Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Поступиться Порошенко своє крісло Тимошенко?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.03.2016, 18:08 #2621203   #21
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Поступиться Порошенко своє крісло Тимошенко?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так. Знати що робиться в Україні можна тільки тоді коли тут живеш. Дальше нічого.
А за все решту вже писав. Висловлюй свої думки більш конкретніше і не допускай огрєшность, як мувіць поляк, тоді все буде ОК. Наш форум це не те місце де можна поумнічати а потім тупо зїхати. Уточняю, якщо ти раптом цього досі не зрозумів.
Тому повторюю. Що ти мав на увазі нікого не колише. Важливо те що ти написав. Від цього і відштовхуємося.
Ой великий пане прбачте простого смертного. Чому ти до мене приколупався Саймон? Я нормально себе висловив, не хочеш не читай. Не подобаєтся те як я пишу - не читай. У все що вам наувазі написав, не подобаєтся - не читай.
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 18:26 #2621208   #22
saymon
Guest
Типово Відповідь: Поступиться Порошенко своє крісло Тимошенко?

Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Чому ти до мене приколупався Саймон?
Бо ти потішний. Мене такі приваблюють, бо вони роблять відвідуваність форуму. Насінг персонал.
Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Я нормально себе висловив, не хочеш не читай.
Але вже пізно, я прочитав і тепер не хочу чути тупих відмазок що ти мав чи не мав на увазі, мені цікаво чому ти вважаєш що жити як Європі це погано, а сам живеш в Європі.
Цитата
Допис від Apocrypha Переглянути допис
Не подобаєтся те як я пишу - не читай.
Вибач що не поцікавився в тебе що мені робити.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:33.