Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Робота (пропоную)


Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2018, 02:42 #2735597   #1
vdso
 
Аватар для vdso
Exclamation Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Управління поліції охорони в Тернопільській області
Шукає системного адміністратора, для підтримки, модернізації локальної мережі. Пошук та усунення несправностей комп’ютерної та орг. техніки. Редагування інформації в базі даних.

Досвід в налаштуванні різних типів серверів на базі Windows, Linux, мережевого обладнання (модемів, комутаторів, маршрутизаторів і т.д.). - (буде тільки плюсом )

Надамо можливість для самостійного розвитку та вдосконалення на реальному обладнанні, для проведення в подальшому віртуалізації наявних діючих серверів.

Офіційне працевлаштування. Стабільна державна робота. Можливість розвитку, та атестуватися в поліції.

Зарплата від 5500 грн.
Графік роботи - ПН-ПТ (9- 18 )



тел. (O67)-35O 13 53 - Андрій Іванович

-----
На форумі рідко - дзвоніть.

Востаннє редагував vdso: 10.09.2018 о 09:44. Причина: уточнення
vdso зараз поза форумом  
Старий 07.09.2018, 08:55 #2735607   #2
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Цитата Зарплата близько 5000 грн.
Дуже близько чи 5 ? ))
Distemper зараз поза форумом  
Старий 07.09.2018, 12:19 #2735640   #3
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Вибачте, але на таку заробітню плату не піде жоден адеквптний фахівець. Максимум - людина з початковими навиками роботи на касовому апараті. Робота ж відповідальна, хіба ні?
ion зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (07.09.2018), Ektalion (07.09.2018)
Старий 07.09.2018, 12:42 #2735644   #4
Mr_frog
Типово Відповідь: Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

)))
Mr_frog зараз поза форумом  
Старий 07.09.2018, 13:34 #2735650   #5
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Вибачте, але на таку заробітню плату не піде жоден адеквптний фахівець. Максимум - людина з початковими навиками роботи на касовому апараті. Робота ж відповідальна, хіба ні?
Піде, навчиться і піде на з/п в 15 і більше кусків))

Але за 5к навіть думаю і не кожен студент піде, хіба за ради практики)
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 07.09.2018, 14:36 #2735654   #6
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Вибачте, але на таку заробітню плату не піде жоден адеквптний фахівець. Максимум - людина з початковими навиками роботи на касовому апараті. Робота ж відповідальна, хіба ні?
тут був вже раніше теж в ВДСО шукав на подібну зарллату. Завдання стоять як перед досвідченим фахівцем , а платять як студенту який лише картріджі міняє ві ОС Він переставляє... Це абсурд просто. Особливо пункт

Цитата віртуалізації наявних діючих серверів.
Звісно студент-новачок це зробить без проблем ))

Ну за таку з/п робити будуть або не фахівці зі всіма наслідками або фахівці альтруісти.

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Піде, навчиться і піде на з/п в 15 і більше кусків))

Але за 5к навіть думаю і не кожен студент піде, хіба за ради практики)
в сегменті за 15к і більше вистарчає спеціалістів і новачка навіть з практикою який робить 1 рік , а є поряд специ які серйозні речі в тій сфері роблять років 5-7 перевагу нададуть явно не тому хто робив в ВДСО....
Distemper зараз поза форумом  
Старий 08.09.2018, 18:05 #2735696   #7
vdso
 
Аватар для vdso
Типово Відповідь: Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Шановні користувачі форуму що залишили повідомлень, вдячний вам за критику яку я і так знаю.

Ми шукаємо в першу чергу відповідальну особу, навіть без опиту роботи.

В теперішній час є можливість забезпечити бронювання по армії, також атестуватись в національній поліції, після чого зарплата підніметься в рази. Є можливість потестувати свої навики або набуті навики на готовому обладнанні, без виставлення термінів по роботі.

Звичайно компанії які беруть вже спеціаліста і платять йому хороші гроші, але є всякі ситуації, ми в свою чергу можемо платити не менше 5500 грн. можем і трохи більше. )

Я готовий взяти людину яка знає що таке мережа на початковому рівні (що таке ІР адрес, для чого потрібен шлюз, що таке маска мережі) і розуміє структуру мережі, куда кабель включати )))) і як провести мережу (обжати кабель і включити в свіч) , переставити віндовс.

Людина не сама є декілька чоловік, якщо буде проблема з якою не зможуть розібратись, то завжди є до кого звернутись

В основному робота є різна, і мені потрібно людину, і є різні вакансії також, як для дівчат, так для хлопців, для студентів, і для тих хто на пенсії, для водіїв, електромонтерів, операторів, не тільки в м.Тернопіль, але і у всіх районах Тернопільської області.

І непотрібно розводити критику... на кожен товар є свій покупець.
Якшо цікавить то задавайте питання по темі а не просто розказувати яка маленька зарплата і таке подібне.

В поліції охорони є багато плюсів, про те в нас обмеження по грошах, вот і все...
vdso зараз поза форумом  
Подякували 2:
dodge (08.09.2018), war_max (10.01.2019)
Старий 08.09.2018, 19:29 #2735697   #8
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Цитата:
Допис від vdso Переглянути допис
Шановні користувачі форуму що залишили повідомлень, вдячний вам за критику яку я і так знаю.

Ми шукаємо в першу чергу відповідальну особу, навіть без опиту роботи.

В теперішній час є можливість забезпечити бронювання по армії, також атестуватись в національній поліції, після чого зарплата підніметься в рази. Є можливість потестувати свої навики або набуті навики на готовому обладнанні, без виставлення термінів по роботі.

Звичайно компанії які беруть вже спеціаліста і платять йому хороші гроші, але є всякі ситуації, ми в свою чергу можемо платити не менше 5500 грн. можем і трохи більше. )

Я готовий взяти людину яка знає що таке мережа на початковому рівні (що таке ІР адрес, для чого потрібен шлюз, що таке маска мережі) і розуміє структуру мережі, куда кабель включати )))) і як провести мережу (обжати кабель і включити в свіч) , переставити віндовс.

Людина не сама є декілька чоловік, якщо буде проблема з якою не зможуть розібратись, то завжди є до кого звернутись

В основному робота є різна, і мені потрібно людину, і є різні вакансії також, як для дівчат, так для хлопців, для студентів, і для тих хто на пенсії, для водіїв, електромонтерів, операторів, не тільки в м.Тернопіль, але і у всіх районах Тернопільської області.

І непотрібно розводити критику... на кожен товар є свій покупець.
Якшо цікавить то задавайте питання по темі а не просто розказувати яка маленька зарплата і таке подібне.

В поліції охорони є багато плюсів, про те в нас обмеження по грошах, вот і все...
Тобто Ви виставляєте вакансію на ІТ-шника і думаєте , що кандидатам які отримали освіту в ІТ і/або працювали в даній сфері так кортить отримати атестаці в поліції та армії ? Сумнівний плюс , якщо це взааглі плюсом можна назвати. Це якщо пожежники шукали би ІТ-шника і казали - ми платимо копійки , але якщо захочеш пройдеш сертифікацію пожежника ))) І толку ? Хто хоче служити з ІТ-шників служить без проблем на контракті і явно не за 5500 , і ті хто прийшов заробити і набудись досвіду йому цей сумнівний бонус якось до одного місця. Просто за таку з/п дійсно як Ви кажете готуйстеся брати новачка або без досвіду , а то Ви розписали такий список вимог , що по ньому не скажет що - це новачок зможе зробити сходу.

А доречі питання без "підколів" Графік роботи за 5500 пн-пт чи субота теж ? Бо якщо ще і пів дня в суботу то це навіть для новачка такі умови не годяться
Distemper зараз поза форумом  
Старий 10.09.2018, 09:42 #2735771   #9
vdso
 
Аватар для vdso
Типово Відповідь: Потрібен компьютерщик в поліцію охорони

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Тобто Ви виставляєте вакансію на ІТ-шника і думаєте , що кандидатам які отримали освіту в ІТ і/або працювали в даній сфері так кортить отримати атестаці в поліції та армії ? Сумнівний плюс , якщо це взааглі плюсом можна назвати. Це якщо пожежники шукали би ІТ-шника і казали - ми платимо копійки , але якщо захочеш пройдеш сертифікацію пожежника ))) І толку ? Хто хоче служити з ІТ-шників служить без проблем на контракті і явно не за 5500 , і ті хто прийшов заробити і набудись досвіду йому цей сумнівний бонус якось до одного місця. Просто за таку з/п дійсно як Ви кажете готуйстеся брати новачка або без досвіду , а то Ви розписали такий список вимог , що по ньому не скажет що - це новачок зможе зробити сходу.

А доречі питання без "підколів" Графік роботи за 5500 пн-пт чи субота теж ? Бо якщо ще і пів дня в суботу то це навіть для новачка такі умови не годяться
Графік роботи ПН-ПТ, з 9 до 18.

Я шукаю більш за все відповідальну людину, уважну, і по вимогам підійде навіть та яка вміє переставити віндовс.
Я ж говорю вакансій багато, і зарплати відповідно зростають з кожним роком.

Якщо реально цікавить - телефонуйте і обсудимо при зустрічі. Навіть якщо людина без досвіду роботи і мало знає мережу, я готовий взяти для набивання та внесення даних в БД, та роботу з документами.
Для цього особливих знань та технологій не потрібно )))))

Готовий взяти чи хлопця чи дівчину.
vdso зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (12.09.2018)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:26.