Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Робота (пропоную)


Заробіток в Інтернеті. Не МЛМ не Халява.. треба пахати...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.08.2019, 19:39 #2764733   #1
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Заробіток в Інтернеті. Не МЛМ не Халява.. треба пахати...

Доброго дня.

Хочу порекомендувати курс: www.Profit-Zone.com - Рефки нема бо форум блокує. Хто захоче купитии, пишіть (або не пишіть) дам в лс рефку.

Відразу відповім на питання тих самих мудрих!

Чи я сам цим займаюсь? - Так займаюсь. Так я купив курс!
Чи я вже заробив мільйони? - Ні не заробив, я не розраховую що буду заробляти мільйони, але якийсь додаток до зарплати теж буде не зле. (Тот, кто ищет миллионы, весьма редко их находит но зато тот, кто их не ищет, — не находит никогда! Оноре де Бальзак)
Навіщо я це тут опублікував? - бо з твоєї покупки получу реф. бонус. - а чому НІ?
Це не піраміда? - Ні! .. а хто буде казати що піраміда то можу йому сказати: Ти балван!

Тепер чисто від себе додам: Я займався трохи дропшіппінгом на Амазоні і трохи получалось. Не сказати що я зароби багато, але заробляв щось там... закинув я то діло тільки і виключно через те що мені дуже - дуже багато часу йшло на пошук товару де були и нормальні вилки в ціні. Як би не пошуки товару по пів ночі то я би тим займався дальше.
Тепер я вирішив займатись книжковим бізнесом бо! це цифровий товар який на складі не закінчується, який я створюю сам!
Курс створив і веде наш Українець. Впишіть в гуглі Антон Петренко і все стане ясно, інформації більше чим достатньо.

В мене все! ЧАО

Додано через 1 хвилину
P.S ще добавлю... Хто хоче поговорити на цю тему, ласкаво прошу в ПП. Я не против.

Востаннє редагував nickname: 22.08.2019 о 15:08. Причина: Пізніше додано
nickname зараз поза форумом  
Старий 21.08.2019, 14:31 #2765433   #2
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Заробіток в Інтернеті. Не МЛМ не Халява.. треба пахати...

Твоя ссилка не працює. Хром блокує. Що це за товар який закінчувався? Щось ексклюзивне яке було по 1 шт? А чому не торгувати тим чого багато штук?
Того мужика я і так найшов. Що не так з тими курсами? Він вчить заробляти гроші за гроші. Мораль? Треба вчити заробляти гроші за гроші, якщо ти не маєш грошей.
Він на курсах заробляє більше, ніж на тому що вчить. Якщо ні, то який смисл йому?
Satuk зараз поза форумом  
Старий 22.08.2019, 15:23 #2765551   #3
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Заробіток в Інтернеті. Не МЛМ не Халява.. треба пахати...

Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
Твоя ссилка не працює. Хром блокує.?

Привіт.
Поміняв на пряму ссилку, хто буде зацікавлений то пишіть у ЛС. Хто купить по за рефкою то нехай.. я не збіднію.



Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
Що це за товар який закінчувався? Щось ексклюзивне яке було по 1 шт? А чому не торгувати тим чого багато штук?
Розуієш, якщо и не зхаймався дропшіппінгом то це тяжко пояснити. Все діло в тому, що найти такий товар в якого хороша маржа і велика кількість на складі майже не реально. Тому я шукав якого було в інтернеті мало, і відповідно конкуренція була мала... і автоматично маржа більша. Друга справа що навіть якщо ти находив такий товар... то після початку продаж до тебе прилипали, до твого лістингу другі продавці які тобі все одно перебивали ціною продажі... короче там ціла біблія по цьому. Займатись можна було, але треба було дуже багато часу.. якого в мене бракувало.


Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
Того мужика я і так найшов. Що не так з тими курсами? Він вчить заробляти гроші за гроші. Мораль? Треба вчити заробляти гроші за гроші, якщо ти не маєш грошей.
Він на курсах заробляє більше, ніж на тому що вчить. Якщо ні, то який смисл йому?
Із якими курсами що не так?
Що до моралі? Ну дуже все просто...
1. Дуже багато хто вчить за гроші заробляти гроші. І це нормально! Любі знання коштують!
2. Якщо це додатковий дохід... то чому ні? Я особисто теж хочу спочатку добитись своїх результатів і тоді почати вчити других тільки це поза СНГ буде.
3. На курсах він не заробляє більше. А якщо заробляє це не моє діло, я чужих грошей не рахую..

P.S В мене рідний брат програміст, випускає теж курси і продає на одному із провідних сайтів... Так що він має перестати це робити бо це тіпа тупо? Він теж за гроші вчить людей заробляти гроші... вчить їх чомусь новому... що тут поганого?.

Я дропшіппінгом коли займався то займався сам.. потім я поняв що робив дитячі помилки, а все тому що мені на курс шкода було грошей... мораль така: Розумнішаєш вже по факту... Але це вже історія.
nickname зараз поза форумом  
Старий 22.08.2019, 15:47 #2765552   #4
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Відповідь: Заробіток в Інтернеті. Не МЛМ не Халява.. треба пахати...

Це час. Або книжки продавати, або курси. Якщо він займаєтся курсами, то значить не займається тим чого вчить!
Satuk зараз поза форумом  
Старий 22.08.2019, 16:47 #2765559   #5
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Заробіток в Інтернеті. Не МЛМ не Халява.. треба пахати...

Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
Це час. Або книжки продавати, або курси. Якщо він займаєтся курсами, то значить не займається тим чого вчить!
Вистрілив що п'яний ... А чом ти так думаєш? Мій брат теж продає курси,
так що він не працює на роботі програмістом??? Логіка в тебе залізна
nickname зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:31.