
Через Гримайлів, Скалат їхав зворотнім шляхом - для повноти вражень, так би мовити.
Так, дорога як після бомбардування.... кожні три хвилини швидкість "нуль" з роздумами "як би протиснутися обочиною". Ну один раз проїхати варто.... щоб мати "нуль" для шкали рейтингу доріг.

А через Скалу.... скажу так... нагірший асфальт був десь: Бурти, Оринин..... так от, такі само вибоїни я спостерігав на ділянці Зарічанка - Чемерівці.

Моє рузюме: по якості покриття в середньому через Гусятин-Копичинці приблизно схожий до маршруту через Скалу-Заводське.
Але останній виграє мінімальною кількістю сіл, відсутністю "пішохідних зон" та майже завжди прямою трасою.

PS:
Через Скалу було багато чого полатано порівняно з весною.

Востаннє редагував Seagull: 21.10.2018 о 21:38. Причина: Пізніше додано
Seagull зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (23.10.2018)
Старий 22.10.2018, 10:11 #2737842   #34
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Які Гримайлови чи Скалати, хочеш доброї дороги то через Хмельницький треба їхати. Кілометраж більший, але розхід пального менший, час той самий.
HamanN зараз поза форумом  
Старий 22.10.2018, 20:29 #2737884   #35
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Ага і від Хмельницька до Кам'янця скачеш між фурами.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
Через Гримайлів, Скалат їхав зворотнім шляхом - для повноти вражень, так би мовити.
Так, дорога як після бомбардування.... кожні три хвилини швидкість "нуль" з роздумами "як би протиснутися обочиною". Ну один раз проїхати варто.... щоб мати "нуль" для шкали рейтингу доріг.

А через Скалу.... скажу так... нагірший асфальт був десь: Бурти, Оринин..... так от, такі само вибоїни я спостерігав на ділянці Зарічанка - Чемерівці.

Моє рузюме: по якості покриття в середньому через Гусятин-Копичинці приблизно схожий до маршруту через Скалу-Заводське.
Але останній виграє мінімальною кількістю сіл, відсутністю "пішохідних зон" та майже завжди прямою трасою.

PS:
Через Скалу було багато чого полатано порівняно з весною.
Ну хіба поталали

Востаннє редагував zumnuj: 22.10.2018 о 20:29. Причина: Пізніше додано
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (23.10.2018)
Старий 23.10.2018, 15:17 #2737911   #36
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

А від Тернополя до Борщова ти між чим скачеш?
HamanN зараз поза форумом  
Старий 23.10.2018, 17:09 #2737912   #37
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Ага і від Хмельницька до Кам'янця скачеш між фурами.
до хмельницька їх теж вистачає і не так просто обігнати з тими "серпантинами". крайній раз як їхали з Кам'янця на Тернопіль - в принципі нормальна дорога була через Скалу. Чи то її чуть підлатали, чи в чому прикол, але коли перший раз туди їздив - вона мені куди гіршою запам'яталась.
switch зараз поза форумом  
Старий 23.10.2018, 19:04 #2737914   #38
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Їхав в неділю в Кам'янець Подільський через Скалат, Гримайлів, Гусятин, Чемерівці. Дорога ну його ***... До Гримайлова все в грубих латках, а вже після починаються дрібні ями. Хмельницька область ще гірша. Ями стають більші. На дорогу пішло 3 з копійками години. Назад їхав Чемерівці, Війтівці і вже далі по трасі до Тернополя. До Війтівців така ж погана дорога. Більш менш дорога тільки на трасі, хоча трасою це назвати важко. Назад доїхав за 2 з копійками години.
roma22101987 зараз поза форумом  
Старий 23.10.2018, 21:22 #2737934   #39
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
А від Тернополя до Борщова ти між чим скачеш?
Ти щось хлопче плутаєш. Чого такий борзий? Яким тут боком Борщів я хз, але їдь ти на Х.мельницький, а я буду їздити через Гусятин - Чемирівці.
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 24.10.2018, 09:39 #2737943   #40
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Напрямок на Чернівці та Кам'янець-Подільський

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Ти щось хлопче плутаєш. Чого такий борзий? Яким тут боком Борщів я хз, але їдь ти на Х.мельницький, а я буду їздити через Гусятин - Чемирівці.
Бо ти брєд пишеш хлопче. Було запитання - якою дорогою краще їхати на Кам'янець-Подільський, я написав свою думку, оскільки сам часто туди їзджу. Це якраз тобі щось не подобається і іменно ти почав мову про фури. Їдь кудою хочеш, але нашо тоді давати запитання?
HamanN зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:11.