Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Хто що знає про провайдер Canada?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.04.2018, 17:38 #2728147   #21
Fatal_error89
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Хто користується послугами даного провайдера? Що можите сказати про нього? Підкючили наш будинок до покриття канаданет і пороздавали листівки що 100мб+200 каналів цифрових за 110грн. На даний момент користуюсь послугами Воля 100мб+аналогове тб за 175грн/міс а цифровий буде вартувати 240грн/міс. От і зацікавився канадою нет оскільки тарифи як мінімум в 2 рази дешевший. Тож чи варто думати про зміну провайдера чи канада нет того неварта)
Fatal_error89 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 21:49 #2728158   #22
SerogaSerjj
Активний учасник
 
Аватар для SerogaSerjj
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Цитата
Допис від Fatal_error89 Переглянути допис
Хто користується послугами даного провайдера? Що можите сказати про нього? Підкючили наш будинок до покриття канаданет і пороздавали листівки що 100мб+200 каналів цифрових за 110грн. На даний момент користуюсь послугами Воля 100мб+аналогове тб за 175грн/міс а цифровий буде вартувати 240грн/міс. От і зацікавився канадою нет оскільки тарифи як мінімум в 2 рази дешевший. Тож чи варто думати про зміну провайдера чи канада нет того неварта)
На ринку вони досить давно і відповідно всі проблеми що виникали раніше вони вчились виправляти. Почалась розростатись їхня мережа із локальної мережі на масиві канада у тернополі десь 2000-2005рік. Потім почалась роздача інтернету по локалці і зрештою локальне перейшло у глобальне. Немає провайдера без проблем. Так що вважаю варто спробувати.
SerogaSerjj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2018, 13:00 #2728183   #23
Fatal_error89
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Цитата:
Допис від SerogaSerjj Переглянути допис
На ринку вони досить давно і відповідно всі проблеми що виникали раніше вони вчились виправляти. Почалась розростатись їхня мережа із локальної мережі на масиві канада у тернополі десь 2000-2005рік. Потім почалась роздача інтернету по локалці і зрештою локальне перейшло у глобальне. Немає провайдера без проблем. Так що вважаю варто спробувати.
А що можите сказати про їхнє цифрове телебачення? Пишуть 200 каналів, але спортивних ФУТОЛ1, ФУТБОЛ2, Євроспорт я так зрозумів що немає? Чи їх можна окремо підключати?
Fatal_error89 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2018, 21:38 #2728212   #24
SerogaSerjj
Активний учасник
 
Аватар для SerogaSerjj
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Нічого про це не знаю, у мене своя антена.
SerogaSerjj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2018, 15:08 #2728246   #25
Fatal_error89
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Ніхто з форумчан некористується даним провайдером?
Fatal_error89 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2018, 17:07 #2728351   #26
semmy
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Цитата
Допис від Fatal_error89 Переглянути допис
А що можите сказати про їхнє цифрове телебачення? Пишуть 200 каналів, але спортивних ФУТОЛ1, ФУТБОЛ2, Євроспорт я так зрозумів що немає? Чи їх можна окремо підключати?
Останніх років 5-6 користуюсь даним провайдером, тому можу декілька речень написати.

Для перегляду цифрового телебачення необіхдно мати ТВ зі смартом або медіаприставку до звичайного ТВ з підтримкою iptv, також можна дивитись телебачення на мобільних пристроях, планшетах, комп`ютерах. Стосовно вище написаних спортивних каналів, то їх немає, але при потребі можна оформити(купити) підписку і дивитись через сервіс олл.тв, приблизно додатково 45 грн в місяць, що я собі і зробив.

Якщо забув оплатити вчасно - є можливість в персональному кабінеті миттєво включити себе додатково на 5 днів.
semmy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Fatal_error89 (04.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2018, 19:27 #2728355   #27
opera
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Цитата
Допис від semmy Переглянути допис
Останніх років 5-6 користуюсь даним провайдером, тому можу декілька речень написати.

Для перегляду цифрового телебачення необіхдно мати ТВ зі смартом або медіаприставку до звичайного ТВ з підтримкою iptv, також можна дивитись телебачення на мобільних пристроях, планшетах, комп`ютерах. Стосовно вище написаних спортивних каналів, то їх немає, але при потребі можна оформити(купити) підписку і дивитись через сервіс олл.тв, приблизно додатково 45 грн в місяць, що я собі і зробив.

Якщо забув оплатити вчасно - є можливість в персональному кабінеті миттєво включити себе додатково на 5 днів.
а ,сам інтернет?
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2018, 20:17 #2728357   #28
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Йотп. Люди, що з Вами ?
Та якщо нема багато тем і тут не появилось негативних коментарів - отже все в нормі. Провайдер, наскільки мені відомо, вже давно працює, якби був фігнею - не протримався би довго.
Інша сторона - ви вибираєте ПРОВАЙДЕРА, а не дівчину. На вулиці овер дофіга всяких інших провайдерів, і навіть якщо підкл. - то через місяць можна ж легко розірвати договір , нє ?
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2018, 09:08 #2728438   #29
serty
Учасник
Типово Відповідь: Хто що знає про провайдер Canada?

Абонентом даного провайдера є вже дуже давно, можна сказати, з самого початку його роботи у місті. Інтернет стабільний і не пропадає на день-два з невідомих причин, швидкість відповідає заявленому тарифу, працює служба підтримки, низькі ціни. Користувачем інтернету від інших провайдерів не був і не знаю, які там справи з наданням послуг, але останні 10 років як і зараз мене все влаштовує.
Для телебачення на телевізорі - смарт тв або медіаприставка, євроспорту немає, а про телеканали футбол 1, 2 все як писалось вище.
serty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:06.