Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «БіттерНет»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.02.2013, 20:29 #2149808   #3041
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата:
Допис від ork Переглянути допис
А по яких параметрах роутерів визначається його реальна швидкість ? тарифний план хочу 100 мб/с.
Киньте, будьласка, посилання на потрібний мені роутер...
Реальну швидкість навряд чи вдасться визначити по заводських параметрах, бо інформація, яку подає виробник в характеристиках девайса, не завжди відповідає дійсності. Щоб знати точно, яка модель тобі підійде, то треба полазити по просторах нету і почитати відгуки про ті, чи інші моделі роутерів. Або піти в магазин і запитати в консультантів, які моделі роутерів витримують\не ріжуть швидкість 100 мбіт\сек. Або тут може хто скаже, яка в нього модель роутера, який не ріже швидкість. Я тут час від часу бачив дописи, де народ писав, що в них роутери тримають 100 мегабіт, але не пам"ятаю, в яких темах це було, не можу знайти. Пошукай сам, читати багато треба. Хороші роутери явно не коштують ні 150, ні 300 грн, а набагато більше.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 23:20 #2149985   #3042
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Ніякі роутери не ріжуть швидкість. Крім того визначення абсолютно невірне. Все залежить від потужності заліза самого роутера. В основному будь який роутер може видати під 100 мегабіт при тих чи інших умовах. Питання в тому, чим ви будете навантажувати своїх 100 мегабіт. Бо можна качати фільм з фтп одним потоком на 100 мегабітах, а можна "повісити" на тих 100 мегабіт 50 людей, які створять навантаження і при 50 мегабітах таке, що роутер зашиєтсья і повисне. Це я так образно. Якщо качати торрентом на 100 мегабітах, то є ймовірність що і не витягне найдешевший роутер.
Взагалі рекомендую брати або Дешевий ТП-лінк. Ні в якому разі не 3-антенні моделі, бо з ними купа проблем. Або дивитися в сторону бєлкіна чи лінксіса. Але це вже зовсім інша цінова категорія. Купувати Д-лінки, асуси взагалі немає змісту, бо багато чим вони ще гірші ніж той самий ТП-лінк. Асус наприклад взагалі випускають припаршиве мережеве обладнання. Д-лінк часто виходить з ладу по напрузі. Хіба через упс вмикати.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 23:41 #2150007   #3043
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Слово "ріжуть" було вжите образно. Малось на увазі, що з різних причин, в тому числі, і з причини слабкої конфігурації заліза, роутери не відповідають заявленим характеристикам. Наприклад, при 54-мегабітному-вайфаю, швидкість закачки\викачки ніколи не буде 54 мбіт\сек.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 23:49 #2150010   #3044
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

За швидкість передачі даних по вай фай питання більше до карточки компютера. За 200 грн. можна купити роутер який видасть мінімум 70 мегабіт по радіо. А поки більшість карточок пропускає всього 20-25 мегабіт. Дуже рідко трапляються які витягують понад 50 мбіт.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2013, 01:13 #2150048   #3045
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Блін... майже всі моделі ноутів з категорії >3400грн. витягують 50Мбіт/с по вайфаю. А стаціонарних ПК з вайфай карточками в Тернополі одиниці.
У мене самого стоїть роутер RT-G32 вже років 5 напевно. Виключається тільки коли світло пропадає або я протираю його від пилюки. Так на ноут Асеr куплений за 2900 грн. видає 50Мбіт/с.

А якщо хочеш купити роутер - добре подумай на яку відстань і через які перешкоди має проходити сигнал. Якщо квартира 2-х рівнева то зразу дивися в сторону лінксис. Ящо брати щось простіше прийдеться ще ставити точку доступу інакше не покриє всю квартиру нормальним сигналом (переконався недавно на власному досвіді коли прийшлося після криворуких майстрів з К....а які в одній квартирі розмістили 2 послідовних роутера і при цьому не покрили всієї площі.).
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2013, 07:03 #2150087   #3046
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата:
Допис від ork Переглянути допис
А по яких параметрах роутерів визначається його реальна швидкість ? тарифний план хочу 100 мб/с.
Киньте, будьласка, посилання на потрібний мені роутер...
TP-LINK TL-WR1043ND
Zyxel Keenetic Giga
Asus RT-N65U
Asus RT-N66U

Це ті, що сам пробував, 2 останній Асуси виходять за межі простих роутерів, це вже медіа комбайни з можливістю встановлення різноманітних програм. TP-LINK класно працює на прошивці dd-wrt, а Zyxel Keenetic Giga самий кращий роутер для простих юзерів, які хочуть просто включити і не паритися, маючи хорошу продуктивність.


Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Взагалі рекомендую брати або Дешевий ТП-лінк. Ні в якому разі не 3-антенні моделі, бо з ними купа проблем. Або дивитися в сторону бєлкіна чи лінксіса. Але це вже зовсім інша цінова категорія. Купувати Д-лінки, асуси взагалі немає змісту, бо багато чим вони ще гірші ніж той самий ТП-лінк. Асус наприклад взагалі випускають припаршиве мережеве обладнання. Д-лінк часто виходить з ладу по напрузі. Хіба через упс вмикати.
В дешевому ціновому сегменті ТПЛінк можливо виграє, але з нормальними цінниками в інших брендів є достойні апарати, де ТПЛінк не витримує конкуренції. Так що я б не узагальнював так.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2013, 12:56 #2150346   #3047
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Блін... майже всі моделі ноутів з категорії >3400грн. витягують 50Мбіт/с по вайфаю. А стаціонарних ПК з вайфай карточками в Тернополі одиниці.
У мене самого стоїть роутер RT-G32 вже років 5 напевно. Виключається тільки коли світло пропадає або я протираю його від пилюки. Так на ноут Асеr куплений за 2900 грн. видає 50Мбіт/с.

А якщо хочеш купити роутер - добре подумай на яку відстань і через які перешкоди має проходити сигнал. Якщо квартира 2-х рівнева то зразу дивися в сторону лінксис. Ящо брати щось простіше прийдеться ще ставити точку доступу інакше не покриє всю квартиру нормальним сигналом (переконався недавно на власному досвіді коли прийшлося після криворуких майстрів з К....а які в одній квартирі розмістили 2 послідовних роутера і при цьому не покрили всієї площі.).
Орієнтовано 65-70% в людей витягує близько 25 мбіт. 30% 40-50 мбіт і всього 2-3% 60-70 мбіт.
А те що витягують сучасні ноутбуки до цієї статистики немає ніякого відношення, бо далеко не у всіх новенькі компютери.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
TP-LINK TL-WR1043ND
Zyxel Keenetic Giga
Asus RT-N65U
Asus RT-N66U

Це ті, що сам пробував, 2 останній Асуси виходять за межі простих роутерів, це вже медіа комбайни з можливістю встановлення різноманітних програм. TP-LINK класно працює на прошивці dd-wrt, а Zyxel Keenetic Giga самий кращий роутер для простих юзерів, які хочуть просто включити і не паритися, маючи хорошу продуктивність.




В дешевому ціновому сегменті ТПЛінк можливо виграє, але з нормальними цінниками в інших брендів є достойні апарати, де ТПЛінк не витримує конкуренції. Так що я б не узагальнював так.
А ТП-лінк і не конкурує в дорогому сегменті. Це є краще з гіршого.

Востаннє редагував Nightly: 28.02.2013 о 12:56. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2013, 17:10 #2179833   #3048
BIG MAN
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Доброго всім дня!
поділюсь своєю історією.раніше мав Ого+телефон,швидкість 4мб.платив +-90грн.швидкість інколи падала,але на 10-20хв.ніби небагато,але нормально фільм не подивишся,перезагружати мінімум 2 рази треба.оскільки в даному районі (кутківці) нічого більше не було,ну і біттер,швидкість-ціна-обслуговування не влаштовувало,тож якось мирився.і тут з'явився Колумбус:ціна/швидкість влаштовує,підключення можливе.попробуєм,що втрачати,100мб/100грн проти 5мб/100грн (і стаціонарний телефон,яким користуюсь раз в місяць).вибір зроблено,створив заявку на сайті,через кілька годин передзвонили,сказали що на наступний день підключать.обіцяли на 15,приїхали близько 18 ,але яка тоді була погода то добре що взагалі приїхали.кинули кабель через телеком.щитки,(думав будуть соплі з даху,і міняти кожних 3-4 роки) все показали,підключили,підписали.коштувало все 2 грн,зробили все добре,тож накинув ще на пиво.дальше купив dlink dir 651 rozetka.com.ua/d_link_dir_651/p251270/ (в основному для wifi),налаштував,по wifi в торенті 9,5 Мб
поки дуже задоволений,все стабільно
BIG MAN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 17:36 #2181390   #3049
amddir
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

в колумбусі ще діє акція інтернет + тб разом дешевше ???

і якшо в мене кабельне від колумбуса ? тіки інтернет підключити треба ?
amddir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 17:46 #2181398   #3050
sirokko
ASOT citizen
 
Аватар для sirokko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Біттернет і Колумбус - НЕ одне і теж. Тема Колумбуса лежить по сусідству --> http://forum.te.ua/showthread.php?t=146827
sirokko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2013, 22:00 #2197177   #3051
mafiaofcodes
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

вот що написав на оф форумі бітернету і сьогодні вже він не працює. щось багато співпадає або ж навмисно:
"підключили в лютому минулого року. 2 місяці мав на халяву (в Чорткові проводилася акція). за весь час глюки були приблизно раз на тиждень. в інтернеті бував мало, можливо і тому мало замічав. останні декілька місяців в інтернеті проводжу часу не менше 8 годин на добу і в середньому в тиждень маю максимум 3 дні коли інтернет працює нормально а в решті - приходиться дзвонити інколи і по 3 рази на день. ніяких закономірностей я не замітив: ні година, ні роутер (міняв та коли пропадав інтернет відразу дзвонив до сусіда який підключений то тієї ж "площадки"), ні компютер, ні мак адреса роутера або ноута, ні порт... з чим це звязано - не маю навіть уяви, хоча чому має клієнт заморочуватися цим вже протягом більше року? чому я ще підключений до біретнету - тому що висока швидкість по доступній ціні - 100грн за 50 мегабіт (хоча на сайті вказано 100 мегабіт за 100грн але можливо це в тернополі). проплатив до кінця травня. якщо за цей період буде хочаб 5 разів вибивати - я вимушений буду змінити провайдера.
рекомендації щодо нових клієнтів на основі власного досвіду!:
1. якщо у вас пропадає інтернет хочаб 2 рази на тиждень та вас це дратує - ні заява (усна, письмову йду писати в понеділок), ні сотні дзвінків на гарячу лінію НЕ ДОПОМОЖУТЬ!!! точніше допоможуть але (можливо) так як в мене --- лише на декілька годин. та зауважте що будете чути дуже часто різні причини. не знаю, чи то збіг обставин чи то правда. хоча в останні 2-3 місяці постійно кажуть - немає звязку з площадкою (до речі - якесь обладнання на моїй площадці вже міняли, але чому за стільки часу не можна підключити мене до іншої?)
2. якщо ви не з тернополя або немає міського номера та готові терпіти низьку якість заради ціни - то сміло поповнюйте мобільний рахунок на 100 або більше грн бо вони підуть на розмови в ближчі 2 місяці (стартовий пакет МТС 0.25 коп за хв - приходилось не раз чекати з'єднання з оператором по 20 хв. повірте - коли срочно потрібне з'єднання з інтернтом - то варіантів не залишається! у сусіда ж так само, але йому легше - в нього робота "наземна").
3. дешевий сир лише в... загадкою лише залишається - чому клієнт повинет вникати в причини неполадок щодо з'єднання з інтернетом при тому що він платить гроші??? винні майстри? - найміть інших, хтось інший? - заміна. толку інакше не буде при такому відношенні до роботи.

абзац для адміністрації форуму: якщо це повідомлення буде видалено (що не раз буває на сайтах які видаляють критику в свою сторону), обіцяю, що воно буде опубліковано на решті технічних форумах та можливих сайтах які стосуються данної тематики.
дозволяю видалити тему створену мною після того як інтернет будет працювати ПОСТІЙНО!!!"
вам все ж рішати що робити
mafiaofcodes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2013, 13:37 #2197488   #3052
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата
Допис від mafiaofcodes Переглянути допис
2. якщо ви не з тернополя або немає міського номера та готові терпіти низьку якість заради ціни - то сміло поповнюйте мобільний рахунок на 100 або більше грн бо вони підуть на розмови в ближчі 2 місяці (стартовий пакет МТС 0.25 коп за хв - приходилось не раз чекати з'єднання з оператором по 20 хв. повірте - коли срочно потрібне з'єднання з інтернтом - то варіантів не залишається! у сусіда ж так само, але йому легше - в нього робота "наземна").
з свого досвіду можу тобі порадити: в випадках коли на біттері пропадає інтернет, то залишається тільки розслабитись і чекати приблизно 8 годин і тільки потім дзвонити в робочий час. не знаю що там в них як і чому, але тоді не було толку дзвонити навіть за 20 хвилин після тог,о як був пропав інтернет. тепер жалію, що ще раніше не поміняв провайдера, бо було з чого вибрати.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2013, 16:45 #2197599   #3053
mafiaofcodes
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
з свого досвіду можу тобі порадити: в випадках коли на біттері пропадає інтернет, то залишається тільки розслабитись і чекати приблизно 8 годин і тільки потім дзвонити в робочий час. не знаю що там в них як і чому, але тоді не було толку дзвонити навіть за 20 хвилин після тог,о як був пропав інтернет. тепер жалію, що ще раніше не поміняв провайдера, бо було з чого вибрати.
в мому випадку не так. після дзвінка (десь до години) інтернет появляється ПОСТІЙНО. раніше вони перегружали порт - аналогічна ситуація, але зараз кажуть что немає звязку з площадкою. дзвонив недавно десь біля пів першої ночі - через 20 хв вже був інтернет. так що вони знають як вирішити але, нажаль, тимчасово. повторне пропадання інтернету може статися за 5 годин або через сутку. закономірностей не замітив.
це тільки в україні таке можливо що клієнт має заморочуватися тим як повинні працювати послуги надані компанією. є 2 причини цього: або майстри далекі, або ж керівництву байдуже. схиляюся більше до 2гої причини бо без них і майстрам начхати. прикурки би давали тоді би і толк був, а прикурки не дають то і можна халатно відноситися

п.с. сьогодні не вспів написати заяву ген. директору. середа крайній день. про результати відпишусь (якщо потрібно) + було би не погано якщо є ще такі люди як я, поступили аналогічно, бо вже надоїло говорити з працівниками - вони ж нічого не рішають. якщо проблема в обладнані, ні майстри ні сервісники не можуть нічого змінити. потрібен "приказ" зверху для покупки нового обладнання при умові неможливості усунення причин на місці. коротко - тавтологія. треба діяти!

30.04. заява комерційному директору написана. чекаємо результату

Востаннє редагував mafiaofcodes: 30.04.2013 о 10:59.
mafiaofcodes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2013, 18:00 #2198273   #3054
mafiaofcodes
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

ух. жах. сьогодні вже десь більше 15 разів пропадав і це ще не вечір.
добре що вже заяву написав, може щось поможе
mafiaofcodes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2013, 21:06 #2207474   #3055
mafiaofcodes
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

урааа. все ок. 01.05 пропадав трохи і 03.05 пропав 2 рази. УСЬОООО.
БІЛЬШЕ НІ ОДНОГО РАЗУ. десь 5 днів з того часу я проводив цілий день за пк - НІ РАЗУ НЕ ПРОПАВ.
нарешті біттернет запрацював.
тьфу-тьфу щоб не врікти.
mafiaofcodes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2013, 22:16 #2218765   #3056
v!p
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Підкажіть, як можна зв"язатись з оператором, бо чекати по 20 хв з мобільного не маю можливості. У мене виникли проблеми з підключенням можливо є десь інструкція, чи Щось типу того ?
v!p зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2013, 08:49 #2218870   #3057
dima198008
Talking Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

то звони на
Телефони:
093 170 09 31
0 800 60 70 40
(0352) 40-70-40
dima198008 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2013, 19:09 #2219277   #3058
v!p
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата
Допис від dima198008 Переглянути допис
то звони на
Телефони:
093 170 09 31
0 800 60 70 40
(0352) 40-70-40
Ага, дякую, а ще залишай запити на дзвінок і пиши на мило.
Перші враження про провайдера дуже погані, додзвонитись важко, система самообслуговування дебільна і щоб підключити другий комп"ютер через свіч потрібно доплачувати ще 20 грн в місяць ((

Востаннє редагував v!p: 04.06.2013 о 19:17.
v!p зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2013, 19:30 #2219293   #3059
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата
Допис від v!p Переглянути допис
Ага, дякую, а ще залишай запити на дзвінок і пиши на мило.
Перші враження про провайдера дуже погані, додзвонитись важко, система самообслуговування дебільна і щоб підключити другий комп"ютер через свіч потрібно доплачувати ще 20 грн в місяць ((
А що вам заважає встановити роутер?
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2013, 19:34 #2219297   #3060
v!p
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Те, що роутер коштує грошей.
v!p зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
біттернет, bitternet



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:56.