Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Windows 7

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.03.2010, 11:24 #1247116   #961
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Підкажіть, будь ласка, нубу у Віндовс 7.
Як я розумію, у сімці використовується ДіректХ 10. Питання таке: чи потрібно ставити додатково ДіректХ 9, щоб забезпечити сумісність зі старими іграми, чи десятий дірект вже містить в собі девятий? І ще таке: десятий ДіректХ треба ставити окремо, чи він вже міститься у дистрибутиві сімки?
В севені 11 дірект стоїть. Девятий краще поставити, бо деколи деяких файлів не вистачає.
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (05.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2010, 11:25 #1247117   #962
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Підкажіть, будь ласка, нубу у Віндовс 7.
Як я розумію, у сімці використовується ДіректХ 10. Питання таке: чи потрібно ставити додатково ДіректХ 9, щоб забезпечити сумісність зі старими іграми, чи десятий дірект вже містить в собі девятий? І ще таке: десятий ДіректХ треба ставити окремо, чи він вже міститься у дистрибутиві сімки?
Значить так приблизно: десятий дірект уже є в сімці, деякі бібліотеки дев'ятого раджу поставити, найкращий вихід скачти інсталятор з сайту мелкософта і він сам скачає все, що потрібно. Зараз в мене з якимось обновленням, вже пише, що теперішня версія дх - 11. Отже обновки по суті потребує тільки 9. Сумісність з деякими ну дуже старими і геморними іграми може бути не завжди повна.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (05.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2010, 12:11 #1247192   #963
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Сумісність з деякими ну дуже старими і геморними іграми може бути не завжди повна.
Вона то не повна але можна доставляти бракуючі файли. Я теж коли ставив деякі ігри вискакувало, що бракує якоїсь бібліотеки, я по назві скачав з нету і все пахало. З іншими іграми бувало, що і по 3-4 бібліотеки треба було докачувати.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (05.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2010, 12:20 #1247210   #964
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Вона то не повна але можна доставляти бракуючі файли. Я теж коли ставив деякі ігри вискакувало, що бракує якоїсь бібліотеки, я по назві скачав з нету і все пахало. З іншими іграми бувало, що і по 3-4 бібліотеки треба було докачувати.
Та я не дірект мав наувазі, часом вимахуються деякі іграшки, або креки до них. Ну принаймі знайомі постійно скаржаться, я не стикався особисто з таким.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2010, 12:23 #1247217   #965
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 7

Питання задав через таку проблему.
Є сімка, 64-бітна. Я поставив туди ДіректХ 9,0с (не самий останній, а, помоєму, листопад 2009). Ніби все нормально було, але потужна система стала дико тормозити при запущеному Вінампі, і проблема часково вирішилась лише після зменшення пріоритету Вінампа в його настройках, а повністю лише після його видалення і заміни на Аімп.
Не знаю, може це не дірект винен, а Вінамп.
Плюс ще із деякими (простенькими) іграми були незначні проблеми, типу вирубань ні з того ні з сього, але то терпимо.
От і виникла думка, що я щось накосячив з діректом.

Тобто, як я зрозумів, навіть якщо я поставлю всі версії ДіректХ разом взяті, то проблем бути не повинно і конфліктувати вони не будуть?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2010, 12:30 #1247239   #966
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Питання задав через таку проблему.
Є сімка, 64-бітна. Я поставив туди ДіректХ 9,0с (не самий останній, а, помоєму, листопад 2009). Ніби все нормально було, але потужна система стала дико тормозити при запущеному Вінампі, і проблема часково вирішилась лише після зменшення пріоритету Вінампа в його настройках, а повністю лише після його видалення і заміни на Аімп.
Не знаю, може це не дірект винен, а Вінамп.
Плюс ще із деякими (простенькими) іграми були незначні проблеми, типу вирубань ні з того ні з сього, але то терпимо.
От і виникла думка, що я щось накосячив з діректом.

Тобто, як я зрозумів, навіть якщо я поставлю всі версії ДіректХ разом взяті, то проблем бути не повинно і конфліктувати вони не будуть?
Ну якшо з сайту мелкософту, то там шось тіпа невеликого онлайн апдейтера, воно сканує чого не вистачає, а потім докачує, принаймі всім клієнтам з сімкою так робив, то поки ніхто не звернувся з притензіями. До деяких ігор йдуть додатково їхні діректовські бібліотеки на скільки я розумію, бо інколи, щось тай доставляє.
На рахунок вінампа, ти може з виводом звуку щось наплутав, або ще шось, тобто звук йшов не через дірект саунд, а якось ліво і тим самим підгружав систему. Може просто перевстановлення би виправило ситуацію.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2010, 13:06 #1247307   #967
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата Исполняемая библиотека Microsoft DirectX® для конечного пользователя обновит текущую версию DirectX – встроенную технологию Windows®, которая позволяет запускать высокоскоростное мультимедиа и игры на компьютере.
http://www.microsoft.com/downloads/d...a-9b6652cd92a3
ось лінк на сам апдейтер =)
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2010, 16:56 #1247658   #968
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто, як я зрозумів, навіть якщо я поставлю всі версії ДіректХ разом взяті, то проблем бути не повинно і конфліктувати вони не будуть?
В 7ці немає ДХ9, тому його потрібно доставити окремо. А це просто ліби, які можна і вручну закинути в папку
c:\Windows\System32\. До того ж ДХ при інсталяції доставляє тільки бібліотеки, яких ще немає в системі. Тому не думаю що на рівному місці повинні виникати якісь конфлікти.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2010, 22:23 #1249284   #969
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Windows 7

може хтось підкаже де зарита собака в наступній ситуації....

1. нотік Делл 1501 конфіг: проц амд туріон ТЛ 56 х2 1,8Ггц, 2х512 РАМу, відео АТІ х1150 розшарив 128мб. Драйвера відео качав з нета. Система оцінила 2,0 бали (відео саме менше балів показало звісно).
2. нотік НР Павіліон dv2815, конфіг: проц амд туріон ТЛ58 х2 1,9Ггц, 2х1Гб РАМу, відео гФорс 7150, 128мб зашарено. Драйвера до відео ОСька обновила з Майкософта обновила. Система зацінила в 3,1 бали.

Так вот жаба давить що у першому нотіку візуалізація переходу вікон (win+tab) та й взагалі вікна при згортанні-розгортанні відчутно плавніше йде в порівнянні з другим ноутом. Цікаво чого в другому нотіку так підторможує? Де рити?
З мене "+"
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2010, 22:36 #1249297   #970
YG
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від -=x3m@L=- Переглянути допис
2. нотік НР Павіліон dv2815, конфіг: проц амд туріон ТЛ58 х2 1,9Ггц, 2х1Гб РАМу, відео гФорс 7150, 128мб зашарено. Драйвера до відео ОСька обновила з Майкософта обновила. Система зацінила в 3,1 бали.

Так вот жаба давить що у першому нотіку візуалізація переходу вікон (win+tab) та й взагалі вікна при згортанні-розгортанні відчутно плавніше йде в порівнянні з другим ноутом. Цікаво чого в другому нотіку так підторможує? Де рити?
З мене "+"
то краще скачати самі нові драйвера з оффсайту, бо віндовс деколи криві ставить, в мене вже були проблеми з кривими дровами
YG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
-=x3m@L=- (06.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2010, 23:43 #1249348   #971
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
то краще скачати самі нові драйвера з оффсайту, бо віндовс деколи криві ставить, в мене вже були проблеми з кривими дровами
скачав поставив......в принципі вроді чуть краще але все одно в того Дела слабшого відчутно краще аеро працює. я Евестом помітив що частота графічного ядра в Дела: Частота ГП 400 Мгц (исходное: 401 MHz), а в НР Частота ГП 100 Мгц (исходное: 425 MHz).

Як це розуміті з чим це повязано??? Моя думка що частота графічного ядра змінюється взалежності від вимог процесу, тоді і пояснюється бал розрахунку... Підтвердіть або розвійте цю думку...Дякую
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2010, 23:50 #1249352   #972
YG
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від -=x3m@L=- Переглянути допис
скачав поставив......в принципі вроді чуть краще але все одно в того Дела слабшого відчутно краще аеро працює. я Евестом помітив що частота графічного ядра в Дела: Частота ГП 400 Мгц (исходное: 401 MHz), а в НР Частота ГП 100 Мгц (исходное: 425 MHz).

Як це розуміті з чим це повязано??? Моя думка що частота графічного ядра змінюється взалежності від вимог процесу, тоді і пояснюється бал розрахунку... Підтвердіть або розвійте цю думку...Дякую
вона змінює частоту в залежності від навантаження, таке теоретично можна відключити в панелі керування "Электропитание"
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 02:12 #1249385   #973
oleg_i
 
Аватар для oleg_i
Типово Відповідь: Windows 7

Скиньте хтось посилання, шоб скачати хороший 7ий( а ше краще торрент файл), бо скачував таку шнягу шо...................
oleg_i зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 08:31 #1249450   #974
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від -=x3m@L=- Переглянути допис
може хтось підкаже де зарита собака в наступній ситуації....

1. нотік Делл 1501 конфіг: проц амд туріон ТЛ 56 х2 1,8Ггц, 2х512 РАМу, відео АТІ х1150 розшарив 128мб. Драйвера відео качав з нета. Система оцінила 2,0 бали (відео саме менше балів показало звісно).
2. нотік НР Павіліон dv2815, конфіг: проц амд туріон ТЛ58 х2 1,9Ггц, 2х1Гб РАМу, відео гФорс 7150, 128мб зашарено. Драйвера до відео ОСька обновила з Майкософта обновила. Система зацінила в 3,1 бали.

Так вот жаба давить що у першому нотіку візуалізація переходу вікон (win+tab) та й взагалі вікна при згортанні-розгортанні відчутно плавніше йде в порівнянні з другим ноутом. Цікаво чого в другому нотіку так підторможує? Де рити?
З мене "+"
Оцінка системи то таке... Думаю, що просто драйвера краще оптимізували саме аті, хоча в це складно повірити, згадуючи останні два роки проблем з дровами їх відеокарт
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
-=x3m@L=- (07.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 09:03 #1249490   #975
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від oleg_i Переглянути допис
Скиньте хтось посилання, шоб скачати хороший 7ий( а ше краще торрент файл), бо скачував таку шнягу шо...................
x64
x86
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2010, 12:55 #1252076   #976
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

маю нову заморочку: після встановлення тюнап 2100 на ультімейт х64 деякі процеси (зокрема мережеві даунлоаднри: юторент та флешгет) не закриваються коректно (залишаеться процес) і з диспетчера кльнути не виходить (процес не завершається). ставив процескіллера - та сама біда. помилок не видає. допомагає лише перезагрузка.

ніхто не стикався?
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2010, 12:58 #1252082   #977
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
маю нову заморочку: після встановлення тюнап 2100 на ультімейт х64 деякі процеси (зокрема мережеві даунлоаднри: юторент та флешгет) не закриваються коректно (залишаеться процес) і з диспетчера кльнути не виходить (процес не завершається). ставив процескіллера - та сама біда. помилок не видає. допомагає лише перезагрузка.

ніхто не стикався?
З уторентом то саме мав, просто так на рівному місці не закривається, уходіт в себе і тільки ребут спасає. Причину не виявив і не вилічив того діла.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2010, 15:19 #1252279   #978
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 7

Ховається в панель задач
Внизу, справа, є стрілочка. Клікніть на неї і відкриється невеличке вікно з запущенини програмами (віндовс оновлення, антивірус, і т.д.) Правий-клік, закрити і потрібна програма закривається.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2010, 15:30 #1252304   #979
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Ховається в панель задач
Внизу, справа, є стрілочка. Клікніть на неї і відкриється невеличке вікно з запущенини програмами (віндовс оновлення, антивірус, і т.д.) Правий-клік, закрити і потрібна програма закривається.
Та ми не такі тупі Я говорю про випадки, коли при виході з торента (не закритті вікна) він коректно не завершує роботу, а його процес завершити не виходить.
П.С. Я ніколи не ховаю значків на панелі задач
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2010, 16:27 #1252420   #980
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Ховається в панель задач
Внизу, справа, є стрілочка. Клікніть на неї і відкриється невеличке вікно з запущенини програмами (віндовс оновлення, антивірус, і т.д.) Правий-клік, закрити і потрібна програма закривається.
ЗОМФГ! Це навіть не КО, це ГенералМайорО =))
Jony зараз поза форумом  
Подякували 6:
KVM (09.03.2010), longhorn7 (09.03.2010), nadan (09.03.2010), orka13 (10.03.2010), YG (09.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
beta, milkosoft, rtm, windows 7



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:31.