Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.11.2017, 18:46 #2712600   #2581
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 18:52 #2712602   #2582
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ще тільки про комунізм: держава має дбати про рівні мождивості, дотримання закону і інвестиційну привабливість. Ну і про безпеку. Все, ніхто більше від неї не просить. У нас же держава це якийсь каральний апарат для всіх, крім певних осіб. І наразі вона лише зміцнює свої поліцейські функції, а всі інші сфери в жопі.
Тут я з тобою погоджуюсь, так в нас держава, чиновники і тд взяточніки, створили систему і з неї живуть, але як це може виправдати порушення закону?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це звичайно дуже смішно, а ше смішніше буде якщо схему рельно прикриють

Востаннє редагував vanco2: 14.11.2017 о 18:52. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 19:16 #2712619   #2583
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Це звичайно дуже смішно, а ше смішніше буде якщо схему рельно прикриють
Саме смішне в тому, що ніяких схем немає.

Тобі просто в голову вкладають що в нас неможна їздити на машині із неукраїнськими номерами, а хто їздить той вже в схемі, яку скоро прикриють і всі будуть наказани, штрафи, надходження у бюджет, дитсадки, школи, дороги оце от все.

Тим часом
Цитата У Тернополі іноземець на “євробляхах” влетів у джип “Toyota” (фото)
Алсо,
Цитата Одесситку оштрафовали за «евробляхи» на 3 млн грн
...
В Одессе побит новый рекорд по штрафам за нарушение режима временного ввоза автомобилей.

Приморский суд Одессы оштрафовал гражданку Никандрову, владелицу Cadillac Escalade 2007 года на самую крупную сумму за всю историю подобных штрафов – 3 миллиона гривен. Жительница Одессы нарушила режим временного ввоза своего автомобиля.

Ее транспортное средство находится на литовских номерах.
Так і живемо.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 19:46 #2712630   #2584
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Саме смішне в тому, що ніяких схем немає.
Це ти мене чи себе переконуєш?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 20:41 #2712638   #2585
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А ти взагалі цікавився як в європі жити на 1500 євро? Так вот я тобі можу сказати, шо половину треба віддати за оренду, на решту сплатиш комкналку, хавку, одяг і всьо! З такими доходами мати тачку в європі протипоказано. Знов таки, є різна європа, є та ж сама Естонія, там оренда дешевша, но там і середня ЗП до 1000 не доходить, то при тому шо там сильно розвинене те ж ІТ і зп в ІТ там цілком собі ринкові по світових мірках.
Я ше десь можу зрозуміти отой піздьош шо українець при середній зарплаті не може стягнути утримувати авто, но vanco2, якого бена ти вже за європу рішаєш при яких доходах їм авто протипоказане? Виключай режим експерда, попустись. Видихни. Польща, середня зп ~800€. На 1000 населення припадає ~460 авто. Тобто 45% поляків дибіли, які не вміють рахувати гроші. Я думаю що нє, думаю тут vanco2 прої з розрахунком.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 20:49 #2712643   #2586
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Я ше десь можу зрозуміти отой піздьош шо українець при середній зарплаті не може стягнути утримувати авто, но vanco2, якого бена ти вже за європу рішаєш при яких доходах їм авто протипоказане? Виключай режим експерда, попустись. Видихни. Польща, середня зп ~800€. На 1000 населення припадає ~460 авто. Тобто 45% поляків дибіли, які не вміють рахувати гроші. Я думаю що нє, думаю тут vanco2 прої з розрахунком.
Чувак, ти давай переставай керуватись своїми ілюзіями і включай мозок.

По перше, в Польщі оренда і вартість житла менша, по друге, середня ЗП означає шо в когось 500 а і в когось може і 2-3тис. Так шо може в тих 55% які не мають машин якраз і ЗП біля середньої. По третє при ЗП в 1000 євро, якби вже можна купувати машину за 6000, а за такі гроші вже можна знайти економ варіант живий і безпроблемний, тіпа шкоди фабії. Так шо всі мої розрахунки сходяться

Ну і я не "рішаю за європу", мені похеру, всюди є неадекватні люди які наберуть кредитів і потім або банкрутують або все життя працюють на відсотки, і шо? Ти просто пошукай і повчись фінансової грамотності, не рекомендується тратити на машину більше половини свого річного доходу, бо машина не приносить гроші зазвичай а тільки тратить і дешевіє. Січеш? Рекомендація.

Востаннє редагував vanco2: 14.11.2017 о 20:55.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 20:50 #2712644   #2587
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Може, якшо він економить на сім"ї, їжі і житлу і собі в пешу чергу. Якшо ж в нього сім"я, яка хоче жити в хорошому районі і діти ходити в школу з хороший рейтингом (а не в ту де чорні прямо на подвір"ї наркотою торгують), то він тільки за житло (без супутніх платежів) з 1500$ платить, продукти 700-1000 на родину, а гуртки різні, секції (бо ж діти розвиватися мають), одяг (бо кожен день треба вдягати шось нове, якшо ти прийдеш в тому самому, то ти або лох, або не ночуєш дома). Гавняний (в прямому значенні, бо в США інтернет або гавняний, або дуже гавняний, хоча вже може шо змінилось) інтернет в хату провести - від 50 баксів на місяць. А дитячий садочок в залежності від рейтингу баксів 700 і більше. А та дитина ше не родилась, а їй вже треба на навчання в коледжі збирати. А якшо не дай Бог хтось захворів і страховка не покриває? За то шо по тебе швидка приїхала і ти пару днів в лікарні полежав можуть рахунок на 10к виставити. Шо ти там в сраці збереш за рік?
Ти мене за машину нову питав чи за садіки?
Дальше про страховку, там страховка хоч щось покриє, а в тебе є страховка? Як хтось захворіє на рак чи якусь складну операції робити то ми українці без кредити і продавання житла стягнемо?
Твої працівники можуть позволити купити за річну зарплату ланоса за 3500$ так щоб ще й з тої зарплати сімю утримувати, гроші здавати в бесплатний садік і школу ну і те все решта шо ти там про американця писав?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 20:53 #2712645   #2588
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ти мене за машину нову питав чи за садіки?
Дальше про страховку, там страховка хоч щось покриє, а в тебе є страховка? Як хтось захворіє на рак чи якусь складну операції робити то ми українці без кредити і продавання житла стягнемо?
Твої працівники можуть позволити купити за річну зарплату ланоса за 3500$ так щоб ще й з тої зарплати сімю утримувати, гроші здавати в бесплатний садік і школу ну і те все решта шо ти там про американця писав?
Так він тобі і написав, шо в США тракдрайвер без власного бізнесу, а на роботі, якщо не живе в траку (а такі є), має сімю - він майже всі ті гроші проїдає, так він може купити нову машину, але не за кеш, а в кредит і виплачувати буде її 6 років. Так в нас кредитів нема, вся різниця.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (15.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 21:03 #2712648   #2589
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, ти давай переставай керуватись своїми ілюзіями і включай мозок.

По перше, в Польщі оренда і вартість житла менша, по друге, середня ЗП означає шо в когось 500 а і в когось може і 2-3тис. Так шо може в тих 55% які не мають машин якраз і ЗП біля середньої. По третє при ЗП в 1000 євро, якби вже можна купувати машину за 6000, а за такі гроші вже можна знайти економ варіант живий і безпроблемний, тіпа шкоди фабії. Так шо всі мої розрахунки сходяться
Ти тряпка і балабол, кого їбе шо там менше в польші, ти конкретно написав "в європі при зп 1500€ авто протипоказане" Польща це європа для обдарованих нагадую. Дальше ти там шось аочав ліаити про середню зп, я вже тобі казав, виключи, не позорся. Trafic писав трошки нижче про двох друзів, зп в них 2400-3300 злотих, для іт працівника переведу це в євро, 600-825€, в них авто явно не євро5 і не 6000€, більше того, не тіш себе ілюзіями що в Польщі їздять на нових машинах, кожного року приганчється всього лиш до 10% авто з віком до 5 років, більша половина це авто 10-12 років.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так він тобі і написав, шо в США тракдрайвер без власного бізнесу, а на роботі, якщо не живе в траку (а такі є), має сімю - він майже всі ті гроші проїдає, так він може купити нову машину, але не за кеш, а в кредит і виплачувати буде її 6 років. Так в нас кредитів нема, вся різниця.
Як вам там всім так тяжко жити то що ж ви всі в Україну не приїдете де дешеве лікування, безплатні садочки і школи, навіть ВУЗи. Де дешеві автоцивілки, де можна заробляти норм гроші просто змінивши професію? Що ж ви там так мучитесь всі, я не розумію? Мазахісти?

Востаннє редагував Kokorakatan: 14.11.2017 о 21:04. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 21:08 #2712650   #2590
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ти тряпка і балабол, кого їбе шо там менше в польші, ти конкретно написав "в європі при зп 1500€ авто протипоказане" Польща це європа для обдарованих нагадую. Дальше ти там шось аочав ліаити про середню зп, я вже тобі казав, виключи, не позорся. Trafic писав трошки нижче про двох друзів, зп в них 2400-3300 злотих, для іт працівника переведу це в євро, 600-825€, в них авто явно не євро5 і не 6000€, більше того, не тіш себе ілюзіями що в Польщі їздять на нових машинах, кожного року приганчється всього лиш до 10% авто з віком до 5 років, більша половина це авто 10-12 років.
Чуваче, тряпка це той хто роздає ментам по 100грн на бензу, шоб не платити штраф за рядність, а потім жаліється на авакова і порошенка.

А ше я написав шо це там де $1500 середня ЗП, і навіть написав шо наприклад в естонії не так, чи я тобі мав викладку по всіх країнаї європи зробити?

А знаєш чого ти так бісишся? Бо ти знаєш шо поступаєш не правильно, але то шо ти мене обізвеш абсолютно тебе не оправдає!

Додано через 2 хвилини
Цитата Як вам там всім так тяжко жити то що ж ви всі в Україну не приїдете де дешеве лікування, безплатні садочки і школи, навіть ВУЗи. Де дешеві автоцивілки, де можна заробляти норм гроші просто змінивши професію? Що ж ви там так мучитесь всі, я не розумію? Мазахісти?
Бо тут порядок, прикинь не їздить 250тис хитрожопих на мексиканських і канадських номерах, не роздають копам по 50 баксів на бензин - діє закон, зашибок.
Але якщо ти думаєш шо я від тебе приховую ельдорадо і клондайк - то ти не тушуйся, бери лопату для загрібання грошей, і приїзджай загрібати трактрайвером, наприклад. Вот проїдеш по 10-12 годин кожен день на протязі тижня, поночуєш в кабіні шоб на готелі зекономити, потім з заробленого заплатиш податки, за оренду і тд, і побіжиш купувати собі нову машину, ага

Востаннє редагував vanco2: 14.11.2017 о 21:12. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (15.11.2017)
Сказав(ла) Фууу!:
korabel (14.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 21:29 #2712655   #2591
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чуваче, тряпка це той хто роздає ментам по 100грн на бензу, шоб не платити штраф за рядність, а потім жаліється на авакова і порошенка.

А ше я написав шо це там де $1500 середня ЗП, і навіть написав шо наприклад в естонії не так, чи я тобі мав викладку по всіх країнаї європи зробити?

А знаєш чого ти так бісишся? Бо ти знаєш шо поступаєш не правильно, але то шо ти мене обізвеш абсолютно тебе не оправдає!
Я бішусь бо сильно умні і обдаровані з гідністю не можуть визнати своєї неправоти.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А ти взагалі цікавився як в європі жити на 1500 євро? Так вот я тобі можу сказати, шо половину треба віддати за оренду, на решту сплатиш комкналку, хавку, одяг і всьо! З такими доходами мати тачку в європі протипоказано. Знов таки, є різна європа, є та ж сама Естонія, там оренда дешевша, но там і середня ЗП до 1000 не доходить, то при тому шо там сильно розвинене те ж ІТ і зп в ІТ там цілком собі ринкові по світових мірках.
.
Ага, писав тм про середню зп 1500€, ти хоть яйці маєш?

Востаннє редагував Kokorakatan: 14.11.2017 о 21:29. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 21:31 #2712659   #2592
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Я бішусь бо сильно умні і обдаровані з гідністю не можуть визнати своєї неправоти.

Додано через 3 хвилини

Ага, писав тм про середню зп 1500€, ти хоть яйці маєш?
Якої неправоти правоти? Шо я маю визнати шо башляти хабарі це добре? Шо бляхи це добре? Шо схеми це добре?

Блят, ти шо читати не вмієш?

Цитата Знов таки, є різна європа, є та ж сама Естонія
Це означає шо європа є різна, і є місця де за 1500 євро жити краще ніж в тій же голандії, але там і середня ЗП не 1500 євро!
Ти взяв, вирвав з контектсту фразу і домахався.
А ше, якщо в європі такий мед - то чого ти ше тут мучишся? Давай їдь в європу, в США - працюй заробляй, купуй нові тачки, в чому проблема?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 21:33 #2712660   #2593
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Пацани, Ви вже відкрито заїбали І навіть цього не встидаєтесь. Давайте припиняйте спір, у кого справді яйці є Бо так і залишитись в мемах цього форуму, як дві шавки, які постійно перегавкували один одного.
Minato зараз поза форумом  
Подякували 2:
BBV (15.11.2017), Kokorakatan (14.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 21:35 #2712661   #2594
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Бо тут порядок, прикинь не їздить 250тис хитрожопих на мексиканських і канадських номерах, не роздають копам по 50 баксів на бензин - діє закон, зашибок.
Але якщо ти думаєш шо я від тебе приховую ельдорадо і клондайк - то ти не тушуйся, бери лопату для загрібання грошей, і приїзджай загрібати трактрайвером, наприклад. Вот проїдеш по 10-12 годин кожен день на протязі тижня, поночуєш в кабіні шоб на готелі зекономити, потім з заробленого заплатиш податки, за оренду і тд, і побіжиш купувати собі нову машину, ага
То ви заради порядку там за харчі і одяг працюєте, а авто тільки в кредит купляєте?Нє, дякую, я тут краще на лагуні буду їздити куаленій не в кредит, жити в квартирі купленій не в кредит і слухати поради заробітчан які все знають і все мають, еле в кредит.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 21:38 #2712662   #2595
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
То ви заради порядку там за харчі і одяг працюєте, а авто тільки в кредит купляєте?Нє, дякую, я тут краще на лагуні буду їздити куаленій не в кредит, жити в квартирі купленій не в кредит і слухати поради заробітчан які все знають і все мають, еле в кредит.
І башляти хабарі будеш, шоб потім ту лагуну "без виїзду" оформити, а потім будеш писати яка в нас неверхах корупція страшна. Ну удачі.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (15.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 21:45 #2712663   #2596
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Якої неправоти правоти? Шо я маю визнати шо башляти хабарі це добре? Шо бляхи це добре? Шо схеми це добре?

Блят, ти шо читати не вмієш?



Це означає шо європа є різна, і є місця де за 1500 євро жити краще ніж в тій же голандії, але там і середня ЗП не 1500 євро!
Ти взяв, вирвав з контектсту фразу і домахався.
А ше, якщо в європі такий мед - то чого ти ше тут мучишся? Давай їдь в європу, в США - працюй заробляй, купуй нові тачки, в чому проблема?
Нє, ну всетаки потім дойшло що просив тебе визнати що з європою ти загнався. Молрдець. З якого контексту я виривав? Ти пост свій прочитай ще раз.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
І башляти хабарі будеш, шоб потім ту лагуну "без виїзду" оформити, а потім будеш писати яка в нас неверхах корупція страшна. Ну удачі.
Ти хочеш щоб я визнав що я дав хабар? Так, дав.
Щодо лагуни і ще одного хабара, може й не буде перезаїзду, може дозволять розтаможити, а може конфіскують, через рік подивимся.

Востаннє редагував Kokorakatan: 14.11.2017 о 21:45. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 10:10 #2712707   #2597
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Дійсно - тема про "бляхи", а останні сторінки - в основному дискусія про життя двох форумчан )) Давайте створіть окрему тему
А тепер по суті питання:
от кажуть, що поляк скасовує страховку - а чи можу я, громадянин україни, маючи довіреність офіційну чи вписаний у техпаспорт, оформити там страховку на себе?
і друге: якщо українцю у польщі вироблять карту побиту - чи може він оформити там машину на себе і скільки тоді він в Україні може перебувати на "бляхах"??? І якщо він оформить машину на себе - чи може він мені зробити доручення, перетнути кордон і щоб я в Україні їздив???
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 10:38 #2712710   #2598
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата а чи можу я, громадянин україни, маючи довіреність офіційну чи вписаний у техпаспорт, оформити там страховку на себе?
можеш


Цитата якщо українцю у польщі вироблять карту побиту - чи може він оформити там машину на себе
може
і без карти побиту а просто з довготерміновою візою - може


Цитата і скільки тоді він в Україні може перебувати на "бляхах"?
так само як і всі
він ж дальше українець
карта побиту це просто заміна візі а не громадянство


Цитата І якщо він оформить машину на себе - чи може він мені зробити доручення, перетнути кордон і щоб я в Україні їздив???
може
але шо це тобі дасть? 5/10 днів макс
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
BBV (15.11.2017), Kokorakatan (15.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 10:49 #2712714   #2599
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Дійсно - тема про "бляхи", а останні сторінки - в основному дискусія про життя двох форумчан )) Давайте створіть окрему тему
А тепер по суті питання:
от кажуть, що поляк скасовує страховку - а чи можу я, громадянин україни, маючи довіреність офіційну чи вписаний у техпаспорт, оформити там страховку на себе?
і друге: якщо українцю у польщі вироблять карту побиту - чи може він оформити там машину на себе і скільки тоді він в Україні може перебувати на "бляхах"??? І якщо він оформить машину на себе - чи може він мені зробити доручення, перетнути кордон і щоб я в Україні їздив???
Ти можеш вписатися сам в техпаспорт - коштує приблизно 400 злотих усе.
Можеш зареєструвати суто на себе машину. Але потрібно мельдунек, який коштує 100 злоти чи доларів, не памятаю.
Але без загону нерезидентом - ніяк, хіба на 5-10 днів. Якщо є знайомий нерезидент, то може зразу з Польщі заїхати. Але я б хороших знайомих в це не вплутував, бо незнати чим це вилізе. Якийсь пияк-молдаванин, то таке. А як потім знайомого через тебе за яйка візьмуть - то вже печалька.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (15.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2017, 17:23 #2712720   #2600
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

В випадку тимчасового ввозу чим менше віднршиння ти маєш до машини по документам, тим менша ймовірність штрафу по 485 ст МК. Через це деякі умніки не роблять укр автоцивілку. З вічним транзитом там ситуація інша.

Додано через 6 годин 17 хвилин
https://tsn.ua/groshi/yevroblyahi-sh...i-1038655.html

Досить цікава стаття від тсн про бляхи і всі біди

Востаннє редагував Kokorakatan: 15.11.2017 о 17:23. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (15.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:52.